Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 28 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
28.04.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 28 kwietnia? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wenus mocno dziś namiesza w Twoich sprawach sercowych. Sam nie będziesz wiedział, czego tak naprawdę pragniesz i którą ścieżką podążyć.

Praca i finanse:  Dziś w pracy wszystko będzie Ci szło jak po grudzie. Musisz się liczyć z opóźnieniami, utrudnieniami oraz ryzykiem popełnienia błędu. Miej się na baczności.

Zdrowie: Zarwana noc da Ci się we znaki. Cały dzień będziesz ospały i rozkojarzony. Połóż się dziś wcześniej spać.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Mars sprawi, że będziesz mieć dziś bojowy nastrój i w sprawach sercowych koniecznie będziesz chciał postawić na swoim. Uważaj jednak, by nie przesadzić i nie zrazić do siebie kogoś, na kim Ci zależy.

Praca i finanse: Układ Saturna i Marsa przyniesie Ci dziś małe sukcesy, które zmotywują Cię do dalszej pracy. Bez trudu uporasz się ze wszystkimi dzisiejszymi obowiązkami.

Zdrowie:  Dbaj o odpowiednią pozycję podczas siedzenia w pracy. Bóle kręgosłupa, które odczuwasz, mogą być spowodowane właśnie złą postawą podczas wykonywania służbowych obowiązków.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W życiu prywatnym zapowiada się dziś spokojny, miły dzień, pełen przyjaznej życzliwej atmosfery. Nie będziesz mieć problemów z komunikacją z bliskimi.

Praca i finanse:  Wpływ Merkurego zmusi Cię dziś do zachowa, które nie leżą normalnie w Twojej naturze. Nie rób sobie wyrzutów z tego powodu – czasem sytuacja wymaga podjęcia radykalnych kroków.

Zdrowie:  Nie będziesz mieć dziś powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy wróżą Ci dobre samopoczucie i dużo pozytywnej energii.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Wpływ Merkurego skutecznie utrudni Ci dziś życzliwą komunikację z bliskimi osobami. W powietrzu wisi awantura, której trudno będzie uniknąć.

Praca i finanse:  Twoje sprawy zawodowe i finansowe znajdą się na celowniku niezbyt przychylnych Ci planet, czyli Jowisz i Saturna. Bądź więc ostrożny i przygotuj się na trudny, wyczerpujący dzień.

Zdrowie: Daj sobie przyzwolenie na to, by zrobić dziś coś dobrego dla siebie. Spraw sobie jakąś małą przyjemność bez wyrzutów sumienia.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Początkowo nie będziesz dziś w szczególnie romantycznym nastroju, jednak ktoś sprawi, że to się zmieni. Możesz liczyć na miłe i zaskakujące zakończenie tego dnia.

Praca i finanse:  Dziś będziesz pod wpływem wojowniczego Marsa, co wbrew pozorom będzie dla Ciebie bardzo korzystne. Da Ci on bowiem siłę, by zawalczyć dziś o swoje i się nie poddawać.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Wykorzystaj to i skieruj tę energię na zrobienie rzeczy, które od dłuższego czasu odkładasz na później.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś wszystkie słowa, które powie Twoja bliska osoba, zrozumiesz na opak, co może być przyczyną konfliktów i nieporozumień. Nie doszukuj się drugiego dna i przyjmuj wszystko tak, jak zostało powiedziane.

Praca i finanse:  Za sprawą niekorzystanego wpływu Marsa będziesz mieć dziś problem z realizacją nawet mało ambitnych zadań.

Zdrowie: Jeśli będziesz zajadać stresy słodyczami, to nie zdziw się, jeśli już niedługo nie zmieścisz się w swoje ulubione ubrania. Lepiej znajdź jakiś inny sposób na walkę z negatywnymi emocjami.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Saturna musisz dziś liczyć się z napiętą atmosferą w swoim związku. Musisz liczyć się z barierami komunikacyjnymi, niedomówieniami i fochami.

Praca i finanse: Dzisiejszy układ planet sprawi, że ktoś będzie ochoczo i skutecznie rzucał Ci kłody pod nogi i bezlitośnie wytykał błędy. Gwiazdy przestrzegają Cię więc przed nadmiernym optymizmem w sprawach zawodowych.

Zdrowie: Chociaż lubisz dobrze zjeść, spróbuj poskromić swój apetyt. Nadmierne obżarstwo negatywnie dobije się na Twoim wyglądzie, a także może spowodować kłopoty… w Twoim związku.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejszy dzień upłynie spokojnie i nieco nudno. Nie narzekaj jednak na brak atrakcji. Na twoim niebie króluje wojowniczy Mars, więc lepsza nuda niż konflikty.

Praca i finanse: Wystrzegaj się dziś ryzyka – gwiazdy nie są Ci przychylne. Dwa razy sprawdź też i dokładnie przeczytaj każdy dokument, który podpisujesz.

Zdrowie: Jeśli cierpisz na alergię, pomyśl nad zakupem oczyszczacza powietrza. Przyniesie Ci to wyraźną ulgę i pozwoli odetchnąć pełną piersią.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Mars skłoni Cię dziś do podjęcia pochopnych decyzji, których możesz żałować. Dotyczy to zarówno Wag w stałych związkach, jak i singli.

Praca i finanse: Dziś w pracy będziesz musiał zmierzyć się… sam ze sobą. Twój leniwy nastrój i brak motywacji będą dziś dla Ciebie największą przeszkodą w realizacji zawodowych obowiązków.

Zdrowie: Na kłopoty z trądzikiem pomoże Ci domowa maseczka z droższy i ciepłego mleka. Łyżeczkę świeżych drożdży zalej dwoma łyżkami ciepłego mleka i tak przygotowaną miksturę nałóż na twarz na 5 min, a następnie zmyj ciepłą wodą.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Trudno będzie Ci dziś przełamać emocjonalną barierę, która wyrośnie między Tobą a bliską Ci osobą. Nie jest to też najlepszy dzień na poważne rozmowy.

Praca i finanse: Będziesz mieć poczucie, że wszystkie planety sprzysięgły się przeciwko Tobie i działają na Twoją niekorzyść. Będziesz mieć dziś naprawdę trudny dzień – musisz go po prostu przetrwać.

Zdrowie: Nawet jeśli jesteś na diecie, nie eliminuj całkowicie ze swojego menu tłuszczów. W tłuszczach rozpuszczają się niektóre witaminy, np. witamina D, więc całkowita rezygnacja z nich nie wyjdzie Ci na zdrowie.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast się domyślać, o co chodzi bliskiej osobie, lepiej zapytaj wprost. Niedomowienia i domysł mogą tylko doprowadzić do niepotrzebnej sprzeczki.

Praca i finanse: Nieprzewidziane komplikacje i zdarzenia losowe, które ześle Ci Mars, mogą skutecznie utrudnić Ci realizację dzisiejszych celów. Walcz jednak do końca i się nie poddawaj.

Zdrowie: Problemy z koncentracją i drżeniem dłoni mogą być spowodowane zbyt niskim poziomem magnezu. Jedz produkty, które go zawierają, np. orzechy lub rozpocznij suplementację.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 28 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Znajdziesz się dziś pod dość trudnym wpływem Marsa. To oznacza lekcję pokory i konieczność przyznania się do popełnionych błędów.

Praca i finanse: Dziś będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i pogodzić z faktem, że nie wszystko będzie szło tak jak sobie to zaplanowałeś.Istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie uda Ci się skończyć wszystkich zadań zaplanowanych na ten dzień.

Zdrowie: Nawracające bóle głowy mogą mieć poważniejszą przyczynę, niż Ci się wydaje i być objawem psychosomatycznym. Gwiazdy zalecają konsultację ze specjalistą online.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 27 kwietnia do 3 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris