Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 5 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

05.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jak minie Ci sobota i czy uda Ci się zrealizować weekendowe plany? Przeczytaj horoskop dzienny na sobotę 5 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli za wyznacznik swojej wartości uznajesz inną osobę i relację z nią, nie dziw się, że Twój świat legnie w gruzach, gdy ona odejdzie. Twoja dobra samoocena powinna wypływać z Twojego wnętrza.

Praca i finanse:  Dziś uważaj na swoje wydatki, bo jeśli będziesz miał zbyt lekką rękę do wydawania pieniędzy będziesz miał poważny kłopot, jak dociągnąć do końca miesiąca. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie:  Będziesz dziś miał nieco gorszy humor i obniżony nastrój. To nie tylko niekorzystny wpływ planetarnej aury, lecz także Twoje niezbyt optymistyczne podejście do świata i ludzi. Postaraj się je zmienić, a dzień będzie bardziej radosny.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ktoś bardzo się przed Tobą otworzy i opowie Ci o swoich największych sekretach. Będziesz zszokowany tym, czego się dowiesz, i dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę nigdy nie znałeś tej osoby.

Praca i finanse: Nie musisz przejmować się dziś swoimi finansami. Gwiazdy mówią, że wszystko jest pod kontrolą, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie brakowało Ci pieniędzy.

Zdrowie: Będziesz dziś potrzebować dużo siły wewnętrznej, aby udźwignąć czyjeś kłopoty i wesprzeć tę osobę emocjonalnie. Nie zapominaj jednak w tym wszystkim o sobie i znajdź czas, by naładować swoje baterie.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski będzie potrzebował Twojego wsparcia i pomocy. Stań na wysokości zadania i pokaż, ze może na Ciebie liczyć nie tylko wtedy, gdy wszystko jest dobrze, lecz także wtedy, gdy planetarna aura jej nie sprzyja.

Praca i finanse:  To dobry dzień, by zrobić porządek w swoich sprawach finansowych. Przelicz swoje oszczędności i zastanów się, jak je ulokować, by mieć z nich jak największy zysk. Gwiazdy mówią, że podejmiesz dziś bardzo trafne decyzje.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą dobrą energię. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wystąpisz w roli… coacha. Okaże się, że ktoś z Twoich znajomych bardzo potrzebuje kilku motywujących słów i przykładów tego, jak można zmienić swoje życie na lepsze, a Ty sprawdzisz się w tym doskonale.

Praca i finanse:  Otwórz się na nowe wyzwania i nie odrzucaj propozycji, które dziś otrzymasz. Stała przystań zawodowa jest wprawdzie bezpieczna, ale czy nie czas już wyruszyć w podróż w nowym zawodowym kierunku?

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie, a Twoja pozytywna energią, którą ześlą Ci gwiazdy, będzie wprost zaraźliwa. Dobrze ją wykorzystaj i nie wahaj się nią dzielić – wcale Ci jej przez to nie ubędzie – wręcz przeciwnie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś oczekuje od Ciebie, że będziesz się spowiadał na każdym kroku i zdawał szczegółową relację ze swojego życia, podczas gdy sam wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że jego sprawy, to nie Twój interes, nie trać czasu na takie rozmowy.

Praca i finanse: To będzie dla Ciebie bardzo dobry dzień pod względem finansowym. Dostaniesz propozycję zarobienia dodatkowych pieniędzy i choć będzie się to odbywało kosztem Twojego wolnego czasu, gwiazdy radzą, byś nie wahał się ani chwili i ją przyjął.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnym nastroju. Będziesz odczuwał perfekcyjną równowagę wewnętrzną, której nie będzie w stanie zaburzyć nikt i nic. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci spokój.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie graj z nikim w chowanego i nie każ ciągle gonić za tym, co nieosiągalne. Tej osobie naprawdę na Tobie zależy, a Twoje nieustane uniki sprawiają jej przykrość i powodują, że czuje się zdezorientowana.

Praca i finanse:  Będziesz się dziś zamartwiał swoją sytuacją zawodową i kryzysem na rynku pracy. Gwiazdy radzą jednak, abyś nie snuł czarnych wizji – wcale nie jest tak źle jak Ci się wydaje, a szkoda energii na takie myśli.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, więc możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie plany i czerpać z tego dnia pełnymi garściami.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Okazuj innym szacunek i traktuj ich tak, jak sam chciałbyś być traktowany. Musisz nauczyć się, że nic nie należy Ci się tylko dlatego, że istniejesz. Na wszystko trzeba sobie zapracować.

Praca i finanse: Dziś z powodu swojego niefrasobliwego podejścia do pieniędzy możesz stracić sporą sumę i narazić się przez to na poważne kłopoty oraz gniew bliskiej osoby. Potraktuj to jako nauczkę i na przyszłość bądź rozsądniejszy.

Zdrowie: Będziesz dziś niezadowolony z decyzji, które podjąłeś, co negatywnie wpłynie na Twój nastrój. Zamiast jednak szukać winnych wokół, lepiej przyznaj sam przed sobą, że po prostu popełniłeś błąd i poradź sobie z negatywnymi emocjami sam, nie obciążając nimi innych.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast zazdrośnie patrzeć na dobre relacje innych ludzi, lepiej zastanów się, co możesz zmienić we własnych, by wyglądały tak, jak sobie tego życzysz. Budowanie więzi z ludźmi to ciężka praca – musisz się jej podjąć.

Praca i finanse:  Nie pozwól się nikomu zdemotywować w dążeniu do celu, który sobie obrałeś. Jeśli ktoś uważa, że coś jest niemożliwe do zrobienia, pamiętaj, że patrzy ze swojej perspektywy. Twoja jest zupełnie inna.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej kondycji. Gwiazdy będą wspierać Cię we wszystkich twoich działaniach i zadbają o to, by Twoich planów nie pokrzyżowały żadne nieprzyjemne dolegliwości. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli masz jakiś kłopot, nie uciekaj od niego i nie izoluj się od innych. To najgorsze, co możesz zrobić. Wyjdź do ludzi i zwierz się im – może okazać się, że Twoje kłopoty można rozwiązać łatwiej, niż Ci się wydaje.

Praca i finanse: Jeśli ktoś Ci podcina skrzydła, najlepiej trzymaj się z daleka od takiej osoby. Prawdziwi przyjaciele motywują i wspierają, a nie dobierają chęci do działania, więc skup się na celu i usuń ze swojej drogi wszystkie dystraktory.

Zdrowie:  Na smutek i przygnębienie, które możesz dziś odczuwać, najlepsze będzie spotkanie lub rozmowa telefoniczna z przyjacielem. Wspólne żarty i pogaduszki na różne tematy sprawią, że od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rozpamiętuj błędów z przeszłości i nie obwiniaj się za złe decyzje, które kiedyś podjąłeś. To już się stało i nie możesz cofnąć czasu. Możesz za to zmienić swoja przyszłość i na tym się skup.

Praca i finanse: Nie wmawiaj sobie, że nie możesz osiągnąć tego, czego chcesz. To tylko wyszukiwanie wymówek i próba zamaskowania tego, że nie chce Ci się podjąć w tym kierunku żadnego wysiłku. Czas to wreszcie zrobić!

Zdrowie:  Jeśli tylko zamkniesz za sobą stare rozdziały i nie będziesz w nieskończoność rozpamiętywać starych błędów, dzień upłynie Ci spokojnie, w dobrym samopoczuciu i bez większych stresów.

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś docenisz wartość przyjaźni i to, jak wspaniałych ludzi masz wokół siebie. Pomogą Ci oni rozwiązać poważny kłopot, z którym od jakiegoś czasu męczysz się sam zupełnie niepotrzebnie. Wystarczyło wcześniej poprosić o pomoc.

Praca i finanse: To dobry dzień, by pomyśleć o swojej karierze zawodowej – zastanów się, co możesz zrobić, by poprawić swoją sytuację na rynku pracy i poszerzyć swoje kompetencje. Najwyższy czas ruszyć do przodu.

Zdrowie:  Dziś będziesz w dobrym nastroju, a świetnego humoru nie będzie w stanie Ci zepsuć nikt i nic. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy dbają o twoje zdrowie. Dobrze to wykorzystaj i nie zmarnuj daru niebios.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 5 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli wydaje Ci się, że kogoś będzie interesowała jednostronna relacja, w którą angażuje się tylko tamta osoba, a Ty czerpiesz korzyści, nie dając nic w zamian, to jesteś w dużym błędzie.

Praca i finanse:  Choć będziesz miał wolny dzień, nie będziesz mógł przestać myśleć o pracy i rzeczach, których nie skończyłeś wczoraj, a które wrócą jak boomerang w poniedziałek. Nie zapowiada się, by udało Ci się odpocząć.

Zdrowie:  Dbaj dziś o siebie. Wieczory bywają już chłodne, więc ubieraj się ciepło i nie wychładzaj organizmu, bo niełatwo o przeziębienie lub poważne problemy ze stawami. Uważaj na nie zwłaszcza jeśli nie jesteś już najmłodszy.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 7 do 13 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris