Zamknij

Horoskop dzienny na środę 16 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

16.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, czy planetarna aura będzie Ci dziś sprzyjać? Przeczytaj horoskop na środę 16 września 2020 i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Rozczarowania z przeszłości sprawią, że bardzo ostrożnie podejdziesz dziś do pewnej nowej osoby, którą poznasz. Gwiazdy radzą jednak, byś się przełamał i nie kierował się złymi doświadczeniami. To ktoś naprawdę wartościowy.

Praca i finanse:  Zamiast przeglądać portale społecznościowe i pisać ciągle na komunikatorach ze znajomymi, zajmij się pracą, bo w przeciwnym razie nie uda Ci się wykonać wszystkich obowiązków. Szef nie będzie z tego powodu zachwycony.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, byś czuł się szczęśliwy i by wszelkie nieprzyjemne dolegliwości trzymały się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Ryby na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Wieczorem możesz liczyć na romantyczną randkę, która jednak nie poprawi Ci humoru. Zastanów się, co sprawia, że nie cieszysz się z obecności bliskiej Ci osoby i co możesz zrobić, by to zmienić.

Praca i finanse: W pracy skup się na rzeczach ważnych i nie trać czasu na drobiazgi, bo w przeciwnym razie będziesz miał kilka rozgrzebanych zdań i żadnego nie uda Ci się skończyć. Ułóż listę priorytetów i działaj według niej.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Baran na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje relacje z bliskimi będą dziś bez zarzutu. Barany w związkach mogą liczyć na perfekcyjną komunikację z partnerem. Single zaś mogą spodziewać się udanej randki z kimś, kto już dawno wpadł im w oko.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie toczyć się swoim zwykłym rytmem i nie musisz obawiać się, ze zaskoczą Cię jakieś nieprzyjemne sytuacje. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje zawodowe cele.  

Zdrowie:  Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, da ci zastrzyk dobrej energii i ześle mnóstwo sił, zwłaszcza tych fizycznych. Dlatego to doskonały dzień na prace w ogródku czy na działce, a także na aktywny wypoczynek.

Horoskop dzienny Byk na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych bądź dziś uczciwy zarówno wobec siebie, jak i innych. Nie mów tego, czego nie czujesz i w co nie wierzysz, bo na dłuższą metę i tak nie ma to sensu. Nie dasz rady ukrywać swoich prawdziwych uczuć przez cały czas.

Praca i finanse:  Bądź dziś asertywny i nie pozwól wcisnąć sobie zadań, które nie leżą w zakresie Twoich kompetencji. Pamiętaj, że za poświęcony czas nikt Ci nie zapłaci, ani nawet nie podziękuje, więc nie wysilaj się bez sensu.

Zdrowie:  Poziom stresu cały czas wzrasta, a Ty nie wiesz, jak sobie z nim poradzić? Pomoże Ci sesja jogi lub medytacji. Pomoże wyciszyć umysł i zrelaksować ciało, a także przywrócić wewnętrzną równowagę.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś mówi jedno, a robi coś zupełnie przeciwnego, ale zapewnia Cię o swoich dobrych intencjach? Coś w tej układance nie trzyma się kupy, a niektóre elementy zupełnie do siebie nie pasują. Chyba wiesz już które, prawda?

Praca i finanse:  To dobry dzień, by uważniej przyjrzeć się swoim niektórym inwestycjom. Jeśli przeanalizujesz je dokładniej, zauważysz, że część z nich jest kompletnie nieopłacalna i nigdy Ci się nie zwróci. Nie szkoda Ci marnować czasu i zasobów?

Zdrowie:  Będziesz dziś w znakomitej formie. Twój wewnętrzny kompas wskaże Ci właściwy kierunek, w którym powinieneś zmierzać, dzięki czemu odzyskasz wewnętrzną równowagę i spokój ducha. To będzie dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś zapewnia Cię o swoich głębokich uczuciach wobec Ciebie, ale nie robi nic, by je okazać? Zastanów się, czy nie padłeś ofiarą perfidnej manipulacji i jak najszybciej wydostań się z tego chorego układu.

Praca i finanse:  Nie pozwól, by cokolwiek dziś w pracy Cię rozpraszało. Będziesz mieć sporo zadań do wykonania i jeśli chcesz ze wszystkim zdążyć na czas, nie powinieneś rozmieniać się na drobne i zawracać sobie głowy drobiazgami.

Zdrowie: Zrób sobie dziś dzień bez technologii i odpocznij od ekranów komputera, telefonu i telewizora. Przyda się to nie tylko twoim oczom, lecz także głowie. Pozwoli się wyciszyć i zrelaksować, a tego właśnie potrzebujesz.

Horoskop dzienny Lew na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Usłyszysz dziś od bliskiej Ci osoby, że potrzebuje więcej przestrzeni dla siebie i swobody w Waszej relacji. Zastanów się, z czego to może wynikać. Gwiazdy mówią, że Twoja intuicja jest słuszna. Podążaj jej tropem.

Praca i finanse: Pamiętaj, że kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Zamiast zajmować się knuciem biurowych intryg, lepiej poświęć ten czas na pracę, bo potem znów będziesz narzekać, że z niczym się nie wyrabiasz.

Zdrowie: Niestety zdrowie nie będzie Ci dopisywać. Będziesz mieć poważne problemy z kręgosłupem, które nasilą się w drugiej części dnia i pokrzyżują Ci Twoje plany na wieczór, który spędzisz w łóżku, ale bynajmniej nie tak, jak byś sobie tego życzył.

Horoskop dzienny Panna na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zauważyłeś, że rozmowy z pewną osobą sprawiają, że czujesz się gorszy i zaczynasz porównywać się z innymi ludźmi? Uciekaj jak najdalej – to wampir energetyczny, który – jeśli na to pozwolisz – wyssie z Ciebie całą radość życia.

Praca i finanse:  Jeśli chcesz dojść do wyznaczonego celu, przestań o nim mówić, a zacznij wreszcie działać. Ułóż plan, przygotuj harmonogram działań i zacznij realizować to, co sobie zamierzałeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie:  Gwiazdy zadbają dziś o to, byś mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Nie musisz martwić się, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości pokrzyżują Ci plany. Wszystko będzie układać się po twojej myśli.

Horoskop dzienny Waga na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Zauważysz dziś, że Twój przyjaciel znajduje się w toksycznej relacji, która zamiast dawać mu szczęście, wyniszcza go. Nie patrz na to obojętnie i pomóc mu wydostać się z tego związku.

Praca i finanse: Szef odrzuci dziś pewną Twoją prośbą, na której bardzo Ci zależało. Nie rozpaczaj jednak – w dłuższej perspektywie okaże się, że zrobił Ci wielką przysługę, nie zgadzając się na Twoja propozycję.

Zdrowie:  Będziesz dziś miał mnóstwo energii, której inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć. To dobry dzień, by zrealizować swoje plany, które od dawna odkładasz na później. Dziś zdrowie pozwoli Ci zrobić wszystko, czego chcesz.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie wtrącaj się dziś w nie swoje sprawy sercowe, a dobre rady zachowaj dla siebie. Nie masz pełnego oglądu sytuacji i nie wiesz, jak naprawdę sprawy się mają, więc możesz zrobić więcej szkód niż pożytku.

Praca i finanse: Nie wyrabiasz się ze swoimi obowiązkami? Zamiast narzekać, że masz za dużo pracy, zwróć uwagę, ile czasu marnujesz na ploteczki, kawę i inne rzeczy niezwiązane z pracą. Kiedy je wyeliminujesz, ze wszystkim zdążysz.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś cieszył się dobrym zdrowiem i by żadne dolegliwości nie zepsuły Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś z zazdrością patrzył na szczęście innych osób i zastanawiał się, czemu Ty ciągle masz pod górkę. Gwiazdy mówią, byś się nie martwił. Twoje szczęście jest tak wielkie, że idzie do Ciebie powoli. 

Praca i finanse: Przestań słuchać przechwałek innych o swoich sukcesach. To nie wpływa dobrze na Twoją motywację i sprawia, że zamiast działać, rozmyślasz nad tym, dlaczego Tobie nic się nie udaje. Takie podejście nie ma sensu.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem fizycznym. Jeśli tylko nie będziesz zamartwiać się drobiazgami i rzeczami, na które nie masz wpływu, dzień minie Ci spokojnie i bez większych stresów.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 16 września 2020

Miłość i życie prywatne: Mówisz bliskiej Ci osobie, że pragniesz, aby była najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, ale nie robisz absolutnie nic, by ją uszczęśliwić, a czasem Twoje działania przynoszą wręcz odwrotny skutek. Nie sądzisz, że trochę to niespójne, Koziorożcu? 

Praca i finanse:  Skoro masz stałe zatrudnienie, które przynosi Ci wymierne korzyści i z którego nie zamierzasz rezygnować, nie wchodź w biznesy na boku, którym nie będziesz w stanie poświęcić wystarczająco dużo czasu i uwagi.

Zdrowie:   Dbaj dziś o swoje zdrowie, bo temperatury zwłaszcza nad ranem i w nocy  nie są już wysokie, więc nie trudno o przeziębienie. Ubieraj się ciepło i wzmacniaj swoją odporność.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris