Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 22 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

22.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jaki będzie ten weekend i czy uda Ci się zrealizować wszystkie swoje plany? Przeczytaj horoskop na sobotę 22 sierpnia 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najwyższy czas przestać próbować się przypodobać komuś, kto i tak ciągle tylko marudzi, a wszystkie twoje starania ma za nic. Takiej osobie i tak nie dogodzisz, a tylko tracisz czas i energię.

Praca i finanse:  Nie musisz dziś oszczędzać i liczyć każdej złotówki, bo robiłeś to przez wiele ostatnich tygodni. Dziś jest ten dzień, kiedy powinieneś skorzystać ze swoich oszczędności i przynajmniej część wydać na zasłużone przyjemności.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by nie brakowało Ci sił i dobre energii. Tylko nie trać jej na ludzi, którzy i tak jej nie docenią i zbagatelizują.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dostaniesz dziś od bliskich wsparcie, którego bardzo potrzebujesz, nawet jeśli nie mówisz o tym głośno. Doceń, jak wspaniałych ludzi masz wokół siebie i jak wiele robią oni, byś czuł się komfortowo.

Praca i finanse: Nie miej dziś wyrzutów sumienia, wydając pieniądze na drobne przyjemności. Ciężko na to wszystko pracowałeś, więc bez żadnego skrępowania możesz teraz z tego swobodnie korzystać. Nie żałuj sobie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany i po prostu cieszyć się tym dniem. Planetarna aura Ci sprzyja, więc dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach, jeśli chcą uniknąć kłótni, muszę się uzbroić w cierpliwość i nauczyć trudnej sztuki przytakiwania. Single mogą liczyć na udany dzień spędzony w gronie znajomych i przyjaciół.

Praca i finanse:  Zbyt restrykcyjne podejście do wydatków może powodować dziś spore napięcia między Tobą a kimś bliskim. Nie chodzi oczywiście o to, by trwonić pieniądze, ale przesadna oszczędność też nie jest wskazana.

Zdrowie: Zaplanuj dziś sobie czas na relaks i dopilnuj, by nic i nikt w tym czasie nie zaburzyło Twojego spokoju. Twój organizm jest przytłoczony wielością obowiązków i koniecznie należy mu się solidny odpoczynek.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będzie Cię dziś korciło, by odezwać się do kogoś, z im jeszcze niedawno łączyło Cię wielkie uczucie. Zanim to jednak zrobisz, zastanów się, czy warto. Przeszłość i tak nie wróci, a Ty rozgrzebiesz tylko stare rany.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na swoje finanse i nie inwestuj większych sum pieniędzy, zwłaszcza w niezbyt pewne biznesy, bo może się okazać, że nie tylko nic nie zarobisz, lecz także sporo stracisz. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie:  Mogą nawiedzać Cię dziś natrętne myśli dotyczące przeszłości, które będą próbowały popsuć Ci humor. Nie pozwól na to. Za każdym razem, kiedy taka myśl przyjdzie Ci do głowy, postaraj się odwrócić od niej swoja uwagę.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się dziś narzekaniem kogoś, kto jest marudny i komu wiecznie nic nie pasuje. Prawda jest taka, że cokolwiek zrobisz, i tak będzie źle. To po prostu kwestia charakteru i nastawienia do świata. Lepiej zajmij się sobą.

Praca i finanse: Dziś masz szansę zyskać nowe, bardzo stabilne i dobrze rokujące źródło dochodów. Nie zmarnuj tej szansy. Podejdź do tematu bardzo poważnie, a jeśli będziesz profesjonalny, już wkrótce będziesz liczyć zyski.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o swoje zdrowie i cokolwiek będziesz robić, kieruj się swoim komfortem psychicznym. Nie pozwól nikomu wywierać na sobie presji ani nie daj się zmusić do robienia rzeczy, na które nie masz ochoty.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś szczególnie pamiętaj o tym, że nie jesteś odpowiedzialny za czyjeś poczucie szczęścia i zadowolenia. Masz prawo do podejmowania własnych decyzji, nawet takich, z którymi Twoje otoczenie nie do końca się zgadza.

Praca i finanse:  To idealny dzień, by pomyśleć o swoim rozwoju zawodowym. Wcale nie musisz zapisywać się na kosztowne kursy czy szkolenia, by zwiększyć swoje kompetencje. Poczytaj branżowe blogi i książki – to prawdziwa skarbnica wiedzy.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie, a Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Gwiazdy ześlą Ci pozytywną energię i dużo siły do realizacji wszystkich swoich planów i zamierzeń. Nie zmarnuj tego.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś od rana szukał pomysłu na to, co ze sobą zrobić, a żadna z propozycji nie będzie Ci pasowała. Uważaj, by nie marudzić zbyt długo, bo w końcu spędzisz sobotę w domu i to całkiem sam.

Praca i finanse: Ktoś zarzuci Ci dziś, że źle gospodarujesz domowym budżetem. Zamiast się obrażać, zrób rachunek sumienia i zastanów się, ile faktycznie wydajesz na rzeczy, których wcale nie potrzebujesz.

Zdrowie: Dziś na Twoim niebie króluje Mars, a to może oznaczać tylko jedno – wojnę. Będziesz w prawdziwie wojowniczym nastroju i wystarczy jedna iskra, by doprowadzić do wybuchu negatywnych emocji.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś miał poczucie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko Tobie i każdy dokłada wszelkich starań, by sprawić Ci przykrość. To jednak… tylko twoja wyobraźnia. Porzuć takie myślenie i nastaw się pozytywnie do ludzi i świata.

Praca i finanse:  Ostatnio pieniądze i sprawy z nimi związana przysłaniają Ci to, co jest naprawdę ważne w życiu i generują mnóstwo niepotrzebnych konfliktów. To dobry dzień na przewartościowanie pewnych spraw.

Zdrowie:  To jak upłynie Ci ten dzień w dużej mierze zależy od Ciebie samego. Jeśli uśmiechniesz się do świata i ludzi oni odwdzięczą Ci się tym samym. Nie oczekuj jednak przychylności planetarnej aury, jeśli sam będziesz nastawiony na „nie”.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nawiedzą Cię dziś egzystencjalne myśli i głębokie przemyślanie odnośnie tego, w jakim kierunku zmierza Twoje życie. Możesz dojść do bardzo smutnych, ale jednocześnie motywujących wniosków.

Praca i finanse: Rozmowa z kimś bliskim skłoni Cię dziś do refleksji nad Twoimi sprawami zawodowymi. Zaczniesz zastanawiać się, czy to, co obecnie robisz, Cię satysfakcjonuje, a wnioski z tych przemyśleń niestety nie będą wesołe.

Zdrowie: Będziesz dziś nieco przygnębiony i smutny, co może być skutkiem niezbyt korzystnego wpływu Marsa w twoim znaku. Znajdź sposób, by rozładować negatywne emocje. Dobrym pomysłem będzie szczera rozmowa z kimś bliskim.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Odważ się dziś powiedzieć, co czujesz osobie, na której Ci zależy. Ona bardzo na to czeka, mimo że nie daje tego po sobie poznać. Jeśli Ty też będziesz taki nieśmiały jak ona, możecie stracić szansę na wielką miłość.

Praca i finanse:  To dobry dzień na domowe porządki połączone z… zarabianiem. Okaże się, że masz w domu bardzo dużo rzeczy, których już nie używasz, a które mogą przydać się komuś innemu. Wystaw je w jakimś serwisie aukcyjnym.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie, a twojego dobrego humoru nic nie będzie w stanie zepsuć. Możesz bez przeszkód cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych bądź dziś stanowczy i zdecydowany. Nie daj się zwodzić, nawet osobie, na której bardzo Ci zależy. Postaw sprawę jasno i żądaj odpowiedz na swoje pytania. Masz do tego prawo.

Praca i finanse:  Przeliczysz dziś swój domowy budżet i dojdziesz do niewesołych wniosków. Okaże się, że dość rozrzutny tryb życia, który prowadziłeś w ostatnim czasie, mocno odcisnął się na twoich finansach. Czas zacisnąć pasa.

Zdrowie: Nie przejmuj się bólem głowy którzy może dokuczać Ci dziś rano. To nic poważnego, a jedynie nagła zmiana ciśnienia atmosferycznego. Dolegliwości powinny minąć samoistnie w drugiej części dnia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 22 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz od rana szukał zaczepki i reagował przesadnie impulsywnie na każdą rzecz. Takie zachowanie może doprowadzić do poważnej awantury z kimś bliskim. Gwiazdy radzą, byś wrzucił na luz.

Praca i finanse:  Dziś zorientujesz się, że pewne długoterminowe inwestycje, które poczyniłeś wiele lat temu, nie przynoszą Ci takiego zysku, jakiego się spodziewałeś. Zamiast jednak żałować, pamiętaj, że nie ma umowy, której nie można rozwiązać.

Zdrowie: Dziś twoje nerwy będą jak linia wysokiego napięcia, a Ty nie będziesz potrafił zapanować nad emocjami, których nagłe i częste wybuchy skutecznie zepsują sielską sobotnią atmosferę. Gwiazdy zalecają więcej powściągliwości.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris