Zamknij

Horoskop dzienny na piątek 14 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

14.08.2020 00:01
Horoskop dzienny
fot. Shutterstock

Kto może dziś liczyć na romantyczne chwile uniesień, a kto powinien raczej spodziewać się emocjonalnej burzy? Komu szczęście będzie sprzyjać w pracy, a komu dopisze zdrowie? Przeczytaj horoskop dzienny na piątek 14 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i dowiedz się.

Horoskop dzienny Wodnik na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ważne rozmowy, zwłaszcza o sprawach uczuciowych, lepiej odłożyć na później. Dziś planetarna aura Ci nie sprzyja, a taka dyskusja może skończyć się niepotrzebnym nieporozumieniem.

Praca i finanse: Dziś w pracy każdy będzie miał wiele do powiedzenia, ale niestety nic mądrego. Ty natomiast zamiast gadać i popisywać się słowami, lepiej milcz i po prostu działaj. Swoją rację udowodnisz efektami swojej pracy.

Zdrowie:  Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci dziś kłopotów. Będziesz cieszyć się doskonałym samopoczuciem i dobrym humorem. Gwiazdy ześlą Ci mnóstwo dobrej energii, a Jowisz zadba o to, by nic nie pokrzyżowało Twoich planów.

Horoskop dzienny Ryby na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś nietrudno o gafę, uważaj więc szczególnie na to, co mówisz i robisz, zwłaszcza podczas rodzinnych spotkań, w których będą uczestniczyć też starsi członkowie rodziny. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny dzień. Nie naciskaj jednak, by wszystkie zadania skończyć przed weekendem, bo ktoś z pośpiechu może popełnić spory błąd, który spowoduje, że będziesz musiał zostać po godzinach. Lepiej tego uniknąć.

Zdrowie:  Będziesz cieszyć się dziś dobrym zdrowiem i wyśmienitym nastrojem, który będzie poprawiał się z godziny na godzinę im bardziej będziesz zbliżał się do wieczora i swoich weekendowych planów.

Horoskop dzienny Baran na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz być nieco przeczulony na swoim punkcie i brać wszystko zbyt mocno do siebie. Zwłaszcza słowa bliskiej Ci osoby będą dziś brzmiały dla Ciebie ostrzej, niż powinny. Gwiazdy zalecają więcej dystansu.

Praca i finanse: Nie przejmuj się drobnymi niepowodzeniami i nie bierz za nie całej winy na siebie. Zamiast się zamartwiać, lepiej skup się na poszukiwaniu rozwiązania problemu. Dzięki temu szybko zażegnasz kryzysową sytuację.

Zdrowie:  Będziesz dziś zmęczony i wyczerpany wydarzeniami tego dnia i jego szybkim tempem, dlatego na wieczór koniecznie zaplanuj sobie odpoczynek. Najlepszym pomysłem będzie długi spacer w jakimś odludnym miejscu.

Horoskop dzienny Byk na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Najwyższy czas, by wziąć… byka za rogi i uporać się z trudnymi sprawami, które od jakiegoś czasu odkładasz na później. Gwiazdy radzą, byś porozmawiał z osobą, z którą jesteś skłócony i postarał się wyprostować Wasze relacje.

Praca i finanse:  Szef będzie dziś bardzo przychylnie do Ciebie nastawiony, dlatego to idealny dzień, by przeprowadzić z nim poważną rozmowę na temat, który już od dawna chodzi Ci po głowie. Gwiazdy mówią, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Zdrowie: Nie musisz się dziś martwić o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy ześlą mnóstwo dobrej energii. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany bez obaw, że pokrzyżują Ci je jakieś nieprzyjemne dolegliwości.

Horoskop dzienny Bliźnięta na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To idealny dzień na randkę, niezależno do tego, czy jesteś singlem czy masz partnera. Wenus ześle Ci dziś niezwykle romantyczne usposobienie i zawadiacki błysk w oku, któremu po prostu nie sposób będzie się oprzeć.

Praca i finanse: Zadbaj dziś o dobrą organizację pracy. Z samego rana wyznacz sobie priorytety i ułóż zadania w kolejności od najważniejszych. Dzięki temu uda Ci się wykonać wszystkie ważne i pilne rzeczy bez konieczności zostawania po godzinach.

Zdrowie: Wszystko, co jeszcze niedawno wydawało Ci się tragedią i powodem do smutku, dziś nabierze zupełnie innych barw. Spojrzysz na to z dystansem i uznasz, że jesteś zadowolony z takiego obrotu spraw. Na dobre odzyskasz wewnętrzną harmonię.

Horoskop dzienny Rak na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś zawładnie dziś wszystkimi Twoimi myślami i sprawi, że zapomnisz o całym świecie, nawet o osobie. Choć ten stan zauroczenia będzie bardzo przyjemny, gwiazdy zalecają jednak ostrożność – łatwo będzie Ci się teraz pogubić.

Praca i finanse:  Zwolnij trochę tempo i postaraj się dziś odpocząć. Jeśli masz taką możliwość – weź dziś urlop i przedłuż sobie weekend. W przeciwnym razie wypalisz się zawodowo i znienawidzisz swoją pracę.

Zdrowie:  Twój organizm już od jakiegoś czasu daje Ci znać, że jest wyczerpany i przemęczony. Dlatego gwiazdy zalecają dziś dużo odpoczynku i relaksu. Zaplanuj czas tylko dla siebie i pilnuj, by nikt Ci wtedy nie przeszkadzał.

Horoskop dzienny Lew na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Możesz oczekiwać dziś niecodziennego zbiegu okoliczności – spotkasz bliską Ci osobę w miejscu, w którym wcale nie powinno jej być. W dodatku nie będzie sama. Przygotuj się na trudną i pełną emocji rozmowę.

Praca i finanse: Dzień zacznie się miło i spokojnie, niestety gwiazdy mówią, że to cisza przed burzą. Możesz spodziewać się, że po południu, kiedy będziesz wychodzić do domu, wybuchną liczne pożary, które będziesz musiał ugasić.

Zdrowie: Będziesz czuł się dziś zmęczony, pozbawiony energii i zdołowany wydarzeniami tego dnia. Rzeczywiście ogólny bilans zysków i strat będzie zdecydowanie ujemny. Musisz się z tym pogodzić i po prostu przetrwać ten dzień.

Horoskop dzienny Panna na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To idealny dzień, by wyznaczyć jasne granice i sprecyzować swoje oczekiwania wobec relacji z kimś bliskim. Jeśli tego nie zrobisz, już zawsze będziesz musiał tańczyć tak, jak ktoś Ci zagra.

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyło się dziś po Twojej myśli, a szef będzie dla Ciebie wyrozumiały i życzliwy. To dobra okazja, żeby porozmawiać z nim na temat urlopu. Gwiazdy mówią, że bez trudu otrzymasz go w upragnionym terminie.

Zdrowie:  Będziesz dziś w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Nie musisz się o nic martwić, bo Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Horoskop dzienny Waga na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz miał dziś okazję, by zemścić się na kimś, kto niedawno bardzo Cię zranił. Zastanów się jednak, czy warto. To i tak niczego nie zmieni, a tylko spotęguje negatywne emocje. Gwiazdy radzą, byś odpuścił.

Praca i finanse: W pracy rób dziś swoje i nie oglądaj się na to, co uważają inni. Pamiętaj, że szef na koniec dnia i tak rozliczy Cię z efektów, a nie tego, jaką opinię mają o Tobie współpracownicy. Skup się na swoich celach.

Zdrowie: Będziesz miał dziś w sobie duże pokłady negatywnej energii i złych, nieprzepracowanych emocji. Znajdź sposób, by dać im konstruktywne ujście i oczyść swoje wnętrze. Dzięki temu poczujesz się lepiej i odzyskasz wewnętrzną radość.

Horoskop dzienny Skorpion na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś będziesz miał dość ludzi i będziesz ignorował wszystko i wszystkich. Wprawdzie nie ma w tym nic złego, ale bliska Ci osoba może odczytać to jako chęć zakończenia relacji. Bądź lepiej ostrożny i zrób dla niej wyjątek.

Praca i finanse:  Uważaj dziś na „dobre” rady pewnej osoby z pracy. Gwiazdy mówią, że pod pozorem życzliwości skrywa swoją drugą, prawdziwą twarz, i próbuje nakłonić Cię do zrobienia czegoś, co tylko jej wyjdzie na dobre. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie Ci dziś sprawiać żadnych kłopotów. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i nie musisz martwić się, że pokrzyżują Ci je jakieś niespodziewane dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja.

W Horoskop dzienny Strzelec na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz się dziś zmęczony ukrywaniem swoich prywatnych sekretów, których nazbierało się ostatnio sporo, i zapragniesz o nich komuś powiedzieć. Uważaj jednak i nie zwierzaj się byle komu, bo to może skończyć się tragicznie.

Praca i finanse:  Będziesz dziś niepewny siebie, niezdecydowany i pozbawiony charyzmy. Z takim podejściem nie uda Ci się zbyt wiele zyskać. Co więcej, ktoś może to wykorzystać i zrobić z Ciebie kozła ofiarnego. Więcej odwagi, Strzelcu.

Zdrowie: Uśmiechnij się dziś do życia, a życie uśmiechnie się do Ciebie. Pozytywne myślenie przyciąga pozytywne wydarzenia, więc odrzuć dziś czarne myśli i spójrz jasnym wzrokiem w przyszłość. Gwiazdy mówią, że wszystko będzie dobrze.

Horoskop dzienny Koziorożec na piątek 14 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć dziś poczucie, że czas przecieka Ci przez palce i że omijają Cię ważne rzeczy, a w Twoim życiu nic się nie dzieje. Zamiast narzekać, po prostu weź swoje życie w swoje ręce i zmień coś. Każdy jest kowalem własnego losu.

Praca i finanse: Spodziewaj się dziś gorącej linii z szefem, wielu telefonów oraz trudnych pytań o Twoje zadania, które – jak się okaże – nie zostały wykonane zgodnie z wymaganiami szefa. Niestety wieczór spędzisz przy komputerze, pracując.

Zdrowie: Będziesz dziś sfrustrowany i pełen pretensji do całego świata, że nic nie układa się po Twojej myśli. Gwiazdy radzą, byś wyciszył swoje wnętrze i pomyślał trzeźwo o sytuacji, w której się znajdujesz. Przecież nic nie dzieje się samo.

 

Przeczytaj także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Zobacz także: Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris