Zamknij

Horoskop dzienny na sobotę 9 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
09.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w sobotę 9 maja 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień może Ci przynieść zupełnie nowe doświadczenia, które sprawią, że poczujesz niepokój i będziesz zagubiony. Podejdź jednak do tej sytuacji pozytywnie – wyniknie z niej cos dobrego.

Praca i finanse:  Za sprawą Merkurego będziesz mieć dziś bardzo dobre zdolności komunikacyjne, dzięki którym uda Ci się bardzo pomyślnie załatwić sprawy, które są związane z Twoimi finansami. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Wieczorem może dopaść Cię nieprzejednana ochota na coś słodkiego. Nie łam jednak zasad swojej diety i jeśli naprawdę nie możesz się powstrzymać, zamiast po słodycze sięgnij po suszone owoce.

Horoskop dzienny Ryby na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W dzisiejszym dniu zażegnasz wszystkie konflikty, które spędzały Ci sen z powiek. Uda Ci się dogadać ze wszystkimi osobami z Twojego otoczenia i ustalić zasady, które będą odpowiadały wszystkim.

Praca i finanse: Twoja ciężka i wytrwała praca zostanie dziś doceniona, a Ty wreszcie zobaczysz jej wymierne efekty. To zmotywuje Cię do dalszych działań. Nie wahaj się ani chwili, tylko realizuj swój plan.

Zdrowie: Nie bądź dla siebie zbyt surowy i naucz się doceniać swoje małe sukcesy i cieszyć się nimi. Jeśli ciągle sam siebie krytykujesz, stracisz pewność siebie i wpadasz w złe samopoczucie.

Horoskop dzienny Baran na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś może Ci się udać wreszcie pozyskać względy osoby, o której uwagę dawno zabiegasz. Nie spoczywaj jednak na laurach – to, że się udało wcale nie oznacza, że możesz przestać się starać. Barany w związkach mogą liczyć na spokój i stabilizację.

Praca i finanse: Szczególną uwagę poświęć dziś swoim sprawom finansowym. Gwiazdy mówią, że to dobry dzień na planowanie domowego budżetu oraz zastanowienie się, co zrobić z oszczędnościami.

Zdrowie: Naucz się dziś trudnej sztuki cieszenia się z tego, co już masz. Ciągłe patrzenie na innych i porównywanie ich ze sobą negatywnie wpływa na Twoją samoocenę i poczucie szczęścia.

Horoskop dzienny Byk na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zrób dziś jakąś miłą niespodziankę swojemu partnerowi i poświęć mu więcej czasu. Nawet jeśli się tego nie domaga otwarcie, gwiazdy mówią, że bardzo tego potrzebuje.

Praca i finanse:  Dziś nie musisz obawiać się żadnych kłopotów finansowych ani perturbacji związanych z Twoim życiem zawodowym. Tą sferą twojego życia opiekuje się dziś Merkury, a to dobry znak.

Zdrowie: Kłopoty ze snem mogą być spowodowane tym, że wieczorem zbyt długo siedzisz przed komputem. Niebieskie światło emitowane przez monitory może zaburzać naturalny rytm dobowy człowieka. Staraj się przynajmniej godzinę przed snem wyciszyć i odpocząć.

Horoskop dzienny Bliźnięta na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy wpływ Merkurego w Twoim znaku sprawi, że będziesz niezwykle kreatywny w sprawach uczuciowych. Jeśli zdecydujesz się zrobić niespodziankę bliskiej osobie, możesz być pewien, że długo tego nie zapomni.

Praca i finanse: Planetarna aura sprzyja dziś zadaniom wymagającym kreatywności i nieszablonowego myślenia. Możesz więc wpaść na pomysł, który na początku wyda Ci się szalony, ale jeśli zdecydujesz się wcielić go w życie – odniesiesz spektakularny sukces.

Zdrowie:  To dobry dzień na skupienie się na swoim wyglądzie. Znajdź kilka chwil, by zadbać o swoją urodę. Wieczorne spa, masaż czy domowe zabiegi kosmetyczne sprawią, że będziesz nie tylko lepiej wyglądać, lecz także doskonale czuć się we własnej skórze.

Horoskop dzienny Rak na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś z całą mocą dotrze do Ciebie, że niektórych osób z Twojego otoczenia w ogóle nie obchodzą Twoje potrzeby i emocje. Zastanów się, czy warto dalej utrzymywać takie relacje, w których tylko dajesz, nie otrzymując nic w zamian. 

Praca i finanse: Wielość prac domowych, które będziesz mieć dziś do wykonania, wzbudzi w Tobie niechęć i frustrację. Gwiazdy radzą, byś wykonał je z samego rana jak najszybciej, by później móc spokojnie cieszyć się wolnym czasem.

Zdrowie: Poćwicz dziś jogę. Nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś, wybierz jakieś proste asany i przekonaj się, jak dobry wpływ mają takie ćwiczenia zarówno na ciało, jak i duszę.

Horoskop dzienny Lew na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twoja relacja z kimś bliskim może dziś zostać wystawiona na bardzo ciężką próbę i tylko od Ciebie zależy, jak potoczą się dalsze losy Waszej znajomości. Zrób to, co podpowiada Ci serce.

Praca i finanse: Po zrewidowaniu domowego budżetu dojdziesz do wniosku, że zbyt wiele pieniędzy wydajesz na zachcianki i kompletnie niepotrzebne drobiazgi. Gwiazdy zalecają Ci większą rozwagę w sprawach finansowych.

Zdrowie: Uważaj na wątrobę. Tłuste i niezdrowe potrawy, które zdarza Ci się jeść częściej, niż powinieneś, bardzo obciążają ten organ i sprawiają, że gorzej funkcjonuje.

Horoskop dzienny Panna na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Merkury zapewni Ci dziś lekkość wypowiadania się oraz doskonałe poczucie humory, czym zwrócisz czyjąś uwagę. To może być początek wspaniałej znajomości, a kto wie – może nawet czegoś więcej.

Praca i finanse: Wsprawach finansowych i zawodowych wszystko będzie dziś układało się po Twojej myśli. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura bardzo Ci sprzyja.

Zdrowie: Pamiętaj o tym, by jeść regularnie. Napady wilczego głodu, które możesz odczuwać wieczorem, są spowodowane właśnie tym, że Twój organizm nie jest nauczony jeść o stałych porach.

Horoskop dzienny Waga na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Raczej nie nastawiaj się dziś na miłosne podboje. Singlom gwiazdy radzą spędzić ten dzień skupiając się na sobie. Wagi w związkach mogą liczyć na miły, ale zupełnie zwyczajny dzień.

Praca i finanse:  Dziś nieoczekiwanie pojawi się szansa na zwielokrotnienie swoich oszczędności. Jeśli tylko wykażesz się odwagą i determinacją, możesz wiele zyskać.

Zdrowie: Uważaj na swoje zdrowie i unikaj przeciągów. Otwarte okno w aucie, zbyt mocno nastawiona klimatyzacja czy przeciąg w mieszkaniu mogą skutkować nieprzyjemnym przeziębieniem.

Horoskop dzienny Skorpion na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś w Twoim życiu mogą pojawić się problemy, które będą konsekwencją twoich wcześniejszych decyzji. Nie miej do nikogo pretensji, tylko odpowiedzialnie spróbuj rozwiązać zaistniałą sytuację.

Praca i finanse: Dostaniesz dziś ciekawą propozycję. Jeśli ją przyjmiesz, Twoja zawodowa kariera potoczy się zupełnie inaczej, niż planowałeś. Zadaj sobie jednak pytanie, czy jesteś gotów na radykalne zmiany.

Zdrowie:  To dobry dzień, by wprowadzić do swojego życia trochę więcej samodyscypliny. Jeśli ciągle coś postanawiasz, a potem nie realizujesz swoich postanowień, obniżasz tym swoją motywację. Czas to zmienić!

Horoskop dzienny Strzelec na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem wyjaśniania spraw, które od jakiegoś czasu zamiatasz pod dywan. Nierozwiązane konflikty i nieporozumienia dadzą dziś o sobie znać i będą domagały się tego, by wreszcie się nimi zająć.

Praca i finanse: Uważaj dziś na obietnice szybkiego zysku z małym ryzykiem. Ktoś może próbować Cię naciągnąć, a jeśli mu uwierzysz i zainwestujesz oszczędności – możesz sporo stracić.

Zdrowie: Po całym tygodniu możesz czuć się dziś zmęczony i wyczerpany. Postaw na odpoczynek i relaks. Nie rób dziś niczego, co możesz odłożyć na jutro.

Horoskop dzienny Koziorożec na sobotę 9 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy zapowiadają Ci dziś burzliwą dyskusję, w której będziesz musiał bronić swoich racji. Możesz poczuć się nierozumiany i osamotniony w swoim spojrzeniu na świat.

Praca i finanse:  Dziś może przytłoczyć Cię nadmiar domowych obowiązków i będziesz mieć poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie. Musisz uzbroić się w cierpliwość i trzymać nerwy na wodzy, inaczej dzisiejszy dzień może zakończyć się niekontrolowanym wybuchem.

Zdrowie: Nerwowa atmosfera dzisiejszego dnia sprawi, że możesz mieć nieco gorsze samopoczucie. Dobrym sposobem na poprawę nastroju będzie rozmowa z kimś, z kim dogadujesz się niemalże bez słów.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris