Zamknij

Horoskop dzienny na środę 12 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

12.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co się dziś wydarzy w Twoim życiu i czy planetarna aura będzie Ci sprzyjać? Przeczytaj horoskop dzienny na środę 12 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie ukrywaj dziś swoich uczuć i powiedz otwarcie o tym, czego pragniesz i co Cię boli. W przeciwnym razie będziesz gryzł się sam ze sobą, a sytuacja nadal pozostanie bez zmian.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś tendencję do umniejszania swoich zasług i krytykowania swoich własnych pomysłów. Gwiazdy zalecają więcej pewności siebie. Jeśli Ty nie będziesz się cenił, nikt inny też tego nie zrobi.

Zdrowie:  Będziesz dziś w nieco gorszej kondycji, a humor nie będzie Ci dopisywał. To skutek nieprzychylnego układu Marsa na twoim niebie. Gwiazdy radzą, byś porozmawiał z przyjacielem i wylał swoje żale – to powinno pomóc.

Horoskop dzienny Ryby na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski będzie dziś bardzo irytowała Cię swoim zachowaniem. Zamiast się frustrować, grzecznie, ale stanowczo powiedz, co o tym myślisz. Ta osoba może wcale nie mieć świadomości, że jej zachowanie Cię denerwuje.

Praca i finanse: Ktoś będzie potrzebował dziś motywacji i Twojego dobrego słowa. Pamiętaj, że konstruktywna pochwała nic nie kosztuje, a często działa tak samo dobrze jak gratyfikacja finansowa. Nie szczędź jej osobom, które na nią zasługują.

Zdrowie: Będziesz dziś w znakomitej formie i nic nie będzie w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci pozytywną energię i dobre samopoczucie. Możesz realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Baran na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś pamiętaj o tym, że kompromis to nie sytuacja, w której cały czas ustępuje tylko jedna strona, a tak właśnie ostatnio dzieje się w Twoim życiu. Gwiazdy zalecają więcej stanowczości w relacjach z bliskimi.

Praca i finanse: Dostaniesz dziś ciekawą propozycję zawodową, pamiętaj jednak, by nie sprzedawać się tanio. Gwiazdy radzą, byś negocjował stawkę, bo możesz ugrać znacznie więcej, niż to, co Ci zaproponowano.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Poczujesz nagły przypływ pozytywnej energii oraz sił. Będziesz miał wrażanie, że możesz przenosić góry. Gwiazdy radzą, byś dobrze to wykorzystał.

Horoskop dzienny Byk na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych czeka Cię dziś spore rozczarowanie – ktoś odrzuci Twoje starania i okaże się, że nie podziela Twoich uczuć oraz zupełnie inaczej widzi przyszłość Waszej relacji. To będzie trudny dzień.

Praca i finanse:  Nie bądź dziś chciwy i pazerny i ciesz się tym, co masz. Pragnąc ciągle więcej i więcej odbierasz sobie radość z tego, co już posiadasz i zniechęcasz do siebie innych ludzi. Gwiazdy zalecają więcej pokory.

Zdrowie: Znajdź sobie dziś zajęcia, które odgonią czarne myśli i pomogą zapomnieć o smutku i złych emocjach. Gwiazdy mówią, że ulgę powinien przynieść Ci wysiłek fizyczny, który pomoże zrelaksować nie tylko Twoje ciało, lecz także umysł.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś potrzebujesz dużo miłości… własnej! Gwiazdy zalecają sporą dawkę zdrowego egoizmu. Zadbaj dziś o swoje potrzeby, zrealizuj swoje pragnienia i myśl o sobie. Kiedy Ty będziesz szczęśliwy, będziesz mógł dzielić się tym szczęściem z innymi.

Praca i finanse: Nie trać dziś czasu na bezowocne dyskusje z kimś, kto Ci się sprzeciwia dla samej zasady, nie mając ku temu sensownych argumentów. Po prostu rob swoje – masz poparcie szefa i przychylność planetarnej aury.

Zdrowie: To idealny dzień, by zadbać o swoją urodę. Kosmetyczka, fryzjer i całkowita zmiana wyglądu sprawią, że nie tylko zachwycisz innych, lecz także poczujesz się lepiej we własnej skórze, a Twoja samoocena natychmiast się poprawi.

Horoskop dzienny Rak na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poznasz gorzki smak słowa „nie”. Ktoś odmówi Ci spotkania i wyzna swoje prawdziwe uczucia, które do tej pory ukrywał pod płaszczykiem uprzejmości i zainteresowania. Będziesz musiał się z tym pogodzić.

Praca i finanse:  Sprawy zawodowe będą toczyć się dziś po Twojej myśli. Wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się sukcesem. Planetarna aura Ci sprzyja, a szef doceni Twoje starania i zaangażowanie.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej kondycji fizycznej, niestety Twoja kondycja psychiczna będzie pozostawiała wiele do życzenia. Będziesz przygnębiony i smutny i nic nie będzie sprawiało Ci radości. Musisz po prostu przepracować wydarzenia dzisiejszego dnia.

Horoskop dzienny Lew na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie będziesz potrafił dziś docenić starań bliskiej osoby. Nic nie będzie Ci się podobało i trudno będzie Ci dogodzić. Nie dziwi się, że takim zachowaniem coraz bardziej odsuwasz od siebie bliskich.

Praca i finanse: Będziesz dziś musiał pogodzić się z decyzją szefa dotycząca Twojej osoby oraz zadań, które zostały Ci wyznaczone. Choć nie będziesz z tego powodu zachwycony, klamka już zapadła i nie dasz rady niczego zmienić.

Zdrowie: Będziesz mieć dziś tendencję do marudzenia i czepiania się o wszystko. To sprawi, że nikt nie będzie chciał przebywać w Twoim towarzystwie, a Ty potraktujesz to jako kolejny powód do narzekania. Gwiazdy radzą, byś zatrzymał tę samonakręcającą się spiralę.

Horoskop dzienny Panna na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś bardzo krytyczny wobec bliskiej Ci osoby. Gwiazdy zalecają więcej powściągliwości i bardziej dyplomatyczne wyrażanie swoich opinii. Pamiętaj, że słowa mogą czasem zranić bardziej niż nóż.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się miły i spokojny dzień. Gwiazdy mówią, że nikt nie będzie wywierał na Ciebie presji czasu, będziesz więc mógł w swoim tempie wykonywać wyznaczone Ci zadania. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Gwiazdy ześlą Ci dziś dobrą energię i jeśli tylko nie będziesz zbytnio skupiać się na drobiazgach i sprzeczać o mało istotne rzeczy, ten dzień minie Ci w dobrym zdrowiu i humorze. Wszystko zależy od Ciebie.

Horoskop dzienny Waga na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych zapowiada się dobry i spokojny dzień. Nie możesz wprawdzie liczyć na chwile miłosnych uniesień, ale będziesz świetnie dogadywać się z bliskimi, a atmosfera będzie pełna życzliwości.

Praca i finanse: Nie przejmuj się dziś tym, co mówią o Tobie inni. Ich kąśliwe uwagi wynikają z zazdrości i z tego, że chcieliby Ci dorównać, lecz nie są tak pracowici i utalentowani. Po prostu rób swoje.

Zdrowie: Będziesz dziś w bardzo dobrej kondycji i nic nie będzie w stanie popsuć Twojego dobrego humoru. Świetne samopoczucie zapewni Ci Saturn, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku zodiaku.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Single mogą liczyć na ognisty i pełen emocji wieczór spędzony z czarującym Bliźniakiem. Skorpiony w związkach nie będą miały tyle szczęścia – gwiazdy mówią, że możecie zapomnieć o miłosnych uniesieniach.

Praca i finanse:  Ktoś oskarży Cię dziś o to, że do celu idziesz po trupach. Nie bierz tego jednak zbytnio do siebie. To reakcja tej osoby na porażkę. Pamiętaj też, że szef będzie rozliczał Cię z efektów Twojej pracy, więc rób to, co sobie zmierzyłeś.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą Ci dobrą energię i wyśmienite samopoczucie. Wykorzystaj to dobrze.

W Horoskop dzienny Strzelec na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli widzisz, że ktoś coraz bardziej angażuje się w relację z Tobą, a Ty nie odwzajemniasz jego uczuć, postaw sprawę jasno i nie zwódź nikogo. Zabawa czyimiś uczuciami może skończyć się tragicznie.

Praca i finanse:  Dziś poczujesz, że Twoja kariera zawodowa stanęła w martwym punkcie. Gwiazdy mówią, że to ostatni moment, by coś zmienić i ruszyć do przodu. Później będzie już tylko trudniej, nie zwlekaj więc z decyzją.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych kłopotów. Gwiazdy mówią, że możesz bez przeszkód realizować swoje wszystkie plany i nie musisz obawiać się, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 12 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie licz na to, że ktoś będzie czekał na Ciebie w nieskończoność, zwłaszcza że doskonale wie, że nie ma na co. Są rzeczy, z którymi nie należy zwlekać, bo czasu nie można cofnąć, a nic nie trwa wiecznie.

Praca i finanse: W pracy będzie się dziś działo dużo rzeczy i zapadną ważne decyzje, które będą dotyczyły również Ciebie. Niestety Ty będziesz poza centrum wydarzeń i o wszystkim dowiesz się już po fakcie.

Zdrowie: Pluton, który ma silny wpływ na Twoim niebie, ześle Ci dziś melancholijny nastrój. Będziesz skłonny do łapania chwil zamyślenia i rozpamiętywania przeszłości. Gwiazdy radzą, byś skupił się na tym, co przed Tobą.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris