Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 16 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
16.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w sobotę 16 maja? Jak upłynie Ci ten dzień? Przeczytaj horoskop dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co zostało zapisane dla Ciebie w gwiazdach w kwestii pracy i finansów, miłości oraz zdrowia.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz być dziś drażliwy, a nawet kłótliwy. Postaraj się nie wchodzić z nikim w większe dyskusje na poważne tematy, bo może się to skończyć bezsensowną awanturą.  

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień sprzyja odważnym decyzjom zawodowym i finansowym. O ile będziesz kierować się swoją intuicją oraz własnym doświadczeniem, możesz być pewien, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Zdrowie:  Planetarna aura dziś Ci sprzyja, a Wenus zaopiekuje się Twoim zdrowiem. Gwiazdy zsyłają Ci mnóstwo dobrej energii i świetnego samopoczucia. Nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz musiał nauczyć się trudnej sztuki rezygnowania ze swoich pragnień. Sytuacja zmusi Cię do tego, by powiedzieć „pass” tuż przed osiągnięciem celu.

Praca i finanse: Po przeliczeniu domowego budżetu może się okazać, że jest on znacznie skromniejszy, niż zakładałeś. Konieczne będzie zaciśnięcie pasa, a to może być bolesne, zwłaszcza jeśli przyzwyczaiłeś się do wystawnego trybu życia.

Zdrowie:   Koniecznie zadbaj dziś o swój kręgosłup. Niezbyt ergonomiczna postawa podczas pracy może doprowadzić do poważnych bólów odcinka lędźwiowego, a nawet zwyrodnień.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień zapowiada się spokojnie i bez większych stresów. Możesz liczyć na odpoczynek w gronie najbliższych i miłe rozmowy z kimś, kto doskonale Cię rozumie. Zaliczysz ten dzień do udanych.

Praca i finanse: W pracy nie słuchaj dziś plotek, bo przez nie możesz kogoś niesłusznie niesprawiedliwie osądzić. Pamiętaj, że wyroki wydaje się bardzo łatwo, cofa – znacznie trudniej.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a na twoje dobre samopoczucie ma wpływ Jowisz, który rozgościł się na twoim niebie. Spodziewaj się dobrej energii.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś w świetnym i bardzo towarzyskim nastroju. Wpadniesz na pomysł, który zyska uznanie i aprobatę znajomych, a dzięki niemu Wasze relacje jeszcze się zacieśnią.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na swoje wydatki. Gwiazdy zalecają ostrożność w gospodarowaniu pieniędzmi i większą rozwagę przy dokonywaniu zakupów. Lepiej mieć poduszkę finansową.

Zdrowie:  Kłopoty z zasypianiem mogą być spowodowane zaburzeniami rytmu dobowego. Postaraj się chodzić spać o regularnych porach, nie zarywać nocy, a rano – w miarę możliwości – wysypiać się. To powinno sprawić, że już wkrótce zaczniesz sypiać lepiej.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień zweryfikuje Twoje relacje z przyjaciółmi. Dzięki zaskakującemu obrotowi sytuacji dowiesz się, na kogo naprawdę możesz liczyć, a kto jest twoim „przyjacielem” tylko wtedy, kiedy czegoś od Ciebie potrzebuje.

Praca i finanse:  Dzięki Twoim wrodzonym umiejętnościom negocjacyjnym, na które korzystny wpływ będzie miał dziś Neptun, możesz liczyć na korzystne załatwienie sprawa związanych z finansami. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Gwiazdy mówią, że to doskonały dzień na bicie sportowych rekordów. Pamiętaj, że najważniejsze jest nie zwycięstwo z kimś innym, ale z samym sobą i własnymi słabościami. Dziś może Ci się to udać.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Ktoś będzie próbował dziś wywrzeć na Ciebie wpływ i zmusić do podjęcia decyzji pod presją czasu. Nie pozwól na to. Pamiętaj, że niezależnie od sytuacji masz prawo do czasu na zastanowienie.

Praca i finanse:  Przelicz dziś swoje oszczędności i zastanów się, jak mądrze nimi gospodarować, by starczyły Ci na długo. Pomyśl też o tym, by wolne środki zainwestować w taki sposób, by przyniosły Ci zysk.

Zdrowie:   Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego niestety zmusza Cię dziś do zweryfikowania swoich planów i całkowitej zmiany tego, co zamierzałeś dziś zrobić.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura nie sprzyja dziś Lwom w związkach. Za sprawą nieprzychylnego układu planet może dojść do kłótni z partnerem i ostrej wymiany zdań. Single powinny ten dzień poświęcić na rozwijanie swoich pasji.

Praca i finanse: Dziś zorientujesz się, że w Twoim domowym budżecie nie dzieje się najlepiej. Przelicz dokładnie swoje przychody i wydatki i zastanów się, na czym możesz zaoszczędzić. Gwiazdy zalecają ostrożność w gospodarowaniu pieniędzmi.

Zdrowie:  Emocjonujący i wyczerpujący dzień skończy się poważnym bólem głowy, który może zepsuć Ci wieczór. Jedynym remedium na te dolegliwości może okazać się tabletka przeciwbólowa i wcześniejsze położenie się spać.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Absolutna szczerość aż do bólu nie zawsze popłaca. Czasem ktoś wcale nie chce usłyszeć prawdy, lecz szuka potwierdzenia swoich opinii. Zanim więc podzielisz się z kimś tym, co naprawdę myślisz, zastanów się, czy warto.

Praca i finanse: W sprawach finansowych zachowaj spokój. Nawet jeśli nie dzieje się w nich najlepiej, podejdź do tematu na chłodno. Zrób potrzebne kalkulacje i przygotuj plan działania.

Zdrowie:  Zadbaj o swój wzrok. Ogranicz przesiadywanie przed ekranem komputera, zwłaszcza jeśli nie musisz, a także korzystanie ze smartfona, którego ekran również męczy wzrok. Zamiast tego lepiej spędź czas na świeżym powietrzu.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie obiecuj dziś innym tego, czego nie możesz zagwarantować. Ktoś może poczuć się bardzo rozczarowany, jeśli go zawiedziesz, dlatego lepiej zadeklaruj mniej, by móc tę osobę miło zaskoczyć.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych bądź odważny i uparty, a Twoja wytrwałość zostanie nagrodzona. Nie wahaj się też podjąć ryzyka – gwiazdy mówią, że Ci się to opłaci.

Zdrowie:  Jeśli jakieś dolegliwości często się powtarzają lub nawracają z coraz większą siłą, nie bagatelizuj tego i skonsultuj się z lekarzem. Pamiętaj, że kłopoty ze zdrowiem najłatwiej rozwiązać, kiedy są jeszcze w mało zaawansowanym stadium.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Planetarna aura sprzyja Skorpionom w związkach. Możecie liczyć dziś na miłe chwile u boku ukochanej osoby. Single mogą liczyć na poznanie kogoś fascynującego.

Praca i finanse:  Odkryjesz dziś pewien sekret, który trudno Ci będzie zatrzymać tylko dla siebie. Gwiazdy jednak radzą, byś nie dzielił się nim z nikim, bo może Ci to przysporzyć kłopotów.

Zdrowie:  Możesz czuć się dziś osłabiony i bez energii. Nie wpadaj jednak w panikę i nie doszukuj się poważnych przyczyn. Zastanów się lepiej nad swoją dietą i regularnością, a raczej jej brakiem w jedzeniu posiłków. To prawdziwa przyczyna twoich dolegliwości.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Poznasz dziś kogoś intrygującego, kto całkowicie pochłonie wszystkie Twoje myśli. To może być szansa na dłuższą znajomość, a nawet gorący romans. Nie zmarnuj jej!

Praca i finanse: Nie powierzaj nikomu swoich spraw finansowych. Gwiazdy radzą, abyś wszystkie kwestie związane z pieniędzmi załatwił osobiście i bez pośredników. Wtedy będziesz mieć pewność, że nikt Cię nie oszuka.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na swoje zdrowie i zapomnisz o wszystkich dolegliwościach. Planetarna aura Ci sprzyja, więc wykorzystaj dobrze ten dzień, np. na uprawienia ulubionego sportu.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 16 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w nastroju do żartów i droczenia się. Pamiętaj jednak, że nie każdy lubi taki typ poczucia humoru i do żartobliwych rozmów lepiej wybrać kogoś, co do kogo masz pewność, że je zrozumie i nie odbierze opatrznie.

Praca i finanse: Bądź ostrożny z gospodarowaniem oszczędnościami. Gwiazdy radzą, abyś zaczął gromadzić poduszkę finansową, która może już niebawem Ci się przydać.

Zdrowie: Gwiazdy ostrzegają Cię dziś przed wypadkami, do których może dojść podczas drobnych prac porządkowych w domu lub ogrodzie. Choć nie będzie to nic groźnego, lepiej na siebie uważaj.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris