Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 3 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

03.10.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. ---

Chcesz wiedzieć, jak minie Ci pierwszy dzień weekendu i czy uda Ci się zrealizować wszystkie swoje plany? Przeczytaj horoskop na sobotę 3 października 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś intensywnie o kimś myślał i za kimś tęsknił. Czy zastanowiłeś się jednak, czy ta osoba w ogóle zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dla Ciebie znaczy? A jeśli tak, to dlaczego nic z tym nie robi?

Praca i finanse: Uważaj dziś podczas robienia większych transakcji, bo może okazać się, że drobny błąd w danych adresata przelewu narobi Ci sporych kłopotów, które trudno będzie odkręcić. Bądź ostrożny.

Zdrowie:  Czasami warto trochę sobie odpuścić. Zwolnij dziś tempo, zregeneruj się i zbierz siły na kolejny tydzień. Nie zawsze musisz być perfekcjonistą – pozwól sobie na odpoczynek i relaks bez wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nic nie zadzieje się dziś samo bez Twojej inicjatywy. Nie licz na to, że ktoś się domyśli, jakie uczucia do niego żywisz i sam zrobi pierwszy krok. Dziś wszystko jest w Twoich rękach – musisz zawalczyć o to uczucie.

Praca i finanse:  Nie trać dziś czasu na domowe porządki, tylko zajmij się tym, co naprawdę ważne. Pranie, sprzątanie, gotowanie i prasowanie mogą zaczekać – masz teraz znacznie pilniejsze rzeczy, które domagają się Twojej uwagi.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś większych problemów ze swoim zdrowiem. Horoskop na dziś w tej kwestii jest dla Ciebie bardzo przychylny, dlatego nie musisz martwić się, że twoje plany pokrzyżują jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na to, co mówisz, bo ktoś może zrozumieć Twoja słowa opatrznie i poczuć się urażony. Lepiej nie kusić losu i nie prowokować awantury, jeśli chcesz mieć spokojny weekend.

Praca i finanse:  Dziś ktoś wystawi Twoją cierpliwość na wielką próbę. Będziesz musiał trzymać nerwy na wodzy, bo jeśli pozwolisz się ponieść emocjom, ktoś wykorzysta to przeciwko Tobie. Tylko spokój i opanowanie mogą Cię uratować.

Zdrowie:  Koniecznie znajdź dziś sposób na relaks i odreagowanie negatywnych emocji, bo po całym dniu stresu będzie Ci to bardzo potrzebne. Wieczorem postaw na odpoczynek i zadbaj o to, by nikt Ci w tym czasie nie przeszkadzał.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Byki w związkach poczują się znudzone swoją relacją z partnerem i zaczną tęsknić do starych dobrych czasów. Może już najwyższy czas, by coś zmienić? Single czeka miła randka – nie zmarnujcie szansy na wielką miłość.

Praca i finanse: Będzie Ci się dziś wydawało, że wszystko sprzysięgło się przeciwko Tobie, a Ty nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. Nie użalaj się jednak nad sobą, weź dwa głębokie wdechy i działaj. Gwiazdy mówią, że sobie poradzisz.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś czuł się wyśmienicie. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Pora przestać się oszukiwać i wierzyć w bajki, które ktoś Ci opowiada. Od tego, że mówi pięknie i że fabuła jest wciągająca, nie staną się one prawdziwe. Najwyższy czas spojrzeć prawdzie w oczy.

Praca i finanse:  To doskonały dzień, by pomyśleć o własnym rozwoju zawodowym i uzupełnić braki w wiedzy lub poszerzyć swoje kompetencje. Jeśli przestaniesz iść do przodu, zaczniesz się cofać, więc nie trać czasu i do dzieła.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrym nastroju, choć wieczorem mogą dopaść Cię małe smuteczki. Nie przejmuj się nimi jednak i odpędź w najlepszy znany Ci sposób. Szkoda życia na przejmowanie się drobiazgami.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Czeka Cię dziś poważne rozczarowanie miłosne, jednak nie załamuj się. To wszystko dzieje się po to, żeby dać Ci coś do zrozumienia i by Twoje kolejne relacje wyglądały lepiej niż ta obecna.

Praca i finanse:  Skup się dziś na tym, co możesz zrobić, by usprawnić wykonywanie swoich domowych obowiązków. Może część prac uda się zrobić w tym samym czasie i dzięki temu zaoszczędzić czas dla siebie?

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem, a Twojego dobrego humoru nic nie będzie w stanie zepsuć. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o Twój nastrój.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czy jesteś pewien, że przywiązanie to wystarczający powód, by spędzić z kimś resztę życia? I czy pod przywiązaniem nie kryje się lęk przed zmianą i zwykłe przyzwyczajenie? Zastanów się, czy zamiast tego nie wolałbyś prawdziwej miłości.

Praca i finanse: Uważaj dziś na wydatki, bo jest zaledwie połowa miesiąca, a Ty już niemalże pozbyłeś się połowy swoich miesięcznych zarobków. Jeśli tak dalej pójdzie, pod koniec miesiąca będziesz musiał mocno zaciskać pasa.

Zdrowie: Będziesz mieć dziś niepohamowany apetyt, ale uważaj jednak, bo obżarstwo może się dla Ciebie źle skończyć i nie chodzi tylko o zgubny wpływ nadmiernego jedzenia na sylwetkę. Lepiej zmniejsz porcje, które lądują na twoim talerzu.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obwiniaj się za to, że pewna relacja, w której jesteś, nie układa się tak, jakbyś sobie tego życzył. Jednocześnie nie szukaj winy w drugiej osobie. Zamiast szukać winnych, lepiej skupcie się na rozwiązaniu problemu.

Praca i finanse:  W sprawach finansowych wszystko będzie układało się po twojej myśli – możesz spokojnie realizować swoje plany, bo Saturn, który ma dziś silny wpływ w twoim  znaku, sprzyja twoim działaniom.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Możesz cieszyć się tym dniem bez obaw, że popsują Ci go jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Będziesz chciał dziś zacząć wszystko od nowa z czystą kartą i wnioskami, które wyciągnąłeś z przeszłości. Gwiazdy mówią, że jeśli tylko będziesz wystarczająco konsekwentny, uda Ci się to zrobić.

Praca i finanse: W sprawach finansowych postępuj dziś ostrożnie i zanim podejmiesz jakąś decyzję, zastanów się, czy na pewno będzie ona dobra również w długofalowej perspektywie. Nie wszystko, co jest opłacalne na tu i teraz sprawdzi się w przyszłości.

Zdrowie:  Dziś wszystko będzie Cię drażnić, a Twoje nerwy będą napięte do granic możliwości. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku – musisz po prostu przetrwać ten dzień i trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś odkryjesz, że tym, czego najbardziej brakuje Ci teraz do szczęścia jest miłość… do samego siebie. Bądź dziś dla siebie dobry i zamiast spełniać czyjeś zachcianki, rób to, na co Ty masz ochotę.

Praca i finanse: Uważaj dziś na swoje wydatki, bo zbytnia niefrasobliwość w tym zakresie może zrujnować twój domowy budżet. Zastanów się, czy na pewno potrzebujesz aż tylu rzeczy i czy część z nich nie jest po prostu zbędną zachcianką.

Zdrowie: Będziesz dziś prawdziwym okazem zdrowia i nie będziesz miał powodów, by martwić się o swoje zdrowie. Planetarna  aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli wydaje Ci się, że ktoś będzie na Ciebie wiecznie czekał, to jesteś w ogromnym błędzie. Jeśli dziś nie pokażesz, że zależy Ci na tej osobie, możesz ją bezpowrotnie stracić. Nie czekaj, działaj!

Praca i finanse: Zastanów się, czy to, ze wydajesz krocie na zakupy, nie jest próbą zrekompensowania sobie braków w innych obszarach życia. Może czas przestać traktować wydawanie pieniędzy jako terapię i zająć się rozwiązaniem prawdziwego problemu?

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dnem, bo Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by planów nie pokrzyżowały Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 3 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast prawić komuś puste komplementy tylko po to, by osiągnąć to, czego chcesz, może lepiej powiedzieć wprost, czego oczekujesz od danej osoby? Nie będzie to wprawdzie romantyczne, ale wszystkim zaoszczędzi złudzeń i rozczarowań.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś sporo rzeczy do zrobienia i mimo że to będzie Twój wolny dzień. Domowe obowiązki tak Cię przytłoczą, że nie znajdziesz ani chwili dla siebie. Będziesz musiał skupić się na wypełnianiu swoich zobowiązań.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie, bo choć tego nie czujesz, dramatycznie potrzebujesz odpoczynku. Ciągłe życia na najwyższych obrotach może w końcu dać Ci się we znaki i niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris