Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 18 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na sobotę 18 lipca 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Ktoś nieśmiały zaproponuje Ci dziś spotkanie. Zgódź się – gwiazdy mówią, ze nie będziesz tego żałował i zyskasz zupełnie nowy obraz tej osoby, która okaże się wcale nie taka nieśmiała jak sądziłeś.

Praca i finanse:  Masz dziś szansę, by przekonać kogoś do swojego pomysłu, który może przynieść duże pieniądze Wam obojgu. Bądź odważny i zaprezentuj swoją koncepcję jak najlepiej, a z pewnością Ci się powiedzie.

Zdrowie:  Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Saturn zsyła Ci dziś mnóstwo dobrej energii, która pomoże Ci załatwić wszystkie swoje sprawy i osiągnąć to, co sobie zamierzyłeś. Zapowiada się dobry dzień.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: To idealny dzień, by spędzić go z rodziną i bliskimi. Postaw dziś na relaks i odpoczynek. Gwiazdy mówią, że będzie Wam dopisywać wyśmienity humor, a dobrej atmosfery nic nie będzie w stanie zepsuć.

Praca i finanse: Merkury przyniesie Ci dziś ciekawe zawodowe propozycje. Zanim jednak je przyjmiesz, rozważ wszystkie za i przeciw i zastanów się, czy w obecnej sytuacji jesteś gotowy na radykalne zmiany.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swoją urodę. To doskonały dzień na zabiegi upiększające na ciało i włosy. Dzięki nim nie tylko będziesz lepiej wyglądać, lecz także lepiej się poczujesz. Przeznacz ten dzień na swoje przyjemności.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach będą cieszyć się dziś harmonią i dobrą atmosferą w relacjach z partnerem. Single spędzą udany dzień w gronie znajomych i przyjaciół. Planetarna aura sprzyja twojemu znakowi zodiaku.

Praca i finanse:  Wejdziesz dziś w posiadanie bardzo intrygującej informacji. Gwiazdy radzą, byś drążył temat i odkrył go do końca, bo okazuje się, że będziesz mógł na nim zarobić. Saturn sprzyja przedsiębiorczości.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Gwiazdy zsyłają Ci dziś mnóstwo dobrej energii. Wykorzystaj ją dobrze i zrób wszystko to, na co wcześniej nie miałeś siły albo ochoty.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Omijaj dziś osoby, za którymi nie przepadasz i nie zmuszaj się do wytrzymywania w towarzystwie kogoś, kto Cię drażni. Gwiazdy radzą, byś ten weekend poświęcił sobie i w pełni się zrelaksował.

Praca i finanse:  Porządki i prace domowe odłóż na inny dzień. Dziś planetarna aura nie sprzyja pracy, zwłaszcza tej związanej z domowymi obowiązkami. Możesz być pewien, że one nie uciekną, a jutro wykonasz je znacznie sprawniej.

Zdrowie: Nie przesadzaj dziś z aktywnością fizyczną, bo będziesz i tak wystarczająco zmęczony po całym tygodniu pracy. Możesz spokojnie zaplanować sobie leniwy odpoczynek i słodkiej nicnierobienie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Single mają szansę dziś na spotkanie atrakcyjnego wielbiciela, u boku którego wprost nie sposób się nudzić. Gwiazdy mówią, że to dobrze rokująca relacja. Bliźnięta w związkach mogą liczyć na spokojny rodzinny dzień.

Praca i finanse: To dobry dzień na inwestowanie i dopinanie szczegółów planów i inwestycji już rozpoczętych. Gwiazdy mówią,  że wszystko będzie układać się po twojej myśli, a każda podjęta decyzja okaże się strzałem w dziesiątkę.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej kondycji fizycznej. Gwiazdy radzą, byś zaplanował sobie aktywny wypoczynek. Jest szansa, że dziś pobijesz swoje własne sportowe sukcesy i ustanowisz nowe rekordy. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Merkury ułatwi Ci dziś załatwienie spraw, na których Ci zależy, a także zapewni powodzenie w miłości niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy też masz partnera. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse:  Będziesz dziś rozkojarzony i wszystko będzie leciało Ci z rąk. Gwiazdy radzą, byś domowe porządki i inne prace związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego odłożył na jutro. Dziś i tak niewiele uda Ci się zrobić.

Zdrowie: Z powodu wpływu Merkurego w Twoim znaku możesz czuć się dziś rozkojarzony i mieć trudność ze skupieniem się na tym, co robisz. Gwiazdy zalecają, abyś ten dzień poświęcił na odpoczynek.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś znudzony i będziesz liczyć na to, że inni uprzyjemnią Ci czas. Gwiazdy radzą, byś dał też coś trochę od siebie i nie liczył na to, że ktoś będzie cały dzień organizował atrakcje dla ciebie.

Praca i finanse: Zamiast zająć się domowymi obowiązkami, których liczba będzie lawinowo rosła z każdą minutą, będziesz wolał leżeć i narzekać, że masz tyle do zrobienia. Nie dziw się, że kogoś może to w końcu zdenerwować.

Zdrowie: Dziś postanowisz zadbać o swoje ciało i wykonać zabiegi ujędrniające. Nie spodziewaj się jednak spektakularnych efektów, jeśli nie ćwiczysz i nie utrzymujesz prawidłowej diety, bo to jest właśnie kluczem do sukcesu.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz musiał dziś wybrać między poświęceniem swojego dnia na realizację intratnego, ale czasochłonnego projektu lub spędzenie czasu z rodziną. Gwizdy radzą, byś podejmując decyzję, kierował się intuicją.

Praca i finanse:  Ktoś namówi Cię do udziału w zyskownym przedsięwzięciu, ale będziesz musiał liczyć się z koniecznością przełożenia swoich prywatnych planów, by ze wszystkim zdążyć. Zastanów się, czy masz na to czas i siły.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś dziś poświęcił więcej czasu sobie i swoim bliskim. Odpocznij, bo Twój organizm bardzo tego potrzebuje, i dotleń się na świeżym powietrzu, najlepiej na łonie natury. Nic nie działa tak kojąco jak obcowanie z przyrodą.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski bardzo zaskoczy Cię dziś swoim zachowaniem. Ta sytuacja sprawi,   że spojrzysz na tę osobę w zupełnie nowym świetle, a wasza relacja stanie pod dużym znakiem zapytania.

Praca i finanse: Nie myśl dziś zbyt dużo o pracy. Zamartwiania się za zapas sprawami zawodowymi niczego nie zmieni, a tylko popsuje Ci dobry nastrój i sprawi, że w ogóle nie odpoczniesz. Gwiazdy mówią, że wszystko jest pod kontrolą.

Zdrowie:  Uważaj dziś na zbyt forsowne treningi, bo Twój organizm może być przemęczony i osłabiony. W takim stanie nie trudno o omdlenia czy kontuzje, które mogą poważnie nadszarpnąć Twoje zdrowie i… kieszeń.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  W miłości gwizdy zapowiadają Ci dobrą passę. Skorpionom w związkach uda się wreszcie wyjaśnić partnerowi, czego potrzebują do szczęścia. Single zaś mają szansę na poznanie kogoś interesującego.

Praca i finanse:  Będziesz dziś niezwykle oszczędny, a z tego powodu ktoś nazwie Cię sknerą. Nie przejmuj się tym jednak. Gwiazdy mówią, że oszczędzanie to najlepsza strategia na teraz i możesz być pewien, że nie będziesz tego żałować.

Zdrowie:  W drugiej części może dopaść Cię migrena, która wprost zetnie Cię z nóg i może pokrzyżować twoje plany na wieczór. Musisz to po prostu przetrwać. Gwiazdy zalecają dużo odpoczynku.

W Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Poznasz dziś kogoś o ciekawych zainteresowaniach i nietuzinkowych poglądach, co skłoni Cię do zastanowienia się na własnym samorozwojem oraz kierunkiem, w którym zmierza Twoje życie.

Praca i finanse:  Ktoś poprosi Cię dziś o pożyczkę. Zanim się na to zgodzisz, zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na pozbycie się większej gotówki i czy za chwilę sam nie będziesz jej potrzebował. Nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji.

Zdrowie: Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą dziś Twojego dnia, a Twoje zdrowie nie da Ci żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować swoje plany i cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 18 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś poważnie zastanowił się nad tym, czego oczekujesz od bliskiej Ci osoby i powiedział jej o tym prosto. Jeśli każesz się jej domyślać, nie dziw się, jeśli Twoje zamiary zostaną źle zinterpretowane.

Praca i finanse:  To doskonały dzień na to, by przypomnieć sobie podstawy biznesu i wcielić w życie zasady, które nim żądzą. Pamiętaj, że robiąc z kimś interesy, obu stronom powinien zgadzać się bilans zysków i strat. Jeśli dla kogoś będzie ujemny, nie licz na długą współpracę.

Zdrowie: Ten dzień upłynie Ci spokojnie i bez większych kłopotów ze zdrowiem. Korzystaj z tego, bo planetarna aura jest niepewna i nie wiadomo, kiedy tak dobry dzień może się powtórzyć.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris