Zamknij

Horoskop dzienny na środę 1 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

01.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, jak zacznie się dla Ciebie lipiec? Przeczytaj horoskop na środę 1 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co Cię czeka.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  W sprawach sercowych kieruj się swoja intuicją. To ona pomoże ci podążyć właściwą ścieżką. Gwiazdy mówią, że decyzje, które podejmiesz, będą słuszne, nawet jeśli nie od razu będziesz do nich w stu procentach przekonany.

Praca i finanse:  Nie odrzucaj dziś nawet najdziwniejszych pomysłów, jakie przyjdą Ci do głowy, bo może okazać się, że to właśnie one będą kluczem do Twojego sukcesu. Gwiazdy radzą, byś odszedł od sztampowych rozwiązań i przestał myśleć schematycznie.

Zdrowie: Senność i problemy z koncentracją, które możesz dziś odczuwać, będą spowodowane niskim ciśnieniem atmosferycznym oraz niezbyt przychylnym układem Marsa na Twoim niebie. Najlepszym lekarstwem na to będzie duża porcja odpoczynku.

Horoskop dzienny Ryby na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że dziś spełni się jedno z Twoich małych marzeń. Ten dzień zaliczysz do zdecydowanie udanych i radosnych, a dobrego humoru nic nie będzie w stanie Ci zepsuć. Uśmiech nie będzie znikał Ci z twarzy.

Praca i finanse: Sprzyja Ci dziś szczęście, zwłaszcza podczas spotkań i negocjacji biznesowych. Gwiazdy mówią, że nie musisz się o nic martwić, a wszystko pójdzie po Twojej myśli. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy wspierają Twoje przedsięwzięcia.

Zdrowie: Nie będziesz dziś musiał martwić się o swoje zdrowie. Będziesz w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej i możesz mieć pewność, że żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Twoich dzisiejszych planów.

Horoskop dzienny Baran na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś próbował narzucić komuś swoje zdanie i spotkasz się ze stanowczym sprzeciwem. Zamiast strzelać fochy lub robić awantury, zastanów się, czy na pewno masz powód. Każdy ma przecież prawo do swojego zdania.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i miły dzień. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nie będziesz musiał o nic się martwić. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, byś mógł zaliczyć ten dzień do udanych.

Zdrowie:  Dziś pomyśl o zdrowiu… kogoś bliskiego. Twoje zachowanie, a zwłaszcza stresujące sytuacje, które sam prowokujesz, bardzo negatywnie wpływają na samopoczucie bliskiej Ci osoby. Gwiazdy radzą więcej spokoju i opanowania.

Horoskop dzienny Byk na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski sprawi Ci dziś ogromną przykrość. Cios będzie tym silniejszy, że zupełnie nie będziesz się go spodziewał. Gwiazdy radzą, byś nie podejmował żadnych pochopnych działań i przemyślał sprawę na chłodno.

Praca i finanse:  W pracy uważaj dziś na to co mówisz. Jedno nieopatrznie wypowiedziane zdanie może dotrzeć do uszu niepowołanej osoby i sprawić, że narobisz sobie poważnych kłopotów. Gwiazdy zalecają powściągliwość.

Zdrowie: Ten dzień będzie dla Ciebie dość stresujący, więc na wieczór koniecznie zaplanuj sobie relaks. Czas spędzony w towarzystwie dobrej książki lub ulubionego serialu, ukoi Twoje nerwy i pomoże Ci wyciszyć emocje.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował dziś zastosować szantaż emocjonalny, by wymusić na Tobie określone postępowanie i osiągnąć to, czego chce. Nie pozwól na to. Choć nie będzie to dla Ciebie łatwe, stanowczo się sprzeciw i wyznacz jasne granice.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie dziś się układało po Twojej myśli. Okażesz się ogromnym wsparciem dla szefa, który bez Ciebie zupełnie by sobie dziś nie poradził. Dzięki temu Twoje notowania u przełożonego znacznie wzrosną.

Zdrowie: Zadbaj dziś o siebie, a przede wszystkim o swój komfort psychiczny. Nie daj sobie wmówić, że jeśli planujesz czas tylko dla siebie, to jesteś egoistą. Aby zatroszczyć się o innych, musisz najpierw zająć się sobą i odzyskać wewnętrzny spokój.

Horoskop dzienny Rak na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś duszą towarzystwa, a każdy z Twoich znajomych będzie chciał spędzić z Tobą trochę czasu lub porozmawiać choć przez chwilę. To bardzo dobra wiadomość. Nie zapomnij tylko o osobie i swoim odpoczynku.

Praca i finanse:  W pracy uważaj dziś na drobne niedociągnięcia, które pozornie mogą wydawać się niewiele znaczące, ale jeśli ich nie poprawisz natychmiast, mogą zemścić się na Tobie w drugiej połowie dnia. Lepiej bądź dziś bardzo dokładny.

Zdrowie:  Będziesz dziś tryskać humorem i optymizmem, a Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapowiadają udany i spokojny dzień, którego nie zakłócą żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Lew na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Aby komuś zaimponować, zaczniesz dziś udawać kogoś, kim nie jesteś. To nie najlepsza strategia. Pamiętaj, że oryginał jest tylko jeden, a tanią podróbkę można szybko i boleśnie zdemaskować.

Praca i finanse: W pracy dasz dziś popis swojej wiedzy teoretycznej na temat obszaru, którym zawodowo się zajmujesz. Niestety, kiedy przyjdzie do działania, okaże się, że Twoje umiejętności praktyczne w tym zakresie pozostawiają wiele do życzenia.

Zdrowie:  Spodziewaj się dziś niegroźnego, ale nieprzyjemnego w skutkach rozstroju żołądkowego. Z tego powodu Twoje wieczorne plany nie powiodą się, a wolny czas wieczorem spędzisz na kursowaniu między toaletą a kanapą.

Horoskop dzienny Panna na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś znów zaczniesz wywlekać stare żale wobec bliskiej osoby. To droga donikąd. Nie ma sensu ciągle wracać do tego samego – jeśli mówisz, że komuś wybaczasz, nie katuj go nieustannie wymówkami o to damo.

Praca i finanse:  W pracy możesz spodziewać się dziś pochwały od szefa, który doceni Twoją zaradność i umiejętność zarządzania zespołem w sytuacjach kryzysowych. To będzie dla Ciebie naprawdę dobry dzień.

Zdrowie:  Gwiazdy zalecają Ci dziś więcej opanowania. Nie możesz reagować na każdą stresująca sytuację histerią lub płaczem, bo to pogarsza Twój stan zdrowia i wprowadza nerwową atmosferę w Twoim otoczeniu. W takiej sytuacji zdecydowanie lepsza będzie spokojna rozmowa.

Horoskop dzienny Waga na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś boleśnie przekonasz się, że ludzie bardzo często tracą przy bliższym poznaniu. Pewna osoba, którą byłeś zachwycony, pokaże swoje prawdziwe oblicze, które będzie bardzo odbiegało od tego jej obrazu, który już masz.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i beztroski dzień. Atmosfera będzie sprzyjała rozmowom i zacieśnianiu koleżeńskich więzi. Pamiętaj tylko o tym, by z tego powodu nie zaniedbać swoich służbowych obowiązków.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie układało się po Twojej myśli, a żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia. Planetarna aura Ci sprzyja, możesz więc bez przeszkód realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj dziś o kimś, kogo dawno nie widziałeś, a kto zrobił na Tobie duże wrażenie. Zadzwoń lub napisz wiadomość do tej osoby, bo jeśli nie będziesz podtrzymywał systematycznie kontaktu, możesz stracić szansę na fascynującą znajomość.

Praca i finanse:  Zaczniesz dziś myśleć o zmianie pracy i nowych zawodowych wyzwaniach. To dobra droga, jednak zanim rzucisz się na głęboką wodę, zrób research i sprawdź, w jakim stopniu Twoje kompetencje są teraz poszukiwane na rynku pracy.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień może być dla Ciebie nieco nerwowy, dlatego w drugiej części dnia koniecznie zaplanuj sobie relaks. Gwiazdy zalecają odpoczynek w formie aktywności fizycznej, co pozwoli Ci pozbyć się negatywnych emocji i wyciszyć umysł.

W Horoskop dzienny Strzelec na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w bojowym nastroju i nikomu nie pozwolisz ograniczać swojej wolności. Jasno i stanowczo wyznaczysz granice, a każdemu, kto będzie próbował je przekroczyć, pokażesz, gdzie jest jego miejsce.

Praca i finanse:  Będziesz dziś narzekał na swoją pracę i nieprzychylnie wyrażał się o zakresie swoich obowiązków, co dotrze do uszu szefa. Zostaniesz zaproszony na poważną rozmowę, od której będzie zależało Twoje być albo nie być w firmie.

Zdrowie: Będziesz dziś nerwowy i podminowany z powodu silnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy zalecają wyciszenie i spokój. Pomoże Ci w tym joga lub medytacja – dzięki nim odzyskasz wewnętrzną harmonię.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 1 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś warto przypomnieć sobie, że są cenniejsze i bardziej wartościowe rzeczy niż kosztowne prezenty. Czasami najlepszym podarunkiem jest po prostu Twój czas i obecność, bo to daje się wyłącznie tym, na którym nam zależy.

Praca i finanse: Sytuacja w Twojej firmie może wydawać się nie najlepsza, jednak gwiazdy mówią, byś nie zamartwiał się na zapas. Nie ma to większego sensu, bo na pewne rzeczy i tak nie masz wpływu, a życie w stresie obniża odporność.

Zdrowie: Na wieczór zaplanuj sobie odpoczynek i przestań myśleć o codziennych problemach, zwłaszcza tych związanych z pracą. Skup się na robieniu tego, co lubisz – dobry film lub ciekawa książka to idealne propozycje na wieczór.

Przeczytaj także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 29 czerwca do 5 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris