Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 23 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
23.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten dzień? Jesteś ciekawa, co czeka Cię w sprawach sercowych, finansowych, zawodowych oraz jak będziesz się dziś czuł? Przeczytaj horoskop na sobotę 23 maja i sprawdź, co przyniesie Ci los.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się miły i spokojny dzień, w którym będziesz mógł bezkarnie poleniuchować. Gwiazdy radzą, byś zaplanował sobie czas wraz z najbliższymi lub partnerem. Planetarna aura sprzyja romantycznym chwilom.

Praca i finanse:  Wszystkie domowe obowiązki, które miałeś zamiar dziś wykonać, odłóż na inny dzień. Planetarna aura sprzyja słodkiemu lenistwu, więc korzystaj z tego i po prostu odpocznij.

Zdrowie: Pamiętaj, że najważniejsza w utrzymaniu dobrej kondycji jest regularność i konsekwencja. Jeśli nawet ćwiczysz, ale raz na jakiś czas, nie spodziewaj się spektakularnych efektów.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że to dobry dzień zakupy, zwłaszcza jeśli będziesz je robić w towarzystwie znajomego Byka. On doradzi Ci, w co najlepiej zainwestować i jakie rzeczy wybrać. Zaufaj jego intuicji.

Praca i finanse: Będziesz dziś bardzo pewny siebie i postanowisz zrzucić na kogoś część swoich obowiązków. Nie będziesz zwracać uwagi na cudze opinie i protesty, a kierować się własnym interesem.

Zdrowie:  To, w jakiej kondycji jesteś, zależy tylko od Ciebie. Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i pozytywne myślenie sprawią, że poczujesz się dobrze w swojej skórze.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejsze nieścisłości i niedomówienia w rozmowie z kimś bliskim mogą mieć przykre konsekwencje. Lepiej od razu wyjaśnij wszystko i nie zamiataj problemów pod dywan, bo nagromadzone wybuchną z większą siłą.

Praca i finanse: W sprawach finansowych gwiazdy zapowiadają Ci dziś dobrą passę. Wszystkie inwestycje, zarówno te duże, jak i mniejsze, opłacą Ci się i przyniosą zysk. Musisz tylko uzbroić się w cierpliwość.

Zdrowie:  Postaw dziś na odpoczynek i relaks. Spędź dzień tak, jak lubisz najbardziej – aktywnie lub wręcz przeciwnie – wylegując się na kanapie. Niezależnie od tego, co będziesz robił, ma Ci to sprawiać przyjemność.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Możesz dziś dostać ciekawą propozycję, która całkowicie odmieni twoje życie prywatne. Będziesz nią zachwycony. Gwiazdy radzą jednak, abyś zastanowił się, czy jesteś gotowy na aż tak dużą rewolucję w swoim życiu.

Praca i finanse:  Dzień sprzyja omawianiu pomysłów, które wiążą się z zarabianiem pieniędzy. Jeśli dopracujesz swój plan w najdrobniejszych szczegółach, ma on szansę na powodzenie. Nie zmarnuj jej!

Zdrowie:  Mały detoks organizmu dobrze Ci dziś zrobi. Zamiast tradycyjnych posiłków przez cały dzień pij koktajle warzywne, które są prawdziwą bombą witaminową i zawierają dużo błonnika.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że to będzie Twój najlepszy dzień w całym roku! Przygotuj się na sobotę pełną niespodzianek, zaskakujących zwrotów akcji i nietuzinkowych przygód. Możesz być pewien, że długo nie zapomnisz tego dnia.

Praca i finanse:  Gwiazdy radzą, byś wszystkie dzisiejsze obowiązki przełożył na inny dzień. Nie musisz też martwić się o finanse i możesz bez obaw sięgnąć do portfela. Wykorzystaj przychylną planetarną aurę i baw się dobrze.

Zdrowie:  Będziesz dziś w szczytowej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Pozytywna energia i optymizm będą Cię wprost rozpierać i udzielać się innym z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz dziś mieć sto pomysłów na minutę, a Twoje otoczenie niekoniecznie będzie w stanie za Tobą nadążyć. To może doprowadzić do tego, że poczujesz się niezrozumiany i osamotniony w swoich ideach.

Praca i finanse: Mimo wolnego dnia postanowisz nadgonić dziś sprawy służbowe i zająć się zaległościami, które nagromadziły Ci się w czasie całego tygodnia. Gwiazdy mówią, że to dobry pomysł. Dzięki temu w nowy tydzień wejdziesz z czystą kartą.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoją wątrobę i szczególnie zwracaj uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu. Tłuste czy smażone potrawy mogą wywołać bóle brzucha lub niestrawność.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Lwy w związkach poczują dziś, że dla ich partnera ważniejszy lub równie ważny jest ktoś inny. To może być duży cios, ale też przyczynek do zmiany. Może już czas powiedzieć „dość”? Singlom gwiazdy wróżą szczęście w miłości i zaskakujący obrót spraw uczuciowych.

Praca i finanse: Domowe obowiązki dziel sprawiedliwie między wszystkich domowników. Zastanów się, czy nie jest tak, że na czyichś barkach spoczywa cała domowa logistyka, a Ty tylko sprawdzasz wykonane zadania. Dom to nie korporacja.

Zdrowie: Dziś będziesz mieć kulinarne zachcianki oraz ochotę na nietypowe połączenia smaków. Lwice powinny sprawdzić, czy nie jest to spowodowane niespodziewanym powiększeniem rodziny. Panowie zaś – być ostrożni, bo nadmiar jedzenie może niekorzystnie wpłynąć na ich sylwetkę.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj dziś o kimś bliskim, dla kogo ten dzień jest bardzo ważny. Jeśli nawet nie podzielasz jego radości, bądź z nim i pozwól, by dzielił się z Tobą swoim szczęściem.

Praca i finanse: Nie rzucaj się dziś nikomu w oczy i zajmij swoimi sprawami, a unikniesz kłótni. Planetarna aura nie sprzyja pracy zespołowej i lepiej to, co masz do zrobienia, zrób sam.

Zdrowie:  To dobry dzień, by uświadomić sobie, jak wiele cennych rzeczy masz w życiu i okazać za nie wdzięczność. Mowa oczywiście o rzeczach pozamaterialnych. Doceń to, co masz, i ciesz się tym.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pewna osoba z Twojego otoczenia może próbować dziś poróżnić Cię z przyjacielem. Może okazać, się, że będziesz musiał dokonać wyboru, którą relację zakończyć. Wybierz mądrze.

Praca i finanse: W sprawach finansowych postępuj dziś rozważnie i nie trwoń pieniędzy na drobiazgi. Może się bowiem okazać, że wydasz więcej, niż zakładałeś i niż powinieneś.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o swój wzrok. Postaraj się jak najmniej czasu spędzać przed komputerem czy telewizorem, a jak najwięcej patrząc na relaksująca zieleń przyrody.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś zapowiada się spokojny dzień zarówno dla Skorpionów w związkach, jak i singli. Możecie liczyć na harmonię wewnętrzną, która pomoże Wam utrzymać dobre stosunki z otoczeniem.

Praca i finanse:  Jeśli wydajesz na coś pieniądze, gwiazdy radzą, byś kupił jedną droższą, ale porządnie wykonaną rzecz, niż kilka tańszych ale niskiej jakości. Na naprawy wydasz bowiem więcej niż na wysokogatunkowy zakup.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień poświęć sobie i swojemu rozwojowi duchowemu. Pomedytuj, poćwicz jogę, zrelaksuj się i zajrzyj głębiej w swoje wnętrze.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na konflikty z przyjaciółmi. Rozbieżność interesów w pewnej ważnej dla was kwestii może zakończyć się poważną kłótnią, a nawet – zerwaniem znajomości.

Praca i finanse: Nie musisz dziś martwić się ani o prace, ani o finanse. Wszystko będzie układać się po twojej myśli. Gwiazdy mówią, że na horyzoncie nie widać żadnych czarnych chmur.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie i wyśmienitym nastroju skorym do żartów i płatania figli. Dobrze wykorzystaj swoją energię i skieruj ją we właściwą stronę.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 23 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś próbował zrobić nietuzinkową niespodziankę wyjątkowej osobie. By odgadnąć czego pragnie, słuchaj swojej intuicji i czytaj między wierszami, bo może okazać się, że wyszukane i kosztowne prezenty wcale nie są tym, co sprawi jej prawdziwą radość.

Praca i finanse:  Gwiazdy zalecają Ci dziś ostrożność w sprawach finansowych. Jeśli nie musisz, nie podejmuj się dziś żadnych inwestycji, zwłaszcza tych obarczonych dużym ryzykiem.

Zdrowie:  Posłuchaj dziś rady dotyczącej swojego zdrowia, która dostaniesz od znacznie starszego od Ciebie Byka. Warto mu zaufać, by uniknąć problemów, z którymi on musiał się zmierzyć.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris