Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 12 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
12.05.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 12 maja 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dostaniesz dziś bardzo pozytywną wiadomość, na którą czekałeś od dłuższego czasu. To wprawi Cię w doskonały nastrój na cały dzień. Nikt i nic nie będzie w stanie zepsuć Ci Twojego dobrego humoru.

Praca i finanse:  Poświęć dziś trochę czasu na rewizję prywatnych finansów, przejrzenie rachunków i kont bankowych. Sprawdź, ile masz oszczędności i czy dobrze je zainwestowałeś. Gwiazdy mówią, że taka wiedza może wkrótce Ci się przydać.

Zdrowie: Nie przemęczaj się dziś fizycznie. Wieczorem poleniuchuj, odpocznij i zrób to, co lubisz i co Cię relaksuje.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w bardzo towarzyskim nastroju i będzie Ci brakować spotkań ze znajomymi w dużym gronie. Postaraj się jednak zadzwonić do osób, za którymi tęsknisz i spędzić miło czas rozmowie z nimi.

Praca i finanse: Dziś na Twojej drodze do realizacji zawodowych celów może stanąć ktoś, kogo bardzo nie lubisz. Gwiazdy radzą jednak, byś unikał otwartego konfliktu. Pokonaj przeciwnika jego własną bronią.

Zdrowie: Dzisiejszy dzień upłynie pod znakiem optymizmu i bardzo dobrego humoru. Będziesz mieć mnóstwo pozytywnej energii, która udzieli się także osobom z Twojego otoczenia.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Zapowiada się spokojny dzień pozbawiony większych emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Możesz więc być dziś spokojny i bez żadnych przeszkód zająć się swoimi sprawami.

Praca i finanse: Pomyśl dziś o tym, jakich rzeczy powinieneś się nauczyć, by podnieść swoje kompetencje zawodowe. Poszukaj szkoleń w tym obszarze i porozmawiaj z szefem o chęci dokształcania się.

Zdrowie: Zadbaj koniecznie o swoje szkliwo. Kwaśne pokarmy i napoje mogą je uszkadzać, to prosta droga do próchnicy. Używaj specjalnych past z odpowiednią ilością fluoru i pamiętaj, by szczotkować zęby minimum dwa razy dziennie, a najlepiej po każdym posiłku.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach rodzinnych czeka Cię dziś ważna rozmowa lub narada w większym gronie. Słuchaj uważnie, co mają do powiedzenia wszyscy członkowie rodziny, również ci młodsi, bo ich propozycje mogą być inspirujące.

Praca i finanse: W pracy utrzymuj zdrowy dystans. Nawet jeśli ktoś opowiada Ci o swoich prywatnych sprawach i zaczyna się zwierzać, nie zapominaj, że łączą Was relacje zawodowe i nie należy przekraczać pewnych granic.

Zdrowie: Nawracające problemy z trawieniem i niestrawność mogą być objawami alergii na gluten. Spróbuj na jakiś czas wykluczyć ze swojej diety te produkty i obserwuj swoje samopoczucie. Gdy będziesz mógł, wykonaj odpowiednie testy u alergologa.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś może okazać się, że wizje, które podpowiada Ci Twoja wyobraźnia mają znacznie więcej wspólnego z rzeczywistością, niż mogłoby się wydawać. Ufaj swojej intuicji.

Praca i finanse: Dziś w pracy pamiętaj o starym przysłowiu, które mówi: „Nie kłóć się z głupim, bo postronni nie zauważą różnicy”. Jeśli wiesz, że ktoś się myli, ale nie przyjmuje żadnych logicznych argumentów, po prostu utnij bezsensowną dyskusję i rób swoje.

Zdrowie:  Pamiętaj, że sen jest najlepszym kosmetykiem. Dbaj o to, by kłaść się o odpowiedniej porze i przesypiać min. 7 godzin. Twoja uroda Ci za to podziękuje.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj dziś o swoich przyjaciołach i nie zaniedbuj ich. Czasem jeden zwykły telefon może dla kogoś znaczyć bardzo wiele. Nie wahaj się i chwyć za słuchawkę.

Praca i finanse: Ktoś poprosi Cię dziś o zawodową poradę. Bądź szczery i wprost powiedz, jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Ta osoba będzie Ci za to bardzo wdzięczna.

Zdrowie: Ból lędźwi, który możesz dziś odczuwać, może być spowodowany przedźwiganiem się w poprzednich dniach. Uważaj na swój kręgosłup i koniecznie dziś odpocznij.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Twój zły nastrój spowodowany niekorzystnym układem Saturna na Twoim niebie negatywnie wpłynie dziś na atmosferę wśród bliskich. Nikt nie będzie chciał spędzać dziś z Tobą czasu, ale nie dziw się – kto chciałby przebywać z kimś, kto ciągle ma o wszystko pretensje?

Praca i finanse: W pracy zamiast czekać na cud, lepiej zakasaj rękawy i weź się do roboty. Samo nic się nie dzieje, drogi Lwie, a jeśli chcesz mieć efekty, musisz włożyć w to dużo pracy.

Zdrowie: Cały dzień będzie Ci dziś towarzyszyło poczucie ociężałości i braku sił witalnych. To za sprawą negatywnego wpływu Saturna, który dziś Ci nie sprzyja. Musisz to po prostu przetrwać.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień na odświeżenie dawnych znajomości. Jeśli od dłuższego czasu myślisz o kimś z przeszłości, nie wahaj się i zadzwoń do niego właśnie dziś. Planetarna aura sprzyja rozmowom po latach.

Praca i finanse:  Zapowiada się bardzo pracowity dzień, ale zamiast się nad sobą rozczulać, od razu zacznij od najtrudniejszych sprawa, by jak najszybciej się z nimi uporać. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc jeśli tylko się przyłożysz, uda Ci się wszystko doprowadzić do końca.

Zdrowie:  Jeśli leczysz się przewlekle, nie ignoruj dziś zaleceń lekarza. Nawet jednodniowe odstępstwo, od tego, co Ci doradził, może mieć poważne negatywne skutki dla Twojego zdrowia.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wagi w związkach będą miały poczucie, że cały ciężar tej relacji spoczywa na ich brach, i poczują się tym lekko zmęczone. Single mają szansę na nawiązanie niezobowiązującej relacji, która może przerodzić się w coś więcej.

Praca i finanse:  Nie powierzaj dziś nikomu ważnych zadań, bo możesz się zawieść. Jeśli chcesz mieć pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, najlepiej zrób to sam.

Zdrowie: Dbaj o swoje nerki. Pamiętaj, że aby funkcjonowały prawidłowo, muszą mieć dostarczaną odpowiednią ilość płynów. Nie zapominaj więc o właściwym nawodnieniu swojego organizmu.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś okazję wykorzystać dług wdzięczności kogoś, komu pomogłeś w przeszłości. Nie wahaj się tego zrobić. Interwencja tej osoby może uratować Cię od poważnych kłopotów.

Praca i finanse: Umowy, które dziś zawrzesz, nawet te w formie ustnej, mogą okazać się ważniejsze, niż Ci się wydaje. Pozornie niewiele znaczące zapisy będą miały duży wpływ na Twoją sytuację zawodową w przyszłości.

Zdrowie:  Zwróć dziś większą uwagę na codzienną pielęgnację skóry. Zadbaj o jej odpowiednie nawilżenie, bo mocno przesuszona i popękana skóra wygląda nieestetycznie.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wykażesz się dziś ogromnym egoizmem, przez co możesz zrazić do siebie bliską Ci osobę. Zanim coś zrobisz, pomyśl, czy nie ranisz tym uczuć innych osób. 

Praca i finanse: Ktoś podejmie dziś bardzo złą decyzję zawodową i zwróci się do Ciebie z prośbą o pomoc. Zanim się zgodzisz, upewnij się, że pomagając, nie zaszkodzisz sobie. Kieruj się przede wszystkim własnym dobrem.

Zdrowie: Nie dźwigaj dziś żadnych cię kich rzeczy. Niefortunne podniesienie ciężkiego przedmiotu może skutkować poważnymi kłopotami z kręgosłupem. Bądź więc ostrożny.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 12 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś rozdrażniony i zdenerwowany bez wyraźnego powodu. Jedynym lekarstwem na tak fatalne samopoczucie może być rozmowa z kimś, kogo uwielbiasz. Koniecznie w cztery oczy.

Praca i finanse:  Dziś w pracy kieruj się zasadą, że co masz zrobić jutro, zrób dziś. Jeśli masz możliwość nadgonienia projektów z wyprzedzeniem, zrób to, by uniknąć nerwowej atmosfery pod koniec tygodnia. 

Zdrowie: Zadbaj o odpowiedni poziom wapnia w organizmie. Jego niedobór może doprowadzić do osłabienia kości, a w bardziej zaawansowanym wieku – do osteoporozy. Pomyśl o tym już teraz.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris