Zamknij

Horoskop dzienny na środę 19 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

19.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy szczęście będzie Ci dziś dopisywać w sprawach sercowych, zawodowych i związanych ze zdrowiem? Gwiazdy już to wiedzą. Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku na środę 19 sierpnia.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie daj sobie dziś wmówić, że czyjeś życiowe niepowiedzenia są Twoją winą. Każdy podejmuje własne decyzje i każdy sam kieruje swoim życiem. Obciążanie innych swoimi niepowodzeniami jest wynikiem frustracji.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny dzień. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja i wszystko będzie układać się po twojej myśli. Wykorzystaj dobrze przychylny układ gwiazdy.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś be zarzutu. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłóciły Ci tego dnia. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Ryby na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układało się pomyślnie i harmonijnie, zarówno singlom, jak i Rybom w związkach. Możesz spodziewać się miłego dnia spędzonego w gronie bliskich i w miłej atmosferze.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się bardzo intensywny dzień. Będziesz mieć kalendarz wypełniony spotkaniami i ledwo znajdziesz czas na to, by zjeść lunch. Uda Ci się jednak załatwić wiele spraw i to z bardzo pozytywnych skutkiem.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Zapowiada się bardzo dobry dzień. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać a gwiazdy ześlą dobre samopoczucie, radość i spokój. Wykorzystaj to dobrze i zrealizuj wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Baran na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, na kim bardzo Ci zależy, będzie dziś nieznośny i będzie uważał się za pępek świata i widział tylko własne potrzeby. Przeprowadź z nim poważną rozmowę i powiedział, jak czujesz się, gdy Twoje uczucia są bagatelizowane.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś kilka powodów do zmartwień, jednak nikomu o nich nie mów i nie dziel się z nikim swoimi bolączkami. Gwiazdy mówią, że i tak nie będziesz mógł liczyć na pomoc, a możesz tylko ściągnąć na siebie kłopoty.

Zdrowie:  Poczujesz się dziś zmęczony i przytłoczony emocjami innych osób i zapragniesz pobyć w samotności. Nie wahaj się, by otwarcie powiedzieć bliskim o swoich potrzebach i zrobić sobie relaksujący wieczór tylko we własnym towarzystwie.

Horoskop dzienny Byk na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie pozwól, by ktoś spychał Twoje uczucia na dalszy plan i uważał je za mniej ważne od uczuć innych osób. Masz prawo zarówno do dobrych emocji, jak i do smutku i złości i nikt nie może wymagać od Ciebie, byś tego nie odczuwał.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na błędy zarówno swoje, jak i innych. Wszystko sprawdź dwa racy, bo mała pomyłka może Cię wiele kosztować, zarówno jeśli chodzi o finanse, jak i Twoją reputację. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobrą energię, radość i świetne samopoczucie. Możesz bez przeszkód realizować wszystkie swoje zamierzenia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś poprosi Cię dziś o drugą szansę. Gwiazdy mówią jednak, że nie ma to sensu, jeśli nie masz absolutnej pewności, że sytuacje, za które ktoś przeprosił, już nigdy się nie powtórzą. A tym razem, wiesz, że znów będą miały miejsce.

Praca i finanse: Bez wyrzutów sumienia kieruj się dziś swoim dobrem i dąż do własnego sukcesu. Biada temu, kto spróbuje stanąć Ci na drodze i pokrzyżować Twoje plany. Będziesz dziś waleczny i zdeterminowany.

Zdrowie: Twoje zdrowie fizyczne będzie dziś bez zarzutu. Odczujesz pozytywny wpływ planetarnej aury i nie będą Cię niepokoić żadne przykre dolegliwości. W sferze psyche odczujesz ulgę i spokój, których od dawna potrzebowałeś.

Horoskop dzienny Rak na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ciągle dla kogoś się poświęcasz, choć nikt tego od Ciebie nie oczekuje. Gwiazdy radzą, byś przestał grac rolę męczennika i zajął się swoim życiem. Wtedy zniknie też frustracja spowodowana tym, że nikt nie jest Ci wdzięczny.

Praca i finanse:  Gwiazdy mówią, że jedyną osobą, której możesz dziś zaufać, jesteś… Ty sam. Nie polegaj dziś na nikim, bo możesz bardzo się rozczarować. Lepiej dopilnuj wszystkiego sam – wtedy będziesz mógł spać spokojnie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia.

Horoskop dzienny Lew na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą dziś narzekać na nudę w swojej relacji z partnerem i zazdrośnie patrzyć na single, którym planetarna aura będzie dziś wyjątkowo sprzyjać. Lwy bez pary mają szansę dziś znaleźć swoją drugą połówkę.

Praca i finanse: Twoje przerośnięte ambicje mogą Cię dziś zgubić. Gwiazdy ostrzegają, że jeśli porwiesz się z motyką na słońce, poniesiesz spektakularną porażkę i trudno będzie Ci się zrehabilitować w oczach szefa.

Zdrowie: Nagłe wybuchy gniewu i złości, które będą dziś motywem przewodnim Twojego dnia, mogą być wynikiem skrywanych problemów i frustracji. Gwiazdy radzą, byś odkrył ich przyczynę. Jeśli sam nie potrafisz tego zrobić, warto poprosić kogoś o pomoc.

Horoskop dzienny Panna na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Pamiętaj, że słowa mogą ranić bardziej niż nóż i uważaj dziś na to, co mówisz. Jeśli ktoś jest dla Ciebie miły i życzliwy, nie odtrącaj go tylko dlatego, że masz gorszy nastrój. Możesz w ten sposób bardzo kogoś skrzywdzić.

Praca i finanse: Będziesz dziś narzekał na swoja pracę i obowiązki, które w niej wykonujesz. To jednak niczego nie zmienia i sprawia, że tylko się frustrujesz. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy – poszukaj nowej.

Zdrowie:  Trzymaj dziś na wodzy swoje emocje, bo słowa wypowiedziane w gniewie mogą kogoś bardzo zranić i zepsuć atmosferę na cały dzień. Znajdź sposób na relaks – medytacja lub ćwiczenia jogi powinny przynieść Ci ulgę.

Horoskop dzienny Waga na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś domagał się szacunku od kogoś bliskiego, pamiętaj jednak, że to działa w dwie strony i to bez względu na wiek. Ludzie traktują Cię tak, jak Ty traktujesz ich. Zastanów się więc, czy to w Tobie nie leży przyczyna konfliktów.

Praca i finanse: Będziesz miał dziś okazję poznać kogoś, kto może mieć duży wpływ na Twoją karierę – zarówno pozytywny, jak i negatywny. Postaraj się zaprezentować z jak najlepszej strony i nie zaprzepaścić swojej wielkiej szansy.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś problemów. Nie musisz się o nic martwić i możesz mieć pewność, że uda Ci się zrealizować wszystkie swoje plany na ten dzień. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wykaż się dziś dużą cierpliwością i rozumieniem wobec kogoś, na kim Ci zależy, a zdobędziesz serce tej osoby. Ona potrzebuje teraz silnego ramienia, na którym będzie mogła się oprzeć. Ofiaruj jej je.

Praca i finanse:  Uważaj dziś podczas podpisywania ważnych umów. Dokładnie sprawdź wszystkie zapisy, bo może okazać się, że przez pomyłkę dostałeś do podpisu nie tę wersję dokumentu, którą powinieneś.

Zdrowie:  Będziesz dziś w bardzo dobrej formie, a Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zatroszczą się o to, żeby żadne nieprzyjemne dolegliwości nie popsuły Ci tego dnia.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś oczekuje od Ciebie, że podejmiesz dziś ważne decyzje w sprawie przyszłości Waszej relacji, a Ty nadal się wahasz. Gwiazdy mówią, że miałeś już wystarczająco dużo czasu do namysłu, a nieumiejętność podjęcia decyzji, też jest pewną podpowiedzią.

Praca i finanse: Uważaj dziś na to, z kim rozmawiasz, i jakimi informacjami się dzielisz. Jeśli będziesz zbyt wylewny, możesz zdradzić służbowe tajemnice komuś, kto nie powinien się o nich dowiedzieć. Gwiazdy zalecają dyskrecję.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Saturn, który dziś się Tobą opiekuje, zapewni Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienie dla ludzi i świata. Nie musisz się o nic martwic.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 19 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Skup się dziś na tym, co jest dla Ciebie ważne i co określiłeś sobie jako priorytet. Nie dasz rady w takim samym stopniu zająć się wszystkimi sprawami i ludźmi, więc poświęć czas tym, którzy są dla Ciebie ważniejsi.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dynamiczny dzień, pełen nagłych zmian i nieprzewidzianych zwrotów akcji, za którymi będziesz musiał nadążyć. Przygotuj się na duże tempo pracy i brak przerw na kawę.

Zdrowie: Problemy ze snem, które ostatnio Ci dokuczają, dziś nasilą się jeszcze bardziej. Trudności z zasypianiem i koszmary senne mogą byś emanacją poważniejszych problemów, które spychasz do swojej podświadomości. Warto porozmawiać o tym ze specjalistą.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris