Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 31 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

31.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na sobotę
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w sobotę 31 października? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie ma nic złego w stawianiu granic w związku, ale jeśli odmawiasz współpracy dla samej zasady lub by tylko pokazać, że możesz postawić na swoim, zastanów się nad przyszłością tej relacji.

Praca i finanse: To dobry dzień, by pomyśleć o swoim rozwoju zawodowym. Poszukaj jakichś kursów lub szkoleń, które pozwolą Ci poszerzyć Twoje kompetencje i sprawią, że poczujesz się pewniej na rynku pracy.

Zdrowie:  Będziesz dziś w nieco bojowym nastroju i wszystko będziesz traktował jako wyzwanie rzucone w Twoją stronę. Postaraj się wrzucić na luz i nie brać wszystkiego tak bardzo do siebie. To zaoszczędzi Ci dużo nerwów. 

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się bardzo dobry dzień i jeszcze lepszy wieczór – spędzisz go w gronie przyjaciół i bliskich na rozmowach i żartach. Nic nie będzie w stanie popsuć dobrej atmosfery między Wami.

Praca i finanse:  To idealny dzień, by pomyśleć o większych inwestycjach i zaplanować poważniejsze wydatki. Gwiazdy mówią, że Twoja sytuacja finansowa jest dobra i stabilna, więc nie musisz niczego odkładać na później.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak psychicznej. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś zrozumiesz, że miłość wcale nie jest równoznaczna z uległością. To, że kogoś kochasz, nie znaczy wcale, że musisz mu się we wszystkim podporządkowywać. Przeciwnie, czasem bywa, że właśnie tym wyrządzasz krzywdę Waszemu związkowi.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie się dziś toczyć po Twojej myśli. Tą sferą Twojego życia opiekuje się Merkury, a to bardzo dobry znak. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że się powiodą.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pozytywny. Nie musisz się o nic martwić i możesz mieć pewność, że spokoju nie zakłócą Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś kruszyć kopie o drobiazgi i próbować za wszelką cenę postawić na swoim. Jednak gdy wpływ wojowniczego Marsa w Twoim znaku opadnie, możesz bardzo żałować swojego zachowania.

Praca i finanse: Postaraj się zwolnić dziś tempo i nie myśleć o pracy. Twoje finanse na tym wcale nie ucierpią, a Twój umysł bardzo potrzebuje wyciszenia i spokoju. Zapewnij mu go, bo inaczej nowy tydzień zaczniesz przemęczony.

Zdrowie: Postaw dziś na relaks i odpoczynek. Gwiazdy mówią, że jest Ci bardzo potrzebny, nawet jeśli tego nie odczuwasz. Poleniuchuj bez wyrzutów sumienia i rób tylko to, na co masz ochotę. Należy Ci się to po ciężkim tygodniu.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś pochłonie Cię nagły flirt, który sprawi, że długie jesienne wieczory staną się gorące bez względu na temperaturę panująca za oknem. W Twojej sypialni zapłonie prawdziwy ogień i bynajmniej nie na kominku.

Praca i finanse: Będziesz dziś cieszyć oko rezultatami swoich niedawnych inwestycji. Nie będziesz mógł uwierzyć, że to, o czym tak długo marzyłeś, wreszcie się ziściło. Możesz być z siebie dumny, bo do wszystkiego doszedłeś sam.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie przełomowy. Poczujesz jak zachodzą w Tobie ogromne zmiany i jak odradzasz się na nowo – w lepszym zdrowiu i samopoczuciu, a także ze spokojną głową i lekkim sercem.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się tym, co myślą i mówią o Tobie inni. Wszystkim i tak nie dogodzisz, więc po prostu żyj swoim życiem i rób wszystko tak, aby Tobie było dobrze, nie krzywdząc oczywiście innych.

Praca i finanse: Możesz się spodziewać dziś niezbyt przyjemnego telefonu od szefa, który będzie żądał, abyś wykonał zawodowe obowiązki w wolny dzień. Grzecznie, ale stanowczo odmów – masz do tego prawo.

Zdrowie: Możesz być dziś nieco podenerwowany. Idealnym sposobem na zredukowanie stresu będzie wieczór spędzony przy twojej ulubionej muzyce i kubku gorącej herbaty. Jeśli w pobliżu znajdzie się jeszcze ktoś bliski, poczujesz się jak w raju.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Single powinni dziś rozglądać się uważnie, bo w pobliżu jest szansa na miłość, o jakieś zawsze marzyliście. Dla Lwów w związkach prawdziwa i szczera miłość pozostanie niestety w sferze marzeń.

Praca i finanse: Warto dziś dokładniej przyjrzeć się domowemu budżetowi, bo może okazać się, że wydajesz znacznie więcej niż powinieneś. Sprawdź, na co przeznaczasz najwięcej środków, i upewnij się, czy te rzeczy są Ci absolutnie niezbędne.

Zdrowie:  To nie będzie dla Ciebie najlepszy dzień. Dopadnie Cię silny ból zęba, który uniemożliwi Ci normalne funkcjonowanie. Niestety tabletki przeciwbólowe na nic się nie zdadzą i nie obejdzie się bez interwencji dentysty.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przejmuj się, jeśli nie wszystko potoczy się dziś po Twojej myśli. Wbrew pozorom ten chwilowy kryzys jest zapowiedzią nowych, lepszych czasów, które nadejdą już wkrótce. Zaufaj gwiazdom.

Praca i finanse: Czemu ciągle zamartwiasz się swoimi finansami, skoro nic nie wskazuje na to, że masz z nimi jakieś kłopoty? Przez to sam generujesz sobie stres i psujesz humor. Gwiazdy zalecają więcej luzu.

Zdrowie: Jeśli odczuwasz dziś obniżony nastrój, zrób to, co zawsze sprawia Ci przyjemność i poprawia nastrój. To przegoni czarne myśli z Twojej głowy, sprawi, że się poczujesz się znacznie lepiej. Musisz dziś o siebie zadbać.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli chcesz wreszcie poczuć się szczęśliwy, musisz dziś zrezygnować z tego, co już Ci nie służy. Choć będą Tobą targać sprzeczne uczucia, w głębi serca wiesz, że nie ma innej drogi do odzyskania dobrego samopoczucia.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja dziś załatwianiu spraw związanych z finansami, zwłaszcza tych, które wymagają wizyty w banku. Jeśli się na nią zdecydujesz, możesz być pewien, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Zdrowie: Będziesz odczuwał dziś wiele sprzecznych emocji oraz stres związany z tym, że stoisz w obliczu podjęcia ważnych decyzji. Postaraj się znaleźć sposób, by rozładować napięcie. Dobrze sprawdzi się ćwiczenie jogi.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zbierz się wreszcie na odwagę i powiedz komuś, na kim Ci zależy, co tak naprawdę czujesz. Jeśli tego nie zrobisz, jutro może być już za późno, a Ty będziesz do końca życia żałował, że nie spróbowałeś.

Praca i finanse: Uważaj dziś podczas zakupów, bo skuszony promocjami i specjalnymi ofertami, możesz wydać znacznie więcej niż planowałeś. Najlepiej zrób wcześniej listę niezbędnych rzeczy i ściśle się jej trzymaj.

Zdrowie: Pamiętaj, że nikt nie zadba o Ciebie tak dobrze jak Ty sam. To Ty wiesz najlepiej, czego potrzebujesz, by czuć się dobrze i być szczęśliwym. Nie czekaj więc na nikogo i sam sięgnij po swoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz znaleźć się dziś w poważnym konflikcie z bliską Ci osobą. Nie okopuj się jednak na swojej pozycji i pamiętaj, że zarówno racja, jak i wina zazwyczaj leży pośrodku. Spróbujcie wspólnie do nich dotrzeć.

Praca i finanse: Twoje sprawy finansowe są pod opieką Jowisz, a to bardzo dobry znak. Nie musisz się o nic martwić i możesz mieć pewność, że wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Pamiętaj, że wiek to tylko liczba i że tak naprawdę mamy tyle lat, na ile się czujemy. Nikomu nie daj sobie wmówić, że jesteś na coś za stary albo że czegoś Ci nie wypada. Pokaż wszystkim, że nie mają racji.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 31 października 2020

Miłość i życie prywatne: Halloween sprzyja wymyślaniu strasznych historii i wyobrażaniu sobie różnych potworów i potworności. Czasem jednak wystarczy zajrzeć w głąb siebie, aby zobaczyć rzeczy straszniejsze niż w opowieściach grozy.

Praca i finanse: Dziś z przerażeniem spojrzysz na stan swojego konta i dojdziesz do wniosku, że zarobki nie rekompensują nakładu Twojej pracy. Może czas najwyższy coś z tym zrobić, zamiast tylko narzekać?

Zdrowie: Dzisiejszy dzień skłoni Cię do refleksji i wspomnień, co wcale nie poprawi Ci humoru i jeszcze bardziej pogrąży w melancholijnym nastroju, który zsyłają Ci gwiazdy. To nie będzie najlepszy dzień dla Ciebie.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris