Zamknij

Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaków

Anna Parcheta
14.03.2020 16:07
Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaków
fot. Shutterstock

Sprawdź horoskop na październik 2020 dla swojego znaku zodiaku. Zobacz, co czeka Cię w pracy, miłości i finansach.

Horoskop Wodnik Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Wyrażanie uczuć nigdy nie było Twoją mocną stroną, ale najwyższy czas nad tym popracować. Pamiętaj, że słowa mogą ranić bardziej niż czyny, więc rozmawiając z bliską Ci osobą, licz się z jej uczuciami i starannie dobieraj słowa. Nie każdy jest taki twardy jak Ty.

Praca i finanse: W pracy ktoś będzie próbował Ci zaszkodzić i rzuci na Ciebie bezpodstawne oskarżenia. Nie daj się jednak wciągnąć w podjazdową wojenkę i doprowadź do konfrontacji w obecności szefa – możesz być pewien, ze wyjdziesz z niej obronną ręką.   

Zdrowie: Napięta atmosfera w pracy przełoży się na Twoje samopoczucie. Napięcia w mięśniach i kręgosłupie dadzą o sobie znać w drugiej połowie miesiąca, więc zawczasu pomyśl o sposobie na relaks.

Horoskop Ryby Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w stałych związkach będą nieco znudzone monotonią i zmęczone codziennymi drobnymi kłopotami, dlatego od domowych problemów zaczną uciekać w pracę. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Niezałatwione sprawy wrócą prędzej czy później ze zdwojoną siłą, dlatego najlepiej zajmij się nimi od razu. Single mogą liczyć na płomienny romans.

Praca i finanse: Październik przytłoczy Cię mnóstwem pracy i niezamkniętych projektów. Na szczęście masz w zespole osobę, na którą zawsze możesz liczyć. Poproś o wsparcie wprost, a na pewno je otrzymasz. Pamiętaj jednak, by ją za to docenić.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie bez zarzutu. Jeśli planujesz jakieś zabiegi lub operacje, również te z gatunku medycyny estetycznej, październik to bardzo dobry moment, by je wykonać.

Horoskop Baran Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz się zmęczony wysłuchiwaniem żali i pretensji partnera i znajomych. Zamiast się frustrować, zaproponuj szczerą rozmowę, w której wszystko sobie wyjaśnicie.

Praca i finanse: Do końca miesiąca w pracy uda Ci się nadrobić zaległości, które wprawdzie powstały nie z Twojej winy, ale miały wpływ na Twoje działania. Zapunktujesz tym u szefa, co będzie wiązało się z gratyfikacją finansową.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie nie tylko dla siebie, lecz także dla swoich bliskich, którzy bardzo się o Ciebie martwią. Nie zaniedbuj regularnych badań i wizyt kontrolnych.

Horoskop Byk Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Ruchy Merkurego sprawią, że zmienisz postrzeganie samego siebie. Zmiany wewnętrzne, a także zewnętrzne, których dokonasz, spowodują, że wydasz się dla otoczenia znacznie bardziej atrakcyjny niż zazwyczaj. Nic więc dziwnego, że posypią się propozycje spotkań, zwłaszcza od płci przeciwnej.

Praca i finanse: W październiku praca nie będzie dla Ciebie przykrym obowiązkiem, ale przyjemnością i wyzwaniem. O finanse w październiku nie musisz się martwić – przychylny układ gwiazd sprawi, że Twój portfel będzie zasobny.

Zdrowie: Nie bagatelizuj podwyższonego poziomy cholesterolu. Na razie to nic poważnego, ale może przerodzić się w większe kłopoty ze zdrowiem. Udaj się do lekarza i zmień dietę na niskotłuszczową.

Horoskop Bliźnięta Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Zastanów się nad tym, ile uwagi poświęcasz osobom i sprawom najważniejszym oraz, ile czasu trwonisz z ludźmi, dla których nic nie znaczysz. Zacznij mądrze gospodarować swoim czasem, a jeśli przeszłość znów zapuka do twoich drzwi, po prostu nie otwieraj.

Praca i finanse: W pracy gwiazdy wróżą Ci nieustające pasmo sukcesów. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. W październiku nie będziesz także narzekać na zasobność portfela. Jeśli zaufasz dobrym radom rodziny, będziesz mógł zwielokrotnić swoje zyski.

Zdrowie: Krótkie dni z małą ilością słońca dadzą Ci się we znaki i sprawią, że poczujesz się rozdrażniony i bez energii. Aby temu zaradzić, zaplanuj krótki urlop w jakieś ciepłe miejsce w drugiej połowie miesiąca.

Horoskop Rak Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Singlom gwiazdy wróżą powodzenie u płci przeciwnej. Nowa znajomość może przerodzić się w coś więcej, jednak będzie to wymagało od Was sporo poświęcenia. Raki w stałych związkach będą cieszyć się spokojem i wzajemnym zrozumieniem.

Praca i finanse: W drugiej połowie miesiąca Jowisz wesprze Cię w Twojej pracy, a pozytywna energia, której przypływ poczujesz po 22. dniu miesiąca, sprawi, że uda Ci się zrealizować  w terminie projekt, który wszystkim wydawał się skazany na porażkę. Dzięki temu zaskarbisz sobie wdzięczność szefa i współpracowników.  

Zdrowie: Drobne problemy skórne takie jak suchość i szorstkość są spowodowane warunkami atmosferycznymi. Chłodne jesienne powietrze ewidentnie Ci nie służy, zainwestuj więc w dobre dermokosmetyki.

Horoskop Lew Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Uważaj na konflikty z partnerem lub bliskim przyjacielem, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca. Nie wikłaj się w niepotrzebne konflikty – gra nie jest warta świeczki i tym razem lepiej odpuścić.

Praca i finanse: W pracy przydadzą Ci się pragmatyczne podejście i racjonalizm. W konfliktach w zespole nie opowiadaj się po żadnej ze stron. Pozostań neutralny, a Twój szef to doceni. Większe zakupy i inwestycje lepiej odłożyć na drugą połowę miesiąca, kiedy układ gwiazd będzie korzystniejszy dla Twojego znaku.

Zdrowie: Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego jak najszybciej idź do lekarza i skonsultuj dolegliwość, która niepokoi Cię od jakiegoś czasu. Szybko podjęte leczenie pozwoli sprawnie uporać się z problemem.

Horoskop Panna Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Twoja ponurość i brak uśmiechu będą odstraszać wszystkich wokół. Jeśli nie chcesz zostać sam, wyluzuj wreszcie i uśmiechnij się do otoczenia, a zwłaszcza do swoich najbliższych, którzy chcą dla Ciebie jak najlepiej.

Praca i finanse: W tym miesiącu lepiej zagospodaruj swój budżet. Dodatkowe środki finansowe przydadzą się zwłaszcza w połowie miesiąca. W pracy będziesz cieszyć się stabilna i dobrą sytuacją oraz miłą atmosferą.

Zdrowie: Zacznij dbać nie tylko o swoje ciało, lecz także o ducha. Medytacja, kontemplacja i techniki relaksacyjne pozwolą Ci przywrócić harmonię między ciałem a umysłem.  

Horoskop Waga Październik 2020

Miłość i życie prywatne:  W październiku Wagi będą bardzo skupione na pracy, przez co nie zauważą miłości, która stanie na ich drodze. Szansa na wielkie uczucie jest tylko jedna, więc nie zmarnuj jej i spróbuj znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.

Praca i finanse: Październik to czas zdecydowanych działań i nowych wyzwań. Upór, odwaga i konsekwencja zapewnią Ci sukces nie tylko w pracy, lecz także w finansach. Dodatkowe zarobki mądrze zainwestuj.

Zdrowie: W październiku koniecznie zadbaj o swoją kondycję fizyczną. Choć początki nie będą łatwe, wysiłek się opłaci – zyskasz lepsze samopoczucie i piękną sylwetkę.

Horoskop Skorpion Październik 2020

Miłość i życie prywatne: Życie prywatne wysunie się w październiku na plan pierwszy. Aby Twoje relacje z bliskimi – partnerem, rodziną i przyjaciółmi nie pogorszyły się, musicie dużo rozmawiać, unikając krzywdzących ocen i oskarżeń.

Praca i finanse: Współpraca, elastyczność i kompromis to słowa klucze, o których nie powinieneś zapominać w październiku. Tylko dzięki takim działaniom uda Ci się przetrwać burzliwy okres w Twojej firmie i wyjść na finansową prostą.

Zdrowie: Na początku miesiąca mogą pojawić się poważniejsze problemy zdrowotne z tarczycą lub wątrobą. Nie bagatelizuj ich i jak najszybciej umów się na wizytę do specjalisty.

Horoskop Strzelec Październik 2020

Miłość i życie prywatne: W życiu prywatnym Strzelce będą potrzebowały wiele taktu i dyplomacji. Osiągnięcie celów, na których Ci zależy nie będzie łatwe, ale nie jest też niemożliwe. Próbuj do skutku – gwiazdy Ci sprzyjają.

Praca i finanse: Październik to dobry moment na zawalczenie o podwyżkę lub awans. Zanim jednak podejmiesz rozmowę z szefem, najpierw postaraj się udowodnić mu, że naprawdę na to zasługujesz. Gdy to zrobisz, możesz być pewien, że szef nie będzie potrafił Ci odmówić.

Zdrowie: Twój metabolizm znacznie spowolni, co negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Aby temu zaradzić, zwróć większą uwagę na swoją dietę, a także zwiększ codzienną aktywność fizyczną. Jeśli problemy nie będą ustępowały – na wszelki wypadek odwiedź lekarza.

Horoskop Koziorożec Październik 2020

Miłość i życie prywatne: W październiku będziesz próbował naprawić błędy popełnione w poprzednich miesiącach, będzie jednak na to już za późno. Jeśli nie wykorzystałeś swojej szansy w odpowiednim momencie, możesz teraz mieć pretensje tylko do siebie. 

Praca i finanse:  Wewnętrzne rozterki sprawią, że w pracy będziesz rozkojarzony, przez co popełnisz kilka niewybaczalnych błędów. Pilnuj się, Koziorożcu – jesteś teraz na cenzurowanym. Inwestycje podjęte przed 22. dniem miesiąca okażą się wyjątkowo niekorzystne i przysporzą Ci kłopotów finansowych w kolejnych miesiącach.

Zdrowie: Na kłopoty z układem trawiennym, które będą Cię nękać zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca pomoże zmiana diety i włączenie do niej ostrych przypraw. Imbir, kurkuma i chilli wspomogą proces trawienia i sprawią, że poczujesz się nieco lepiej.

Zobacz także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris