Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 17 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

17.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Jak minie Ci weekend? Czy wszystkie Twoje plany na sobotę się powiodą? Gwiazdy już to wiedzą. Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 17 października 2020 i sprawdź, co Cię dziś czeka.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko zacznie się dziś układać po Twojej myśli, a sprawy, na których Ci zależy, nabiorą pozytywnego obrotu. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to jak najlepiej.

Praca i finanse: Popracuj trochę nad tonem swojego głosu, gdy kogoś o coś prosisz. Teraz brzmi to bardziej jak wydawanie poleceń, a nie prośba, dlatego nie dziw się, że niektórych to irytuje i uważają, że jesteś wyniosły.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych problemów. Będziesz cieszył się dobrym samopoczuciem i świetnym humorem. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś nie musiał o nic się martwić.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś, że musisz bardziej skupić się na domu, sprawach związanych z jego prowadzeniem oraz na rodzinnych wydarzeniach, w które ten miesiąc będzie obfitował. Będziesz miał co robić.

Praca i finanse:  Nie będziesz dziś tolerować lenistwa ani fuszerki zarówno w sprawach zawodowych, jak i domowych obowiązkach. Uważaj jednak, by nie przesadzić. Dom to nie obóz pracy i nie wszystko musi być zrobione na rozkaz.

Zdrowie:  Nie będziesz odczuwać dziś żadnych nieprzyjemnych dolegliwości, a Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś uparty i za wszelką cenę będziesz chciał postawić na swoim. Tak się jednak nie da. Czasem trzeba pójść na kompromis, zwłaszcza jeśli sprawa jest Błacha i nie warto się o nią spierać.

Praca i finanse: Nie wszyscy się dziś z Tobą zgodzą i podporządkują Ci tak łatwo jakbyś sobie tego życzył. Gwiazdy mówią, że jeśli jednak będziesz wytrwały, spotka Cię zasłużona nagroda. Nie rezygnuj z niej.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się martwić o swoje zdrowie, bo opiekuje się nim Jowisz, który ma silny wpływ na Twoim niebie, a to bardzo dobra wróżba.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie dziś nalegał, żebyś mu ustąpił w bardzo ważnej dla Ciebie sprawie. To nie pierwsza taka sytuacja. Warto się więc zastanowić, czy tej osobie w ogóle zależy na Twoim szczęściu.

Praca i finanse: To dobry dzień na domowe porządki. Poczujesz przypływ sił witalnych i robota będzie Ci się sama palić w  rekach. Pod koniec dnia możesz poczuć się zmęczony, ale za to będziesz dumny, patrząc na efekty swojej pracy.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą siłę i witalność. Będziesz mógł bez żadnych przeszkód zrealizować wszystko, co sobie zaplanowałeś.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wszyscy będą chcieć dziś Twojego dobra – nie pozwól go sobie zabrać. Postępuj w zgodzie ze swoim wewnętrznym głosem i rób to, co sprawia Ci radość bez oglądania się na dobre rady innych.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś dobra rękę do interesów. Bez trudu rozpoznasz biznesy, w które warto wejść, oraz takie, które mogłyby przynieść same straty, i będziesz bez pudła inwestował w to, co Ci się najbardziej opłaca.

Zdrowie: Będziesz dziś w wyśmienitym humorze, którego nikt ani nic nie będzie Ci w stanie zepsuć. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo pozytywnej energii, której inni będą Ci mogli tylko pozazdrościć.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Raki w związkach czeka dziś niezbyt przyjemna wymiana zdań z partnerem. Single mogą zaś liczyć na bardzo miły wieczór spędzony z kimś, kto działa na Was jak energetyk – pobudza i podnosi ciśnienie krwi.

Praca i finanse:  Zadbaj dziś o swoje znajomości zawodowe, bo to, co dziś zrobisz, zaprocentuje w przyszłości. Pamiętaj, że w świecie biznesu czasem ważniejsze są dobre relacji i układy niż wszystkie inne zalety.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowiem, a Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że jakiekolwiek dolegliwości popsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś podejrzewać, że ktoś nie mówi Ci całej prawdy. Gwiazdy mówią, że intuicja Cię nie myli. Zadawaj pytania i drąż temat tak długo, póki nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi.

Praca i finanse: Ze smutkiem spojrzysz dziś na swoje konto i stwierdzisz, że kwota, która na nim jest w ogóle Cię nie satysfakcjonuje. Zamiast mieć jednak pretensje do całego świata, przyznaj się uczciwie sam przed sobą, ile niepotrzebnych rzeczy w tym miesiącu.

Zdrowie: Będziesz mieć dziś w głowie mętlik i mnóstwo sprzecznych wizji dotyczących Twojego życia prywatnego. To wszystko powoduje, że będziesz odczuwać silny stres, który da Ci mocno się we znaki. To nie będzie zbyt relaksujący dzień.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: To, jak będą się dziś układać twoje relacje z bliskimi, zależy tylko od Ciebie. Jeśli nie będziesz ich odrzucać i przypisywać im złych intencji, ten dzień minie Ci w dobrej i przyjaznej atmosferze.

Praca i finanse: Jeśli możesz załatwić ważną dla siebie sprawę poprzez znajomości, które masz, nie wahaj się, aby to zrobić. Nikogo przecież tym nie krzywdzisz, a tak jest skonstruowany ten świat, że niektóre rzeczy łatwiej zrobić, kiedy zna się odpowiednie osoby.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, świetnego samopoczucia i doskonałego humoru, który z każdą minutą będzie coraz lepszy. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zazdrość szczęścia w miłości innym ludziom. Pamiętaj, że widzisz tylko fasadę, a tak naprawdę nie wiesz, jak sprawy wyglądają od wewnątrz. Nie wszystko jest takie, jak nam się wydaje na pierwszy rzut oka.

Praca i finanse: Mówi się, że nie ważne, jak o Tobie mówią, byleby nie przekręcali nazwiska. To zdecydowanie nie jest najlepsza strategia na dziś. Koniecznie zadbaj o to, by w sprawach służbowych mówiono o Tobie wyłącznie dobrze.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci dziś dużo sił witalnych, spokój o wewnętrzną harmonię. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje zamierzenia.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie wiesz, co zrobić w pewnej złożonej sytuacji, postaw na szczerość. To zawsze lepsze rozwiązanie niż wymyślone na poczekaniu kłamstwa, które przecież prędzej czy później i tak wyjdą na jaw.

Praca i finanse:  Saturn pomoże Ci dziś w prześcignięciu konkurencji. Nie dziel się tylko z nikim sposobem, w jaki to zrobiłeś, bo ktoś może to wykorzystać przeciwko Tobie. Gwiazdy zalecają powściągliwość.

Zdrowie:  Będziesz się cieszyć dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że wszystkie dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czeka Cię dziś spore rozczarowanie sercowe. Dowiesz się, że ktoś, kto obiecywał Ci wiele poważnych rzeczy, nie był z Tobą do końca szczery. Zastanów się, czy jesteś w stanie ponownie zaufać tej osobie.

Praca i finanse: Dziś mogą wyjść na jaw rzeczy, które postawią Cię w złym świetle jako pracownika. Zamiast zaprzeczać faktom, lepiej od razu przyznaj się do błędu i jak najszybciej spróbuj go naprawić. To najrozsądniejsze posunięcie.

Zdrowie: W kwestii zdrowia Twój horoskop na dziś jest bardzo pozytywny. Będziesz miał mnóstwo sił fizycznych i nie będzie rzeczy, z którą nie mógłbyś sobie poradzić. Gorzej jednak z nastrojem – przykre wydarzenia dzisiejszego dnia skutecznie Ci go popsują.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 17 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś wrażenie, że Twoje życie prywatne to jeden wielki chaos, nad którym kompletnie nie potrafisz zapanować. Gwiazdy mówią, że aby zaprowadzić w nim porządek, musisz wykazać się odwagą.

Praca i finanse: To dobry dzień na prace w ogrodzie lub na balkonie. Grabienie liści i okrywanie roślin przed zimą wprawdzie nie zaprowadzi porządku w Twoim życiu, ale przynajmniej da poczucie, że panujesz nad chaosem w zieleni.

Zdrowie: Planetarna aura nie sprzyja Ci dziś w kwestii zdrowia, a gwiazdy mówią, że to nie będzie najlepszy dla Ciebie dzień. Za sprawą niezbyt przychylnego wpływu Jowisza możesz poczuć się wieczorem osłabiony i pozbawiony energii.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris