Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

19.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy wszystkie Twoje weekendowe plany się powiodą? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 19 września 2020 dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś dopadnie Cię tęsknota za kimś z przeszłości, kto kiedyś bardzo Cię zranił. Choć Ty nadal nosisz tę osobę w sercu, brutalna prawda jest taka, że ona nawet o Tobie nie myśli. Czas zapomnieć.

Praca i finanse: Pragniesz całkowicie zmienić swoją ścieżkę zawodową? Ułóż plan i do dzieła! Nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli tylko będzie towarzyszyć Ci determinacja i konsekwencja. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że Ci się uda.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem fizycznym, ale Twój nastrój będzie pozostawiał wiele do życzenia. Przestań rozpamiętywać przeszłość, wybacz i zapomnij, a od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem rezygnacja z czegoś jest tym, co w danej chwili jest dla nas najlepsze i pozwala rozpocząć nowy etap. Nie traktuj tego jak porażki, tylko jako kolejne cenne doświadczenie w Twoim życiu.

Praca i finanse: Delegowanie obowiązków w pracy idzie Ci doskonale, w domu jednak nie radzisz sobie z tym aż tak dobrze. Najwyższy czas to zmienić. Zamiast robić wszystko sam, podziel zadania między domowników, a sam – odpocznij.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o Twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz uniknąć dziś kłótni z kimś bliskim, lepiej zachowaj milczenie, bo… wszystko, co powiesz może zostać użyte przeciwko Tobie. Jeśli nie musisz, nie wchodź w żadne dyskusje.

Praca i finanse: To dobry dzień na domowe porządki. Posprzątaj, posegreguj rzeczy i pozbądź się tych, które już nie są Ci potrzebne. To sprawi, że zyskasz więcej przestrzeni nie tylko w domu, lecz także w swoim wnętrzu.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie, zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Jeśli tylko nie dasz się sprowokować do utarczek słownych, dzień minie Ci spokojnie i bez większych stresów. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: To, że nie udało Ci się osiągnąć w sprawach sercowych tego, czego chciałeś, choć teraz wydaje Ci się tragedią, to w dłuższej perspektywie stwierdzisz, że było najlepszym, co mogło Ci się przydarzyć. Ktoś nad Tobą czuwał.

Praca i finanse: Masz przed sobą kilka zawodowych wyzwań. To dobry moment, by się do nich przygotować, nawet kosztem swojego wolnego czasu. Im więcej uwagi poświęcisz nowym zadaniom teraz, tym lepiej pójdzie Ci, kiedy będziesz musiał je wykonać.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo pozytywnej energii i dobrych wibracji. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się wspaniały dzień. Możesz liczyć dziś na miłą niespodziankę ze strony kogoś, komu bardzo na Tobie zależy. Długo nie zapomnisz tego dnia i spojrzysz na tę osobę z zupełnie nowej perspektywy.

Praca i finanse: Wybierz jakąś rzecz, którą zawsze chciałeś zrobić lub udoskonalić, i zrób to dziś. Merkury sprzyja osobom, które chcą zdobywać nowe kompetencje i spiera pasję i zaangażowanie. To doskonały dzień do samorozwoju.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz obawiać, że jakiekolwiek nieprzyjemne dolegliwości zakłócą Ci spokój. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy – wspierają.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś czeka Cię trudne rozstanie z kimś bliskim. Trzymaj nerwy na wodzy i uważaj, by nie powiedzieć słów, których możesz potem żałować. Lepiej zachowaj się z klasą i jeśli nie potrafisz dobrać odpowiednich słów, po prostu milcz.

Praca i finanse:  Jowisz, ma dziś silny wpływ na Twoim niebie, co oznacza, że to najlepszy moment, by działać i wreszcie zrealizować plany, które od dawna odkładasz na później. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Zdrowie: Zdrowie i doby humor będą Ci dziś dopisywać. Dzięki przychylnej planetarnej aurze nie będziesz musiał martwić się, że jakieś przykre dolegliwości pokrzyżują Ci Twoje plany. Możesz je spokojnie realizować.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie dziś dla Ciebie podejrzanie miły i będzie zabiegał o Twoje względy. Uważaj, bo to zachowanie nie jest naturalne  i może świadczyć tylko o jednym – albo ta osoba ma wiele za uszami, albo chce Cię wykorzystać do jakichś swoich celów.

Praca i finanse: Spodziewaj się dziś telefonu od szefa, który zażąda, byś jak najszybciej poprawił rzeczy, które źle zrobiłeś w piątek. Niestety nie będziesz miał wyjścia, bo pretensje możesz mieć tylko do swojego braku uwagi i skupienia.

Zdrowie: Próżno będziesz dziś szukać spokoju, odpoczynku i relaksu. Mnogość obowiązków, które dziś na Ciebie spadną oraz wewnętrzny niepokój, który będzie Tobą targał, sprawią, że Twoje samopoczucie będzie pozostawiało wiele do życzenia.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie czepiaj się każdego słowa i nie doszukuj we wszystkim drugiego dna. Słysz to, co jest mówione i nie dokonuj nadinterpretacji ani nie dorabiaj sobie do wszystkiego ideologii nagiętej w Twoją stronę.

Praca i finanse: Robota nie zając, nie ucieknie, dlatego dziś zamiast się zaharowywać – tym razem dla odmiany w domu – postaw na relaks i odpoczynek. Zrób tylko niezbędne minimum, a resztę odłóż na inny dzień.

Zdrowie:  Twój organizm, a zwłaszcza głowa potrzebują spokoju i wyciszenia. Bez wyrzutów sumienia poświęć więc cały dzień sobie i zrób to, co sprawia Ci przyjemność, koi nerwy i przywraca spokój. Należy Ci się to po stresującym tygodniu.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Poświęć dzisiejszy dzień na refleksję nad swoimi relacjami, w których jesteś. Zastanów się, czy na pewno wszystkie z nich warto kontynuować i czy niektóre nie są już od dawna dla Ciebie dobre.

Praca i finanse: Zyskasz dziś więcej pewności siebie, co popchnie Cię do działań, które już dawno chodziły Ci po głowie, ale na zrobienie których nie miałeś wcześniej odwagi. To dobry dzień, by wreszcie je zrealizować.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Będziesz cieszył się dobrym samopoczuciem i świetnym humorem, a gwiazdy zadbają o to, by wszelkie nieprzyjemne dolegliwości omijały Cię szerokim łukiem.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zbytni altruizm też może być szkodliwy, zwłaszcza jeśli nie masz w nim umiaru. Uważaj, by ktoś nie wykorzystał perfidnie Twojego dobrego serca i nie próbował się Tobą wyręczać w sprawach, które powinien załatwić sam.

Praca i finanse:  To idealny dzień, by wreszcie zrealizować stare plany i odkurzyć biznes plan, który kiedyś zrobiłeś i o którym kompletnie zapomniałeś. Gwiazdy mówią, że teraz Twoje zamierzenia mają szansę się powieść.

Zdrowie:  To idealny dzień, by spędzić go aktywnie, na łonie natury i świeżym powietrzu. Zaplanuj sobie krótki wypad za miasto lub choć by na działkę. To pozwoli zrelaksować Twoje ciało i Twój umysł.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Odezwie się dziś do Ciebie osoba, co do której sądziłeś, że już na zawsze zniknęła z Twojego życia. Nie działaj impulsywnie i porządnie zastanów się nad tym, co jej odpowiesz. Daj sobie czas do namysłu.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych bądź dziś ostrożny i uważaj w co inwestujesz pieniądze, zwłaszcza jeśli w grę wchodzą duże sumy. Nietrudno bowiem będzie Cię oszukać, bo układ planet sprawi, że będziesz dziś niezwykle ufny.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie, a Twój dobry humor udzieli się też innym i sprawi, że każdy będzie chciał z Tobą przebywać. Będziesz duszą towarzystwa, co bardzo Ci się spodoba i jeszcze bardziej poprawi nastrój.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 19 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz musiał się dziś bronić przed czyimiś oskarżeniami, które – nomen omen – będą słuszne. Może zamiast iść w zaparte lepiej raz zachować się przyzwoicie i do wszystkiego przyznać?

Praca i finanse: Finanse mogą stać się dziś newralgicznym tematem, który doprowadzi do poważnego spięcia między Tobą a bliską Ci osobą. Lepiej zatem unikaj tego tematu, a jeśli się nie uda – staraj się mówić jak najmniej.

Zdrowie: To będzie dla Ciebie dość stresujący i mało przyjemny dzień. Ukojenie znajdziesz w pracach ogrodniczych. Dzięki obcowaniu z naturą i zmęczeniu fizycznemu, uda Ci się zrelaksować umysł i przywrócić wewnętrzną równowagę.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris