Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 20 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

20.10.2020 00:01
Horoskop dzienny na wtorek
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop na wtorek 20 października 2020 i sprawdź, co Cię dziś spotka.

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Umawiając się dziś na randkę, wybierz eleganckie i pełne klasy miejsce. Dzięki temu dasz się poznać bliskiej Ci osobie od najlepszej strony i możesz być pewien, że to zaprocentuje.

Praca i finanse: Dziś będzie kusić Cię wszystko, co luksusowe i trudne do zdobycia. Jeśli tylko wykażesz się wystarczającą determinacją, uda ci się osiągnąć to, czego pragniesz, a  inni będą mogli Ci tylko pozazdrościć.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się dziś o swoje zdrowie. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz mógł spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować swoje plany. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Skup się dziś na rodzinie i najbliższych Ci osobach. Przez to, że jesteś tak zabiegany, możesz nie zauważyć ich potrzeb i zapomnieć o tym, jak oni bardzo Cię potrzebują i jak brakuje im Twojej obecności.

Praca i finanse: Będziesz dziś dociekliwy i spostrzegawczy, a te dwie cechy będą Twoim największym zawodowym atutem. Dzięki nim uda Ci się rozwiązać problemy, których inni nawet nie dostrzegali. Możesz być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie:  Będziesz dziś tak pochłonięty pracą, że zupełnie zapomnisz o tym, że należy Ci się odpoczynek, ale Twój organizm będzie się tego wyraźnie domagał. Nie lekceważ tego, co próbuje Ci przekazać i znajdź czas na relaks.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Zapowiada się naprawdę dobry dzień w sprawach sercowych. Wenus, która ma silny wpływ w Twoim znaku, sprawi, że będziesz mieć łatwość wyrażanie uczuć, a bliska Ci osoba będzie bardzo przychylnie do Ciebie nastawiona.

Praca i finanse:  Nie wahaj się zadawać pytań i drążyć, by uzyskać odpowiedź, zwłaszcza jeśli temat jest ważny, a dla Ciebie nie do końca jasny. Dzięki temu uda Ci się uniknąć kłopotów w przyszłości i przyspieszyć pracę.

Zdrowie:  Będziesz dziś w wyśmienitym nastroju i wspaniałej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić – żadne nieprzyjemne dolegliwości nie pokrzyżują Ci twoich planów.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś spełnią się Twoje najskrytsze pragnienia, ale tylko jeśli będziesz miał odwagę sięgnąć po to, o czym od zawsze marzysz. Gwiazdy sprzyjają dziś tym, którzy nie boją się walczyć o swoje.

Praca i finanse: Ktoś z pracy przypomni Ci dziś pewną obietnicę, którą złożyłeś jakiś czas temu. Nie udawaj, że nie pamiętasz tego, co mówiłeś i nie wypieraj się danego słowa. Lepiej weź to na klatę i spełnij to, co obiecałeś.

Zdrowie: Możesz być dziś bardzo senny i zmęczony. To zasługa wpływu niezbyt przychylnej Ci planetarnej aury oraz układu Jowisza i Saturna. Nie szczędź dziś sobie czasu na odpoczynek i postaraj się położyć wcześniej spać.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Trzymaj się z daleka od osób, którym w dziwny sposób sprawia przyjemność to, gdy jesteś smutny i czujesz wewnętrzny dysonans. Takie zachowanie nie jest normalne, tym bardziej jeśli ktoś deklaruje, że się o Ciebie troszczy.

Praca i finanse: W pracy możesz znaleźć się dziś w krzyżowym ogniu pytań, ale wrodzona dyplomacja oraz perfekcyjne przygotowanie i zorientowanie w tematach, którymi się zajmujesz, pozwoli Ci wyjść z tej sytuacji obronną ręką.

Zdrowie: Poszukaj dziś wewnętrznego spokoju i harmonii. Dobrym pomysłem na przywrócenie równowagi będzie duża dawka ruchu, a potem spokojny relaks najlepiej w wannie wypełnionej po brzegi pachnącą pianą.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry dzień, by sprytnie wyplatać się z obietnic, które kosztują Cię zbyt wiele czasu i energii. Jeśli chwilę się zastanowisz, uda Ci się to zrobić bez żadnych start i na dodatek wyjść z tego z twarzą.

Praca i finanse:  Nie szukaj winnych, jeśli jakieś zadanie nie idzie zgodnie z planem. Zamiast urządzać polowanie na czarownice, lepiej poświęć ten czas i energię na poszukiwanie rozwiązania problemu. To będzie znacznie bardziej efektywne.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś kłopotów. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy będą Cię wspierać i zadbają o Twoje dobre samopoczucie.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, komu okazałeś dużo zainteresowania, nie okaże się go wart. Nie obwiniaj się za to, że znów ulokowałeś uczucia w niewłaściwym miejscu. Niestety coraz trudniej teraz o ludzi, dla których dane słowo czy złożona przysięga cokolwiek znaczy.

Praca i finanse: Ktoś będzie Cię dziś namawiał, abyś złamał przepisy obowiązujące Cię w pracy o zrobił tym samym komuś pewną przysługę. Gwizdy ostrzegają Cię przed takim działanie, bo możesz narobić sobie przez to poważnych kłopotów.

Zdrowie: Z powodu trwającej retrogradacji Marsa możesz być dziś rozdrażniony i mieć poczucie, że nic nie toczy się po twojej myśli. To może nie być tylko wrażenie. Faktycznie planetarna aura nie jest Ci zbyt przychylna.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych słuchaj dziś swojej intuicji, a nie licznych doradców, którzy tak naprawdę tylko czekają na to, abyś dostarczył im nowych tematów do plotek. Prawdziwi przyjaciele tak się nie zachowują.

Praca i finanse:  Pamiętaj, że zawsze należy dotrzymywać słowa i danych obietnic. Nie ma znaczenia, czy złożyłeś je szefowi, czy współpracownikowi, liczy się to, że powinieneś się z nich wywiązać. Wtedy zasłużysz na miano solidnej osoby.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszyć się dobrym zdrowie i wspaniałym samopoczuciem. Nie musisz się o nic martwić, bo planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a Twoje samopoczucie będzie dziś bez zarzutu. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: W miłości czekają Cię nowe pokusy. Jeśli im ulegniesz, możesz… trafić szóstkę w totka lub wszystko stracić. Zaufaj intuicji – ona podpowie Ci, czy warto teraz zagrać va banque.

Praca i finanse: Chętnie zajmiesz się dziś zaległymi sprawami, nawet tymi, które jeszcze do niedawna wzbudzały w Tobie niechęć. Dziś robota będzie Ci się sama palić w rękach, a Ty będziesz bardzo efektywny.

Zdrowie:  Twój horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo przychylny. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i mieć pewność, że Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, nie pozwoli, by trapiły Cię jakieś kłopoty ze zdrowiem.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie narzucaj się zbytnio komuś, kogo niedawno poznałeś. Wasza znajomość nie jest jeszcze na takim etapie zażyłości, abyś mógł pozwolić sobie na tak szybkie skracanie dystansu. Uzbrój się w cierpliwość.

Praca i finanse:  Nie będzie dziś dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Nikt i nic nie będzie w stanie powstrzymać Cię przed realizacją twoich celów. Będziesz szedł jak burza, a wszystko, czego się podejmiesz, zakończy się sukcesem.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskać energią i optymizmem. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zrobią wszystko, abyś cieszył się dziś dobrym samopoczuciem i by humor Ci dopisywał. Zapowiada się naprawdę dobry dzień.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Unikaj dziś dyskusji związanych z pieniędzmi, bo ten temat może wywołać poważne nieporozumienie między Tobą a bliską Ci osobą. Lepiej omijać sprawy finansowe i skupić się na czymś innym.

Praca i finanse:  W pracy czeka Cię dziś nowe zadanie, które przekracza twój zakres obowiązków. Dzięki swojej wrodzonej dokładności i dociekliwości doskonale sobie ze wszystkim poradzisz. Możesz być pewien, że szef to doceni.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci dziś spokój ducha, dobre zdrowie i pozytywne nastawienie do ludzi i świata. Z taką przychylnością planetarnej aury nie musisz się dziś o nic martwić. Zapowiada się dobry dzień. 

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 20 października 2020

Miłość i życie prywatne:  Zastanów się, po co chcesz z kimś rozmawiać, skoro i tak go nie słuchasz, a to co powie, wpuszczasz jednym uchem, a drugim wypuszczasz. Nie dziw się też, że tej osobie też już nie chce się strzępić języka, aby ciągle mówić o tym samym.

Praca i finanse:  Ktoś od dłuższego czasu próbuje namówić Cię na pewną inwestycję, ale Ty nadal boisz się opuścić miejsce, które znasz. Wolisz trwać w marazmie mimo barku zysków, niż podjąć ryzyko i świętować sukces. Wbrew pozorom brak zmian wcale Ci się tak nie opłaca.

Zdrowie: Wchodząc po schodach albo podbiegając do autobusu dostajesz zadyszki? To znak, że najwyższa pora zadbać o swoją kondycję. To, że nie masz nadwagi, wcale nie znaczy jeszcze, że jesteś w dobrej formie.

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 19 do 25 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris