Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 29 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

29.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w weekend i czy uda Ci się odpocząć? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 29 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nagle wrócą dawne wspomnienia związane z kimś, kto był Ci bardzo bliski i możesz zacząć żałować tego rozstania. Gwiazdy radzą jednak, byś nie oglądał się za siebie – to i tak niczego nie zmieni.

Praca i finanse: Zaczniesz snuć dziś wizje na temat swojej kariery zawodowej i wyobrażać sobie, co by było gdyby. Zamiast tracić czas na wizje, lepiej pomyśl, jak je urzeczywistnić. Planetarna aura Ci sprzyja, ale to Ty musisz podjąć decyzję.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i świetnego samopoczucia, które będziesz mógł wykorzystać do realizacji swoich celów.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś otwarty i pełen optymistycznego podejścia do świata, co ułatwi Ci poznawanie nowych ludzi. Korzystaj ze sprzyjającej planetarnej aury i powiększ swoje grono znajomych o nowe, interesujące osoby.

Praca i finanse: Zaczniesz dziś wyrzucać sobie, że gdybyś kiedyś podjął inne decyzje związane z Twoją karierą zawodową, dziś byłbyś w znacznie lepszym miejscu. Takie myślenie nie ma sensu. Jedyne, co możesz zmienić, to przyszłość.

Zdrowie:  Ból głowy, który możesz odczuwać dziś rano, to skutek nagłych zmian ciśnienia. Zamiast sięgać po tabletki przeciwbólowe, wypróbuj naturalnych metod – mocna kawa czy herbata albo odrobina ruchu o poranku powinny pomóc.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się bardzo dobry i przyjemny dzień, który spędzisz w gronie najbliższych w miłej i życzliwej atmosferze. Wieczorem możesz spodziewać się wizyty kogoś, z kim dawno się nie widziałeś.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych nie musisz się o nic martwić. Wszystko będzie toczyło się po Twojej myśli, a decyzje, które podjąłeś jakiś czas temu, okażą się bardzo słuszne i zyskowne. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej kondycji, zwłaszcza fizycznej, dlatego to doskonały dzień na uprawianie sportu i bicie swoich własnych rekordów. Pamiętaj tylko, by po treningu zadbać o odpowiednią regenerację mięśni.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych ciągle czekasz na coś, co – przecież podświadomie to wiesz – nigdy się nie wydarzy. Tracisz tylko czas i zamykasz się na nowe doświadczenia, które mógłbyś teraz przezywać.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja dziś załatwianiu spraw związanych z finansami, zwłaszcza tych, które wymagają wizyty w banku. Gwiazdy są Ci najbardziej przychylne w pierwszej części dnia, dlatego postaraj się załatwić wszystko przed południem.

Zdrowie: Zawroty głowy, który odczuwasz od jakiegoś czasu przy wstawaniu z łóżka, mogą mieć poważniejszą przyczynę. Nie bagatelizuj tego i jak najszybciej skonsultuj z lekarzem. Są rzeczy, z którymi nie należy zwlekać.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś mówi, że jesteś mu bliski, a jednocześnie nie ma go przy Tobie w ważnych czy trudnych chwilach Twojego życia, to zastanów się nad prawdziwością jego słów. Przecież dla bliskich osób pokona się każdą przeszkodę.

Praca i finanse: Dziś wreszcie ujrzysz pierwsze efekty swoich niedawno poczynionych inwestycji i będziesz nimi zachwycony. Nie będziesz żałowała ani jednej wydanej złotówki i będziesz miał pewność, że dokonałeś właściwych wyborów.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie, dlatego najlepszym sposobem na spędzenie tego dnia będzie aktywny wypoczynek. Pozwoli Ci on zrelaksować zarówno ciało, jak i umysł, i sprawi, że dostaniesz potężny zastrzyk endorfin.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W relacji z nowo poznaną osobą bądź absolutnie szczery od samego początku. Nie da się niczego budować na kłamstwie i niedomówieniach, a gdy wyjdą one na jaw, finał może być dla Ciebie bardzo bolesny.

Praca i finanse:  Jeśli chcesz coś otrzymać wystarczy… poprosić. Wszechświat dziś Ci sprzyja i wspiera Twoje wszystkie działania. Zamiast więc się głowić, co i jak zrobić samemu, lepiej nie trać czasu i od razu skieruj się do właściwej osoby.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś żadnych kłopotów ze zdrowiem. Możesz spokojnie realizować swoje wszystkie zamierzenia i nie musisz martwić się, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Mars, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci negatywne i pesymistyczne nastawienie do świata i ludzi. Na każdym kroku będziesz zrzędził i nikt nie będzie w stanie Cię zadowolić. Nie zdziw się, jeśli wieczór spędzisz w samotności.

Praca i finanse: Musisz przygotować się dziś na poważną dyskusję na temat finansów i domowego budżetu. Niestety nie będzie to miła rozmowa, bo okaże się, że z pewnych względów Twój domowy budżet ledwo się dopina.

Zdrowie: Od rana będzie towarzyszyć Ci potężna migrena, która niemalże uniemożliwi Ci normalne funkcjonowanie. Ból głowy będzie nasilał się z każdą godziną. Gwiazdy radzą, byś skonsultował się z lekarzem.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś dziś uważał, czego pragniesz, bo Twoje życzenia… mogą się spełnić. Może jednak okazać się, że nie do końca będziesz zadowolony z takiego obrotu spraw. Nie igraj z losem.

Praca i finanse: Nie rozpamiętuj bez końca bezsensownych wydatków, które ostatnio Ci się zdarzyły. Fakt, mogłeś zaoszczędzić te pieniądze, ale robienie sobie wyrzutów nic nie zmieni. Lepiej wyciągnij wnioski na przyszłość.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrej kondycji i nic nie będzie w stanie zepsuć Twojego dobrego humoru. Będziesz cieszył się z małych rzeczy i czerpał radość z każdej minuty tego dnia. Tak trzymaj, Panno!

Horoskop dzienny Waga na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś wrażenie, że Twoje sprawy sercowe wymknęły Ci się spod kontroli i wszystko zmierza do wielkiej katastrofy. Weź dwa głębokie oddechy, zastanów się, czego pragniesz, i działaj.

Praca i finanse: Od dłuższego czasu wahasz się w podjęciu ważnej decyzji dotyczącej twojej kariery zawodowej. Gwiazdy mówią, że najwyższy czas się określić. To, co dziś postanowisz, zaważy o Twoim dalszym losie.

Zdrowie: Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Możesz realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz więc być spokojny.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli Ci na kimś zależy, bądź z nim szczery od samego początku. Najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa. W przeciwnym razie możesz stracić zaufanie tej osoby i zapomnieć o dalszej znajomości.

Praca i finanse:  Mimo że miałeś mieć dziś wolny dzień, niestety musisz spodziewać się telefonu od szefa, który porosi Cię o to, byś zrobił dziś coś bardzo ważnego. To pokrzyżuje Twoje prywatne plany na popołudnie i wieczór.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś większych kłopotów ze zdrowiem. Wszystko będzie układać się po twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci spokoju. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pragniesz powiedzieć komuś coś ważnego, ale nie wiesz, jak to zrobić? Najlepiej prosto. Wielkie uczucia czasem wcale nie wymagają wielkich słów – wystarczą gesty, które o nich świadczą.

Praca i finanse: W sprawach finansowych bądź dziś ostrożny, bo jedna mała pomyłka przy dokonywaniu płatności może Cię bardzo dużo kosztować. Koniecznie uważnie sprawdź numer konta, na który robisz przelew.

Zdrowie:  Uważaj dziś podczas treningu, bo jeden nieuważny krok może zakończyć się poważną kontuzją, która uziemi Cię na dłuższy czas. Bądź ostrożny i nie szarżuj za bardzo, a uda Ci się uniknąć kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 29 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli wydawało Ci się, że każdego jesteś w stanie urobić na swoją modłę czułymi słówkami i pochlebstwami, to dziś okaże się, jak bardzo się miliłeś. Są ludzie, którzy potrafią odsiać ziarno od plew.

Praca i finanse: Dziś przekonasz się, że są rzeczy, których nie można kupić za żadne pieniądze, a wyszukane prezenty nigdy nie zastąpią takich rzeczy jak czas i uwaga. To będzie dla Ciebie ważna, choć bolesna lekcja.

Zdrowie: Kłucie po lewej stronie w okolicy żeber może być zwiastunem poważniejszych kłopotów z sercem. Jeśli nie wiesz, co może być ich przyczyną, jak najszybciej skonsultuj się z lekarzem. Problemów kardiologicznych nie wolno bagatelizować.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 24 do 30 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris