Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 29 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

29.09.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co Cię dziś spotka? Zastanawiasz się, jaki będzie ten dzień? Przeczytaj horoskop na wtorek 29 września 2020 i przekonaj się.

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś nieco nerwowy i możesz mieć tendencję do niekontrolowanych wybuchów, które mogą bardzo niekorzystanie wpłynąć na atmosferę między Tobą a Twoimi bliskimi.

Praca i finanse: Nie bój się zmieniać zdania. Nie ma w tym nic złego. To naturalne, że kiedy masz więcej informacji lub sytuacja uległa zmianie, Ty także weryfikujesz swoje poglądy. Grunt to umieć się do tego przyznać.

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie dziś bez zarzutu. Gwiazdy wróżą Ci spokój i harmonię wewnętrzną, a planetarna aura Ci sprzyja. Dzięki pozytywnemu wpływowi Jowisza w Twoim znaku nie musisz się o nic martwić.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś wielką ochotę powiedzieć wszystkim wokół siebie, co o nich tak naprawdę sądzisz, a nie będą to wcale miłe słowa. Gwiazdy zalecają jednak więcej powściągliwości. W przeciwnym razie dzień zakończy się awanturą.

Praca i finanse:  Doceń dziś ludzi, którzy świetnie pracują i są bardziej wydajni niż inni. Jeśli nie możesz wynagrodzić ich zaangażowania finansowo, pomyśl o jakichś benefitach pozapłacowych, np. większym wymiarze urlopu.

Zdrowie: Będziesz dziś cieszył się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a horoskop na dziś w kwestii zdrowia jest bardzo pomyślny.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Skup się dziś na potrzebach bliskiej Ci osoby i zastanów się, co możesz zrobić, by ją uszczęśliwić. Możesz być pewien, że jej uśmiech sprawi, że i Ty poczujesz radość. Czasem warto pomyśleć o kimś innym niż o sobie.

Praca i finanse:  Nie przenoś stresu związanego z pracą na ludzi, których kochasz. Problemy zawodowe zostawiaj za progiem swojego domu, a do bliskich odnoś się z miłością i szacunkiem. Możesz być pewien, że dostaniesz od nich potrzebne wsparcie.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci dziś powodów do narzekań. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, ześle Ci mnóstwo dobrej energii i pozytywnego myślenia, a Ty będziesz mógł po prostu cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie angażuj się dziś w cudze problemy i lepiej zajmij własnymi sprawami, zwłaszcza związanymi z rodziną, bo tam nie dzieje się najlepiej. Zastanów się, co zrobić, by poprawić Twoje relacje z bliskimi.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś wrażenie, że twoja kariera zawodowa utknęła w martwym punkcie. Zastanów się, co możesz zrobić, by ruszyć z miejsca i czego potrzebujesz, by dojść do celu, który sobie wyznaczyłeś.

Zdrowie:  Będziesz dziś w dobrej formie, a wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą Cię omijać szerokim łukiem. Nie musisz się o nic martwić – planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mają Cię w swojej opiece.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz dziś podejrzliwy i będziesz testował ludzi wokół siebie. Uważaj jednak, by nie przesadzić – to, że raz się na kimś zawiodłeś i dałeś oszukać, nie oznacza jeszcze, że każdy ma wobec Ciebie nieszczere intencje.

Praca i finanse:  Możesz spodziewać się dziś, że ktoś doceni Twoje wysiłki i postawi Twoja pracę innym za wzór. Ciesz się swoim sukcesem i nie przejmuj tym, że inni go bagatelizują i próbują udowodnić Ci, że ktoś jest lepszy. To zwykła zawiść.

Zdrowie:  Dbaj o swoje serce i unikaj dziś stresu, bo jego nadmiar bardzo niekorzystanie wpływa na Twój układ krążeniowy. Pamiętaj, że nikt i nic nie jest na tyle ważne, by poświęcać dla tego swoje zdrowie.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Niemal każda rzecz, którą dziś sobie zaplanowałeś, potoczy się inaczej, niż chciałeś. Nie zrażaj się jednak i jeśli Ci na czymś zależy, dąż do celu i nie zważaj na drobne przeciwności losu.

Praca i finanse:  Będziesz dziś czuł, jakbyś zainwestował wszystko, co masz w pewien projekt, i nie dostał nic w zamian. Potraktuj to jako nauczkę i uważaj, by w przyszłości rozważniej lokować swoje zasoby.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dziś dobrym samopoczuciem i nie będziesz musiał martwić żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami. Planetarna aura Ci sprzyja, a Saturn, który rozgościł się dziś na Twoim niebie, ześle Ci dużo siły.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: W Twojej relacji z kimś bliskim pojawią się dziś poważne problemy z zaufaniem. Nie bez powodu zresztą. Nie daj sobie wmówić, że wyolbrzymiasz problemy i robisz z igły widły.

Praca i finanse: Uważaj podczas spotkań biznesowych, bo planetarna aura Ci nie sprzyja i nietrudno będzie o popełnienie faux pas, które może bardzo negatywnie wpłynąć nie tylko na postrzeganie Ciebie, lecz także na całość negocjacji.

Zdrowie: Twoje zdrowie da Ci dziś mocno się we znaki. Będziesz czuł się rozbity, pozbawiony energii i sił witalnych. To skutek niezbyt korzystnego wpływu Marsa w Twoim znaku. Musisz po prostu przetrwać ten dzień.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Wszelka krytyka, której dopuścisz się dziś wobec innych osób, wróci do Ciebie jak bumerang i sprawi, że poczujesz, jak to jest, gdy ktoś nieustannie ma wobec Ciebie kąśliwe uwagi. To powinno dać Ci do myślenia.

Praca i finanse:  Ktoś da Ci dziś cenną zawodową radę – skorzystaj z niej, bo gwiazdy mówią, że bardzo Ci się to opłaci i pozwoli Ci uniknąć wielu kłopotów, także finansowych. Czasem warto posłuchać kogoś bardziej doświadczonego.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo sił witalnych. Wykorzystaj to i zrealizuj wszystkie swoje plany na ten dzień. Nie odkładaj niczego na jutro.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie reaguj na prowokacyjne zaczepki kogoś, kto ewidentnie chce doprowadzić do awantury i zepsuć Ci humor. Lepiej zejdź mu z drogi i nie wdawaj się w żadne słowne utarczki.

Praca i finanse: W pracy może być dziś nieco napięta atmosfera, a Ty będziesz próbował za wszelką cenę ją złagodzić. Nic jednak nie wskórasz, a możesz tylko narazić się na nieprzyjemności ze strony kogoś, kto wstał dziś lewą nogą. Lepiej odpuść.

Zdrowie:  To będzie nieco stresujący dzień, więc na wieczór koniecznie zaplanuj sobie relaks i odpoczynek. Zrób coś, co pozwoli Ci odprężyć zarówno ciało, jak i umysł i zapomnieć o przykrych wydarzeniach dzisiejszego dnia.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli ktoś Cię nie docenia i kompletnie nie zauważa Twoich wysiłków ani poświęceń, może najwyższy czas odpuścić i przestać się narzucać. Tej osobie po prostu na Tobie nie zależy.

Praca i finanse:  W sprawach zawodowych kieruj się dziś swoją intuicją. To ona podpowie Ci najlepsze rozwiązania i sprawi, że obronną ręką wyjdziesz ze wszystkich tarapatów. Podążaj za swoim wewnętrznym głosem.

Zdrowie: Będziesz dziś niemal książkowym okazem zdrowia. Możesz liczyć na dobre samopoczucie, świetny humor i mnóstwo sił fizycznych. To zasługa bardzo przychylnego układu Jowisza i Saturna w Twoim znaku.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Dzisiejsza sprzeczka między Tobą a kimś bliskim może mieć efekt kuli śniegowej. Zacznie się od drobiazgu, a skończy na wielkiej awanturze i wzajemnym wypominaniu sobie żalów.

Praca i finanse: Ktoś postawi Cię dziś w bardzo niezręcznej sytuacji i to na dodatek publicznie. Gwiazdy radzą, byś całą sytuację obrócił w żart – dzięki temu uda Ci się z gracją wyjść z opresji i nikogo nie urazić.

Zdrowie: Twój horoskop na dziś jest bardzo dobry w tej sferze twojego życia. Planetarna aura będzie Ci sprzyjać, a gwiazdy ześlą Ci mnóstwo pozytywnego nastawiania do ludzi i świata. Możesz spokojnie cieszyć się tym dniem.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 29 września 2020

Miłość i życie prywatne: Kiedy bliska Ci osoba chwali Ci się swoimi sukcesami, Ty zbywasz je zdawkowym „super” i zaczynasz mówić o sukcesach swoich znajomych? Najwyraźniej jeszcze wiele musisz się nauczyć o dawaniu wsparcia i sztuce motywacji.

Praca i finanse:  Będziesz dziś głosił peany na cześć jednego ze swoich współpracowników, który Twoim zdaniem zrobił świetną robotę. Gwiazdy mówią, że warto byłoby doceniać prawdziwy wysiłek i realne sukcesy, a nie zachwycać się drobiazgami.

Zdrowie: Będziesz dziś w nie najlepszej formie fizycznej – łamanie w kościach, bóle stawów i ogólne przemęczenie mogą być spowodowane zarówno rozpoczynającym się przeziębieniem, jak i wiekiem, który rządzi się swoimi prawami.

Przeczytaj także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Przeczytaj także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 28 września do 4 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris