Zamknij

Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
14.03.2020 16:52
Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop na lipiec 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co spotka cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop Wodnik Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Spokój i harmonia w życiu prywatnym sprawi, że będziesz mógł skupić się na pracy. Twoi bliscy będą wobec Ciebie wyrozumiali i wspierający. Nie zapomnij im za to podziękować – nawet jeśli o tym nie mówią, teraz wyjątkowo potrzebują Twojego ciepła i życzliwości.

Praca i finanse: Działanie w pojedynkę nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, dlatego w pracy w tym miesiącu postaw na grę zespołową. Wspólny cel sprawi, że zintegrujesz się ze swoimi koleżankami i kolegami w pracy, a to pozytywnie wpłynie na atmosferę w zespole.

Zdrowie: Zadbaj o siebie i zwolnij nieco tempo życia. Lipiec to doskonały miesiąc na krótki urlop. Zaplanuj go w drugiej połowie miesiąca, a po powrocie poczujesz przypływ sił witalnych i nową energię.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Ryby Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W lipcu nie bagatelizuj i nie zaniedbuj spraw rodzinnych. Postaraj się okazać więcej czułości rodzinie i przyjaciołom oraz poświęcić im swój czas. Oni teraz bardzo tego potrzebują, nawet jeśli nie komunikują tego wprost.

Praca i finanse: Lipiec to doskonały moment, żeby nieco wyluzować, zwolnić tempo w pracy i spokojnie zastanowić się nad dalszym rozwojem kariery. Nie podejmuj jednak pochopnych decyzji. Przemyśl bez presji, czego tak naprawdę chcesz i na jakim stanowisku widzisz się za kilka lat. A potem – ułóż plan i realizuj go. Gwiazdy Ci sprzyjają.

Zdrowie: Na początku miesiąca możesz odczuwać lekki spadek formy. Nie przejmuj się tym jednak. Wystarczy kilka dni odpoczynku i krótki urlop, by znów wrócić do pełni sił.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Baran Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W lipcu miłość będzie kwitła i nic nie zaburzy spokoju w Twoim związku. Single mogą spodziewać się nagłych wybuchów namiętności. Nie pomyl jednak pożądania z prawdziwą miłością.

Praca i finanse: W Twoim życiu zawodowym szykują się spore zmiany. Może to być awans lub przejście do nowej firmy. Będzie to wymagało od Ciebie dużo zaangażowania i samodyscypliny, by podołać nowym obowiązkom, jednak możesz być pewien, że wysiłek Ci się opłaci.

Zdrowie: Zmiany, które w lipcu nastąpią w Twoim życiu zawodowym, mogą negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. Jeśli cokolwiek w Twoim samopoczuciu Cię zaniepokoi, nie zwlekaj i od razu skonsultuj się ze specjalistą.  

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Byk Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Lipiec będzie sprzyjał załatwieniu długo odkładanych spraw rodzinnych. Gwizdy wróżą Ci pomyślność zarówno w związku, jak i życiu towarzyskim. Będziesz duszą towarzystwa i wodzirejem każdej lipcowej imprezy, na którą się wybierzesz.

Praca i finanse: Korzystny układ planet w tym miesiącu sprawi, że będziesz miał szansę zabłysnąć na polu zawodowym. Przedsiębiorczość i pomysłowość pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele. Pochwały i gratulacje przyjmuj jednak z powściągliwością – Twój sukces będzie kłuł kogoś w oczy.

Zdrowie: Odpowiednia dieta i detoks organizmu pozwolą pozbyć się kłopotów z układem trawiennym. Zaplanuj także czas na relaks – życie w ciągłym stresie może odbić się na Twoim zdrowiu w drugiej połowie miesiąca.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Bliźnięta Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W lipcu zdecydowanie skup się na sobie. Miłość i relacje z bliskimi są ważne, ale pamiętaj, że szczęście innym możesz dać dopiero wtedy, kiedy sam jesteś szczęśliwy i spełniony. W lipcu rozwijaj swoje pasje i spełniaj marzenia.

Praca i finanse: Lipiec to dobry czas na inwestowanie. Dobrą passę finansową zapewni przychylny układ księżyca. Możesz teraz odważnie dysponować swoimi finansami, a jeśli podejdziesz do tematu roztropnie – spodziewaj się dużych zysków.

Zdrowie: Zadbaj o aktywność fizyczną. Ruch i ulubiony sport nie tylko pomogą Ci pozbyć się drobnych dolegliwości ze strony kręgosłupa, lecz także poprawią Twoje samopoczucie i nastrój.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Rak Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Położenie Merkurego sprawi, że ludzie będą do Ciebie lgnąć, więc czeka Cię lipiec pełen radosnych spotkań towarzyskich. Długoletnie związki mogą przechodzić kryzys. Tylko od Ciebie zależy, czy uda Wam się go przezwyciężyć.

Praca i finanse:  Lipiec będzie dobrym czasem na poszerzanie wiedzy i umiejętności. Zdobyte nowe kompetencje przydadzą się w pracy i sprawią, że szef spojrzy na Ciebie bardziej przychylnym okiem. W finansach spokój i stabilizacja.

Zdrowie: Gwiazdy Ci sprzyjają. Lipiec upłynie Ci pod znakiem dobrego samopoczucia i pełni sił witalnych. To dobry moment do podjęcia sportowych wyzwań.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Lew Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W pierwszej połowie miesiąca na Twojej drodze pojawi się ktoś nowy, a przelotna fascynacja może szybko przerodzić się w gorący romans. Lwy w stałych związkach powinny jednak zastanowić się nad tym, czy warto stawiać pod znakiem zapytania długofalową relację dla miłosnej przygody.

Praca i finanse: W obszarze finansów w lipcu wreszcie wyjdziesz na prostą. Korzystny układ gwiazd sprawi także, że na polu zawodowym będziesz odnosić same sukcesy. Uważaj jednak na zazdrośników – mogą próbować Ci zaszkodzić.

Zdrowie: Musisz jak najszybciej uzupełnić niedobory podstawowych mikroelementów w Twoim organizmie. Zadbaj o dietę i jedz regularnie. W przeciwnym razie możesz spodziewać się kłopotów ze zdrowiem pod koniec miesiąca.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Panna Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Panny w związkach będą się cieszyć harmonią i spokojem. Samotne Panny zaś – szczególnym powodzeniem u płci przeciwnej. Niestety żadna ze znajomości nie zakończy się trwałym związkiem, o jakim marzysz.

Praca i finanse: W lipcu możesz liczyć na awans, podwyżkę i podniesienie swojego statusu społecznego. Do zmian podejdź jednak z rozwagą i dystansem – uważaj, by nie zachłysnąć się sukcesem, bo jego utrzymanie będzie wymagało od Ciebie sporo pracy.  

Zdrowie: Uważaj na infekcji górnych dróg oddechowych. Twoja odporność jest teraz nieco obniżona, dlatego dbaj o siebie bardziej niż zwykle.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Waga Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W lipcu będziesz potrzebować wsparcia bliskich. Nie wstydź się tego i poproś o nie wprost. Możesz być pewien, że nie spotkasz się z odmową. Samotne Wodniki czeka ognisty romans, który ma szansę przerodzić się w coś więcej.

Praca i finanse: W pracy Twoja sytuacja będzie stabilna, jednak bądź czujny. Po 20 lipca ktoś będzie próbował Ci zaszkodzić i podważyć Twoje kompetencje. W sprawach finansowych bądź ostrożny – nie podejmuj pochopnych decyzji i nie działaj pod wpływem emocji.

Zdrowie: W lipcu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i wspaniałym samopoczuciem. Nie rezygnuj jednak ze zdrowego trybu życia, bo nic, zwłaszcza zdrowie, nie jest nam dane raz na zawsze.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Skorpion Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Twój związek przeżyje poważny kryzys. Pamiętaj, że nikogo nie można zmusić do miłości, a jeśli dawne uczucie wygasło – lepiej przyznać się do tego przed samym sobą oraz partnerem i dłużej nie męczyć.

Praca i finanse: W tym miesiącu dojdziesz do wniosku, że nie realizujesz się w swojej pracy i zaczniesz szukać zajęcia, które odpowiada zarówno Twoim ambicjom, jak i zainteresowaniom. Kieruj się swoją intuicją, a wkrótce znajdziesz wymarzoną pracę, w której poczujesz się spełniony i usatysfakcjonowany finansowo.

Zdrowie: Drobne dolegliwości ze strony układu pokarmowego uda się szybko pokonać za pomocą zdrowej i zbilansowanej diety. Nawyki żywieniowe zmień jednak na stałe, a nie tylko w ramach chwilowej „terapii”.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Strzelec Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: Związki Strzelców w lipcu będą pełne czułości i romantyzmu, a także długich, zbliżających rozmów. Samotni zaś będą mieli okazję ustrzelić strzałą Amora miłośc swojego życia. Nie zmarnuj tej szansy!

Praca i finanse: W lipcu staniesz przed trudną decyzją finansową. Zanim jednak ją podejmiesz, pomyśl o wszystkich zobowiązaniach finansowych, które już posiadasz, i zastanów się, czy podołasz kolejnemu.

Zdrowie: Do trzeciego tygodnia miesiąca uważaj na zdrowie i nie forsuj się zbytnio. Pod koniec lipca wróć do aktywności sportowej, ale zapomnij o wyczynowym uprawianiu swojej ulubionej dyscypliny – Twój organizm teraz nie jest na to gotowy.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Koziorożec Lipiec 2020

Miłość i życie prywatne: W lipcu Twoim życiem osobistym będzie kierować zasada symetrii – od innych dostaniesz dokładnie tyle, ile sam dasz. To dla Ciebie nowa sytuacja, w której trudno będzie Ci się odnaleźć, ale taka jest kolej rzeczy, Koziorożcu.

Praca i finanse: Twoja sytuacja finansowa w lipcu nie będzie korzystna. Zobowiązania, których się podjąłeś, przerosną Cię i konieczne będzie zaciśnięcie pasa i racjonalizowanie wydatków. W pracy względny spokój, choć uwadze szef nie umknie Twoja obniżona motywacja do pracy.

Zdrowie: Pierwsza połowa miesiąca upłynie Koziorożcom pod znakiem gorszego samopoczucia i drobnych infekcji. Niestety kolejne tygodnie lipca nie przyniosą poprawy – uważaj na choroby intymne.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris