Zamknij

Horoskop dzienny na środę 28 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

28.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na środę
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w środę 28 października? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie działaj dziś pochopnie w sprawach sercowych i unikaj podejmowania decyzji, zwłaszcza tych radykalnych. Daj sobie czas – gwiazdy mówią, że gdy zajrzysz w głąb siebie, znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie pytania.

Praca i finanse: Gdy coś nie idzie po Twojej myśli, robisz się nerwowy i tracisz rezon. Dziś takie zachowanie może przysporzyć Ci problemów. Postaraj się opanować emocje i podejść do wszystkich przeciwności losu na chłodno.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dobre zdrowie. Uważaj jednak na stres i nie dopuść do tego, by zrujnował Ci ten dzień. Gwiazdy radzą, byś poćwiczył różne techniki relaksacyjne, które naprawdę mogą zdziałać cuda.

Horoskop dzienny Ryby na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś zamartwiał się o bliską Ci osobę i starał się pomóc jej za wszelką cenę. Gwiazdy radzą jednak, byś wrzucił na luz. Bądź w pobliżu na wszelki wypadek, ale pozwól jej sprawdzić się samemu w życiowych potyczkach.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na tych, którzy w rozmowie w cztery oczy przytakują, a następnie robią wszystko inaczej, niż ustaliliście. Znacznie lepiej zaufać niepokornemu buntownikowi, który mówi, co myśli, nawet gdy się z Tobą nie zgadza, niż fałszywym osobom.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś be zarzutu. Będziesz cieszył się dobrym samopoczuciem i świetnym humorem bez względu na to, co się wydarzy. Jeśli tylko pozwolisz sobie na więcej luzu, dzień minie Ci bardzo przyjemnie.

Horoskop dzienny Baran na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Okaże się, że masz niebywale dobry wpływ na pewną osobę, która jest bardzo zamknięta w sobie i stroni raczej od towarzystwa. Nie odpuszczaj – Twoja obecność może pozwolić jej się otworzyć na świat i nowych ludzi.

Praca i finanse: Postaraj się być mniej konfliktowy i bardziej panować nad emocjami, bo sam robisz sobie zły PR w pracy. Nikt nie chce współpracować z kimś, kto jest niekoleżeński i ciągle podnosi głos albo wprowadza nerwową atmosferę.

Zdrowie: Ruch to część Twojej natury i jeśli go sobie odmawiasz, cierpi na tym Twoje ciało, a także Twój umysł i dobre samopoczucie. Znajdź dziś chwilę, aby poćwiczyć. Nawet krótki, kilkuminutowy trening bardzo dobrze Ci zrobi.

Horoskop dzienny Byk na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Czasem najlepsze, co można zrobić, to po porostu odpuścić. Nikogo nie zmusisz do miłości, a żebranie o uczucie jest nie tylko poniżające, lecz także drenujące emocjonalnie. Pozwól toczyć się sprawom swoim rytmem.

Praca i finanse: Dziś czyjeś słowa mogą sprawić, że zaczniesz wątpić w siebie i przestaniesz wierzyć w swoje kompetencje. Nie pozwól jednak na to, by kilka nieprawdziwych zdań rzuconych z powodu zawiści zachwiało Twoją samoocenę.

Zdrowie: Planetarna aura dziś Ci nie sprzyja. Winowajcą jest Mars, który ma wyjątkowo niekorzystny układ na Twoim niebie. Będziesz musiał po prostu jakoś przetrwać ten dzień. Na wieczór zaplanuj sobie odpoczynek.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz, że jesteś panem swojego losu i że wreszcie wszystko układa się tak, jak Ty sobie tego życzysz. Odzyskasz swoją dawną radość życia, która jeszcze niedawno była przyćmiona przez zmartwienia, które już nie są Twoim udziałem.

Praca i finanse: Możesz być pewien, że szef doceni dziś to, że może zawsze na Ciebie liczyć. Spotka Cię za to zasłużona nagroda, dzięki której będziesz mógł nie tylko poprawić swoją sytuację w firmie, lecz także podreperować swoje finanse.

Zdrowie: Mimo że jesień nie jest Twoją ulubioną porą roku, to tym razem będzie inaczej – poczujesz, że masz mnóstwo energii do działania i że wreszcie odżywasz, a wszystko zaczyna toczyć się po twojej myśli. To będzie bardzo dobry dzień.

Horoskop dzienny Rak na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że aby kogoś oceniać, musisz wejść w jego buty i przejść w nich przynajmniej milę. Nie wydawaj dziś sądów zbyt pochopnie i nie oceniaj ludzi po pozorach. Gwiazdy zalecają dużo empatii.

Praca i finanse: Twoje relacje ze współpracownikami mogą być dziś napięta. Będzie to spowodowane Twoimi licznymi złośliwymi komentarzami i docinkami. Zastanów się, czy jest Ci to potrzebne i naprawdę nie możesz się bez nich obyć?

Zdrowie: Z powodu silnego wpływu Marsa w twoim znaku, możesz być dziś nieco rozdrażniony czy poirytowany. Postaraj się jednak nie wyładowywać swoich negatywnych emocji na innych ludziach, zwłaszcza w pracy, bo może się to dla Ciebie źle skończyć.

Horoskop dzienny Lew na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli jest Ci wygodnie trwać w pewnym układzie, który jest dla Ciebie korzystny, nie musisz niczego zmieniać. Nie łudź się jednak i nie oszukuj siebie i innych, że jest w tym jakiekolwiek uczucie.

Praca i finanse: Nie pomyl dziś pewności siebie z arogancją, bo między nimi jest bardzo cienka granica. Jeśli ją przekroczysz, możesz narazić się na poważne nieprzyjemności zarówno ze strony szefa, jak i współpracowników.

Zdrowie: Będziesz dziś odczuwać niepokój z powodu gonitwy wielu myśli w Twojej głowie. Ostatecznie postanowisz je wszystkie zepchnąć do podświadomości i nie zwracać na nie większej uwagi. W dłuższej perspektywie może to jednak odbić się na twoim zdrowiu.

Horoskop dzienny Panna na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje zmienne nastroje mogą dać dziś się we znaki wszystkim osobom, które znajdą się wokół Ciebie. Postaraj się nad tym zapanować i spróbuj choć odrobinę okiełznać targające Tobą emocje.

Praca i finanse: Nie zwalaj winy za swoje niepowodzenia na kogoś. Każdy jest kowalem własnego losu i odpowiada za swoje życie. Nawet jeśli ktoś Ci źle doradził, to Ty podjąłeś ostateczną decyzję i nie powinieneś mieć do nikogo pretensji.

Zdrowie: Niezbyt przychylny układ Marsa w Twoim znaku sprawi, że możesz być dziś marudny i trochę nieznośny. Wprawdzie trudno będzie Ci to zmienić tak, aby tryskać energią, ale nie traktuj też nieprzychylnej planetarnej aury jako wymówki, by psuć humor innym.

Horoskop dzienny Waga na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zauważysz pewien schemat w relacjach, w które wchodzisz, i bardzo się tym zaniepokoisz. Zastanów się, z czego może on wynikać i jak zapobiec powtórzeniu go w przyszłości. Zajrzyj do swojego wnętrza.

Praca i finanse: Pamiętaj, że bez pracy nie ma kołaczy. Nie licz na to, że sukces spadnie Ci z nieba albo przyjdzie kompletnie bez wysiłku. Aby coś osiągnąć musisz ciężko pracować, zwłaszcza dzisiaj. Nie oszczędzaj się.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, abyś dziś więcej uwagi poświęcił sobie i przeznaczył czas na skupieniu się na swoich emocjach i przemyśleniach. Znajdź wieczorem chwilę, w której nikt nie będzie Ci przeszkadzał i po prostu pobądź sam ze sobą.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Okaże się dziś, że jednak nie nadajesz z kimś na tych samych falach. Nie męcz się i nie kontynuuj tej relacji na siłę. Lepiej zakończyć ją w porę, niż pozwolić, by któraś ze stron się zaangażowała.

Praca i finanse: Możesz poczuć się dziś niedoceniony i pomijany przez szefa. Jeśli faktycznie czujesz, że zasługujesz na pochwałę lub inną formę wynagrodzenia twojego zaangażowania, porozmawiaj z przełożonym i powiedz o tym otwarcie.

Zdrowie: Pamiętaj, że dieta to tylko połowa sukcesu w odchudzaniu i utrzymaniu dobrej kondycji i wymarzonej sylwetki. Jeśli do tego nie dołożysz regularnej dawki ruchu, możesz zapomnieć o tym, że Twoje ciało będzie wyglądało jak z obrazka.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś z Twoich bliskich bardzo za Tobą tęskni, ale z powodu swojej honorowej natury nie powie Ci o tym ani nie odezwie się pierwszy. Gwiazdy radzą byś nie zwlekał i sam nawiązał kontakt z tą osobą.

Praca i finanse: To dobry dzień na rozmowy dotyczące finansów. Merkury sprzyja tym, którzy wykażą się przedsiębiorczością. Jeśli więc chcesz porozmawiać z szefem o podwyżce lub masz do wynegocjowania ważny kontrakt, dziś jest na to najlepszy moment.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 28 października 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli myślisz tylko o swoich potrzebach i wyłącznie własnej wygodzie, nie dziw się, że ludzi w końcu przestają zabiegać o Twoją uwagę. Słów nie niosących ze sobą żadnej wartości nie da się przecież słuchać w nieskończoność.

Praca i finanse: Dziś będziesz musiał nauczyć się radzić sobie z krytyką i przyjąć, że uwagi odnośnie do Twojej pracy nie są personalnym atakiem na Ciebie, a jedynie chęcią wypracowania jak najlepszych rozwiązań. Nie bierz tego do siebie.

Zdrowie: Możesz czuć się dziś sfrustrowany, a przez to zły i rozdrażniony. Postaraj się znaleźć ujście dla negatywnych emocji i koniecznie zadbaj o to, by tym katalizatorem nie zostały bliskie Ci osoby. To nie byłoby w porządku.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na listopad 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 26 października do 1 listopada 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris