Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 11 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

11.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 11 sierpnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Weźmiesz sobie dziś do serca los kogoś bliskiego i zrobisz wszystko, aby go wesprzeć. Uważaj tylko, by pomagając komuś, nie zaszkodzić sobie. Gwiazdy zalecają ostrożność i szczyptę zdrowego optymizmu.  

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś sporo pracy i jeśli chcesz wyrobić się ze wszystkimi zadaniami bez konieczności zostania po godzinach, musisz przygotować się na wytężoną i solidną pracę od samego rana.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie, a Twoje zdrowie nie da Ci żadnych powodów do narzekań. Świetne samopoczucie zapewni Ci Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku i zadba o to, by tego dnia nie popsuły Ci żadne dolegliwości.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje sprawy uczuciowe będą układały się dziś po twojej myśli. Możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie ze strony bliskich, którzy zrobią wszystko, by ten dzień upłynął Ci spokojnie i bez stresu.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś nie ufał komuś, kogo nie miałeś jeszcze czasu dobrze poznać. Może się okazać, że pod sympatyczną maską ta osoba skrywa zupełnie inne, mniej przyjemne oblicze. Lepiej postaw na tych, na których nigdy się nie zawiodłeś.

Zdrowie: Nie będziesz mieć dziś większych kłopotów ze zdrowiem, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli, możesz więc bez przeszkód realizować wszystkie swoje plany.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w związkach muszą uzbroić się dziś w cierpliwość, bo partner będzie co chwilę zmieniał zdanie i swoje decyzje. Single mogą zaś liczyć na intrygująca rozmowę z nowo poznaną osobą. Niewinne pogaduszki mogą zakończyć się randką.

Praca i finanse: W pracy zwracaj dziś szczególną uwagę na to, co i komu mówisz. Uważaj, by przez przypadek nie wyjawić komuś niepowołanemu jakiejś służbowej tajemnicy, bo taki błąd może Cię wiele kosztować.

Zdrowie:  Po południu możesz poczuć się zmęczony i znużony monotonią codzienności, gwiazdy radzą więc, byś zaplanował sobie czas na odpoczynek i zrobił to, co lubisz najbardziej i co pozwoli Ci oderwać Twoje myśli od bieżących zmartwień.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał okazję poznać dziś intrygującego i niezwykle pociągającego Bliźniaka. Uważaj jednak, bo jeśli dasz się zauroczyć, to zaklęcie będzie bardzo trudno zdjąć. Będziesz pod dużym wrażeniem tej osoby.

Praca i finanse:  W pracy uważaj na osoby, które pod płaszczykiem życzliwości tak naprawdę chcą tylko wkupić się w Twoje łaski, by osiągnąć swoje cele. Gwiazdy radzą, byś trzymał się z daleka od takich fałszywych ludzi.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie da Ci dziś żadnych powodów do zmartwień. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii i pozytywnego nastawienia do świata. Możesz bez przeszkód realizować swoje plany.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś ktoś będzie chciał wypłakać Ci się w rękaw i poopowiadać o tym, jak bardzo jest nieszczęśliwy. Jego sytuacja to jednak wynik jego decyzji, więc nie trać czasu na słuchanie takich historii i grzecznie, ale stanowczo powiedz, że jesteś zajęty.

Praca i finanse: W pracy będziesz spotrzebować dziś dużej dozy asertywności, bo ktoś mnie zdolny i leniwy będzie próbował zepchnąć na Ciebie swoje obowiązki. Nie pozwól na to i stanowczo i zdecydowanie się sprzeciw.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskać pozytywną energią i dobrym humorem. Saturn, który ma bardzo silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś czuł się wyśmienicie i nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zauważysz, że ktoś, na kim Ci zależy, ma na Ciebie bardzo zły wpływ. Gwiazdy radzą, byś przerwał tę relację, bo pod jej wpływem możesz zmienić się nie do poznania i stać się kimś, kogo sam nie będziesz lubił.

Praca i finanse:  Osoby, z którymi pracujesz, dziś pokażą się od jak najgorszej strony i pokażą Ci swoje prawdziwe oblicze. Niestety to będzie niezbyt przyjemne doświadczenie, ale nie załamuj się i skup na swoich celach.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Saturn, który króluje dziś na Twoim niebie, ześle Ci mnóstwo dobrej energii i optymizmu. Żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Twoich planów.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski bardzo Cię dziś zaskoczy. Niestety, gwiazdy mówią, że nie będzie to pozytywne zaskoczenie. Będziesz rozczarowany i rozgoryczony zachowaniem tej osoby i zaczniesz zastanawiać się nad przyszłością Waszej relacji.

Praca i finanse: Będziesz dziś ochoczo i dość głośno komentował decyzje szefa, co trafi do jego uszu i sprawi, że Twoje notowania dramatycznie spadną. Gwiazdy zalecają więcej powściągliwości i dyplomacji w sprawach zawodowych.

Zdrowie: Będziesz dziś czuł się sfrustrowany i podminowany z wielu powodów, których nie będziesz nawet potrafił jasno sprecyzować. Głównym winowajcą Twojego złego samopoczucia jest Jowisz, który ma wyjątkowo niekorzystny układ w Twoim znaku.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Przestań ciągle rozpamiętywać przeszłość i zastanawiać się „co by było gdyby”. Czasu nie cofniesz, a jedyne, co możesz zrobić, to ukształtować swoją przyszłość tak, jak tego pragniesz. Żyj tu i teraz.

Praca i finanse:  Wykorzystaj dziś inspiracje, która pojawiła się w Twojej głowie jakiś czas temu, Gwiazdy mówią, że to świetny pomysł, który ma ogromny potencjał, a dziś jest doskonały dzień, aby go uwolnić.

Zdrowie:  Nie narzekaj dziś na swoje zdrowie, bo tak naprawdę nie masz ku temu powodów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zapewniają duży zastrzyk pozytywnej energii i dobrych wibracji. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś zaskoczony zachowaniem przyjaciela. Nie wydawaj jednak zbyt pochopnych sądów. Postaraj się dociec jego przyczyn, bo one mogą Cię zaskoczyć i sprawić, że zupełnie inaczej spojrzysz na całą sytuację.

Praca i finanse: Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, podsunie Ci dziś pomysły warte realizacji. Zamiast wątpić w swoje siły, lepiej zrób dobry plan i od razu weź się do pracy. Efekty mogą zaskoczyć Ciebie samego.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że będziesz dziś w doskonałej kondycji, zwłaszcza psychicznej. Twój umysł będzie otwarty na to, co nowe, dzięki czemu będziesz mieć siłę, by dokonać w swoim życiu zmian, których od dawna pragnąłeś.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych bądź dziś… kreatywny! Osoba, na której Ci zależy lubi niespodzianki i nietuzinkowe pomysły, więc jeśli chcesz ją zaskoczyć, wznieś się na wyżyny swojej kreatywności. Pamiętaj, że nie ma zbyt szalonych pomysłów!

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się przyjemny i sympatyczny dzień, który upłynie Ci w dobrej atmosferze. Wszystkie zadania zlecone przez szefa będą szły Ci jak po maśle i uporasz się z nimi znacznie szybciej, niż zakładałeś.

Zdrowie: Postaw dziś wieczorem na relaks i odpoczynek, bo gwiazdy mówią, że będzie Ci to bardzo potrzebne. Najlepiej spędź czas z osoba, która ma pozytywne nastawienie do świata i przy której czujesz się doskonale.

W Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych będziesz dziś musiał podjąć ważną decyzję. Gwiazdy mówią, byś nie zwlekał dłużej i nie uciekał przed nią. Prędzej czy później i tak będziesz musiał coś postanowić.

Praca i finanse:  W pracy będziesz miał dziś poważny dylemat i nie będziesz wiedział, co zrobić. Gwiazdy radzą, byś zasięgnął rady kogoś starszego i bardziej doświadczonego. On pomoże Ci wybrać właściwie rozwiązanie.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Zadba o to Saturn, który ma silny i bardzo pozytywny wpływa w Twoim znaku. Możesz być pewien, że tego dnia nie zakłócą Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 11 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś usłyszysz kilka słów prawdy o sobie od bliskiej Ci osoby. Zamiast się obrażać, gwiazdy radzą, byś wziął je sobie do serca i zastanowił się na swoim postępowaniem, które ostatnio nie było zbyt eleganckie.

Praca i finanse: Będziesz dziś sfrustrowany swoją sytuacją zawodową i będziesz czuł, że stać Cię na więcej, niż to, co masz teraz. Zamiast narzekać, postaraj się coś zmienić. Gwiazdy sprzyjają odważnym i pracowitym osobom.

Zdrowie: Ponure myśli, które dopadną Cię dziś z samego rana, sprawią, że Twój humor będzie daleki od dobrego. Choć Twoja kondycja fizyczna będzie dobra, to nie będziesz potrafił się niczym cieszyć ani czerpać z tego dnia pełnymi garściami.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris