Zamknij

Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
14.03.2020 16:23
Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaków
fot. Shutterstock

Sprawdź horoskop na wrzesień 2020 dla swojego znaku zodiaku. Zobacz, co czeka Cię w pracy, miłości i finansach.

Horoskop Wodnik Wrzesień 2020  

Miłość i życie prywatne: We wrześniu skup się na utrzymaniu dobrych relacji rodzinnych i wewnętrznej harmonii. Dobra atmosfera w domu i wsparcie najbliższych będzie dla Ciebie kluczowe, by móc w spokoju poświęcić się swoim obowiązkom zawodowym.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię gorący okres, dlatego musisz pracować dwa razy ciężej niż zwykle i ciągle doskonalić swoje kompetencje. Wszystkie ważne decyzje finansowe odejmij na początku miesiąca, później układ gwiazd sprawi, że większe inwestycje będą wiązały się ze sporym ryzykiem.  

Zdrowie: We wrześniu uważaj na swoją dietę. Jedzenie byle czego i w pośpiechu może spowodować poważniejsze problemy z żołądkiem.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Ryby Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Ryby w stałych związkach będą nieco znudzone monotonią i zmęczone codziennymi drobnymi kłopotami, dlatego od domowych problemów zaczną uciekać w pracę. Nie jest to jednak najlepszy pomysł. Niezałatwione sprawy wrócą prędzej czy później ze zdwojoną siłą, dlatego najlepiej zajmij się nimi od razu. Single mogą liczyć na płomienny romans.

Praca i finanse: We wrześniu praca pochłonie Cię bez reszty. Nowe projekty i coraz większe wymagania ze strony szefa sprawią, że poczujesz nową motywację i chęć do działania. W finansach spokój i stabilizacja.

Zdrowie: Coraz krótsze dni z mniejszą ilością słońca sprawią, że poczujesz się zmęczony i wyczerpany. Dobrym pomysłem będzie więc krótki wyjazd na południe Europy. Wystarczy weekend w ciepłym miejscu, by odzyskać siły.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Baran Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Przygotuj się na kompromisy i pójście na ustępstwa. Jeśli chcesz, by Twój związek przetrwał, będziesz musiał zrezygnować z pewnej ważnej dla Ciebie rzeczy. Samotne Barany nawiążą kilka ciekawych znajomości. Tylko od Ciebie zależy, czy przerodzą się w głębsze uczucie.   

Praca i finanse: W pracy przydadzą się Twoje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Odpowiednim podejściem zjednasz sobie współpracowników i osiągniesz zamierzone cele. W sprawach finansowych gwiazdy wróżą Ci powodzenie – cały miesiąc upłynie pod znakiem dobrej passy.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie się dopominać Twojej uwagi właściwie przez cały miesiąc. Jeśli nie zajmiesz się nim wcześniej, po 20. dniu miesiąca możesz spodziewać się poważniejszych kłopotów.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Byk Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: We wrześniu Twój partner da Ci powody do zazdrości. Zanim jednak zaczniesz rzucać oskarżenia, zastanów się, czy nie ma w tym też trochę Twojej winy. Rozwiązanie powinna przynieść długa i szczera rozmowa. Samotne Byki powiększą grono swoich adoratorów, jednak żaden z nich nie jest tym jedynym. 

Praca i finanse: Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna, choć nie będziesz mógł spełnić swoich wszystkich zachcianek. W pracy gwiazdy wróżą dobrą atmosferę i spokój.

Zdrowie: Poziom Twojej energii będzie niższy niż w poprzednich miesiącach, dlatego postaw na odpoczynek i regenerację sił. Warto także zrobić okresowe badania i odwiedzić okulistę.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Bliźnięta Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Grono Twoich adoratorów powiększy się, a na Twojej drodze pojawi się pewna fascynująca osoba, z którą będziesz rozumieć się bez słów. Bliźnięta w stałych związkach mogą liczyć na harmonię i romantyczne chwile spędzone z ukochanym.

Praca i finanse: Wrzesień w pracy będzie spokojny, a szef – wyrozumiały i przychylnie nastawiony do Twoich pomysłów. To doskonały moment do rozmowy o nowych wyzwaniach i Twojej przyszłości zawodowej. Nie będziesz także narzekać na finanse – nadwyżki domowego budżetu przeznacz na drobne przyjemności i samorozwój.

Zdrowie: Korzystaj z ostatnich ciepłych i słonecznych dni, by zgromadzić jak najwięcej energii na długie, zimowe miesiące. Weekendy i wolne popołudnia poświęć na relaks i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu, aby w kolejnych miesiącach cieszyć się dobrym zdrowiem i pozytywną energią.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Rak Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Na życiu rodzinnym i relacjach z przyjaciółmi skup się zwłaszcza w pierwszej połowie miesiąca. Czas spędzony w gronie bliskich da Ci pozytywną energię, która będzie Ci potrzebna w pracy, zwłaszcza w drugiej połowie miesiąca. Single nadal będą szukać swojej drugiej połówki.

Praca i finanse: Druga połowa września zapowiada się w pracy bardzo intensywnie. Wtedy Twoje życie osobiste zejdzie na nieco dalszy plan i bez reszty oddasz się obowiązkom zawodowym. Nowe projekty wróżą poprawę sytuacji finansowej.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać. Jeśli myślisz o powiększeniu rodziny, wrzesień to najlepszy moment, by rozpocząć starania o dziecko.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Lew Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Twój urok osobisty przyciągnie do Ciebie wiele nowych osób, nie będziesz jednak zainteresowany przelotnymi romansami. Lwy w stałych wiązkach zadbają o swoje dotychczasowe relacje, single zaś – będą wytrwale szukać prawdziwej miłości. 

Praca i finanse: Gwiazdy wieszczą Lwom dobrobyt. Zarobisz znacznie więcej niż się spodziewałeś. Twoja pozycja w pracy będzie stabilna i niezagrożona, a relacje z szefem i współpracownikami – bardzo dobre.

Zdrowie: We wrześniu będziesz tryskać energią. Trudno będzie Ci usiedzieć w jednym miejscu, dlatego postanowisz zacząć uprawiać nowy sport. To bardzo dobry pomysł. Nie rzucaj się jednak od razu na głęboką wodę – Twoja kondycja fizyczna na to nie pozwala.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Panna Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Nie bój się poważnych rozmów na trudne tematy. Taki dialog, choć niełatwy, przyniesie oczyszczenie i harmonię w Twoim związku. Samotne Panny mają szansę spotkać pod koniec miesiąca miłość swojego życia.

Praca i finanse: Sukcesy zawodowe przełożą się na dobrą atmosferę w domu. Nowe zlecenie czy praca dodatkowa, której się podejmiesz, przyniosą Ci wymierne korzyści finansowe, a większy zastrzyk gotówki przyda się najbardziej pod koniec miesiąca.

Zdrowie: Zainwestuj w zdrową żywność i zadbaj o siebie. Wypadanie włosów i problemy z cerą to efekt stresu i niezdrowej diety.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Waga Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne:  We wrześniu Wagi w związkach docenią swojego partnera i przekonają się, jak wielkie szczęście mają w domu. Single rzucą się w wir spotkań towarzyskich, które mogą zaowocować nowymi, interesującymi znajomościami.

Praca i finanse: Twój szef podejmie decyzje, z którymi nie do końca będziesz się zgadzać. Bunt i upór nie mają jednak sensu. Jeśli chcesz zachować swoją pozycję zawodową i utrzymać stabilność finansową – będziesz musiał się podporządkować.

Zdrowie: Szukając sposobu na poradzenie sobie ze stresem wywołanym pracą, wypróbuj medytację. Choć ten sposób spędzania wolnego czasu wydaje Ci się nudny, szybko odczujesz pozytywne efekty, jakie Ci przyniesie.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Skorpion Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: We wrześniu gwiazdy wróżą Ci nowe wybuchy namiętności, bez względu na to, czy jesteś w stałym związku, czy też nie. Miłość doda Ci skrzydeł i sprawi, że poczujesz się jak nastolatek.

Praca i finanse: Wrzesień będzie przełomowy dla Twojej kariery. Nowe wyzwania zawodowe sprawią, że poczujesz wiatr w żaglach i nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Zmiana sytuacji zawodowej pociągnie za sobą także poprawę finansów.

Zdrowie: Cały wrzesień upłynie Ci pod znakiem pozytywnej energii, o którą zadba korzystny układ planet. Twoje samopoczucie będzie bez zarzutu, a stan zdrowia – doskonały.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Strzelec Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Strzelce będące rodzicami będą miały poważne kłopoty wychowawcze z dziećmi, co negatywnie wpłynie również na relacje z partnerem. Bezdzietni zaś mogą spodziewać się drobnych sprzeczek, które nie będą miały jednak poważniejszych konsekwencji dla Waszej relacji. Single pozostaną singlami.

Praca i finanse: Nieplanowane wydatki sprawią, że będziesz musiał zrewidować swój domowy budżet i zaplanować go znacznie lepiej niż w poprzednich miesiącach. W pracy Twoja sytuacja będzie stabilna, choć drobne utarczki ze współpracownikami mogą negatywnie wpłynąć na Twoją motywację.

Zdrowie: We wrześniu koniecznie zrób badania okresowe i skonsultuj je z lekarzem. Drobne kłopoty ze zdrowiem, które uda się zdiagnozować, pokonasz pod koniec miesiąca. Nie bagatelizuj ich jednak, bo mogą przerodzić się z coś poważniejszego.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop Koziorożec Wrzesień 2020

Miłość i życie prywatne: Koziorożce w stałych związkach we wrześniu odczują pustkę egzystencjalną i poczują się samotne w swoich związkach. Nieporozumienia z partnerem sprawią, że zaczniesz poważnie zastanawiać się nad przyszłością Waszej relacji. Samotnym Koziorożcom gwiazdy również nie wróżą szczęścia w miłości.

Praca i finanse: Praca stanie się miejscem, w którym będziesz mógł odpocząć od domowych kłopotów i uciec przed samotnością. Niestety napięcia z życia prywatnego będą miały także wpływ na jakość Twojej pracy, co nie ujdzie uwadze szefa. Jedynie Twoja sytuacja finansowa będzie nadal stabilna.

Zdrowie: Stres i zła atmosfera w domu odbiją się na Twoim zdrowiu. Jeśli napięta sytuacja będzie się przedłużać, pod koniec miesiąca możesz spodziewać się poważniejszych kłopotów z kręgosłupem.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris