Zamknij

Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
14.03.2020 16:45
Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Poznaj horoskop na sierpień 2020 dla swojego znaku zodiaku i sprawdź, co spotka cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop Wodnik Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: W sierpniu życie rodzinne i towarzyskie zejdzie na dalszy plan. Skupisz się na pracy, przez co Twoim bliscy mogą poczuć się zaniedbani. Bądź ostrożny, Wodniku – kariera to nie wszystko.

Praca i finanse: Sierpień w pracy zacznie się intensywnie. Na horyzoncie widać nowy projekt, którego realizacja może diametralnie zmienić Twoją sytuację finansową. Uzbrój się jednak w cierpliwość – w tym miesiącu na polu zawodowym nic nie będzie przychodziło Ci łatwo.

Zdrowie: Stres, brak odpoczynku i ciągłe zmęczenie mogą negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie i samopoczucie. Mimo dużej ilości pracy nie zapominaj o tym, by o siebie dbać i się wysypiać.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Ryby Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Miłość doda Ci skrzydeł i w sierpniu nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Organizacja spotkań z przyjaciółmi i bliskimi sprawi Ci ogromną przyjemność, a Ty sam będziesz postrzegany jako dusza towarzystwa.

Praca i finanse: W sierpniu będziesz mocno zaangażowany nie tylko zawodowo, lecz także społecznie. Zaczniesz udzielać się w organizacjach charytatywnych czy instytucjach prężnie działających w Twojej lokalnej społeczności. I choć te działania nie zmienią w żaden sposób Twojej sytuacji finansowej, to dadzą Ci mnóstwo satysfakcji.   

Zdrowie: W sierpniu Twój stan zdrowia będzie bez zarzutu, przez co będziesz mógł w spokoju realizować wszystkie swoje plany zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Baran Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Sierpień dla Baranów to czas zmiany życiowego kursu. Podejmiesz ważne i trudne dla Ciebie decyzje, których skutki będziesz odczuwał jeszcze przez długi czas. Nie bój się jednak – czas wreszcie ruszyć do przodu i zacząć żyć pełnią życia.

Praca i finanse: Możesz liczyć na wsparcie i życzliwość zarówno szefa, jak i kolegów z pracy, którzy pomogą Ci zrealizować Twoje cele zawodowe. Nie zapomnij okazać im za to wdzięczności. Z większymi inwestycjami wstrzymaj się do połowy miesiąca.

Zdrowie: Na Twoje samopoczucie dobrze wpłyną częsty relaks i medytacja. Po 20. dniu miesiąca poczujesz przypływ pozytywnej energii, która sprawi, że będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Byk Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Sytuacja w związku będzie napięta i pełna emocji. Przygotuj się na rozwiązywanie problemów i trudne rozmowy. Nie zamiataj problemów pod dywan. Jeśli to zrobisz – one wrócą jak bumerang w kolejnych miesiącach.

Praca i finanse: Jeśli w pracy postawisz na grę zespołową i wykażesz się elastycznością w działaniu, sukces przyjdzie szybciej, niż się spodziewałeś. Sierpień pod względem finansowym będzie stabilny, a dzięki okazałej premii będziesz mógł pozwolić sobie na zakup czegoś, o czym od dawna marzyłeś.

Zdrowie: To dobry czas na zmiany w trybie życia i sposobie odżywiania. Postaw na odpowiednią dietę i dużo ruchu. Nie bój się także poeksperymentować z zabiegami medycyny estetycznej.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Bliźnięta Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Twoje życie towarzyskie w sierpniu będzie bardzo intensywne, co przyniesie Ci wiele radości i pozwoli odnowić kontakty ze znajomymi z dawnych czasów. To także dobry czas, by przeanalizować dotychczasowe relacje i zakończyć te, które nie mają przyszłości. Samotne Bliźnięta mają szansę poznać kogoś interesującego w drugiej połowie miesiąca.

Praca i finanse: Z natłokiem obowiązków pomoże Ci poradzić sobie perfekcyjne planowanie i dobre zarządzanie czasem, w czym nie masz sobie równych. Pomoc szefowi w krytycznej sytuacji przy realizacji ważnego projektu sprawi, że zapunktujesz w jego oczach i zostaniesz nagrodzony finansowo.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Zdrowie: Jesteś jak superbohater i zawsze działasz na sto procent swoich możliwości. Pamiętaj jednak, że Twój organizm też potrzebuje regeneracji i odpoczynku, dlatego w sierpniu zaplanuj dłuższy urlop. Relaks z bliską osobą sprawi, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Horoskop Rak Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Nowo poznana osoba zarazi Cię swoją pasją, która stanie się dla Ciebie odskocznią od nudnej codzienności. Wspólne hobby i wiele godzin spędzonych razem może być początkiem dłuższej relacji, a nawet wielkiej miłości.

Praca i finanse:  W sierpniu sytuacja w pracy będzie stabilna. Brak nowych projektów i wyzwań potraktujesz jednak nie jako stagnację, lecz zasłużony odpoczynek po intensywnej pracy. Korzystny układ gwiazd przepowiada większy przypływ gotówki pod koniec miesiąca.

Zdrowie: Aktywność fizyczna i uprawianie ulubionego sportu sprawi Ci jeszcze więcej radości niż zazwyczaj. Dzięki temu poczujesz się wyśmienicie nie tylko fizycznie, lecz także psychicznie.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Lew Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Długo wyczekiwana wielka miłość wreszcie zapuka do drzwi Twojego serca. Pamiętaj jednak, by zanim wpuścisz tam kogoś nowego, zrobić porządki po poprzedniej relacji. Twój nowy wybranek serca jest bardzo wrażliwą osobą – nie zrań jej. Lwy w stałych związkach będą wystawione na ciężką próbę i liczne pokusy.

Praca i finanse: W sierpniu, zwłaszcza jego pierwszej połowie, pamiętaj o tym, że idąc na kompromisy zyskasz więcej niż tworząc konflikty czy upierając się przy swoim. Jeśli planujesz większe inwestycje, wstrzymaj się z nimi do ostatniego tygodnia sierpnia.  

Zdrowie: Do 20. dnia miesiąca Lwy nie będą mogły narzekać na zdrowie, jednak po tym terminie spodziewaj się spadku formy. Remedium na Twoje dolegliwości okażą się relaks i sport.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Panna Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Sierpień upłynie Ci pod znakiem zacieśniania więzi rodzinnych. Panny w stałych związkach będą cieszyć się spokojem i stabilizacją. Samotne Panny zaś mają okazję na poznanie kogoś wyjątkowego.

Praca i finanse: W pracy pojawią się pewne przeszkody, ale tylko od Ciebie zależy, jak do nich podejdziesz. Możesz potraktować je jako wyzwanie i okazję do pokazania swoich kompetencji lub problem nie do rozwiązania. Wybór zależy od Ciebie. W sierpniu i finanse nie musisz się martwić.

Zdrowie: W sierpniu gwiazdy przepowiadają Ci skok formy, co umożliwi Ci realizację sportowych celów. Trenuj jednak rozsądnie, bo możesz nabawić się kontuzji.   

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Waga Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne:  Nowe znajomości i kontakty towarzyskie pochłoną Cię do tego stopnia, że zaniedbasz partnera i rodzinę. Nie idź tą drogą. Zabawa i dobre relacje ze znajomymi to nie wszystko.

Praca i finanse: Swoboda i decyzyjność, jakie otrzymasz od szefa, sprawią, że do obowiązków podejdziesz z nową energią i zapałem. Racjonalnie i z dystansem podejdź w tym miesiącu do wydatków, zwłaszcza tych, które mają na celu tylko spełnienie Twojego kaprysu.  

Zdrowie: Sierpień to doskonały czas, by zrezygnować z używek. Ogranicz picie kawy, alkoholu i rzuć palenie. Będziesz zaskoczony, jak szybko Twój organizm Ci się za to odwdzięczy.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Skorpion Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Sierpień to dobry moment, by wyrazić długo skrywane uczucia. Nie zwlekaj z tym dłużej. Jeśli nie zrobisz tego teraz, może być już za późno. Pamiętaj, że czasu nie da się cofnąć i nie wszystko da się naprawić.

Praca i finanse: W sierpniu będziesz miał nieco więcej wydatków niż zwykle. Do spraw finansowych podejdź więc z właściwą sobie ostrożnością i dobrze przemyśl każdy zakup. W pracy bądź sumienny, obowiązkowy i nie pozwalaj sobie na wpadki.

Zdrowie: Oszczędzaj energię i zadbaj o odpowiedni poziom cukru w diecie. Ogranicz słodycze i dosładzane napoje. Taka zmiana pozytywnie wpłynie nie tylko na wyniki Twoich badań, lecz także na Twoją sylwetkę i samopoczucie.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Strzelec Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: Cały miesiąc będziesz promienny i radosny, czym zjednasz sobie ludzi. Poczujesz też duża potrzebę bliskości i czułości, dlatego zaplanuj w sierpniu więcej chwil sam na sam ze swoim partnerem. Samotne Strzelce będą cieszyć się dużym zainteresowaniem płci przeciwnej.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię spokój i stabilizacja. Nic nie stanie na Twojej drodze do realizacji zawodowych celów, a gratyfikacja finansowa Cię nie minie. Gwiazdy Ci sprzyjają, Strzelcu.

Zdrowie: W tym miesiącu powinieneś wzmocnić swoją kondycję fizyczną. Dobrym pomysłem będzie zapisanie się na siłownię lub zajęcia fitness.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Koziorożec Sierpień 2020

Miłość i życie prywatne: W sierpniu z całą mocą dotrze do Ciebie, że zaprzepaściłeś szansę na wymarzony związek. Możesz próbować to naprawić, ale nie będzie to łatwe i będzie wymagało od Ciebie poważnych i trudnych decyzji. Zanim cokolwiek zrobisz, zastanów się, czy na pewno jesteś na to gotowy i wystarczająco odważny.   

Praca i finanse: Sierpień upłynie pod znakiem nieprzemyślanych i bezsensownych wydatków dokonywanych pod wpływem emocji, co może negatywnie wpłynąć na Twoją sytuację finansową. W pracy przygotuj się na krytyczne uwagi ze strony szefa i zespołu.

Zdrowie: Kłopoty finansowe i rozterki sercowe negatywnie wpłyną na Twoje samopoczucie. Będziesz czuł się zmęczony, zniechęcony i pozbawiony motywacji do działania. Tylko uporządkowanie pewnych spraw może przynieść Ci ulgę. 

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na wrzesień dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris