Zamknij

Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
29.03.2020 17:08
Horoskop na grudzień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop na grudzień 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co spotka cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop Wodnik Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj, byś w przedświątecznej gonitwie i szale przygotowań nie zapomniał o tym, co najważniejsze w tym wszystkim, czyli swoich bliskich. Staraj się poświęcić im w tym miesiącu więcej czasu i uwagi niż zwykle – to przecież prawdziwa esencja świąt.

Praca i finanse: Nie szalej zbytnio na świątecznych zakupach. W zakupowym pędzie możesz wydać więcej, niż to konieczne, a potem tego żałować. Lepiej dobrze się przygotuj do zakupów w tym miesiącu, a po 15. dniu miesiąca trzymaj się mocno za portfel.

Zdrowie: Uważaj na swoją wątrobę. W tym miesiącu może być szczególnie obciążona, więc zadbaj o odpowiednią, lekkostrawną dietę, a w razie kłopotów, wesprzyj jej funkcjonowanie naturalnymi naparami z ziół lub suplementami diety.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Ryby Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy wróżą Ci bardzo intensywny, a jednocześnie pełen pozywanych wydarzeń miesiąc. Po 20 grudnia, zwolnij nieco tempo i poświęć więcej czasu swojej rodzinie i przyjaciołom. Ryby w związkach mogą liczyć na miłą niespodziankę ze strony partnera pod koniec miesiąca, single zaś – na znalezienie swojej prawdziwej miłości.

Praca i finanse: W tym miesiącu dobrze zaplanuj zakupy, a do sklepu zawsze wychodź z przygotowaną wcześniej listą. W przeciwnym razie może okazać się, że z Twojego portfela zniknie znacznie większa suma, niż zakładałeś. W pracy sytuacja będzie stabilna i spokojna.

Zdrowie: Uważaj na to, co jesz, w tym miesiącu. Folgowanie swoim zachciankom może się źle skończyć i zanim się obejrzysz, efekty diety, której przestrzegałeś w poprzednich miesiącach, mogą zostać zaprzepaszczone.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Baran Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Grudzień upłynie Ci pod znakiem spokoju, stabilizacji i rodzinnych spotkań. Nie musisz obawiać się żadnych kłopotów ani w swoim związku, ani w innych prywatnych relacjach. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli.

Praca i finanse: Grudzień w pracy będzie nieco leniwy. Wszyscy zwolnią tempo i będziesz mógł wreszcie nieco wyluzować. Wykorzystaj ten czas na zrobienie porządków w dokumentach, by w nowy rok wejść, nie martwiąc się, że masz jakieś zaległości.

Zdrowie: W grudniu możesz poczuć się wyczerpany i zmęczony intensywnością całego roku. Dobrym pomysłem będzie więc zaplanowanie dłuższego urlopu w drugiej połowie miesiąca. Nawet jeśli nigdzie nie wyjedziesz, czas spędzony z bliskimi i odpoczynek dobrze Ci zrobią.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Byk Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Dobry nastrój nie opuści Cię przez cały miesiąc. Otrzymasz wiele zaproszeń na towarzystkie spotkania, na których będziesz duszą towarzystwa. Z łatwością nawiążesz też nowe znajomości, które mają szansę przetrwać przez długi czas.

Praca i finanse: W drugiej połowie miesiąca gwiazdy wróżą Ci pozyskanie nowego źródła dochodu, dzięki czemu Twoja sytuacja finansowa niespodziewanie się poprawi. Uważaj tylko, by nie roztrwonić od razu nowo zarobionych pieniędzy. Lepiej odłóż je na tzw. czarną godzinę.

Zdrowie: Nie odkładaj dłużej zamiaru zadbania o swoje zdrowie. Zrób sam sobie prezent świąteczny i w ramach niego wykonaj pakiet badań okresowych, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Bliźnięta Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: W grudniu naprawdę poczujesz dziecięcą radość. Uśmiech nie będzie schodził z Twojej twarzy przez cały miesiąc, który upłynie pod znakiem spotkań z przyjaciółmi i… zaskakujących randek.

Praca i finanse: W pracy grudzień zapowiada się intensywnie, ale duże tempo pracy w ogóle nie będzie Ci przeszkadzać. Przeciwnie, zdasz sobie sprawę, jak wiele nauczyłeś się w tym roku, i docenisz kompetencje, które udało Ci się zdobyć. Twoje zaangażowanie zostanie też docenione przez przełożonego. Na finanse również nie będziesz mógł narzekać.

Zdrowie: Od nadmiaru energii będziesz aż unosić się nad ziemią, a wszyscy wokół będą zazdrościć Ci optymizmu i pozytywnej energii. Nie zapominaj o regularnych ćwiczeniach i dbaj o swoją kondycję fizyczną. Poza tym nie będziesz mieć w grudniu powodów do narzekań na swoje zdrowie.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Rak Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy wróżą spokojny i wypełniony rodzinną atmosferą miesiąc. Będziesz mieć więcej niż zwykle czasu dla swoich bliskich, co pozytywnie wpłynie na Wasze relacje. Po 20. dniu miesiąca w Twoim życiu prywatnym zapanuje sielanka, o jakiej zawsze marzyłeś.

Praca i finanse:  W tym miesiącu układ gwiazd będzie sprzyjał podejmowaniu nieprzemyślanych decyzji. Ryzyko jednak się nie opłaci. Bądź więc bardzo ostrożny zarówno w pracy, jak i w sprawach finansowych.

Zdrowie: Z powodu krótkich, szarych dni i braku słońca, możesz poczuć spadek energii. Remedium na te kłopoty okaże się suplementacja witaminy D, której poziom w Twoim organizmie może być bardzo niski.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Lew Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Ten miesiąc może być pełen napięć i nieporozumień. Nieprzyjemna atmosfera spotęguje się w drugiej połowie miesiąca. Nawiedzi Cię też wiele wątpliwości związanych z dalszą przyszłością swojej rodziny i zaczniesz sobie zadawać pytania, czy to wszystko ma sens. Gwiazdy mówią, że przełom roku to dobry czas na zmiany.

Praca i finanse: W pracy poczujesz czyjś oddech na plecach. Okaże się, że nowo zatrudniona osoba, choć ze znacznie mniejszym stażem zawodowym, w ogóle nie ustępuje Ci w kompetencjach. Zaczniesz martwić się o swoją pozycję w firmie. To, czy ją utrzymasz, zależy tylko od Ciebie.

Zdrowie: Stres, którego doświadczysz w tym miesiącu, da Ci mocno we znaki. Pogorszenie kondycji fizycznej, zmęczenie, kłopoty z zasypianiem, wypadanie włosów czy problemy z cerą to tylko niektóre bolączki, jakie może wywołać u Ciebie nadmiar długo kumulowanych negatywnych emocji.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Panna Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: W ty  miesiącu wrzuć na luz i zamiast zamartwiać tym, że musisz zrobić zakupy i przygotować święta, skup się na tym, co najważniejsze, czyli swoich bliskich. Wreszcie zrozumiesz, że na świątecznym stole wcale nie musisz mieć 12 potraw, żeby święta były udane, i że ważniejsza od tego jest ciepła, rodzinna atmosfera.

Praca i finanse: W pracy nie bój się podjąć ryzyka. Jeśli to zrobisz, ruszysz do przodu i zrobisz milowy krok w swojej karierze zawodowej, co wymiernie przełoży się także na Twoją sytuację finansową. Gwiazdy zapowiadają Ci naprawdę dobrą końcówkę roku.

Zdrowie: Dbaj o siebie. Nie przemęczaj się i uważaj na drobne przeziębienia i infekcje, które mogą być dokuczliwe. Ubieraj się ciepło i na cebulkę – lepiej zdjąć z siebie jedną warstwę, niż zmarznąć.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Waga Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne:  W grudniu będą otaczali Cię sami życzliwi ludzie, a miesiąc minie Ci na miłych spotkaniach towarzyskich. Wagi w związkach będą się cieszyć spokojem i harmonią, a single mogą liczyć na poznanie kogoś interesującego.

Praca i finanse: To dobry moment, by pomyśleć o zmianie pracy. Zrób sobie bilans plusów i minusów obecnego miejsca, w którym pracujesz, i zastanów się, czy minusy nie przeważają. Jeśli tak, zdecyduj się zrobić ten krok. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że to dobry czas, by zadbać o swoje zdrowie. Jeśli są kwestie zdrowotne, które dokładałeś ciągle na później, najwyższy czas się nimi zająć. Odwiedź, lekarzy, u których wizyty planujesz od dawna.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Skorpion Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Single w tym miesiącu mogą spotkać miłość swojego życia, Skropiony w stałych związkach natomiast docenią swoją obecną relację i rozkochają w sobie partnera na nowo. Gwiazdy wróżą Ci pełen miłości i ciepła miesiąc.

Praca i finanse: Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna. Wprawdzie nie możesz liczyć na podwyżkę, o której od jakiegoś czasu marzysz, ale Twoje dochody ulegną zwiększeniu w innych sposób. W pracy bądź sumienny i dokładny, by nie przysporzyć sobie kłopotów.

Zdrowie: Twoje zdrowie może nieco szwankować, a przyczyną jest stres i przemęczenie. Zwolnij trochę tempo życia, weź urlop i poświęć więcej czasu na odpoczynek, by w nowy rok wejść w pełni sił.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Strzelec Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: W przedświątecznej gonitwie będzie Ci bardzo brakowa ciszy i spokoju. Chwile pełne wytchnienia nadejdą jednak w drugiej połowie miesiąca. Uzbrój się więc w cierpliwość. Bądź też wyrozumiały dla swoich bliskich, którzy mogą bardziej niż zwykle potrzebować Twojej uwagi.

Praca i finanse: Jeśli chcesz porozmawiać z szefem o podwyżce, grudzień to dobry czas. Na taką rozmowę umów się na początku miesiąca. Pamiętaj tylko, by dobrze się do niej przygotować. Spisz sobie argumenty, które przemawiają za tym, byś otrzymywał wyższe wynagrodzenie, i zawalcz o swoje.

Zdrowie: W połowie miesiąca dowiesz się pewnej rzeczy na temat swojego zdrowia. Nie denerwuj się jednak. To będzie bardzo pozytywna informacja, która sprawi, że tegoroczne święta będą mieć dla Ciebie zupełnie inny wymiar niż dotychczas.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Koziorożec Grudzień 2020

Miłość i życie prywatne: Koniec roku zmusi Cię do zrobienia bilansów i podsumowań, które niestety nie będą napawać Cię optymizmem. Okaże się, że straciłeś więcej, niż zyskałeś i ciągle stoisz w miejscu, które… nie do końca Ci się podoba. To, co z tym zrobisz, zależy już tylko od Ciebie, Koziorożcu.

Praca i finanse: W pracy będzie panować luźna przedświąteczna atmosfera, ale pracy będzie sporo. Jeśli chcesz mieć spokojną głowę podczas urlopu, który zaplanujesz w drugiej połowie miesiąca, lepiej nie rób sobie zaległości. 

Zdrowie: W drugiej połowie miesiąca możesz poczuć się zmęczony i wyczerpany. Poczujesz, że dramatycznie potrzebujesz ciszy, spokoju, a przede wszystkim – samotności. Gwiazdy nie wróżą Ci najlepszej kondycji w grudniu.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris