Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 24 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

24.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Komu sobota upłynie spokojnie i na odpoczynku, a kto mimo weekendu nie będzie miał chwili wytchnienia? Przeczytaj swój horoskop na sobotę 24 października 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Twoi przyjaciele powiedzą Ci dziś, że zauważyli ostatnio pewną zmianę w Twoim zachowaniu. Zamiast się obrażać, lepiej zastanów się, czy nie mają racji i z czego może to wynikać.

Praca i finanse: Wbrew pozorom, to bardzo dobry dzień, by pomyśleć o pracy i wyznaczyć sobie nowe zawodowe cele. Dzięki temu zyskasz nowy zastrzyk energii do działania i motywacji, by piąć się po szczeblach kariery.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i nie musisz obawiać, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości popsują Ci nastrój. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mają Cię w swojej opiece.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Jesienią nic nie robi tak dobrze na chandrę jak dobre jedzenie w miłym towarzystwie. Przygotuj coś smacznego i zaproś znajomych. Spędźcie razem wieczór i naładujcie nawzajem akumulatory pozytywną energią.

Praca i finanse:  Swoje smutki będziesz próbował zrekompensować sobie zakupami. To jednak nie jest najlepszy pomysł, bo możesz wydać znacznie więcej, niż nakazuje rozsądek, a kupione rzeczy i tak nie sprawią Ci przyjemności.

Zdrowie:  Mars, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, może sprawić, że będziesz mieć gorszy nastrój i poczujesz jesienną chandrę. Nie poddawaj się jej i znajdź sposób, by odgonić smutek. Najlepszym lekarstwem będą inni ludzie.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś mieć poczucie, że wszystkie Twoje wysiłki, które wkładasz w relację z bliską Ci osobą i tak idą na marne, a ona nie docenia Twoich starań. Gwiazdy radzą, byś porozmawiał o tym i szczerze powiedział, co naprawdę czujesz.

Praca i finanse: Nie musisz martwić się swoimi sprawami finansowymi. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a Ty będziesz mógł po prostu zająć się liczeniem zysków. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają twoje działania.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś żadnych powodów do narzekania na swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że wszystkie dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Romantyczne wyznania same będą cisnąc Ci się na usta. Uważaj jednak, by skierować je do właściwiej osoby. Jeśli źle ulokujesz swoje uczucia, może spotkać Cię poważne rozczarowanie.

Praca i finanse: To dobry dzień, by nadrobić zawodowe zaległości. Nawet jeśli masz wolne, poświęć kilka chwil, by wyprostować sprawy, które ostatnio zaniedbałeś. Gwiazdy mówią, że szef zapyta i nie w poniedziałek z samego rana.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by dobre zdrowie oraz wyśmienity humor, nie opuszczały Cię do samego wieczora.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się leniwy i spokojny dzień. Postanowisz nie wychodzić z łóżka [przynajmniej do południa, tym bardziej że… ktoś będzie Cię w nim skutecznie trzymał. Jedynym Twoim problemem będzie to, czy wyjść gdzieś na obiad czy zamówić go do domu.

Praca i finanse:  Nie myśl dziś o pracy i nie zaprzątaj sobie głowy zawodowymi problemami. Gwiazdy mówią, że są one przejściowe i rozwiążą się same. Szkoda więc czasu na zamartwianie się. Lepiej skup się dziś na przyjemnościach.

Zdrowie: Dobrym pomysłem na dziś będzie mała ucieczka za miasto. Nie zważaj na pogodę, spakuj plecak i wyrusz przed siebie. Taki krótki wypad pozwoli Ci zregenerować zarówno ciało, jak i umysł. Gwiazdy mówią, że bardzo tego potrzebujesz.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zakończysz dziś pewną relację i choć nie będzie to dla Ciebie łatwe;, ze zdziwieniem stwierdzisz, że czujesz… ogromną ulgę. Ta znajomość od dawana sprawiała, że czułeś się coraz bardziej nieszczęśliwy.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych kieruj się rozsądkiem i wszystkie decyzje poprzedzaj głębokim namysłem i chłodną kalkulacją. W biznesie najważniejsze jest w końcu to, abyś finalnie miał z niego zysk.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś większych powodów do narzekań. Będziesz cieszyć się dobrym samopoczuciem i świetnym nastrojem, który będzie poprawiał się jeszcze bardziej z każdą minutą.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj się dziś złapać na czułe słówka i komplementy, którymi ktoś będzie Cię obsypywał. Poza tym, że ładnie brzmią, nie niosą ze sobą absolutnie żadnej wartości i nie mają pokrycia w rzeczywistości.

Praca i finanse: Jeśli będziesz mieć dziś ochotę, by wybrać się na zakupy, gwiazdy radzą, byś nie brał ze sobą większej sumy pieniędzy, bo możesz wpaść w zakupowy szał i wydać znacznie więcej niż powinieneś.

Zdrowie: Twoje samopoczucie nie będzie dziś najlepsze, a to z powodu niekorzystnego układu Marsa i Jowisza w Twoim znaku. Te dwie planety będą walczyć ze sobą o pierwszeństwo na twoim niebie, a tym samym sprawią, że Ty też będziesz w bojowym nastroju.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Cały czas powtarzasz komuś, że pragniesz jego dobra, ale nie robisz nic poza krytykowaniem wszystkiego, co robi. Nie dziw się, że ta osoba wcale nie odbiera tego jako troskę, a wręcz przeciwnie – traktuje jak atak na siebie.

Praca i finanse: Doceń to, jak dobre jest Twoja sytuacja finansowa i przestań w końcu na nią narzekać. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz, ile osób chciałoby mieć chociaż połowę tego, co Ty. Bądź wdzięczny losowi.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się dziś o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i korzystać z niego.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus ześle Ci dziś gwiezdny blask, co sprawi, że nikt nie będzie w stanie Ci się oprzeć. Twoje zalotne spojrzenie i szczery uśmiech będą w stanie skruszyć nawet najtwardsze serca.

Praca i finanse: Nie uciekaj od problemów finansowych i nie zamiataj ich pod dywan. Gwiazdy mówią, że jeśli nie zajmiesz się nimi od razu, mogą one w niedługim czasie urosnąć do niebotycznych rozmiarów.

Zdrowie: Postaw dziś na relaks i odpoczynek, bo po całym tygodniu możesz odczuwać zmęczenie, które da Ci się we znaki. Relaksująca kąpiel czy spokojny wieczór w towarzystwie dobrej książki to to, czego potrzebujesz.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli nie wykazywałeś wystarczająco dużo zainteresowania kimś, na kim Ci zależy, nie dziw się, że ta osoba w końcu znudziła się czekaniem. Gwiazdy mówią, że będzie Ci trudno ją odzyskać.

Praca i finanse: Stare ludowe przysłowie mówi, że nie należy gryźć ręki, która Cię karmi. Okaż więc szacunek osobom, które dały Ci szansę na zrobienie kariery zawodowej i znalezienie dobrze płatnej pracy.

Zdrowie: Uważaj dziś na przeziębienia, o które nietrudno jesienią. Ubieraj się ciepło i wzmacniaj swoją odporność, wprowadzając do diety składniki, które ją wspierają, jak np. imbir, rozgrzewające przyprawy czy cytrusy.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli czujesz, że spotkałeś wyjątkową osobę, która jest spełnieniem Twoich marzeń, zawalcz o to uczucie i nie zważaj na żadne przeciwności losu.

Praca i finanse: Dziś wejdziesz w posiadanie pewnych informacji, które będą mogły pomóc Ci w karierze zawodowej. Pamiętaj tylko, by nie zdradzić, od kogo je uzyskałeś, bo wtedy zaszkodzisz nie tylko sobie, lecz także tej osobie.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci pozytywną energię oraz dobre nastawienie do ludzi i świata. Będziesz duszą towarzystwa, a dobry humor nie opuści Cię aż do końca dnia. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 24 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zachwycisz dziś kogoś tym, co mówisz, i sprawisz, ze jego serce zabije do Ciebie mocniej. Niestety, jak zwykle w Twoim przypadku będą to tylko słowa, które nie mają pokrycia w Twoich czynach.

Praca i finanse: Domowe prace i liczne rodzinne zobowiązania pochłoną Cię dziś bez reszty. Nie będziesz jednak odczuwał zmęczenie, bo czyż może być coś przyjemniejszego niż robić coś dla bliskich osób?

Zdrowie: Dziś rozpoczniesz nierówno walkę ze zmarszczkami i innymi oznakami starzenia się. Niestety upływającego czasu nie da się zatrzymać, a tym bardziej cofnąć. Musisz zaakceptować zachodzące zmiany.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris