Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 22 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

22.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Weź odpowiedzialności za swoje decyzje i nie uciekaj od konsekwencji tego, co postanowiłeś. Nie da się przejść przez życie, mając z niego same profity i żadnych strat. Pora wreszcie się tego nauczyć.

Praca i finanse: Nie bój się mówić głośno tego, co myślisz i nie udawaj, że zgadzasz się z większością, jeśli tak nie jest. Gwiazdy mówią, że Twój szef doceni Twoją szczerość i otwartą, bezkompromisową postawę.

Zdrowie:  Uważaj dziś na stres, bo jego skutki mogą dać Ci się we znaki. Jeśli nie znajdziesz ujścia dla negatywnych emocji, wieczorem możesz spodziewać się poważnego bólu głowy, z którym nie wygrają nawet tabletki przeciwbólowe.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Pozostaw za sobą historie z przeszłości i odejdź, nie oglądając się za siebie. To, że będziesz ciągle rozmyślał o tym, co mogło się wydarzyć, niczego nie zmieni. Żyj teraźniejszością, a nie tym, co było.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się dobry i spokojny dzień. Wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli, a Ty nie będziesz musiał martwić się, że cokolwiek stanie Ci na drodze do Twojego celu. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych kłopotów. Saturn, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, byś nie musiał się przejmować żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Nic nie zakłóci Ci spokoju.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie spychaj rodzinnych problemów na jedną osobę i nie oczekuj, że ona je rozwiąże, tym bardziej że jesteś za nie współodpowiedzialny.

Praca i finanse:  Nie zasłaniaj się pracą, nadgodzinami i kłopotami zawodowymi przed bliskimi, którzy chcą porozmawiać z Tobą o rodzinnych kłopotach. Problem zamiatany pod dywan sam się nie rozwiąże, tylko wybuchnie wkrótce z nową siłą.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiać Ci dziś większych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje cele i nie musisz obawiać się, że cokolwiek Ci w tym przeszkodzi. Planetarna aura Ci sprzyja.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Oddziel dziś grubą kreską wszystkie swoje dotychczasowe sercowe niepowodzenia i z ufnością oraz ciekawością spójrz w przyszłość i zobacz, ile jeszcze wspaniałych rzeczy przed Tobą. Możesz być tego pewien.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych nie ufaj dziś nikomu poza sobą. Powierzając komuś jakieś zadania nie możesz mieć absolutnie żadnej pewności, że zostaną one wykonane poprawnie i starannie. Lepiej zrób to sam.

Zdrowie:  Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia. Nie zmarnuj tego i dobrze wykorzystaj ten dzień, by zrealizować swoje wszystkie plany na dziś.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie zgadzaj się na zgniłe kompromisy, które tylko pozornie są kompromisami, bo korzysta na nich tylko jedna strona. Nie daj sobie wmówić, że nie wiesz, czego chcesz i że wszystkie problemy są przez Ciebie.

Praca i finanse:  Nie licz na to, że ktokolwiek wesprze Cię lub poprze Twoje zdanie, gdy dojdzie do ostrej dyskusji czy konfrontacji. Mimo licznych zapewnień, że inni są po Twojej stronie, publicznie nikt się do tego nie przyzna.

Zdrowie:  Zrób coś dla siebie i swojego zdrowia, ale tym razem coś nowego, czego nigdy nie robiłeś. Dla odmiany zamiast na siłownię, idź na masaż i po prostu odpręż swoje ciało i umysł. Bardzo Ci się to przyda.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli coś robisz, rób to dla siebie, a nie po to, by inni Ci zazdrościli. Ludzka fascynacja jest ulotna. Lepiej skup się na sobie i żyj tak, abyś Ty był szczęśliwy i zadowolony z tego, jak wygląda Twoje życie.

Praca i finanse:  Staniesz się dziś bardziej odważny i bez krygowania się powiesz publicznie o swoich zaletach i mocnych stronach, co w prawi w zdumienie cały zespół. Nie przejmuj się tym jednak – przecież to sama prawda.

Zdrowie: Będziesz dziś w dobrym nastroju i świetnym humorze. Nie musisz się niczym martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia. Planetarna aura Ci sprzyja, więc wykorzystaj to.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą cieszyć się dziś bliskością partnera i w duchu będą dziękować losowi, że zesłał im tak wspaniałego człowieka. Single nadal będą szukać swojej drugiej połówki.

Praca i finanse: Nie próbuj spychać odpowiedzialności za swoje zadania na kogoś innego. To mało profesjonalne zachowanie i może świadczyć o tym, że sam nie jesteś pewien swoich kompetencji i nie ufasz temu, co robisz.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i spokojem wewnętrznym Wszystko nareszcie zacznie układać się po twojej myśli, a Ty nie będziesz musiał przejmować się żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Uważasz, że nikt Cię nie kocha i nikomu na Tobie nie zależy, ale jeśli ktoś chce Ci okazać uczucie i troskę, odpychasz go? Nie sądzisz, że jest w tym pewna niespójność? Z jednej strony pragniesz miłości, a z drugiej – odrzucasz ją. 

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych nie będziesz mieć powodów do narzekań. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, a Twój perfekcjonizm i twoja dokładność zrobią wrażenie na przełożonym.

Zdrowie: Jeśli masz jakiś problem, z którym sobie nie radzisz, pozwól sobie pomóc. Nie odrzucaj ludzi, którzy wyciągają do Ciebie pomocną dłoń i nie udawaj superbohatera. Nie wszystko zawsze da się radę udźwignąć samemu.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zbuntujesz się dziś i nie pozwolisz, by ktokolwiek Cię kontrolował lub wymuszał na Tobie rzeczy, których wcale nie chcesz. To bardzo dobra taktyka. Inaczej ludzie wejdą Ci na głowę.

Praca i finanse: Jeśli ktoś składa Ci intratną propozycję, nie marudź i nie wybrzydzaj, tylko ją przyjmij, bo inaczej możesz żałować i zaprzepaścić swoją wielką szansę na zwielokrotnienie swoich zarobków. Korzystaj z okazji.

Zdrowie:  Dbaj o siebie i swoje zdrowie, bo bardzo łatwo możesz je dziś stracić. Lepiej bądź ostrożny, unikaj sportów ekstremalnych i ryzykownych zachowań na drodze, zwłaszcza jeśli jesteś kierowcą.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Pamiętaj, że inni traktuję Ci tek, jak im na to pozwalasz. Jeśli jesteś zbyt uległy i ciągle na wszystko się zgadzasz, nawet jeśli nie jesteś z tego powodu zadowolony, to nie dziw się, że nikt nie bierze Twojego zdania pod uwagę.

Praca i finanse: Twoje roztargnienie może dziś bardzo negatywnie wpłynąć na jakość Twojej pracy. Bądź uważny, bo istnieje spore ryzyko, że popełnisz poważny błąd, a który będziesz musiał zapłacić i to z własnej kieszeni.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś żadnych problemów. Możesz bez przeszkód cieszyć się tym dniem i realizować wszystkie swoje plany. Uważaj tylko na roztargnienie, które może dać Ci się we znaki.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli gdy mówisz o swoich uczuciach ktoś reaguje śmiechem i ewidentnie ma doskonałą zabawę z przedrzeźniania Cię i szydzenia z Twoich emocji, zakończ taką rozmowę jak najszybciej. Po co tracić czas na kogoś, kogo tak naprawdę w ogóle nie obchodzisz?

Praca i finanse: Nie licz dziś na dobrą atmosferę w pracy. Między Twoimi współpracownikami dojdzie do klasycznego wyścigu szczurów, który nie wpłynie korzystanie na Wasze relacje. Do Ciebie należy wybór, czy weźmiesz w nim udział.

Zdrowie: Nie przejmuj się za bardzo dzisiejszymi utarczkami ze innymi ludźmi, które mogą się zdarzyć. Szkoda zdrowia na denerwowanie się czyimiś humorami. Pamiętaj, że zszargane nerwy nie są tego warte.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 22 września 2020

Miłość i życie prywatne: Choć mówisz, że na kimś Ci zależy i że pragniesz jego szczęścia, to każdym swoim zachowaniem pokazujesz coś zupełnie przeciwnego. Drwienie z czyichś uczuć i bagatelizowanie emocji bynajmniej nie jest przejawem troski.

Praca i finanse:  Jeśli ktoś zachował się wobec Ciebie nie w porządku, nie udawaj, że nic się nie stało, tylko doprowadź do konfrontacji i szczerej rozmowy. Masz prawo do wyjaśnień i nie daj się zbyć sztampowymi wymówkami.

Zdrowie: Będziesz dziś we wspaniałym nastroju, a to dzięki temu, że potrafisz absolutnie nie przejmować się problemami, a zwłaszcza tym, co mówią do Ciebie inni i czego od Ciebie chcą. To nieprzeciętny dar, którego inni mogą Ci tylko pozazdrościć.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 21 do 27 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris