Zamknij

Horoskop dzienny na środę 6 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
06.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w środę 6 maja? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś odczuwać ogromną potrzebę miłości, ciepła i bliskości. Nie tłum jej w sobie i nie wstydź się jej. Jeśli masz taką możliwość – spędź ten dzień z bliskimi. Jeśli nie – skontaktuj się z nimi telefonicznie lub przez internet.

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień upłynie Ci pod znakiem refleksyjności i wyważonego planowania. To dobry czas, by intensywniej pomyśleć o swojej przyszłości zawodowej i zastanowić się, jak dalej pokierować swoją karierą.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu. Gwiazdy zrobią wszystko, byś czuł się dobrze. Energia i dobry humor będą Ci dopisywać.

Horoskop dzienny Ryby na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Układ gwiazd na twoim niebie zapowiada radosny dzień, którego nie zmąci żadna czara chmura. Ryby w stałych związkach mogą liczyć na ożywczy powiew świeżości, single zaś – na zaskakującą, ale miłą propozycję.

Praca i finanse: W sprawach zawodowych będziesz dziś nie do powstrzymania. Skuteczność działania oraz doskonale wykorzystane kompetencje interpersonalne sprawią, że zaimponujesz całemu zespołowi.

Zdrowie:   Aby wzmocnić swoją odporność, pij codziennie napar z nagietka. Nie tylko wspiera on układ immunologiczny, lecz także doskonale oczyszcza organizm z toksyn. 

Horoskop dzienny Baran na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy układ planet zwiastuje dzień pełen bliskości, miłości i spokoju. Barany w stałych związkach docenią swoich partnerów, single zaś mają szansę na prawdziwą miłość.

Praca i finanse:  Okażesz się dziś prawdziwym liderem, który zmotywuje zespół do pracy i sprawi, że pracując wspólnie, odniesiecie sukces. Możesz być z siebie naprawdę dumny.

Zdrowie:  Jeśli nie masz pomysłu, jak sprawić, by Twój styl życia był bardziej zdrowy, przeczytaj na ten temat kilka książek lub artykułów. Na początek wybierz rzeczy, które będzie najłatwiej Ci wdrożyć i działaj!

Horoskop dzienny Byk na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Czyjś drobny komplement skierowany pod Twoim adresem sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i spojrzysz na siebie w zupełnie nowym świetle. To jedno małe zdanie może rozpocząć Twoją wielką przemianę.

Praca i finanse:  Dzisiejszy dzień będzie pozbawiony elementów ryzyka i niepewności. Wszystkie sprawy zawodowe będą się układać po Twojej myśli, a gwiazdy sprzyjają Ci dziś w odniesieniu sukcesu.

Zdrowie: Naucz się dziś cieszyć z drobiazgów. Nie codziennie zdarzają się spektakularne rzeczy, ale to nie oznacza, że nie masz powodów do radości. Umiejętność odczuwania radości z drobiazgów, poprawi Twoją kondycję psychiczną.

Horoskop dzienny Bliźnięta na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Doskonałe prognozy w sprawach sercowych. Wenus weźmie Cię dziś pod swoje skrzydła i sprawi, że nie będziesz mógł się nasycić partnerem. Single również mogą liczyć na chwile pełne uniesień w ramionach ukochanego.

Praca i finanse:  W kwestiach zawodowych będziesz dziś przeciwnikiem nie do pokonania. Wpływ Saturna uczyni z Ciebie wytrawnego gracza, który zna swoją wartość i nie boi się konfrontacji z nikim.

Zdrowie:  Nie zapominaj dziś o śniadaniu. To najważniejszy posiłek dnia, tym bardziej że dzień czeka Cię bardzo intensywny. Zjedź więc coś pożywnego i sycącego, np. wieloskładnikową kanapkę.

Horoskop dzienny Rak na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Wenus możesz dziś poczynić nadinterpretację czyjegoś zachowania. To, że ktoś jest dla Ciebie po prostu miły czy koleżeński, nie oznacza wcale, że żywi do Ciebie głębsze uczucie. Bądź ostrożny, by nie przeżyć bolesnego rozczarowania.

Praca i finanse:  Za sprawą wpływu Saturna świetnie poradzisz sobie dziś ze swoimi obowiązkami, przez co wyjdziesz na pracownika obowiązkowego i kompetentnego. Zostanie to docenione zarówno przez Twój zespół, jak i szefa. 

Zdrowie: Ćwicz w sobie dobre nawyki. Pamiętaj, że nic nie dzieje się od razy i żeby jakieś zachowanie weszło Ci w krew potrzeba przynajmniej kilkudziesięciu dni regularnego powtarzania.

Horoskop dzienny Lew na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz dziś dojść do wniosku, że znacznie bardziej wolisz spędzać czas sam niż z partnerem. To poważny sygnał, że w waszym związku nie dzieje się najlepiej. Może już czas go zakończyć. Single mogą liczyć na miło spędzony wieczór.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś tendencję do wtrącania się w nieswoje sprawy, co może wywołać spory konflikt w zespole. Zamiast dawać dobre rady innym, lepiej zajmij się swoją pracą.

Zdrowie: Możesz dziś odczuwać dolegliwości ze strony układu pokarmowego. To efekt nocnego podjadania. Jeśli nie przestaniesz tego robić ucierpi na tym nie tylko Twoja sylwetka, lecz także żołądek.

Horoskop dzienny Panna na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Sprawy sercowe będą układać się dziś bardzo pomyślnie zarówno Pannom w stałych związkach, jak i singlom. Możesz liczyć na udaną randkę, która odbędzie się w bardzo nietypowej formie.

Praca i finanse: Dzięki korzystnemu wpływowi Saturna w Twoim znaku możesz dziś liczyć na sukcesy w negocjacjach. To doskonały dzień na biznesowe rozmowy i podpisywanie umów.

Zdrowie: Tłumienie emocji i stresu w sobie nie jest najlepszym pomysłem. To rodzi tylko frustrację i nieuzasadniony żal. Postaraj się nauczyć mówić o swoich uczuciach bliskim. Dzięki temu komunikacja stanie się o wiele łatwiejsza, a Ty odzyskasz spokój.

Horoskop dzienny Waga na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Nie zaniedbuj kontaktów z rodziną i przyjaciółmi. Nawet jeśli nie możesz odebrać telefonu, koniecznie pamiętaj o tym, by później oddzwonić. Gwiazdy radzą, byście się teraz wzajemnie wspierali.

Praca i finanse: Nie będziesz dziś zgadzał się z pewną decyzją przełożonego dotycząca Twojej osoby. Gwiazdy radzą, byś powiedział o tym wprost. Pamiętaj jednak, by dobrać odpowiednie słownictwo i nie urazić przełożonego.

Zdrowie: Nie marnuj jedzenia i postaraj się być bardziej eko, przygotowując posiłki. Obiad można przygotować nawet z resztek produktów, które zalegają w twojej lodówce. Obejrzyj o tym kilka filmów w Internecie i zainspiruj się.

Horoskop dzienny Skorpion na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Staraj się dziś czytać między wierszami, bo ktoś będzie próbował Ci powiedzieć coś bardzo ważnego, ale nie będzie umiał zrobić tego wprost. Od Twojej wrażliwości zależy, czy wychwycisz ukryty komunikat.

Praca i finanse: W pracy poczujesz się dziś doceniony i dowartościowany, co pozytywnie wpłynie na Twoją motywację do wykonywania zawodowych obowiązków. To dobry moment, by porozmawiać z szefem o zwiększeniu zakresu odpowiedzialności.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszył się świetnym samopoczuciem. Mnóstwo pozytywnej energii zapewni Ci Saturn, który znajduje się w korzystnym układzie z Księżycem.

Horoskop dzienny Strzelec na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce w związkach mogą liczyć na miły dzień, pełen ciepłych gestów i okazywania uczuć. Single zaś mają szansę na pasjonującą rozmowę z kimś, do kogo od dawna szybciej bije ich serce.

Praca i finanse: Poczujesz się dziś niezadowolony i sfrustrowany wykonywanymi obowiązkami. Jeśli faktycznie to, co robisz, nie sprawia Ci żadnej przyjemności, porozmawiaj o tym z szefem i powiedz mu otwarcie, przy jakich zadaniach byś siebie widział.

Zdrowie: Gwiazdy radzą zaplanować odprężający wieczór poświęcony przyjemnościom. Relaksująca kąpiel, a może masaż we dwoje? Wybór należy do Ciebie!

Horoskop dzienny Koziorożec na środę 6 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli robisz z przymusu albo wyłącznie z poczucia obowiązku, to zastanów się, czy warto. Życie jest za krótkie, żeby poświęcać je czemuś, co wcale Cię nie kręci.

Praca i finanse: Dzień w pracy upłynie Ci dziś miło i spokojnie. Swoje obowiązki wykonasz szybko i bez trudu, a pozostałą część dnia będziesz mógł poświęcić na rozmowy z kimś bliskim.

Zdrowie:  Zadbaj o skórę dłoni. Prace w ogrodzie, pranie i zmywanie mogą sprawić, że będzie ona popękana i sucha. Nie zapomnij, by przed snem zaaplikować krem nawilżający.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris