Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 14 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
14.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 14 kwietnia 2020? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś w melancholijnym nastroju, a to za sprawą układu Plutona i Księżyca. Gorszy nastrój sprawi, że spotkanie towarzyskie, które masz na dziś zaplanowane, nie będzie do końca udane.

Praca i finanse: Nie podejmuj dziś żadnych ważnych decyzji finansowych. Neptun nie jest najlepszym doradcą w tych sprawach. Choć jego podpowiedzi mogą wydawać się kuszące, możesz się nimi mocno rozczarować.

Zdrowie: Możesz dziś oczekiwać nagłego przypływu energii, dzięki któremu żadna aktywność fizyczna nie będzie dla Ciebie zbyt trudna. To zatem dobry dzień na próbowanie nowych rzeczy.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na niekontrolowane wybuchy emocji. Wpływ Plutona może sprawić, że będziesz dziś poirytowany i zdenerwowany bez wyraźnego powodu.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się spokojny, a jednocześnie niezwykle efektywny dzień. Będziesz bardzo zadowolony z efektów swojej pracy, a Twoje osiągnięcia zostaną docenione przez przełożonego.

Zdrowie: Poczujesz dziś ducha sportowej rywalizacji i zapragniesz być najlepszy w sporcie, który zacząłeś uprawiać. Jeśli tylko będziesz konsekwentny w treningach, możesz być pewny, że Ci się uda.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Życie uczuciowe zapowiada się dziś bez większych rewolucji, co wcale nie oznacza nudy. Spokój i stabilizacja w sprawach prywatnych są Ci teraz bardzo potrzebne.

Praca i finanse: Neptun ostrzega Cię dziś przed czyjąś nieuczciwością. Nie bądź więc łatwowierny i nie wierz nikomu na słowo. Lepiej sprawdzić wszystko samemu, niż wpakować się w kłopoty.

Zdrowie: Uważaj na swoją dietę. Odstaw tłuste produkty, takie jak boczek czy bekon i zamień je na zdrowsze źródło białka zwierzęcego, jak np. drób czy ryby. Nadmiar tłuszczów zwierzęcych w diecie może być powodem otyłości, nadwagi, a także podwyższonego cholesterolu.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Niezwykle skomplikowany układ planetarny w Twoim znaku sprawi, że wyjdą dziś na jak Twoje małe i duże grzeszki. Jeśli nie grałeś fair, przygotuj się na trudną rozmowę.

Praca i finanse: Układ Księżyca i Plutona sprawi, że poczujesz dziś przypływ ogromnych ambicji. Bądź jednak ostrożny. Jeśli weźmiesz na siebie za dużo zadań, nie podołasz im wszystkim, a zamiast sukcesu, poniesiesz spektakularną porażkę.

Zdrowie:  Jeśli nie umiesz sobie poradzić ze stresem, poczytaj o technikach oddechowych. Odpowiednie nabieranie i wypuszczanie powietrza może pomóc zredukować stres i napięcie, a także zrelaksować się w trudnych sytuacjach.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zanim pozwolisz wrócić do swojego życia komuś, kto wielokrotnie Cię zawiódł, zastanów się dwa razy, czy to właściwa decyzja. Pamiętaj, że wąż po zmianie skóry nadal pozostaje wężem.

Praca i finanse: Księżyc w Twoim znaku wspiera dziś kreatywne pomysły. Nie hamuj więc swojej wyobraźni i podziel się z innymi swoim spojrzeniem na bieżące projekty. Możesz być pewien, że Twoje pomysły spotkają się z aprobatą zespołu.

Zdrowie: Poszukaj naturalnych sposobów na poprawę krążenia. Nawet kilkuminutowy, ale regularny trening w domu zapewni Ci witalność i energię na długi czas.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień zmusi Cię to trzeźwego spojrzenia na swoją relację z bliską osobą. Zrzucisz różowe okulary i dostrzeżesz to, czego od dłuższego czasu nie chciałeś zobaczyć.

Praca i finanse: Za sprawą Neptuna będziesz dziś niezwykle podatny na wpływy innych ludzi. Bądź ostrożny, bo nie wszyscy chcą Twojego dobra. Nie daj się oszukać.

Zdrowie: Raz w tygodniu zrób sobie dzień wegetariański. Zmniejszenie spożycia białka i tłuszczów zwierzęcych może okazać się zbawienne dla Twojego organizmu.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uda Ci się dziś zainteresować sobą pewną osobę. To, jak potoczy się ta znajomość, zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj jednak, by nie bawić się czyimiś uczuciami.

Praca i finanse: Uważaj dziś na wszystkie „niepowtarzalne okazje” i „złote interesy”. Choć będą one Cię kusić, dziś lepiej wstrzymać się od wszelkich inwestycji. Układ planet nie sprzyja Ci w tym zakresie.

Zdrowie: Postaraj się przygotowywać posiłki samemu w domu. Będziesz miał wtedy większą kontrolę nad tym, co jesz, a także nad… swoimi finansami.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie szukaj dziś dziury w całym i drugiego dnia we wszystkim, co usłyszysz. Przyjmuj wszystko takie, jakie jest, i inicjuj sprzeczek o rzeczy, które nie mają znaczenia.

Praca i finanse: W Twoim znaku króluje dziś Neptun, co oznacza, że możesz stać się bardziej naiwny i łatwowierny niż zwykle, a to przyciąga oszustów. Uważaj dziś więc na swoje sprawy finansowe i nie ufaj nikomu.

Zdrowie: Aktywność fizyczna wspiera odporność, a o tę powinieneś teraz szczególnie dbać. Dlatego zamiast spędzać popołudnia na kanapie, poćwicz w domu.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Neptuna może zaciemniać Twój ogląd sytuacji, dlatego nie podejmuj dziś żadnych radykalnych decyzji, a poważne rozmowy przełóż na inny dzień.

Praca i finanse: Pamiętaj, że nie wszystko złoto, co się świeci. Ostrożnie podchodź dziś do wszystkich zawodowych propozycji, bo to, co na pierwszy rzut oka może wydawać się świetnym pomysłem, może mieć ukryte wady.

Zdrowie: Przestrzegaj bardziej rygorystycznie swojej diety. To, że cały dzień odżywiasz się zdrowo i racjonalnie, a wieczorem opychasz, czym popadnie, wcale nie pomaga Ci osiągnąć wymarzonej sylwetki.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Spodziewaj się dziś nieproszonego gościa, którego pojawienie się sporo namiesza w Twoim życiu. Przygotuj się na trudny dzień.

Praca i finanse: Ktoś, kogo słabo znasz, da Ci dziś pewną zawodową radę. Choć nie wzbudzi ona Twoich podejrzeń, lepiej z niej nie korzystaj. To może się dla Ciebie źle skończyć.

Zdrowie: W Twoim organizmie może brakować witaminy D. Sprawdź jej poziom za pomocą badań krwi i w razie potrzeby – rozpocznij suplementację.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Skorpiony w stałych związkach nie mogą dziś liczyć na romantyczne chwile. Singlom gwiazdy również nie wróżą szczęścia w miłości – nadal będziecie poszukiwać swojej drugiej połówki.

Praca i finanse: Nie wierz obietnicom, w których ktoś będzie zapewniał Cię, ze otrzymasz duży zysk szybko i małym nakładem pracy. To mrzonki, w które lepiej nie wierzyć.

Zdrowie: Bladość skóry, zmęczenie i osłabienie to mogą być objawy anemii. Sprawdź, poziom żelaza we krwi i w razie potrzeby rozpocznij suplementację tego pierwiastka.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 14 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że gdy wieje wiatr zmian, jedni budują mury, inni – wiatraki. Tylko od Ciebie zależy, jak postąpisz w takiej sytuacji. Gwiazdy radzą, byś wybrał rozsądnie.

Praca i finanse: Nie szukaj dziś dróg na skróty i półśrodków. Przykładaj się do tego, co robisz, bo szef rozliczy Cię z efektów, a nie dobrych chęci. 

Zdrowie: Jeśli zmagasz się z podwyższonym ciśnieniem krwi lub masz kiepską przemianę materii, zacznij wykorzystywać w swojej kuchni kardamon. Ta popularna w kuchni indyjskiej przyprawa nie tylko jest bardzo smaczna, lecz także ma właściwości prozdrowotne.

Przeczytaj także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris