Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 18 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
18.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w sobotę 18 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz mieć dziś pewne problemy z komunikacją ze swoimi bliskimi. Małe nieporozumienie może przerodzić się w wielką awanturę.

Praca i finanse: Uważaj na swoje finanse i ostrożnie podchodź do podejmowanie decyzji o większych inwestycjach. Staraj się zachować rozsądek i nie kierować się emocjami.

Zdrowie: Poćwicz swoją pamięć i koncentrację. Dobrym sposobem na to są gry logiczno-słowne takie jak spodku czy scrabble.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w bardziej pragmatycznym niż romantycznym nastroju, ale mimo to daj się ponieść magii chwili i pozwól zaskoczyć partnerowi. Nie będziesz tego żałować.

Praca i finanse:  Twoimi finansami zaopiekuje się dziś Saturn, a to dobry znak. Możesz spać spokojnie i nie musisz martwić się o swoje dochody.

Zdrowie: Uważaj na diety-cud. Katowanie się niskokalorycznymi dietami, które nie dostarczają organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, może skutkować problemami ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w wyjątkowo poważnym i nieskorym do żartów nastroju, przez co może Ci być trudno porozumieć się z bliskimi. Postaraj się wrzucić na luz i uśmiechnąć.

Praca i finanse: Saturn w Twoim znaku sprzyja realizacji celów i zamierzeń finansowych. Nie daj się tylko odwieść od swoich pomysłów, a możesz spodziewać się, że wszystko ułoży się dla Ciebie pozytywnie.

Zdrowie: Aby zachować sprawność umysły na długi czas, ćwicz pamięć i koncentrację. Doskonałym sposobem na to jest uczenie się nowych rzeczy. Kurs językowy, zajęcia tańca czy programowanie – wybór należy tylko do Ciebie.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Układ planet sprzyja niekonwencjonalnemu okazywaniu uczuć. Nie krępuj się więc i zrób bliskiej osobie niespodziankę, której nigdy nie zapomni.

Praca i finanse: Saturn, który będzie dziś miał największy wpływ na Twoje decyzje, nie jest najlepszym doradcą. Uważaj, by nie zrobić pochopnie czegoś, czego możesz potem żałować.

Zdrowie:  Kontakt z naturą to dokonały sposób na odstresowanie. Popołudnie spędź więc w ogrodzie, na tarasie albo balkonie w otoczeniu kwiatów.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Gdyby można było opisać Twój dzisiejszy dzień w trzech słowach, to byłoby to: szaleństwo, spontaniczność i kreatywność. Zaskoczysz dziś nawet samego siebie.

Praca i finanse: To dobry dzień do uporządkowania ważnych spraw i snucia planów na przyszłość.Jeśli będziesz konsekwentnie dążyć do celu – uda Ci się wszystko, co zaplanowałeś.

Zdrowie:  Nie podjadaj między posiłkami. Te niepozorne małe przekąski mogą obrócić w niwecz Twoje wysiłki na siłowni.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś ostudzi dziś Twoje romantyczne zapędy. To będzie dość nieprzyjemne doświadczenie, ale chyba lepiej teraz niż gdybyś zdążył się zaangażować.

Praca i finanse: Do wszystkich spraw zawodowo-finansowych podejdź dziś pragmatycznie i z dużą dozą realizmu. Jeśli uznasz, że coś Ci się nie opłaca, po prostu nie rób tego.

Zdrowie: Nie ćwiczysz, bo masz mało czasu? Pozbądź się tej wymówki. Są zestawy ćwiczeń, które zajmują zaledwie 10 min, jak np. tabata, a dają spektakularne efekty.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zrewiduj swoje postępowanie i przyjrzyj się relacjom z bliskimi. Być może nie wszystkie konfliktowe sytuacje wynikają tylko z ich winy.

Praca i finanse: Poczujesz dziś chęć do nagłych i radykalnych zmian. Bądź jednak ostrożny. Podszepty Saturna, który dziś króluje w Twoim znaku, mogą być złudne.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie. Twoja odporność może być nieco obniżona, więc łatwiej o przeziębienia i drobne infekcje.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obwiniaj kogoś za swoje niepowodzenia. Jesteś kowalem własnego lodu i tylko od Ciebie zależy, jak potoczy się Twoje życie.

Praca i finanse: Pomyśl o tym, by zmienić swoją pasję w swoją pracę. Jest szansa, że Ci się uda, a zarabianie na czymś, czego robienie sprawia przyjemność, to najlepsze, co może się wydarzyć.

Zdrowie: Uważaj na anemię i zadbaj o odpowiedni poziom żelaza w Twoim organizmie. Jedz więcej brokułów, szpinaku i buraków, które zawierają dużo tego cennego pierwiastka.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje sprawy sercowe staną się dziś bardziej dynamiczne i zaskakujące. Sytuacja może nabrać tempa, a Tobie będzie się trudno w tym odnaleźć.

Praca i finanse: W pracy może dziś dojść do nieprzyjemnego incydentu, ale nie załamuj się tym. Potraktuj to jako lekcję na przyszłość i wyciągnij wnioski.

Zdrowie: To będzie trudny i drenujący energetycznie dzień. Dlatego zadbaj dziś o siebie i znajdź czas na relaks.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Czeka Cię niemiła niespodzianka ze strony kogoś bliskiego. Spodziewaj się dużego rozczarowania. To nie będzie przyjemny dzień.

Praca i finanse: Twoja sytuacja finansowa jest stabilna i nie zanosi się na to, by miało się to dziś zmienić. Możesz więc spać spokojnie.

Zdrowie:  W stresujących sytuacjach spróbuj skupić się na pozytywnych aspektach to, co się dzieje. Zmiana sposobu postrzegania sytuacji pozwoli Ci zredukować zdenerwowanie i zapanować nad emocjami.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje sprawy sercowe odejdą dziś na dalszy plan i cały dzień poświęcisz sobie. Tak trzymaj – potrzebujesz chwili relaksu i zadbania o swój komfort.

Praca i finanse: Niepożyczaj dziś od nikogo pieniędzy. Zaciągnięty dług będzie Ci trudno spłacić, a wierzyciel o Tobie nie zapomni tak łatwo.

Zdrowie: Chociaż uwielbiasz dobrze zjeść, dziś spróbuj jednak poskromić swój apetyt. Nadmierne obżarstwo odbije się negatywnie na twoim samopoczuciu fizycznym i psychicznym.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 18 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś dramatycznie potrzebował samotności, a wszyscy wokół będą działać Ci na nerwy. Dlatego najlepiej znajdź dziś sobie jakąś samotnię i spędź ten dzień sam na sam z własnymi myślami.

Praca i finanse: Wyjdź dziś poza schemat i zacznij myśleć nieszablonowo. Możesz liczyć na to, że wtedy wpadniesz na pomysły, których realizacja może Ci się opłacić w dłuższej perspektywie.

Zdrowie:  Rozterki, które przeżywasz za sprawą wpływu Wenus w Twoim znaku, mogą sprawić, że będziesz dziś miał gorsze samopoczucie. Nie walcz z tym i po prostu postaraj się wyciszyć.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris