Zamknij

Horoskop dzienny na wtorek 5 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
05.05.2020 07:19
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku. Co spotka Cię w wtorek 5 maja? Jaki będzie ten dzień? 

Horoskop dzienny Wodnik na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Neptun w Twoim znaku zwiastuje Ci dziś dzień w nieco melancholijnym nastroju. Będziesz bujał w obłokach i marzyło niebieskich migdałach.

Praca i finanse:  Będziesz miał dziś trudności ze skupieniem się na pracy. Postaraj się jednak dobrze wykonywać swoje obowiązki, bo nieścisłości i niedociągnięcia mogą się na Tobie zemścić.

Zdrowie: Uważaj dziś na swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że nietrudno będzie o przeziębienie, dlatego nie przemęczaj się i dbaj o swoją odporność.

Horoskop dzienny Ryby na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W życiu prywatnym zapowiada się spokojny dzień, raczej pozbawiony nagłych wybuchów emocji, zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych. Możesz więc po prostu skupić się na sobie i zrobić dla sobie jakąś małą przyjemność.

Praca i finanse: W pracy mogą pojawić się dziś drobne przeciwności losu, ale nie zrażaj się nimi. To dla Ciebie szansa, by potraktować je jako okazję do pokazania swoich kompetencji. Możesz wyjść z tej sytuacji jako zwycięzca.

Zdrowie:  Po intensywnym i nieco stresującym dniu w pracy możesz czuć się wieczorem zmęczony i wyczerpany. Znajdź czas na relaks i odprężenie. Zwolnij tempo i poświęć czas wyłącznie sobie.

Horoskop dzienny Baran na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Neptuna będziesz mieć dziś trudności z logiczną i trzeźwią oceną sytuacji. Lepiej więc nie podejmuj żadnych ważnych decyzji, a ze wszystkimi problemami, prześpij się i spójrz na nie jutro chłodnym okiem.

Praca i finanse:  Ktoś w pracy będzie próbował Ci dziś podstawić nogę. Bądź więc czujny i nie wierz nikomu na słowo. Lepiej miej na wszystko pisemne potwierdzenie.

Zdrowie:  Zdrowie będzie Ci dziś dopisywać. Będziesz czuć się dobrze zarówno pod względem psychicznym, jak i fizycznym. Nie musisz się o nic martwić w tej kwestii.

Horoskop dzienny Byk na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Przygotuj się psychicznie na dzień z gatunku tych trudnych. Z powodu niekorzystnego wpływu Neptuna w Twoim znaku przed Tobą prawdziwa emocjonalna burza, z której nie wyjdziesz bez uszczerbku.

Praca i finanse:  Ktoś będzie próbował Ci dziś udowodnić, że nie masz racji. Zanim zaczniesz twardo obstawać przy swoim, zastanów się najpierw, czy Ci się to opłaca. Czasem lepiej ustąpić dla świętego spokoju.

Zdrowie: Będziesz miał dziś całą masę energii i chęci do działania. Dobrze ją ukierunkuj, bo dzięki niej może Ci się udać dziś zrobić rzeczy, na które od dawna czekałeś.

Horoskop dzienny Bliźnięta na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś z całą mocą dotrze do Ciebie to, że słowa nie świadczą wcale o prawdziwych uczuciach. Dojdziesz do wniosku, że ważniejsze dla Ciebie są czyny, bo to na nich, a nie na pustych zapewnieniach możesz naprawdę polegać.

Praca i finanse:  W pracy ktoś może próbować wbić Ci dziś szpilkę, ale nie przejmuj się tym. Ta osoba nie ma ku temu żadnych podstaw, a jej działania są spowodowane zwykła zazdrością. Takie zachowanie jest warte co najwyżej spojrzenia z litością.

Zdrowie:  Będziesz dziś potrzebować czegoś, co oderwie Twoje myśli od czarnych wizji. Najlepszym pomysłem okaże się kontakt ze znajomymi. Telefon, video czat czy nawet wymiana kilku sms-ów sprawi, że od razu poczujesz się lepiej.

Horoskop dzienny Rak na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Merkury w opozycji do Księżyca sprawi, że możesz dziś nadmiernie ulegać swoim emocjom. Spróbuj je powściągnąć, bo w przeciwnym razie możesz stracić głowę dla jakiegoś bardzo ryzykownego pomysłu.

Praca i finanse:  Ktoś z Twojego otoczenia będzie miał dziś skłonności do mataczenia i celowo będzie próbował wprowadzić Cię w błąd. Miej się więc na baczności i bądź bardzo ostrożny, bo wpadka zawodowa wpadka może Cię wiele kosztować.

Zdrowie: Nie zaniedbuj swojego rozwoju duchowego. Dbanie o dobrą kondycję duszy jest tak samo ważne jak troszczenie się o swoje ciało. Spróbuj pomedytować lub poćwiczyć jogę – dobrze Ci to zrobi.

Horoskop dzienny Lew na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś poważne wątpliwości odnośnie do uczciwości swojego partnera. Nie bagatelizuj tego, co podpowiada Ci intuicja i sprawdź, czy przypadkiem nie masz racji.

Praca i finanse: Nie wierz w cuda i w to, że osiągniesz sukces bez ciężkiej pracy. Jeśli się dziś nie przyłożysz do wykonywania swoich zawodowych obowiązków, możesz zapomnieć o tym, że projekt, który prowadzisz, się powiedzie.

Zdrowie: Zauważysz dziś na swojej twarzy oznaki upływającego czasu. Możesz próbować z tym walczyć, ale na niewiele się to zda. Pora się z tym pogodzić.

Horoskop dzienny Panna na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Doceń dziś to, co robią dla Ciebie najbliżsi i nie interpretuj tego jako łaski. Jeśli ktoś cos dla Ciebie robi, to dlatego, że naprawdę Cię kocha. Uwierz w to.

Praca i finanse: W pracy unikaj dziś ryzyka. Układ Neptuna w Twoim znaku nie sprzyja ryzykantom, lecz raczej tym, którzy działają powoli, metodycznie i rozważnie. Jeśli będziesz się tego trzymać, dzień upłynie Ci bez większych kłopotów.

Zdrowie: Z powodu ostatnich wydarzeń, a także niekorzystanego wpływu Neptuna w Twoim znaku możesz mieć dziś gorszy nastrój. Nie zamykaj się jednak w sobie i zamiast dusić emocje, podziel się nimi z kimś bliskim. Zobaczysz, że poczujesz ulgę.

Horoskop dzienny Waga na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne:  Neptun królujący dziś na Twoim niebie omami Cię i skutecznie utrudni trzeźwą ocenę sytuacji. Jest więc ryzyko, że weźmiesz za dobrą monetę coś, co wcale nią nie jest.

Praca i finanse: Bądź dziś uważny i ostrożny. Ktoś pod pozorem życzliwości może próbować celowo wprowadzić Cię w błąd, by potem wytknąć Ci go przy szerszym audytorium. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Znajdź swój sprawdzony sposób na relaks i koniecznie odpręż się dziś wieczorem. Będziesz tego potrzebować po dość trudnym dniu.

Horoskop dzienny Skorpion na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych gwiazdy nie wróżą Ci dziś powodzenie niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy masz partnera. Lepiej unikaj więc dziś poważnych rozmów na sprawy dotyczące związku czy relacji.

Praca i finanse: Będziesz mieć dziś trudność z podejmowaniem decyzji i szybkim dostosowywaniem się do dynamicznie zmieniających się warunków. Niestety bez tej umiejętności będzie Ci bardzo trudno przetrwać ten dzień.

Zdrowie: Nie będziesz dziś narzekać na soje samopoczucie. Mimo dość trudnego dnia, będziesz czuć się pełen energii i optymizmu.

Horoskop dzienny Strzelec na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz mieć dziś kłopoty komunikacyjne w relacjach prywatnych, a niewinna rozmowa od słowa do słowa może doprowadzić do poważnej sprzeczki. Staraj się uważać na swoje słowa.

Praca i finanse: Nie podejmuj dziś ryzyka w imię obietnic czy niepewnej perspektywy wielkich sukcesów. Gwiazdy mówią, że obietnice pozostaną obietnicami, a Ty możesz wiele stracić na swoich pochopnych decyzjach.

Zdrowie: Dziś przydadzą Ci się nerwy ze stali. Poćwicz więc panowanie nad swoimi emocjami i kontrolowanie wybuchów złości. Wieczorem zaś postaw na relaks.

Horoskop dzienny Koziorożec na wtorek 5 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Układ planet na Twoim niebie sugeruje, abyś w sprawach uczuć postawił dziś na czyny, a nie słowa. Puste zapewnienia nic nie znaczą. Jeśli Ci na kimś zależy – okaż to bez względu na okoliczności.

Praca i finanse: Neptun może podszeptywać Ci dziś słowa zwątpienia na temat sensu Twojej pracy. Nie słuchaj ich jednak. Pamiętaj, że bez Twojego wyjątkowego wkładu Twoja firma nie odniosłaby wielu sukcesów.

Zdrowie:  Wieczorem postaw na relaks i odpoczynek. Dobrym pomysłem będzie wieczór z Twoją ulubioną muzyką. Posłuchaj jej z kimś, kto rozumie ją i czuje tak samo jak Ty.

Przeczytaj także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 4 do 10 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris