Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 8 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

08.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w sobotę 8 sierpnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz spodziewać się dziś szczęśliwych zbiegów okoliczności i przychylnej planetarnej aury, która sprawi, że wszystko dziś będzie układało się po twojej myśli. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Praca i finanse: W sprawach finansowych bądź dziś ostrożny i nie wydawaj lekkomyślnie pieniędzy. Lepiej zastanów się dwa razy, czy to, co chcesz kupić, jest Ci na pewno potrzebne czy to tylko chwilowa zachcianka, bez której możesz się obyć.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do świata. Nie musisz o nic się martwić.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układało się po Twojej myśli. Możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie ze strony bliskich, którzy zrobią wszystko, by umilić Ci ten dzień. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja załatwianiu dziś spraw finansowych, zwłaszcza tych związanych z wizytą w banku. Gwiazdy radzą, byś zajął się tym w pierwszej części dnia, kiedy korzystny wpływ Jowisza w Twoim znaku jest najsilniejszy.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś zmęczony po całym tygodniu pracy, dlatego na dziś koniecznie zaplanuj sobie dużo odpoczynku. Idealnym pomysłem będzie wypad za miasto, na łono natury. Koniecznie z bliskimi osobami.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości kieruj się dziś intuicja – ona najlepiej podpowie Ci, co zrobić w trudnej sytuacji i którą podążyć drogą. Gwiazdy mówią, że Twój wewnętrzny głos Cię nie zawiedzie iw skaże Ci właściwie rozwiązania.

Praca i finanse: W sprawach finansowych wszystko będzie dziś układało się po Twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić – Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by Twoje oszczędności były bezpieczne.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, a Twojej kondycji fizycznej będzie mógł Ci pozazdrościć niejeden sportowiec. To idealny dzień na aktywny wypoczynek, najlepiej na łonie natury.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pewna atrakcyjna osoba zacznie dziś z Tobą flirtować. O ile single nie powinny się wahać i mogą bez obaw podjąć tę grę, o tyle Byki w związkach powinny zastanowić się dwa razy, zanim zrobią coś, czego będą potem żałować.

Praca i finanse:  Dziś może pojawić się szansa na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Gwiazdy radzą, byś nie wahał się przyjąć tej propozycji, bo jest ona dla Ciebie bardzo opłacalna. Nie będziesz tego żałował.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrym nastroju, a humor nie będzie opuszczał Cię do samego wieczora. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz zadba o to, byś nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem. Nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zapowiada się cudowny dzień. Możesz liczyć na romantyczny wieczór spędzony przy pysznej kolacji, świecach i romantycznej muzyce. Gwiazdy mówią, że długo nie zapomnisz tej randki.

Praca i finanse: Dziś będziesz mógł cieszyć oko widokiem swoich niedawno poczynionych inwestycji. Będzie rozpierać Cię duma, że tak dobrze ulokowałeś pieniądze. Gwiazdy mówią, że to zaledwie początek dobrej passy.

Zdrowie: Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że poczujesz się niezwykle atrakcyjnie i będziesz skory do flirtu. Twoja wewnętrzna energia przełoży się także na Twój wygląd zewnętrzny – będziesz promienieć subtelnym pięknem.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zauważysz dziś, że jeden z Twoich przyjaciół bardzo zmienił swoje zachowanie w ostatnim czasie. Porozmawiaj z nim szczerze i spróbuj dociec, co jest tego przyczyną. Być może ma kłopoty i potrzebuje pomocy.

Praca i finanse:  To dobry dzień, by zastanowić się nad swoimi sprawami zawodowymi i pomyśleć nad dalszym rozwojem kariery. Dobrym pomysłem będzie rozejrzenie się za jakimś kursem lub szkoleniem poszerzającym kompetencje.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje dzisiejsze plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Staniesz się dziś bardzo podejrzliwy wobec bliskiej Ci osoby i będziesz mieć ku temu poważny powód. Gwiazdy mówią, że jeśli będziesz wytrwale drążyć temat, w końcu dowiesz się tego, czego chcesz.

Praca i finanse: Niestety mimo wolnego dnia będziesz musiał dziś zająć się pracą zawodową. Okaże się, że zostawiłeś w pracy poważne niedociągnięcia, które niestety nie mogą czekać. Spodziewaj się telefonu od szefa i dnia spędzonego przed komputerem.

Zdrowie: Nie będziesz dziś w najlepszym nastroju. Napięta atmosfera tego dnia przełoży się na Twoje samopoczucie fizyczne – możesz być rozdrażniony i łatwo będzie wyprowadzić Cię z równowagi. Znajdź sposób na rozładowanie negatywnych emocji.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single powinny trzymać się z daleka od nałogowych porywaczy, którzy mają reputację łamaczy serc. Nie liczcie na to, że w waszym przypadku będzie inaczej. Panny w związkach spędzą uroczy i spokojny dzień u boku partnera.

Praca i finanse:  Nie bierz dziś na siebie zbyt wiele domowych obowiązków i znajdź czas na odpoczynek. Zrób tylko to, co niezbędne, a resztę rzeczy rozdziel między domowników i przypilnuj, by wykonali swoje zadania.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobrą energię i mnóstwo siły wewnętrznej, dzięki której będziesz mógł zrealizować wszystko, co sobie na dziś zaplanowałeś.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzień sprzyja głębokim rozmowom o przyszłości i szczerym wyznaniom. Jeśli chcesz powiedzieć coś ważnego bliskiej Ci osobie, to jest doskonały moment. Planetarna aura Ci sprzyja i doda odwagi.

Praca i finanse: Uważaj dziś na swoje finanse i kontroluj wydatki. Spodziewaj się też sprzeczki z kimś bliskim o sprawy finansowe – będziecie musieli dojść do jakiegoś porozumienia i ustalić wspólne zasady zarządzania budżetem.

Zdrowie: Zdejmij dziś nogę z gazu i uważaj na drodze. Gwiazdy radzą, byś kierował się zasadą ograniczonego zaufania i przestrzegał przepisów drogowych. Pamiętaj, że lepiej dojechać spóźnionym niż nie dojechać w ogóle.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz chciał sprawić dziś przyjemność bliskiej Ci osobie. Gwiazdy radzą, byś pamiętał, że czasem najbardziej cieszą rzeczy najprostsze, a najcenniejsze, co możemy dać drugiej osobie, to swój czas.

Praca i finanse:  Nie pożyczaj dziś od nikogo pieniędzy i nie wydawaj więcej, niż masz na koncie, bo planetarna aura Ci nie sprzyja, a gwiazdy mówią, ze dziś bardzo łatwo wpaść w długi, z których później będzie trudno się wydostać.

Zdrowie: Rano możesz być nieco przygnębiony i smutny, ale gwiazdy mówią, że Twój humor będzie poprawiał się z godziny na godzinę. Wieczorem, z powodu spotkania z uroczą i tryskającą optymizmem osobą, będziesz w szampańskim nastroju.

W Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zamiataj problemów pod dywan i wszystkie konfliktowe sytuacje wyjaśniaj dziś na bieżąco i w cztery oczy. To pozwoli Ci uniknąć poważnej awantury, fochów i pretensji ze strony bliskiej osoby.

Praca i finanse:  To dobry dzień na planowanie wydatków i domowego budżetu. Jeśli rozpiszesz sobie wszystkie rzeczy, które pochłaniają Twoje środki finansowe, może okazać się, że w ciągu miesiąca dasz radę sporo zaoszczędzić.

Zdrowie: Będziesz dziś w świetnej formie, a Twój nastrój będzie bardzo dobry. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że Twoje zdrowie będzie bez zarzutu i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsują Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 8 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Przygotuj się dziś na poważną i niezbyt przyjemną rozmowę z bliską Ci osobą. Gwiazdy mówią, że od słowa do słowa może dojść do poważnej awantury, w której od początku będziesz na przegranej pozycji.

Praca i finanse: Uważaj dziś na transakcje, których będziesz dokonywał. Mały błąd w numerze konta czy adresacie przelewu może spowodować, że stracisz sporą sumę pieniędzy, którą trudno będzie odzyskać. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Uważaj dziś na kontuzje. Jeden nieuważny krok podczas porannego joggingu może skończyć się poważną kontuzją, która pokrzyżuje Twoje plany nie tylko na dziś, lecz także na kilka kolejnych dni. Planetarna aura nie jest Ci przychylna.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris