Zamknij

Horoskop dzienny na środę 23 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

23.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co dziś przygotowały dla Ciebie gwiazdy? Przeczytaj swój horoskop dzienny na środę 23 września 2020 i sprawdź!

Horoskop dzienny Wodnik na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie czujesz się w jakiejś relacji komfortowo, powiedz o tym głośno i nie udawaj, że wszystko jest w porządku. Jeśli nie powiesz, co Ci nie pasuje, nigdy nic się nie zmieni. Zawalcz o siebie.

Praca i finanse: Nie wysługuj się innymi i nie traktuj współpracownika jak swojej sekretarki. Jeśli potrzebujesz asystentki, zatrudnij ją, ale nie zwalaj sowich obowiązków na kogoś innego. To mało profesjonalne.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i żadne nieprzyjemne dolegliwości nie będą Ci dokuczać. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Ryby na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Poznając nowe osoby, nie kieruj się wyłącznie pierwszym wrażeniem i nie wyrabiaj sobie od razu opinii na temat danej osoby wyłącznie na tej podstawie. Najpierw postaraj się ją bliżej poznać.

Praca i finanse: Umowy, które zawrzesz dziś z ludźmi, nawet te ustne i nieoficjalne, mogą mieć większe znaczenie niż teraz Ci się wydaje. Dlatego zadbaj o każdy szczegół i twardo negocjuj korzystne warunki.

Zdrowie: Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał narzekać na swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po twojej myśli, możesz więc bez przeszkód realizować swoje plany i zamierzenia.

Horoskop dzienny Baran na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bagatelizuj dziś swoich przeczuć i nie spychaj na bok tego, co podpowiada Ci intuicja, bo gwiazdy mówią, że Twój wewnętrzny głos kieruje Cię we właściwą stronę. Posłuchaj go.

Praca i finanse:  Nie przejmuj się kłopotami w pracy, które mogą się dziś pojawić. Gwiazdy mówią, że są to przejściowe problemy i miną, zanim zdążysz znaleźć na nie rozwiązanie. Przestań się więc martwić i pozwól toczyć się sprawom swoim własnym rytmem.

Zdrowie:  Nie uda Ci się uniknąć dziś stresu, który może dać Ci mocno się we znaki. Znajdź zatem sposób, by rozładować napięcie i w konstruktywny sposób pozbyć się negatywnych emocji. Dobrym pomysłem będzie joga.

Horoskop dzienny Byk na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś może dopaść Cię paniczny lęk przed samotnością, niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nadal szukasz partnera. Nie wpadaj jednak w histerię. Pamiętaj, że zawsze będzie przy Tobie najwspanialsza osoba na świecie – Ty sam.

Praca i finanse:  W pracy bądź profesjonalny i nie pozwól sobie dziś na żadne niedociągnięcia, bo ktoś bacznie Cię obserwuje i notuje każde twoje potknięcie. Lepiej miej się na baczności i uważaj na to, co robisz.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Planetarna aura Ci sprzyja, a Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Masz dziś okazję poznać kogoś interesującego, komu początkowo nie będziesz dawać dużych szans. Nie skreślaj jednak od razu tej osoby i daj sobie czas, by bliżej ją poznać. Gwiazdy mówią, że pozytywnie Cię zaskoczy.

Praca i finanse:  W pracy nie pozwól, by cokolwiek Cię rozpraszało i odwracało Twoją uwagę od rzeczy, które musisz wykonać. Skup się na swoich obowiązkach i dopilnuj, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zdrowie:  Unikaj dziś stresu i nie pakuj się w nerwowe sytuacje. Jeśli widzisz, że temperatura atmosfery podnosi się nagle i w niekontrolowany sposób, lepiej po prostu odejdź i nie szargaj sobie nerwów. Szkoda zdrowia.

Horoskop dzienny Rak na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bierz na siebie odpowiedzialności za czyjeś szczęście ani nie obwiniaj się za czyjeś niepowodzenia. Twoją rolą nie jest przecież robienie wszystkiego, by kogoś uszczęśliwić. Dbaj o siebie.

Praca i finanse:  W pracy przyda Ci się dziś dużo asertywności, bo ktoś będzie testował Twoje granice. Wyznacz je jasno i nie pozwól, by ktokolwiek je przekraczał. Jeśli dopuścisz do tego raz, możesz być pewien, że to się powtórzy.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia, a Ty będziesz mógł cieszyć się spokojem i wewnętrzną harmonią.

Horoskop dzienny Lew na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś poczucie, że mimo pozornego szczęścia w pewnej relacji, w której jesteś nie dzieje się najlepiej. Gwiazdy radzą, byś słuchał intuicji, bo ona kieruje twoją uwagę na właściwie tory.

Praca i finanse: Przygotuj się na niezbyt przyjemny dzień. Ktoś zrzuci na Ciebie winę za swoje błędy, a Tobie nie uda się wytłumaczyć przełożonemu, że zostałeś niesprawiedliwie oceniony. Niestety to nie będzie Twój najlepszy dzień.

Zdrowie: Znajdź dziś sposób na rozładowanie stresu, bo będziesz mieć go pod dostatkiem. Joga lub medytacja będą dobrym rozwiązaniem i na pewno lepszym niż wyżycie się na bliskich. Uważaj, w którą stronę skierujesz złą energię.

Horoskop dzienny Panna na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dbaj dziś o siebie i swój komfort psychiczny, ale nie odpychaj rzez to innych osób, które się o Ciebie troszczą. Znajdź kompromis między Twoją wewnętrzną harmonią a dobrymi relacjami z bliskimi.

Praca i finanse:  W pracy wszystko będzie dziś układać się po twojej myśli. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz przejmować się, że cokolwiek stanie Ci na drodze do twojego planu.

Zdrowie: Jowisz, który ma dziś silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będziesz dziś pełen dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi i świata. Nie musisz martwić się o swoje zdrowie – będzie ono bez zarzutu. 

Horoskop dzienny Waga na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie uciekaj dziś od poważnych rozmów i nie udawaj, że nie ma żadnego problemu, zwłaszcza jeśli ktoś chce o nim porozmawiać. Weź to na klatę i staw czoła temu, czego boisz się najbardziej.

Praca i finanse: Zamiast zadawać bezsensowne pytania, lepiej chwilę się zastanów, a na pewno sam wpadniesz na rozwiązanie swojego problemu. Radząc sobie bez niczyjej pomocy zaimponujesz szefowi i zwiększysz swoją pewność siebie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś żadnych kłopotów. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem. Nie musisz się i nic martwić.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wydaje Ci się, że Twoje uczucie ma taką moc, by zmienić czyjeś zachowanie? Nie łudź się. Gwizdy mówią, że nic nie wskórasz, a stracisz tylko czas i zszargasz sobie nerwy.

Praca i finanse: Bądź dziś odważny i nie bój się stawiać sobie ambitnych celów i podejmować się trudnych zadań. Jeśli one Ci się powiodą, zwróci to uwagę szefa, który złoży Ci ciekawą zawodową propozycję.

Zdrowie: Nie musisz się dziś o nic martwić, bo planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że nie będą się Ciebie imać żadne nieprzyjemne dolegliwości. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś liczyć na szczęście w miłości niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy masz już partnera. Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, wesprze Twoje wszystkie działania.

Praca i finanse: Nie daj się dziś namówić nikomu na żadne działania, które nie są do końca zgodne z obowiązującymi Cię przepisami. Możesz być pewien, że szef nie będzie szczególnie wyrozumiały, jeśli zrobisz coś nielegalnego.

Zdrowie: Będziesz dziś w doskonałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą pozytywne nastawienie zarówno do ludzi, jak i świata. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 23 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś zarzuci Ci dziś, że nie potrafisz rozmawiać i zamiatasz problemy pod dywan. Zamiast się obrażać, może warto zastanowić się, czy ta osoba nie ma racji, i odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań.

Praca i finanse:  Jeśli nie mówisz o tym, z czego nie jesteś zadowolony w pracy, nie dziw się, że nic się nie zmienia, a Ty jesteś coraz bardziej sfrustrowany. Porozmawiaj poważnie z szefem i powiedz o ty, co Cię demotywuje.

Zdrowie: Za sprawą niezbyt korzystnego układu Marsa w Twoim znaku będziesz dziś w nie najlepszym nastroju. Będziesz miał poczucie wewnętrznego rozbicia i braku harmonii. Planetarna aura Ci nie sprzyja.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris