Zamknij

Horoskop na maj 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
02.03.2020 20:51
Horoskop na maj 2020 dla wszystkich znaków zodiaków
fot. Shutterstock

Przeczytaj horoskop na maj 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co spotka cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop Wodnik Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Romantyczne chwile z ukochaną osobą dodadzą ci wiatru w żagle i sprawią, że znów poczujesz dawne pożądanie. Pamiętaj jednak, że o uczucie muszą dbać obie strony, więc nie obarczaj tym wyłącznie partnera.

Praca i finanse: Przed Tobą ważne decyzje finansowe. Zanim je podejmiesz, rozważ wszystkie plusy i minusy. Pamiętaj, że w sprawach dotyczących pieniędzy, nie warto kierować się emocjami.

Zdrowie: Odczuwane przez Ciebie ostatnio dolegliwości nasilą się. Nie zwlekaj i idź do lekarza. Lepiej dmuchać na zimne.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Ryby Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Układ gwiazd w maju wróży spokój i stabilizację w relacjach z partnerem. Korzystaj z tego czasu i zaplanuj miłe chwile na łonie natury z bliską Ci osobą. Samotne Ryby mają szansę na poznanie kogoś wyjątkowego.

Praca i finanse: W maju będziesz bardzo kreatywny i pomysłowy, co zaprocentuje w pracy. Pojawi się też szansa na otworzenie własnego biznesu. Zanim jednak to zrobisz, upewnij się, że udźwigniesz wszystkie obowiązki z tym związane.

Zdrowie: Twoje zdrowie w maju będzie bez zarzutu, jednak przyjrzyj się baczniej kondycji fizycznej swoich najbliższych. Być może będziesz musiała zmotywować ich do odwiedzenia specjalisty.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Baran Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Barany w stałych związkach na nowo rozkochają w sobie partnera. Samotni zaś mają szansę na odnalezienie prawdziwej miłości. Nie przegap szansy, którą daje Ci los.

Praca i finanse: Twoja sytuacja zawodowa i finansowa w maju będzie stabilna. Dlatego nie denerwuj się drobnymi niepowodzeniami w pracy – one nie mają większego znaczenia, a w oczach przełożonych i tak jesteś wzorowym pracownikiem.

Zdrowie: Stres i napięcie kumulowane od miesięcy negatywnie wpłyną na Twoje samopoczucie i stan zdrowia. W maju bardziej o siebie zadbaj. Spróbuj znaleźć swój sposób na relaks i walkę ze stresem.  

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Byk Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli nie czujesz się dobrze w obecnej relacji – zakończ ją i przestań oszukiwać siebie i partnera. Decyzja o rozstaniu nie będzie łatwa, ale da Ci szansę na nowy, szczęśliwy związek.

Praca i finanse: Praca zabiera Ci ostatnio coraz więcej czasu. Popracuj nad work-life balance – życie nie składa się wyłącznie z zarabiania pieniędzy.

Zdrowie: W maju szczególnie uważaj na zdrowie. Przemęczenie i stres negatywnie wpłyną na Twoją kondycję fizyczną, dlatego postaraj się nieco zwolnić tempo życia.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Bliźnięta Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Dawne wspomnienia miłych chwil z bliską osobą wrócą w maju jak bumerang. Zastanów się jednak, czy chcesz ciągle żyć wspomnieniami i czy nie lepiej zająć się tym, co jest tu i teraz. Na przeszłość nie masz przecież wpływu.

Praca i finanse: Maj upłynie pod znakiem nowych projektów i wyzwań, ale to dla Ciebie dobra wiadomość. To szansa na rozwój zawodowy i zdobycie nowych kompetencji, które z pewnością przydadzą Ci się w przyszłości.

Zdrowie: W maju będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem – moc będzie z Tobą, Bliźniaku. Uprawiając ulubiony sport, uważaj jednak na stare kontuzje – one mogą dać Ci się we znaki.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Rak Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Postaraj się być bardziej wyrozumiały dla swojego partnera. On też miewa gorsze dni i potrzebuje Twojego wsparcia. W tym miesiącu spróbuj być bardziej uważny na jego potrzeby.

Praca i finanse: Zawirowania w pracy i nie najlepsza atmosfera w zespole sprawią, że Twoja motywacja nieco spadnie. Nie pozwól jednak na to, by chwilowe trudności zawodowe wpłynęły negatywnie na twoją karierę. Pracuj solidnie, tak jak do tej pory.

Zdrowie: W maju będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i świetnym samopoczuciem. Korzystaj z tego!

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Lew Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rozpamiętuj kłótni i utarczek słownych z bliską Ci osobą. Jeśli potrafisz – wybacz i nie wracaj do tego. Jeśli nie umiesz wybaczyć – może to najwyższy czas, by zakończyć tę relację?

Praca i finanse: W maju gwiazdy wróżą Ci nagły przypływ gotówki ze źródła, którego w ogóle się nie spodziewasz. Nie szalej jednak zbytnio i mądrze zagospodaruj nadmiar gotówki. 

Zdrowie: Gorsze samopoczucie może być spowodowane zarówno stresem, którego miałeś sporo w ostatnich tygodniach, jak również poważniejszymi dolegliwościami. Nie bagatelizuj tego i sprawdź, czy z Twoim zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Panna Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Doceń ludzi, których masz wokół siebie, a zwłaszcza swojego partnera. On okazuje swoje uczucia nie słowami, ale czynami, więc nie miej pretensji, jeśli nie mówi zbyt często „kocham”. Nie słowa świadczą przecież o prawdziwym uczuciu.

Praca i finanse: Pamiętaj, że pieniądze to tylko środek do realizacji ważniejszych celów. Dlatego nie traktuj ich jako dobra samego w sobie, tylko spełniaj dzięki nim marzenia.

Zdrowie: Najwyższy czas zadbać o siebie. Teraz nie powinno być dla Ciebie nic ważniejszego niż Twoje zdrowie. Pamiętaj, że ono jest cenniejsze niż wszystko inne.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Waga Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Przychylny układ gwiazd w maju sprawi, że otoczenie będzie cię odbierać jeszcze bardziej pozytywnie niż zwykle, a ktoś, na kim ci zależy, spojrzy na ciebie w zupełnie nowy sposób. Nie zmarnuj tej szansy!

Praca i finanse: Przełożeni docenią Twój wysiłek i zaangażowanie, które włożyłeś w pracę w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie ominie Cię nagroda, która znacznie poprawi Twoją sytuację finansową.

Zdrowie: W maju będziesz tryskać energią i zarażać nią innych. To dobry moment na rozpoczęcie przygody ze sportem, o którym zawsze marzyłeś.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Skorpion Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Postaraj się reagować mnie emocjonalnie na słowa krytyki ze strony partnera. Pamiętaj, że szczera i otwarta rozmowa o wzajemnych potrzebach jest lepsza niż kłótnie i ciągłe pretensje.

Praca i finanse: Marazm w pracy sprawi, że zaczniesz rozglądać się za nowymi możliwościami zawodowymi. To dobry kierunek. Czas na zmianę ścieżki kariery, drogi Skorpionie.

Zdrowie: Możesz być z siebie dumny – dzięki konsekwentnemu dbaniu o siebie możesz teraz cieszyć się dobrym zdrowiem, które pozwoli Ci zrealizować w tym miesiącu twoje życiowe marzenie. Powodzenia!

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Strzelec Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Na horyzoncie samotnych Strzelców w maju pojawi się ktoś interesujący. Nie zwlekaj i kuj żelazo póki gorące. Strzelce w związkach będą mogły cieszyć się harmonią i spokojem.

Praca i finanse: W tym miesiącu będziesz potrzebować więcej gotówki niż zwykle. Nie zapożyczaj się jednak. Lepiej zaciśnij pasa, skorzystaj z własnych oszczędności i żyj spokojnie bez długów.

Zdrowie: Kontroluj swoje nawyki żywieniowe. Małe i większe grzeszki w codziennej diecie mogą negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu i samopoczuciu w kolejnych miesiącach. 

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Koziorożec Maj 2020

Miłość i życie prywatne: Jeśli czegoś naprawdę chcesz, zrób to i nie szukaj wymówek. Nawet jeśli nie będzie łatwo, to możesz wierzyć gwiazdom – podjęty wysiłek się opłaci i uszczęśliwi nie tylko Ciebie. 

Praca i finanse: Ciepłe majowe dni i długie wieczory sprawią, że praca zejdzie na drugi plan. Nie osiadaj jednak na laurach i nie zwalniaj tempa. Nie chcesz chyba zawieść swoich przełożonych?

Zdrowie: Kłopoty ze wzrokiem znów dadzą o sobie znać. Nie zwlekaj dłużej i umów się wreszcie na wizytę do okulisty. Pozornie błahe rzeczy mogą przerodzić się w poważniejsze kłopoty zdrowotne.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na czerwiec dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris