Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 15 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

15.09.2020 00:01
Horoskop dzienny

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 15 września? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Klasę ludzi poznaje się po tym, jak kończą znajomości. Jeśli czujesz się źle w jakiejś relacji i nie chcesz jej kontynuować, zakończ ją, ale zrób to tak, jak przystało na dorosłego odpowiedzialnego człowieka.

Praca i finanse: Nie zrażaj się ostatnimi niepowodzeniami o daj sobie dziś koleją szansę. Jesteś dla siebie zdecydowanie byt surowy i za łatwo rezygnujesz z tego, czego pragniesz. Z takim podejściem nie zajdziesz zbyt daleko.

Zdrowie:  Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy zadbają o to, byś miał mnóstwo dobrej energii. Wykorzystaj ten dar, który zsyłają Ci niebiosa i nie zmarnuj go.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Spotkasz dziś kogoś intrygującego i będziesz mieć wrażenie, że to nie jest spotkanie przypadkowe. Jeśli tak Ci się wydaje – masz rację. Gwiazdy już dawno zaplanowały, że Wasze drogi się skrzyżują.

Praca i finanse: Pamiętaj, że ściany mają uszy, więc uważaj dziś na to, co mówisz i gdzie to robisz. Może okazać się, że nieopatrznie wypowiedziane sekrety zawodowe dotrą do niepowołanych uszu, a Ty nawet nie będziesz wiedział, jak to się stało.

Zdrowie:  Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię dziś żadne nieprzyjemne dolegliwości. Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Wykorzystaj to!

Horoskop dzienny Baran na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Prawisz morały innym i nie szczędzisz ludziom dobrych rad, jednak sam postępujesz zupełnie inaczej. Zamiast tylko mówić, lepiej daj przykład swoimi działaniami – wtedy będziesz bardziej wiarygodny.

Praca i finanse: Nie pozwól, by ktoś się Tobą wysługiwał. To, że jesteś życzliwy i od czasu do czasu oferujesz pomoc, nie oznacza, że masz dać się wykorzystywać komuś, kto z lenistwa nie chce się wziąć do roboty.

Zdrowie:  Dziś będziesz potrzebował odpoczynku, dlatego na drugą część dnia zaplanuj sobie całkowity relaks. Odłóż na bok wszystkie sprawy, które mogłyby Cię rozpraszać i po prostu się wycisz. To jest to, czego Ci teraz potrzeba.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie przesadzaj dziś z pewnością siebie, bo między nią a arogancją jest bardzo cienka granica. Nie chcesz chyba, by bliska Ci osoba uznała, że nie potrafisz się zachować w towarzystwie?

Praca i finanse: Dziś będziesz świadkiem sytuacji zakrawającej o mobbing. Nie odwracaj obojętnie głowy i nie udawaj, że to nie Twoja sprawa, tylko zareaguj. Pamiętaj, że coś takiego mogło spotkać również Ciebie.

Zdrowie: Twoja skóra po lecie wysyła dramatyczne SOS i prosi, byś się nią zajął. Najwyższy czas to zrobić, bo przesuszony naskórek oraz nieestetyczne zrogowacenia nie tylko źle wyglądają, lecz także mogą niekorzystanie wpływać na twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus ześle Ci dziś mnóstwo uroku osobistego i czaru, którym trudno będzie się oprzeć. Jeśli tylko zechcesz, możesz zdobyć każdego, zastanów się jednak, czy warto i czy chce Ci się tracić czas. Świat ma przecież tyle ciekawszych rzeczy do zaoferowania.

Praca i finanse: Dzień w pracy zapowiada się dziś spokojnie i bezstresowo. Szef będzie miał tak wiele rzeczy na głowie, że zupełnie zapomni o twoim istnieniu, a Ty będziesz mógł bez presji czasu wykonywać swoje obowiązki.

Zdrowie: Łap dziś ostatnie promienie letniego słońca, bo niebawem zacznie się znienawidzona przez Ciebie jesień i zima. Nie myśl jednak na razie o ciemnych i zimnych dniach, które nadejdą, tylko ładuj akumulatory energią słoneczną.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Czasem jedyne, co możesz zrobić, to odejść z jakiejś relacji, zanim druga strona zrobi to pierwsza i złamie Ci serce. Jeśli czujesz, że sprawy zmierzają w złym kierunku i nie widzisz szansy na poprawę – zakończ tę znajomość.

Praca i finanse:  Jeśli czyjeś zachowanie wobec Ciebie Ci nie odpowiada i uważasz, że uwłacza twojej godności, zareaguj i stanowczo się temu sprzeciw. Nie musisz sobie pozwalać na takie traktowanie, które sprawia, że nie czujesz się komfortowo.

Zdrowie: Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego nie rezygnuj z ćwiczeń. To, że lato powoli mija nie znaczy, że Ty masz zakotwiczyć się w gawrze jak niedźwiedź. Ułóż sobie plan treningowy i realizuj go w domu.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy przestrzegają Cię dziś przed kimś, kto gra przed Tobą perfekcyjne przedstawienie, udając kogoś, kim nie jest. Najwyższy czas zacząć działać. Chyba że wolisz czekać, aż maska sama opadnie, a Ty ujrzysz w pełnym świetle prawdziwą twarz tej osoby.

Praca i finanse: To nie będzie Twój najlepszy dzień. Wszystko od rana będzie lecieć Ci z rąk, a Ty nie będziesz mógł się na niczym skupić. Będzie Ci się wydawało, że każde zadanie nie ma końca, a czas w pracy wlecze się jakby był z gumy.

Zdrowie: Warto wrócić na siłownię i zadbać o swoją sylwetkę, bo wakacyjne grzeszki kulinarne dadzą dziś o sobie znać podczas ubierania się. Okaże się bowiem, że ulubione części garderoby nie leżą już na Tobie tak dobrze jak przed urlopem.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś poczujesz się kochany, potrzebny i ważny dla swoich bliskich i będziesz szczęśliwy, że masz przy sobie tak cudowne osoby. Możesz być pewien, że dobrej atmosfery między Wami nic nie zepsuje.

Praca i finanse: Jeśli tylko zechcesz, możesz dziś zdobyć wszystko, czego pragniesz i osiągnąć dawno zamierzone cele. Jest jeden warunek – musisz wreszcie uwierzyć w siebie i przestać wątpić w swoje umiejętności.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem, a Twojego wspaniałego humoru nie będzie w stanie nic zepsuć. To dzięki Jowiszowi, który ma silny wpływ w Twoim znaku i troszczy się o Twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wiele ostatnio wycierpiałeś w sprawach sercowych, ale możesz być pewien, że dziś wszystko zwróci Ci się z nawiązką. Wreszcie Twoja dobroć i empatia zostaną doceniona, a uczucia – odwzajemnione.

Praca i finanse: Dzień zapowiada się spokojnie i bezstresowo, co sprawi, że… zatęsknisz za adrenaliną, szybszym tempem pracy i presją czasu. Choć brzmi to dziwnie, to właśnie jest Twój żywioł, w którym najlepiej się odnajdujesz.

Zdrowie: Dziś o Twoje zdrowie zatroszczy się Saturn, który rozgościł się na Twoim niebie. To doskonała wiadomość, oznacza bowiem, że możesz liczyć na wspaniałe samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś zerwiesz ze swoimi wewnętrznymi ograniczeniami i poczujesz, że możesz więcej. To, co Cię blokowało do tej pory, odejdzie w zapomnienie, a Ty odrodzisz się jak feniks z popiołów.

Praca i finanse:  Nawet jeśli masz poczucie, że nikt poza Tobą nie wierzy w Twoje pomysły i projekty, nie pozwól zbić się z pantałyku i nie rezygnuj ze swoich wizji. Gwiazdy mówią, że Twoje plany mają szansę na powodzenie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś żadnych powodów do narzekań. Możesz cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że zostaną one pokrzyżowane przez jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Przeszłość działa teraz na Ciebie jak łańcuch, który trzyma Cię w miejscu i nie pozwala ruszyć do przodu. Najwyższy czas go zerwać, bo w przeciwnym razie stracisz najlepsze lata swojego życia.

Praca i finanse:  Dziś poczujesz, że stać Cię na więcej niż to, co oferuje Ci obecne stanowisko. Porozmawiaj o tym z szefem i otwarcie powiedz, że chcesz się rozwijać i spróbować swoich sił w nowych zadaniach.

Zdrowie: Zatroszcz się dziś o zdrowie… bliskiej Ci osoby. Jeśli widzisz, że ktoś na kim Ci zależy, kompletnie o siebie nie dba i ma tendencję do destrukcyjnych zachowań, koniecznie interweniuj i nie bagatelizuj sprawy.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 15 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś przekonasz się, jak bardzo świat jest mały. Możesz liczyć na nieoczekiwane spotkanie kogoś, kogo bardzo nie chciałeś spotkać, w miejscu, w którym nigdy byś się nie spodziewał.

Praca i finanse: Przygotuj się dziś na pracę pod presją czasu, bo okaże się, że mnóstwo zadań trzeba wykonać „na wczoraj”. Niestety nie pomogą tłumaczenia, że jest to mało realne i że ucierpi na tym jakość pracy.

Zdrowie: Ucisk w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem mogą być objawem poważniejszych dolegliwości. Nie bagatelizuj tego i nie zwalaj wszystkiego na swój wiek – lepiej skonsultuj się z lekarzem.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris