Zamknij

Horoskop dzienny na środę 20 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
20.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, co przyniesie Ci ten dzień w miłości, pracy, zdrowiu i sprawach finansowych? Przeczytaj horoskop dzienny na środę 20 maja dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś do załatwienia mnóstwo rzeczy, co sprawi, że ten dzień upłynie Ci na wyścigu z czasem i własnymi nerwami. Tylko spokój i opanowanie mogą Cię uratować.

Praca i finanse:  W pracy zachowaj dziś spokój i opanowanie, bo sytuacja może być nieco napięta. Jeśli nie pozwolisz się ponieść emocjom i podejdziesz do problemów na chłodno, uda Ci się opanować sytuację.

Zdrowie:  Wieczorem przyda Ci się nieco więcej odpoczynku i spokoju. Spędź go samotnie i postaraj wyciszyć, by odreagować stres dzisiejszego dnia.

Horoskop dzienny Ryby na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Spodziewaj się dziś dobrych wiadomości od sąsiadów. News, który do Ciebie dotrze, pozytywnie wpłynie na życie Twoje i Twojej lokalnej społeczności.

Praca i finanse: W pracy sytuacja może być dynamiczna i wymagać od Ciebie szybkiego podejmowania trudnych decyzji. Kieruj się intuicją oraz swoim doświadczeniem, a wszystko, co postanowisz, okaże się słusznym wyborem.

Zdrowie:  Gwiazdy radzą, byś nie szarżował dziś za kierownicą. Zdejmij nogę z gazu i stosuj się do znaków drogowych, zwłaszcza tych z ograniczeniami prędkości.

Horoskop dzienny Baran na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś beztroski i wesoły, czym zjednasz sobie ludzi i zaskarbisz przychylność nowo poznanej osoby. Ta znajomość może przerodzić się w coś więcej, jeśli tylko dasz jej szansę.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny dzień, bez większych turbulencji. Bez trudu wykonasz wszystkie swoje zadania i nawet znajdziesz czas na krótką, ale miłą pogawędkę ze współpracownikami.  

Zdrowie:  Zadbaj o swoje mięśnie i ich elastyczność. Po zakończonym treningu nie zapominaj o solidnym rozciąganiu. Pozwoli Ci to nie tylko zmniejszyć zakwasy, lecz także uelastycznić mięśnie.

Horoskop dzienny Byk na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Możesz dziś liczyć na uśmiech losu, który sprawi, że Twoje małe marzenie wreszcie się spełni. Wystarczy, że poddasz się planetarnej aurze, która jest dziś dla Ciebie bardzo przychylna.

Praca i finanse:  Będzie Ci dziś trudno skupić się na pracy i wykonywaniu swoich obowiązków. Powodem tego będzie rozpraszający wpływ Neptuna, który sprawi, że zamiast o zadaniach do zrobienia będziesz myślał o niebieskich migdałach.

Zdrowie:  Problemy z wypryskami na twarzy mogą być spowodowane używaniem nieodpowiednich kosmetyków. Wybierając je, sięgaj po takie, które mają jak najbardziej naturalny skład i jak najmniej składników.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ktoś udowodni Ci, że naprawdę mu na Tobie zależy. Nie bagatelizuj tego, bo uczucia tej osoby wobec Ciebie są naprawdę szczere i płyną z głębi serca. Gwiazdy radzą, byś poświęcił dziś jej więcej czasu.

Praca i finanse:  W pracy da dziś o sobie znać Twoja natura lidera i uda Ci się zmotywować i zmobilizować zespół do wspólnej i zgodnej pracy. Dzięki temu uda Wam się odnieść sukces, a Tobie – zyskać w oczach szefa i współpracowników.

Zdrowie:   Będziesz cieszyć się dziś doskonałym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Neptun, który króluje dziś na twoim niebie, zadba o to, być nie musiał się o nic martwić.

Horoskop dzienny Rak na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś możesz liczyć na szczęście w miłości. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwizdy mówią, że to dobry dzień na poważne rozmowy o uczuciach. Możesz bez obaw opowiedzieć o nich osobie bliskiej Twemu sercu.

Praca i finanse: Nie przyjmuj wszystkiego, co dziś usłyszysz za dobrą monetę. Upewnij się, że ktoś, kto daje Ci dobre zawodowe rady, na pewno jest Ci przychylny i nie próbuje w ten sposób ugrać czegoś dla siebie.

Zdrowie: Wieczorem zrelaksuj się i odpocznij. Gwiazd mówią, że najlepszym sposobem będą rozrywki intelektualne. Obejrzyj więc dobry film lub poczytaj książkę.   

Horoskop dzienny Lew na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Planetarna aura sprzyja dziś flirtom i nawiązywaniu nowych znajomości. Może okazać się, że ktoś, kogo dziś poznasz, całkowicie zawróci Ci w głowie bez względu na to, czy jesteś singlem czy masz partnera.

Praca i finanse: Dzień nie zacznie się dla Ciebie najlepiej. Małe kłopoty o poranku i nagła zmiana codziennej rutyny sprawią, że przez resztę dnia będziesz walczyć z czasem. Niestety nie wszystko uda Ci się dziś zrobić.

Zdrowie:  Możesz mieć dziś problemy z zaparciami. To skutek stresu i nie najlepszej diety. Jedz więcej błonnika i staraj się unikać stresujących sytuacji, choć w ostatnim czasie nie jest to dla Ciebie łatwe.

Horoskop dzienny Panna na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pewna informacja, która dziś do Ciebie dotrze, sprawi, że całkowicie zmienisz swoje podejście do osoby, której do tej pory nie lubiłeś. Okaże się, że bardzo myliłeś się co do niej.

Praca i finanse: W pracy nie stawiaj dziś wszystkiego na jedną kartę i postaraj się zostawić sobie otwartą furtkę. Gwiazdy mówią, że może się przydać i zalecają asekuracyjne działanie w kwestiach zawodowych.

Zdrowie:  Zadbaj o swoje paznokcie. Ich estetyczny wygląd poprawi Ci humor, a zabiegi pielęgnacyjne pomogą utrzymać je w dobrej kondycji na długo.

Horoskop dzienny Waga na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Uważaj dziś na sprzeczki z przyjaciółmi. Jedno słowo za dużo może doprowadzić do prawdziwej awantury, która poróżni Was na długo. Gwiazdy zalecają rozważnie dobierać słowa.

Praca i finanse: Stare przysłowie mówi, że pokorne ciele dwie matki ssie. I taką właśnie zasadą gwiazdy radzą Ci kierować się dziś w pracy. Jeśli możesz odnieść korzyści z dwóch źródeł, zrób to.

Zdrowie:  Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu, a to za sprawą Neptuna, który ma dziś duży pozytywny wpływ w Twoim znaku. To dobry dzień na aktywność fizyczną.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie żyj złudzeniami wreszcie przejrzyj na oczy. Jeśli ktoś zawiódł Cię kilka razy i ciągle obiecuje poprawę, spójrz wreszcie prawdzie w oczy – to tylko czcze gadanie.

Praca i finanse:  To dobry dzień na planowanie budżetu w pracy i określanie wydatków. Zrób to skrupulatnie i z dużym marginesem finansowego bezpieczeństwa, abyś później nie musiał tłumaczyć się z nadplanowych wydatków.

Zdrowie: To dobry dzień, by poznać prawdziwą moc ziół. Wiele drobnych dolegliwości, które od czasu do czasu Ci dokuczają, takich jak ból głowy czy niestrawność, można pokonać, pijąc napary z roślin. Poczytaj o tym i wypróbuj przy najbliższej okazji.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że ludzie zmieniają się bardzo rzadko. Jeśli ktoś ciągle obiecuje Ci, że się dla Ciebie zmieni, upewnij się, że nie są to czcze obietnice i że naprawdę ma zamiar to zrobić.

Praca i finanse: Dziś nie ustąpisz, póki nie osiągniesz tego, czego chcesz. Lepiej nie wchodzić Ci w drogę, bo każdy, kto spróbuje to zrobić, poniesie spektakularną porażkę.

Zdrowie: Postaw dziś na relaks i odpoczynek, najlepiej na łonie natury. Otoczenie zieleni sprawi, że Twoje ciało się zrelaksuje, a umysł – wyciszy i uspokoi.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 20 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje prywatne sprawy, które zaplanowałeś na dziś, nie mają szansy na powodzenie. Niezbyt korzystny układ Neptuna w Twoim znaku sprawi, że będziesz musiał je zmienić i elastycznie dopasować je do sytuacji.

Praca i finanse:  Nie wchodź dziś w pracy z nikim w konflikt i nie podejmuj dyskusji, zwłaszcza z osobami, które zawsze mają rację. Pokonają Cię jak zawsze siłą argumentów, a to może nie być zbyt przyjemne.

Zdrowie:  Jeśli masz trudności w tym, żeby zrozumieć czyjeś uczucia, zacznij pracować nad swoją empatią. Postaraj się zwracać większą uwagę na emocje innych osób i nie koncentrować się wyłącznie na własnych.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris