Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 18 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

18.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka i czy uda Ci się zrealizować wszystkie swoje plany? Przeczytaj horoskop dzienny na wtorek 18 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź.

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś okazję zemścić się na kimś, kto jakiś czas temu bardzo Cię zranił. Gwiazdy radzą jednak, byś tego zaniechał i po prostu zapomniał o całej sprawie. Zemsta nie wynagrodzi Ci Twojej krzywdy, a tylko spotęguje złe wspomnienia.

Praca i finanse: Nie zawiedź dziś szefa, który powierzy Ci dziś ważne zadanie i będzie bardzo na Ciebie liczył. Jeśli nie podejdziesz do tematu poważnie, zaufanie przełożonego będzie bardzo trudno odbudować.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Nie musisz o nic się martwić – żadne nieprzyjemne dolegliwości nie zakłócą Ci tego dnia. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą dobrą energię. Wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rozdrapuj starych ran i nie wracaj do sytuacji z przeszłości, które sprawiły Ci ból. Zamknij te rozdziały i zapomnij o całej sprawie. Inaczej będziesz cały czas nosił w sobie pokłady negatywnej energii.

Praca i finanse:  Nie zapomnij docenić dziś kogoś, kto ostatnio bardzo Ci pomógł i na kogo zawsze możesz liczyć. Zaufana osoba w pracy to prawdziwy skarb, o który należy dbać. To doskonały dzień, by dać temu wyraz.

Zdrowie:  Możesz odczuwać dziś lekki spadek nastroju spowodowany niezbyt korzystnym układem Marsa w twoim znaku. Zamiast jednak się zamartwiać, po prostu porozmawiaj z przyjacielem. Jego głos będzie jak balsam na twoje serce.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj dziś na słowa, bo te, które wydarzą Ci się neutralne, mogą wbrew pozorom bardzo zranić bliską Ci osobę. Zanim cokolwiek powiesz, najpierw zastanów się, czy ktoś nie zinterpretuje tego wbrew Twoim zamierzeniom.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś tendencję do bycia bardzo krytycznym wobec samego siebie. Nie przesadzaj i nie obwiniaj się za całe zło świata. Każdemu zdarzają się pomyłki, ale to jeszcze nie znaczy, że jesteś do niczego.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Możesz liczyć na zastrzyk pozytywnej energii i optymistyczne podejście do świata i ludzi. Nie musisz też martwić się o to, że jakieś nieprzyjemne dolegliwości zepsują Ci ten dzień.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast żyć złudzeniami, lepiej staw czoła rzeczywistości i zmierz się z tym, jak naprawdę wyglądają sprawy. Nie będzie to łatwe, ale dzięki temu uporządkujesz swoje życie i odzyskasz spokój ducha.

Praca i finanse:  W pracy bądź dziś sumienny i dokładny, bo jeden nieopatrzny błąd może być powodem poważnych kłopotów, które ściągną na Ciebie gniew szefa. Lepiej tego unikać i nie pozwolić sobie dziś na żadne niedociągnięcia.

Zdrowie: Będziesz nosił dziś w sobie duży ładunek negatywnych emocji wywołanych przez zadawnione sytuacje, których nadal nie przepracowałeś. Gwiazdy radzą, byś uwolnił to, co Cię gryzie i zamknął wreszcie ten rozdział.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zadowalaj się ochłapami, które ktoś Ci oferuje. Zasługujesz na znacznie więcej i jeśli ktoś nie chce Ci tego dać, nie trać czasu. Gwiazdy mówią, że tuż za rogiem jest ktoś, kto złoży u Twoich stóp cały świat.

Praca i finanse: Możesz spodziewać się, że szef doceni dziś Twoje ostatnie starania oraz bieżące wsparcie, które oferujesz mu na co dzień. Pochwały i nagrody przyjmij ze swoją wrodzoną skromnością i wdziękiem.

Zdrowie: Merkury, który ma dziś duży wpływ w Twoim znaku, ześle Ci siły, by uporać się z rzeczami, które od dawna próbujesz poukładać. Gwiazdy mówią, że dziś się to uda, a Ty wreszcie poczujesz, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie naciskaj dziś na bliską Ci osobę, by podjęła poważne i wiążące decyzje związane z przyszłością Waszej relacji. Gwiazdy mówią, że presja spowoduje odwrotny efekt, a obiekt Twojego zainteresowania może Ci uciec.

Praca i finanse:  W pracy postaw dziś na szczerość i niczego nie ukrywaj przed szefem. Jeśli coś Ci się nie udało, powiedz o tym otwarcie. Gwiazdy mówią, że przełożony doceni Twoja postawę i nie wyciągnie wobec Ciebie żadnych konsekwencji.

Zdrowie:  Nie będziesz miał dziś większych kłopotów ze swoim zdrowiem. Możesz spokojnie realizować swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś przykre dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wyjdziesz ze świata swoich wyobrażeń i poczujesz się rozczarowany tym, jak wyglądają twoje relacje z bliską Ci osobą. Dojdziesz do wniosku, że od jakiegoś czasu jesteś tylko aktorem w teatrze odgrywającym przypisaną Ci rolę.

Praca i finanse: Przez Twoją nieuwagę i lekkomyślność narobisz dziś poważnych kłopotów, które będą wymagały interwencji szefa i sporo wysiłku, by wszystko wyprostować i odkręcić. Niestety musisz liczyć się z konsekwencjami.

Zdrowie: Będziesz czuć się dziś zmęczony i pozbawiony energii, a wydarzenia dzisiejszego dnia sprawią, że będziesz odczuwał spory spadek nastroju. Gwiazdy zalecają filiżankę melisy przed snem.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Dziś inni będą mieć wrażenie, że muszą żyć pod Twoje dyktando i robić wszystko, byś był zadowolony, przez co będą się od Ciebie odsuwać. Gwiazdy zalecają więcej luzu i mniej despotyczne podejście.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry dzień. Możesz liczyć na pomoc współpracowników, dzięki czemu uda Ci się wykonać Twoje zadania szybko, sprawnie i przed czasem. Nie zapomnij im podziękować.

Zdrowie:  Możesz mieć dziś nieco gorszy nastrój, wskutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w twoim znaku. Zamiast jednak marudzić, po prostu znajdź sposób na poprawienie sobie humoru. Głowa do góry!

Horoskop dzienny Waga na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj na zabawę uczuciami innych osób, go nie tylko możesz kogoś bardzo zranić, lecz także… wpaść we własne sidła. Graj w otwarte karty i bądź uczciwy zarówno wobec siebie, jak i innych.

Praca i finanse: Nie ufaj dziś komuś, kogo znasz krótko i o kim niewiele wiesz. Nagła chęć pomocy, jaką wyraz ta osoba, może być podejrzana, więc lepiej podejdź do tego ostrożnie i nie zdradzaj zawodowych tajemnic.

Zdrowie: Twoje samopoczucie fizyczne będzie dziś bez zarzutu, jednak w głowie będziesz mieć spory mętlik spowodowany zawirowaniami w sprawach sercowych. Gwiazdy radzą, byś wyciszył swoje emocje.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś zadbał dziś o kogoś, na kim Ci zależy i o czyje względy zabiegasz od jakiegoś czasu. Nie wahaj się nawet zrobić coś szalonego, by pokazać, ze Ci zależy. Ta osoba uwielbia takie spontaniczne akcje.

Praca i finanse:  To dobry moment, by pomyśleć o swojej karierze zawodowej. W obecnej pracy jest Ci dobrze i wygodnie, ale od jakiegoś czasu stoisz w miejscu i nie rozwijasz się. Zastanów się, gdzie chcesz być za kilka lat. Czy na pewno nadal w tym samym miejscu?

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie fizycznej. To dobry dzień, by potrenować i wzmocnić swoje mięśnia, a także poprawić wydolność krążeniowo-oddechową. Twój organizm Ci za to podziękuje, a Ty poczujesz się jeszcze lepiej w swoim ciele.

W Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Pozwól dziś, aby wszystkie sprawy uczuciowe toczyły się swoim rytmem i niczego nie próbuj przyspieszać. Gwiazdy mówią, że część problemów rozwiąże się sama, jeśli tylko trochę zaczekasz.  

Praca i finanse: W pracy bądź dziś stanowczy i nie wahaj się zrobić wszystkiego, by osiągnąć swój cel. Czasem warto zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę, zwłaszcza jeśli stawka, o którą się gra jest wysoka.

Zdrowie: To idealny dzień, by zadbać o swój wizerunek. Wizyta u kosmetyczki czy fryzjera nie tylko sprawi, że będziesz lepiej wyglądał, lecz także spowoduje znaczną poprawę twojego nastroju, a to bardzo Ci się przyda.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 18 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Stare chińskie przysłowie mówi, że na wszystko w życiu jest odpowiedni czas – najważniejsze, by go nie przegapić. Dziś dotrze do Ciebie, że na rzeczy, które chcesz zrobić teraz, czas minął i jest już za późno.

Praca i finanse: Dziś zainteresowanie wszystkich skupi się na Tobie, a Tobie nie będzie się to podobało. Musisz jednak to przetrwać i przygotować się na to, ze Ty i Twoja praca staniecie się osią, wokół której będzie kręcił się dzisiejszy dzień.

Zdrowie: Będziesz dziś nerwowy i będzie trudno skupić się zarówno na pracy, jak i na domowych obowiązkach. To skutek negatywnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Musisz uzbroić się w cierpliwość i po prostu przetrwać ten dzień.

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 17 do 23 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris