Zamknij

Horoskop dzienny na środę 29 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

29.07.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Które znaki zodiaku może liczyć na sprzyjającą planetarną aurę, a które powinny mieć się na baczności? Przeczytaj horoskop dzienny na środę 29 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Mars nie sprzyja dziś romantycznym chwilom. Wodniki w związkach mogą spodziewać się sprzeczki z partnerem i napiętej atmosfery, a single nie mając co liczyć na udaną randkę.

Praca i finanse:  Dziś będziesz miał okazję do wykazania się swoimi zdolnościami i pokazać swoje ukryte talenty. Wszyscy będą tym zadziwieni i pozytywnie zaskoczenia, przez co zyskasz jeszcze więcej respektu wśród współpracowników.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś większych problemów. Możesz spokojnie realizować swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Ryby na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych zapowiada się bezstresowy, ale nudny dzień. Jeśli będziesz unikać sytuacji konfliktowych oraz kontrowersyjnych tematów, gwiazdy mówią, że ten dzień upłynie Ci spokojnie.

Praca i finanse: Mars sprzyja dziś podejmowaniu szybkich i ryzykownych decyzji, których możesz potem żałować. Dlatego gwiazdy zalecają ostrożność i radzą, byś wszystko, co chcesz zrobić, przemyślał dwa razy.

Zdrowie: Możesz być dziś nieco nerwowy i podminowany z powodu niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Gwiazdy radzą, byś okiełznał swoje emocje i nie pozwolił, by zły nastrój wpłynął na Twoje relacje z innymi ludźmi.

Horoskop dzienny Baran na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś staniesz przed poważnym dylematem i będziesz musiał zdecydować, na której z bliskich Ci osób bardziej Ci zależy. Gwiazdy radzą, byś nie podejmował pochopnych decyzji i kierował się sercem.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny i bezstresowy dzień. Będziesz mógł bez pośpiechu wykonać wszystkie swoje obowiązki, a także nadrobić zaległości. Jeśli będziesz pracował sumiennie, uda Ci się skończyć dziś wcześniej.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by wszystkie nieprzyjemne dolegliwości trzymały się od Ciebie z daleka. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Byk na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Uda Ci się dziś naprawić błędy, jakie popełniłeś w niedalekiej przeszłości. Dzięki temu poczujesz wielka ulgę, a Twoje relacje z bliską Ci osobą, ulegną znacznej poprawie. Zapowiada się dobry dzień.

Praca i finanse:  Będziesz mógł dziś liczyć na pomoc pewnej osoby, która ma wobec ciebie dług wdzięczności. Nie wahaj się tego wykorzystać. Dzięki temu uda Ci się szybko i sprawnie poradzić sobie z zadaniem, które początkowo Cię przerastało.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrym nastroju i nie będziesz miał żadnych powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii. Dobrze to wykorzystaj.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje życie uczuciowe nabierze dziś rumieńców. Gwiazdy mówią, że jeden uśmiech wystarczy, byś skradł czyjeś serce i zawładnął jego wszystkimi myślami. Co więcej, to znajomość, która dobrze rokuje.

Praca i finanse: Dzień sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom, gwiazdy radzą więc, byś nie wahał się powalczyć o swoje. Planetarna aura sprzyja tym, którzy odważnie dążą do realizacji swoich celów. Nie pozwól, by ktokolwiek stanął na Twojej drodze.

Zdrowie:  Będziesz miał dziś mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawianie do świata, co sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć i chętnie z Tobą przebywać. Nie musisz martwić się o to, ze  jakieś nieprzyjemne dolegliwości zakłócą C ten dzień.

Horoskop dzienny Rak na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wprost nie będziesz mógł się opędzić od przyjaciół i znajomych, którzy będą chcieli spędzić z Tobą czas i będą się prześcigać w wymyślaniu najatrakcyjniejszych propozycji dla Ciebie. Jedynym Twoim zmartwieniem będzie to, którą wybrać.

Praca i finanse:  Nie będzie dziś dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Będziesz miał mnóstwo zapału do pracy, a każdy swój pomysł będziesz chciał od razu wcielić w życie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że Twoje zamierzenia się powiodą.

Zdrowie: Nie będziesz miał dziś powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Opiekuje się nim Jowisz, który ma silny wpływ na Twoim niebie, a to bardzo dobry znak. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Lew na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś oczekiwać, że inni zrobią wszystko za Ciebie i wypełnią twój wolny czas atrakcjami. Gwiazdy zalecają mniej egoistyczne podejście do świata. Pamiętaj, że od innych dostaje się tyle, ile się samemu daje.

Praca i finanse: Będziesz dziś szedł do celu po trupach. Gwiazdy przestrzegają, że nie jest to najlepsza strategia. Niewiele zyskasz, możesz za to sporo stracić, m.in. szacunek współpracowników i dobrą atmosferę w zespole.

Zdrowie: Niestety Twoje wieczorne plany popsuje ci dziś poważny rozstrój żołądka. Zapowiada się wieczór spędzony w domu w niezbyt przyjemnych okolicznościach. Planetarna aura Ci nie sprzyja. Musisz to po prostu przetrwać.  

Horoskop dzienny Panna na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś chciał za wszelką cenę postawić na swoim i nakłonić wszystkich wokół, by tańczyli tak, jak im zagrasz. Gwiazdy zalecają mniej egoizmu – nie każdy musi podzielać Twoje zdanie.

Praca i finanse:  W pracy wszystkie sprawy będą się dziś toczyć swoim spokojnym zwykłym rytmem. Możesz bez stresu skupić się na swoich obowiązkach i mieć pewność, ze nikt nie będzie Cię poganiał. Zapowiada się dobry dzień.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu, choć Ty będziesz stale na nie narzekał. Gwiazdy radzą, byś skupił się na pozytywach i zamiast marudzić, docenił to, co masz. Narzekanie nie zmienia niczego poza popsuciem dobrego nastroju Tobie i innym.

Horoskop dzienny Waga na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz ostrożny i przewidujący, a gwiazdy mówią, że to doskonała taktyka na ten dzień, bo ktoś może próbować pokrzyżować Twoje plany. Jeśli nie będziesz byt ufny, uda Ci się dopiąć swego.

Praca i finanse: W pracy zajmiesz się dziś porządkowaniem zaległych spraw i nadganianiem rzeczy, z którymi jesteś mocno w tyle. Gwiazdy mówią, że jeśli weźmiesz się do pracy od rana, uda Ci się wyjść na prostą.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Będziesz w bardzo dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej i nic nie zakłóci Ci tego dnia. Możesz bez obaw realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś szczególną uwagę poświęć sprawom związanym z domem i rodziną. Gwiazdy ostrzegają przed konfliktami z bliskimi, zwłaszcza starszym pokoleniem. Niestety nie trafia do nich racjonalne argumenty.

Praca i finanse: Dziś zapowiada się bardzo intensywny dzień w pracy, a spraw do załatwienia będzie przybywać w zastraszającym tempie. Gwiazdy zalecają dużą dawkę cierpliwości i spokoju – będzie Ci bardzo potrzebna, by przetrwać ten dzień. 

Zdrowie: Po dość wymagającym dniu w pracy będziesz bardzo potrzebował odpoczynku, dlatego wieczór koniecznie przeznacz na relaks. Spotkanie z bliską Ci osoba, spacer czy wieczór z książką i przy muzyce będą doskonałymi sposobami na odstresowanie.

W Horoskop dzienny Strzelec na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś będzie próbował dziś Cię sobie podporządkować i skłonić do tego, byś tańczył, jak Ci zagra. Gwiazdy radzą, byś od razu stanowczo się sprzeciwił. Jeśli pozwolisz na to raz, ta sytuacja się powtórzy.

Praca i finanse:  Dziś ktoś będzie próbował zdobyć Twoją sympatię, by później wykorzystać Cie do realizacji swoich własnych celów. Gwiazdy radzą, byś był ostrożny i nie wdawał się w żadne biurowe intrygi, bo możesz sobie zaszkodzić.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się swoim zdrowiem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają mnóstwo dobrej energii. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku zodiaku, sprawi, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą trzymać się od Ciebie z daleka.

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 29 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie będziesz dziś kory do ryzykownych decyzji i szalonych wypraw w nieznane. Jeśli nie masz w sobie odwagi, nie narzekaj i nie zazdrość tym, którzy bez strachu idą po to, czego pragną.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo intensywny dzień. Będą goniły Cię terminy, a szef będzie naciskał, byś wszystkie zadanie zrealizował jak najszybciej. Przygotuj się na pracę pod presją czasu i wyczerpujący dzień.

Zdrowie: Z powodu dużego tempa pracy po południu możesz czuć się zmęczony i pozbawiony energii. Najlepszym sposobem na relaks będzie spędzenie czasu na łonie natury w towarzystwie bliskich osób, na których zależy Ci najbardziej.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 lipca do 2 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris