Zamknij

Horoskop dzienny na środę 13 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
13.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Co czeka Cię w miłości, zdrowiu i finansach? Sprawdź horoskop na środę 13 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, jaki będzie ten dzień.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje życie prywatne będzie się dziś toczyć spokojniejszym rytmem, a Ty poczujesz, że wreszcie odzyskujesz nad wszystkim kontrolę.

Praca i finanse:  Nie odkładaj dziś wszystkiego na później. To dobry dzień, by nadrobić zaległości w pracy i móc z czystym sumieniem powiedzieć, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi zdaniami.

Zdrowie: Unikaj dziś niepotrzebnego stresu. Gwiazdy radzą, byś nie pakował się w sytuacje, które mogą wywołać podrażnienie Twoich nerwów.

Horoskop dzienny Ryby na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie ulegaj dziś niczyjej presji i rób to, co podpowiada Ci intuicja. Ona nigdy Cię nie zawodzi, a Twój wewnętrzny głos będzie dziś lepszym doradcą niż wszyscy „przyjaciele”.

Praca i finanse: Rozsądnie pomyśl dziś o budżecie domowym. Zaplanuj wydatki i sprawdź, gdzie możesz zrobić oszczędności. Jeśli będziesz konsekwentny, dzięki takim działaniom uda Ci się odłożyć sporą sumę.

Zdrowie: Zadbaj dziś o swoje ciało i wieczorem zrób sobie relaksujący wieczór wypełniony rytuałami upiększającymi. Przy odrobinie starań w domowym zaciszu możesz poczuć się jak w najlepszym SPA.

Horoskop dzienny Baran na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Gwiazdy zapowiadają Ci udany dzień bez większych problemów czy kłótni. Planetarna aura Ci sprzyja, więc możesz spokojnie rozkoszować się dzisiejszym dniem.

Praca i finanse: Nie zabieraj dziś ze sobą do domu spraw służbowych i dokumentów do przejrzenia. Pracę zostaw w pracy, zamykając za sobą drzwi biura, w czasie wolnym zresetuj swój umysł i nie myśl o sprawach zawodowych.

Zdrowie: Rozdwajające się paznokcie mogą być objawem braku cynku lub krzemu w Twoim organizmie. Zadbaj o to, by jeść produkty, które zawierają te pierwiastki, a w razie potrzeby, rozpocznij suplementację.

Horoskop dzienny Byk na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus pomoże Ci dziś podjąć poważne decyzje w sprawach sercowych. Pamiętaj jednak, by nie deklarować czegoś, czego nie jesteś w stu procentach pewien. Takie obietnice bez pokrycia mogą kogoś zranić.

Praca i finanse: Twój szef może być dziś w nie najlepszym humorze i robić kąśliwe uwagi pod Twoim adresem. Nie przejmuj się tym zbytnio, ale jeśli czujesz się dotknięty, powiedz o tym wprost i nie pozwól sobie na takie traktowanie.

Zdrowie: Po intensywnym dniu możesz wieczorem czuć się zmęczony i przytłoczony. Znajdź czas na relaks i odpoczynek. Wycisz swój umysł i skup się na sobie, by odzyskać wewnętrzną harmonię.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nowa osoba, która dziś pojawi się w Twoim życiu, całkowicie skradnie wszystkie Twoje myśli. Jeśli jesteś singlem – nie broń się przed bliższą znajomością. Bliźniętom w związkach gwiazdy zalecają ostrożność.

Praca i finanse: Kiedy w pracy dostaniesz dziś nowe zadanie, pamiętaj, że każde wzgórze wygląda na większe z daleka. Dlatego do tego, co masz do zrobienia, podejdź na spokojnie, a przekonasz się, że tylko na początku wyglądało to na trudne i skomplikowane.

Zdrowie:  Będziesz dziś we wspaniałym nastroju, a pozytywna energia będzie Cię rozpierać. Gwiazdy mówią, że nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie i możesz spokojnie korzystać z tego dnia.

Horoskop dzienny Rak na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nadarzy się okazja do zawarcia znajomości, która wniesie w Twoje życie więcej radości i optymizmu. Pielęgnuj ją i dbaj o nią, bo takich ludzi nie poznaje się codziennie.

Praca i finanse: Jeśli pytasz kogoś o zdanie w sprawach zawodowych, wysłuchaj go do końca i okaż zainteresowanie. W przeciwnym razie sprawisz wrażenie, że robisz to tylko z czystej kurtyzacji i tak naprawdę to, co sądzą inni, w ogóle Cię nie obchodzi.

Zdrowie: Twoja równowaga psychiczna może być dziś zaburzona z powodu targających Tobą sprzecznych emocji. Jeśli nie radzisz sobie z tym sam, zasięgnij porady specjalisty. Rozmowa z psychologiem może zdziałać cuda.

Horoskop dzienny Lew na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twoja dociekliwość w połączeniu z nadzwyczajną cierpliwością doprowadzi dziś do odkrycia pewnego sekretu bliskiej Ci osoby. To może na zawsze odmienić Waszą relację. Gwiazdy nie mówią jednak, czy będzie to zmiana na lepsze czy na gorsze.

Praca i finanse: Wykonywanie służbowych obowiązków od niechcenia może dziś się na Tobie zemścić. Aby uniknąć przykrych konsekwencji, przyłóż się dziś do pracy, a swoje zadania sumiennie doprowadź do końca.

Zdrowie: Uporczywe mdłości, które będziesz dziś odczuwać, mogą być objawem zatrucia pokarmowego. Jedz dziś mało i lekkostrawnie, a w razie konieczności zrób sobie głodówkę. Na złagodzenie dolegliwości pomoże mięta.

Horoskop dzienny Panna na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz, że bez względu na wiek, jeszcze wiele jest przed Tobą. Gwiazdy radzą, byś zaplanował realizację rzeczy, na których Ci zależy, i niczego nie odkładał na później.

Praca i finanse:  Zastanów się dziś, co przeszkadza Ci w osiągnięciu sukcesu, i podejmij odpowiednie kroki, by to zmienić. Wszystko, co chcesz, osiągnąć, jest w zasięgu twojej ręki. Musisz tylko zrobić mały krok do przodu.

Zdrowie: Gwiazdy zalecają Ci dziś spędzenie jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Nawet krótki pobyt w ogrodzie czy na balkonie pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Waga na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zostaniesz dziś przyłapany na kłamstwie. Nie idź w zaparte i nie zaprzeczaj faktom. Lepiej od razu przyznaj się do tego, co zrobiłeś, i postaraj się dojrzale rozwiązać sytuację.

Praca i finanse:  Będziesz dziś intensywnie myśleć o swojej przyszłości zawodowej i może nawet dojdziesz do wniosku, że konieczna jest całkowita zmiana kursu Twojego zawodowego okrętu. Pamiętaj tylko, by każdą decyzję dobrze przemyśleć.

Zdrowie: Wieczorem postaraj się zapomnieć o problemach całego dnia i zrelaksować. Jeśli trudno będzie Ci to zrobić samemu, porozmawiaj z kimś bliskim i zwierz się mu ze swoich kłopotów.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Zwróć dziś uwagę na kogoś, kto jest bardzo nieśmiały, ale z zainteresowaniem zerka w Twoim kierunku. Wystarczy mała zachęta z Twojej strony, by ta osoba nabrała odwagi i uczyniła pierwszy krok, by nawiązać bliższą znajomość.

Praca i finanse: Bądź cierpliwy, a szczęście szeroko się do Ciebie uśmiechnie. Masz dziś szansę zabłysnąć przed swoim szefem i wykazać się ogromnym profesjonalizmem. Możesz być pewien, że przełożony to doceni.

Zdrowie:  W jedzeniu zachowuj umiar i rozsądek. Zastanów się, czy na pewno jesz wtedy, kiedy jesteś głodny, czy może zdarza Ci się jeść z… nudów? Koniecznie wyeliminuj tę drugą sytuację i nie traktuj jedzenia jako sposobu na nudę.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś, by nie pomylić prawdziwych uczuć z chwilową fascynacją. Taka pomyłka może Cię drogo kosztować i zaprzepaścić coś, co budowałeś latami. 

Praca i finanse: Dziś kluczem do sukcesu będzie koncentracja i opanowanie. Będziesz musiał zmierzyć się z wieloma różnorodnymi zadaniami i tylko spokojne i profesjonalne podejście do pracy może sprawić, że uda Ci się wszystkiego dopilnować.

Zdrowie: Pajączki, które pojawiają się na Twoich nogach, świadczą o słabości naczynek i żył. Wzmocnij je, suplementując rutynę i witaminę C, w przeciwnym razie, wkrótce mogą zamienić się w żylaki.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 13 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi. Jeśli dobrze przyjrzysz się swoim rozterkom, zauważysz, że nawet przez te najbardziej ponure przebija promień słońca dający nadzieję na lepszą pogodę. Ty jednak musisz rozgonić czarne chmury.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś dziś darował sobie sprzeczki i dyskusje ze współpracownikami i szefem. Nawet jeśli nie zgadzasz się z ich zdaniem, niewiele to zmieni. Zamiast tracić energię na puste dywagacje, lepiej szybko zrób, co masz do zrobienia.

Zdrowie: Nie myśl za wiele o sprawach ostatecznych. Takie myśli niczego nie zmieniają, a negatywnie wpływają na Twój nastrój. Zamiast tego, zastanów się, ile jeszcze rzeczy przed Tobą, i co zrobić, by przeżyć życie tak, jak chcesz.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris