Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 2 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
02.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w sobotę 2 maja 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Skup się dziś na sprawach domowych i rodzinnych. To idealny dzień, by nadgonić zaległości w tych obszarach i odezwać się do bliskich, z którymi od dawna nie miałeś kontaktu.

Praca i finanse:  Saturn ostrzega Cię dziś przed kimś, kto będzie chciał Cie oszukać i wykorzystać finansowo. Miej się na baczności i nie bądź zbyt ufny.

Zdrowie: Utrzymuj swoje ciało w dobrej kondycji i nie zapomnij dziś o solidnej dawce ruchu. Nawet kilka przysiadów czy pajacyków poprawi Twoje krążenie i sprawi, że poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Przy takim układzie Wenus możesz się spodziewać, że Twoje uczucia wybuchną dziś ze zdwojoną siłą. Dotyczy to zarówno Ryb w stałych związkach, jak i singli. To idealny dzień, by spędzić go tylko we dwoje.

Praca i finanse: Dzisiejszy dzień poświęć na odpoczynek od pracy – zarówno zawodowej, jak i tej związanej z domowymi obowiązkami. Po prostu poleniuchuj bez wyrzutów sumienia.

Zdrowie: Z powodu bardzo intensywnych zawodowo dni możesz dziś poczuć się nieco zmęczony i bez energii. Naładuj swoje baterie pozytywną energią w taki sposób, jaki lubisz najbardziej: sport, oglądanie seriali, czytanie czy po prostu leniuchowanie.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy układ Wenus w Twoim znaku sprzyja zaskakującym wyznaniom. Gwiazdy nie mówią jednak, czy to wyznanie usłyszysz czy sam je wypowiesz.

Praca i finanse: Uważaj na finanse. To nie jest najlepszy dzień na wydawanie pieniędzy. Zamiast je trwonić staraj się budować poduszkę finansową.

Zdrowie: Posłuchaj dziś dobrej rady dotyczącej zdrowia, którą usłyszysz od kogoś, kto bardzo się o Ciebie troszczy. Jeśli zbagatelizujesz słowa tej osoby, możesz nabawić się kłopotów.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzięki przychylnemu układowi Wenus Byki w stałych związkach poczują dziś przypływ świeżości, optymizmu i radości. Single mają szansę usłyszeń dziś słowa, na które od dawna czekają.

Praca i finanse:  Zanim wydasz oszczędności na swoje zachcianki, zastanów się, czy warto poświęcać na to pieniądze. Gwiazdy radzą, żebyś lepiej odłożył je na inne cele.

Zdrowie: Włącz do swojej diety ocet balsamiczny, który usprawnia trawienie, działa antybakteryjnie, obniża poziom złego cholesterolu, a do tego podkreśla smak potraw.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nastaw się dziś na przeżywanie uczuć każdym ze zmysłów. Układ Wenus na Twoim niebie sprawi, że możesz dziś liczyć na namiętne chwile, których długo nie zapomnisz.

Praca i finanse: Dziś nawet bardzo ambitne plany mają szansę na powodzenie i nie będą wymagały od Ciebie zbyt wiele wysiłku. Korzystaj z mocy, jaką daje Ci Saturn, i nie wahaj się dziś, by zrealizować swoje pomysły.

Zdrowie:  Dziś będziesz w dobrej kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Wenus ześle na Ciebie spokój i radość, więc nie musisz się dziś martwic o swoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Rób to, co uważasz za słuszne, i nie kieruj się radami innych osób. To Twoje życie i masz prawo ułożyć je tak, jak Ty tego chcesz, nawet jeśli nie wszystkim się to podoba.

Praca i finanse: Nie podejmuj dziś pochopnych decyzji, zwłaszcza związanych z finansami. Gwiazdy radzą, byś poczekał i zobaczył, jak rozwinie się sytuacja.

Zdrowie: Wieczorem znajdź czas na relaks i postaraj się odprężyć. Dobrym pomysłem będzie obejrzenie ulubionego filmu czy posłuchanie muzyki.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz dziś brak stabilizacji i wsparcia ze strony bliskiej osoby. W Twoje życie może wkraść się niepewność, która popchnie Cię do radykalnych kroków.

Praca i finanse: Choć miałeś zamiar dziś odpocząć, okaże się, że domowe obowiązki nie cierpią zwłoki i nie możesz ich odłożyć na kolejny dzień. Niestety dzisiaj nici z odpoczynku.

Zdrowie: Mimo intensywnego dnia wieczorem spróbuj znaleźć chwilę na relaks. Będziesz bardzo tego potrzebował, bo dzisiejsze emocje sprawią, że poczujesz się wyczerpany.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obwiniaj innych za swoje niepowodzenia. Jeśli chcesz, by ktoś zachowywał się wobec Ciebie inaczej niż obecnie, po prostu powiedz o swoich oczekiwaniach. Spokojną rozmową wszystko da się załatwić.

Praca i finanse: Nie rezygnuj z realizacji długoterminowych planów. Jeśli sytuacja tego wymaga – zmodyfikuj je lekko, ale nie zawieszaj na kołku. Szkoda, by Twój wysiłek włożony w przygotowania, się zmarnował.

Zdrowie: Postaw na rozwój swojego umysłu, ćwicz go w każdej wolnej chwili i nie pozwól, by dopadła Cię nuda, stagnacja i marazm. To najwięksi wrogowie dobrego samopoczucia.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą Wenus poczujesz dziś spokój i pewność, że Twoje sprawy sercowe zmierzają w dobrym kierunku. Saturn, który ma teraz bardzo korzystny układ na Twoim niebie, doda Ci odwagi.

Praca i finanse:  Działaj dziś metodycznie i konsekwentnie, a osiągniesz to, co sobie zamierzyłeś. Saturn premiuje dziś osoby zdecydowane, odważne i takie, które wiedzą, czego chcą.

Zdrowie: Uważaj na tłuste i smażone potrawy. Ich nadmiar może bardzo obciążyć Twoją wątrobę i sprawić, że poczujesz się ciężko. Lepiej postaw na chude mięso i zdrowe warzywa.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie licz dziś raczej na to, że Twoje serce będzie drżało z ekscytacji, a Ty zostaniesz trafiony strzałą Amora. W stałych związkach relacje będą co najwyżej poprawne.

Praca i finanse: Z przyjemnością zajmiesz się dziś zaległymi pracami domowymi. Saturn, który ma bardzo pozytywny układ na Twoim niebie, sprawi, że wszystkie zadanie wykonasz sprawnie i szybko.

Zdrowie:  Pomyśl dziś nad tym, co możesz zrobić, aby zredukować nieco stres w swoim życiu. Jest go ostatnio sporo, a Ty coraz gorzej sobie z nim radzisz. Czas to zmienić.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie nastawiaj się dziś na miłosne podboje ani wyjątkowo romantyczne chwile w ramionach ukochanej osoby. To raczej dzień na działanie i pracę, i na tym się skup.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś czas i dobre warunki do pracy, gwizdy radzą więc, byś do wykorzystał i zajął się długo odkładanymi sprawami. Możesz być pewien, że pójdzie Ci szybko i sprawnie.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać nieuzasadniony lęk i niepokój. To za sprawą wpływu Saturna, który ma dość niekorzystny układ na twoim niebie. Zastosuj techniki relaksacyjne, by zminimalizować nieprzyjemne odczucia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 2 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Perspektywa nadchodzących zmian może wzbudzić w Tobie lęk i obawy o przyszłość. Bądź jednak spokojny – zmiany zawsze są dobre, a gwiazdy mówią, że będzie cudownie.

Praca i finanse:  Dziś okaże się, że potrafisz być tytanem pracy, któremu nie straszne nawet ciężkie prace fizyczne, które odkładałeś na „wieczne nigdy”. Wieczorem będziesz zmęczony, ale zadowolony z siebie.

Zdrowie: Zadbaj o siebie i więcej odpoczywaj. Przemęczenie, które ostatnio coraz częściej Cię dopada jest efektem niezdrowego trybu życia, który prowadzisz.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 kwietnia do 3 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris