Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 26 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

26.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Jakie będzie ten weekend? Czy uda Ci się odpocząć i zrealizować swoje plany? Poznaj horoskop  na sobotę 26 września 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ten dzień sprzyja odpoczynkowi, także od… ludzi. Będziesz czuł, że potrzebujesz spędzić trochę czasu sam ze sobą. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia i zrób to, co podpowiada Ci intuicja.

Praca i finanse: Jeśli szukasz nowych wyzwań zawodowych, dziś planetarna aura Ci sprzyja. Nie wymiguj się tym, że masz wolny dzień, tylko przyjmij zaproszenie na spotkanie biznesowe, bo od niego może zależeć Twoja dalsza kariera.

Zdrowie:  Zadbaj dziś o swoje zdrowie kondycję. To, że zmieniła się pora roku, wcale nie znaczy, że Ty masz zmieniać swoje treningowe przyzwyczajenia czy dietę na mniej zdrową. Utrzymaj to, co wypracowałeś latem.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie będziesz dziś przebierać w słowach i ktoś dowie się, co tak naprawdę o nim myślisz. Twoje wzburzenie przyniesie efekt – ta osoba zmieni całkowicie swoje zachowanie wobec Ciebie.

Praca i finanse: Byle drobiazg może Cię dziś zirytować i sprawić, że decyzje, które podejmiesz, będą zbyt pochopne i bardzo niekorzystne dla Ciebie. Zanim więc coś postanowisz, pozwól sobie ochłonąć i wycisz emocje.

Zdrowie:  Dowiedz się, jakie nowości pojawiły się na rynku kosmetycznym i nie wahaj się ich wypróbować. Nowe kosmetyki, kilka zabiegów i relaks w kąpieli z aromatycznymi olejkami nie tylko poprawią Twój wygląd, lecz także humor.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie chwal się miłosnymi podbojami ani nie opowiadaj o randkach, które planujesz lub które już się odbyły, bo to po prostu mało eleganckie. Co więcej, to informacje mogą trafić do niepowołanych uszu.

Praca i finanse: Nie myśl dziś o sprawach zawodowych i rób wszystko, by oderwać głowę od pracy. Zamartwianie się na zapas i tak niczego nie zmieni, a Ty niepotrzebnie tracisz czas i energię. Gwiazdy zalecają więcej luzu.

Zdrowie: Nie musisz martwić się dziś swoim zdrowiem. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś okazję do flirtu i to nie jednego. Kieruj się zasadą, że im bardziej jesteś niedostępny i tajemnicy, tym większej wartości nabierasz dla wielbiciela. Ktoś oszaleje na twoim punkcie.

Praca i finanse: Wejdziesz dziś w posiadanie pewnych informacji, które będą stawiały Twojego przełożonego w bardzo negatywnym świetle. Zastanów się, co z nimi zrobić i jak najlepiej rozegrać tę sytuację.

Zdrowie: Nie zważaj na jesień i wykorzystuj każdy cieplejszy i pogodny dzień na to, by spędzić go na świeżym powietrzu, najlepiej na łonie natury. To poprawi Twoją odporność oraz Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dojdziesz dziś do wniosku, że Twoje życie jest wspaniałe i nie chcesz już niczego zmieniać, choć jeszcze jakiś czas temu o niczym innym nie marzyłeś. Gwiazdy nad Tobą czuwały i w porę zesłały Ci swoją moc.

Praca i finanse: Przygotuj się na dobre wiadomości związane z Twoją niedawną inwestycją. Gwiazdy mówią, że to będzie bardzo dobry dzień, a Ty będziesz mógł wreszcie odetchnąć z ulgą i być pewien, że dokonałeś dobrych wyborów.

Zdrowie: Dziś nie zabraknie Ci ani sił, ani pozytywnej energii, ale nie poświęcaj ich dla kogoś, kto nie dotrzymuje swoich obietnic. Spożytkuj je dla siebie tak, byś miał z nich pożytek i wykorzystał ten dzień najlepiej jak potrafisz.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie używaj dziś zbyt wielki słów, rozmawiając z bliską Ci osobą, bo ona weźmie je na poważnie i może zacząć snuć plany na przyszłość. Lepiej bądź powściągliwy i mów tylko to, co naprawdę czujesz.

Praca i finanse:  Nie mów dziś zbyt wiele o swojej pracy, zwłaszcza osobom, które słabo znasz. Może okazać się, że ktoś pod pozorem zwykłej pogawędki będzie próbował wyciągnąć od Ciebie ważne informacje dotyczące Twojej pracy.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i dobrego samopoczucia. Wykorzystaj to i realizuj swoje plany.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zorientujesz się dziś, że byłeś tylko pionkiem na czyjejś szachownicy i nieświadomie brałeś udział w rozgrywce, której zasad nawet nie znałeś. Okaże się, że nie Ty jeden byłeś w takiej sytuacji. To, co z robisz z nieuczciwym graczem, zależy tylko od Ciebie.

Praca i finanse: Powstrzymaj się dziś od plotkowania na temat swoich współpracowników, a zwłaszcza szefa, bo to, co powiesz, może w niewyjaśniony sposób dotrzeć do ich uszu, przez co narobisz sobie poważnych kłopotów.

Zdrowie: Dziś do rana może dokuczać Ci ból zęba. Niestety dolegliwości z każdą godziną będą się nasilać, a tabletki przeciwbólowe nie przyniosą Ci ulgi. Nie obejdzie się bez wizyty u stomatologa.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach mogą dziś liczyć na uroczy dzień spędzony u boku partnera w miłej i życzliwej atmosferze. Single zaś mają w perspektywie bardzo obiecujące spotkanie, które może zakończyć się dłuższą relacją.

Praca i finanse: Unikaj dziś słownych konfliktów, zwłaszcza załatwiając sprawy związane z finansami, bo możesz stracić więcej, niż warta jest wygrana. Twoimi sprzymierzeńcami są dziś spokój, opanowanie i dyplomacja.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz obawiać się, że jakiekolwiek kłopoty ze zdrowiem staną Ci na drodze do ich realizacji. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że każdy koniec jest zarazem początkiem czegoś nowego. Nie rozpaczaj więc po tym, co minęło i nie wmawiaj sobie, że nic już Cię w życiu nie czeka. Gwiazdy mówią, że przed Tobą wiele dobrego.

Praca i finanse: Dzień sprzyja rozmowom o finansach i planom inwestycyjnym. Nie bój się mówić o swoich pomysłach, nawet tych najbardziej szalonych, bo może okazać się, że ktoś chętnie pomoże Ci je zrealizować.

Zdrowie: Zauważysz dziś, ze Twoja kondycja fizyczna jest znacznie gorsza niż jeszcze przed paroma tygodniami. Nie zwlekaj i zrób coś z tym jak najszybciej. Wypracowane wcześniej efekty bardzo łatwo zaprzepaścić.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie dziw się, że jeśli wysyłasz komuś sprzeczne sygnały, to ta osoba gubi się w labiryncie uczuć i nie do końca wie, jakie są Twoje intencje. Musisz być bardziej zdecydowany i bezpośredni w okazywaniu swoich uczuć.

Praca i finanse:  Uda Ci się dziś zapanować nad tym, co jakiś czas temu wymknęło Ci się spod kontroli i spędzało Ci sen z powiek. Możesz wreszcie odetchnąć z ulgą i dalej realizować swoje zawodowe i finansowe cele.

Zdrowie:  Postaw dziś na relaks i odpoczynek. Twój rozganiam, nawet jeśli tego nie odczuwasz, bardzo teraz tego potrzebuje. To idealny dzień, by zwolnić tempo i pomyśleć o swoim zdrowiu. Nikt nie zadba o nie lepiej niż Ty.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował wciągnąć Cię dziś w kłótnię i wymusić na Tobie krzykiem to, czego chce. Nie pozwól na to. Nie wchodź w tego typu dyskusje i nie daj zepsuć sobie tego dnia.

Praca i finanse:  Nie zaciągaj dziś żadnych pożyczek, nawet tych od znajomych. Planetarna aura Ci nie sprzyja, a gwiazdy mówią, że możesz narobić sobie w ten sposób poważnych kłopotów, z których będzie Ci potem trudno się wydostać.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz spokojnie realizować swoje wszystkie plany i nie musisz martwić się o to, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 26 września 2020

Miłość i życie prywatne: Choć wydawało Ci się, że jesteś mistrzem uczuciowych szachów i że możesz dowolnie rozstawiać wszystkich nas swojej szachownicy, to najwyraźniej zapomniałeś o tym, że jeden z graczy zawsze może powiedzieć „pass”. Możesz cieszyć się zwycięstwem.

Praca i finanse: Jeśli masz zamiar coś zrobić, zamiast opowiadać o tym wszystkim wokół, lepiej najpierw wyznacz sobie cel i drogę do jego realizacji, a opowieści o swoich sukcesach snuj dopiero, kiedy osiągniesz już to, co sobie zamierzyłeś.

Zdrowie: To idealny dzień na prace porządkowe w ogrodzie, na balkonie lub na działce. Zmęczenie fizyczne pomoże Ci zrelaksować umysł i sprawi, że zapomnisz o swoich troskach, a przy okazji zrobisz coś pożytecznego.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris