Zamknij

Horoskop tygodniowy od 1 do 7 czerwca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
29.05.2020 14:45
Horoskop tygodniowyod 1 do 7 czerwca 2020
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, co spotka Cię w tym tygodniu? Zastanawiasz się, czy Twoje plany się powiodą i czy uda Ci się zrealizować wszystko, co sobie zamierzyłeś? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 1 do 7 czerwca i dowiedz się, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie w sprawach sercowych, zawodowych i związanych ze zdrowiem.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Wodniki w związkach odkryją w tym tygodniu, jak wielkim wsparciem jest dla nich partner. Okaże się, że bez niego Wasze życie byłoby o wiele trudniejsze. Single powinny uważnie rozglądać się dookoła siebie – wielka miłość jest blisko.

Praca i finanse:  W pracy zapowiada się spokojny i mniej intensywny tydzień. Nie pozwalaj sobie jednak na rozleniwienie i nie opuszczaj się w wykonywaniu swoich obowiązków, bo to na pewno nie umknie uwadze szefa. Pracuj sumienni i wytrwale cały tydzień.

Zdrowie: W tym tygodniu Twój układ pokarmowy może dać Ci się we znaki. Będzie to spowodowane głównie stresem i sporym napięciem emocjonalnym, które będzie towarzyszyć Ci w tym tygodniu. Dolegliwości miną, jak tylko odzyskasz spokój.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Twoi bliscy będą w tym tygodniu bardzo potrzebować Twojej uwagi, zainteresowania i wsparcia. Poświęć im nieco więc czasu i zadbaj o ich komfort psychiczny. Teraz Twoja rodzina powinna być dla Ciebie priorytetem.

Praca i finanse: W tym tygodniu bądź wspierający wobec swoich współpracowników. Jeśli komuś powinie się noga, zamiast donosić o tym szefowi, po prostu pomóż tej osobie. Gwiazdy mówią, że taka życzliwa postawa zostanie doceniona zarówno przez Twój zespół, jak i przełożonego.

Zdrowie: W tym tygodniu szczególnie dbaj o swoje zdrowie. Pośpiech i szybkie tempo życia mogą sprawić, że pod koniec tygodnia poczujesz się wyczerpany i bez energii. Na weekend koniecznie zaplanuj odpoczynek i relaks.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Bliska Ci osoba może w tym tygodniu mieć gorszy nastrój, być zmęczona i marudna. Nie irytuj się, tylko wspieraj ją. To dla Ciebie doskonała okazja, by pokazać, że ją kochasz i że się o nią troszczysz.

Praca i finanse: Ten tydzień zapowiada się wyjątkowo dobrze. W pracy będzie spokojnie i nie zaskoczą Cię żadne niemiłe niespodzianki. W sprawach finansowych gwiazdy mówią, że inwestycje, których się podejmiesz, będą strzałem w dziesiątkę.

Zdrowie:  Nie musisz martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że żadne poważne dolegliwości nie pokrzyżują Ci twoich planów i że możesz spokojnie realizować to, co sobie zamierzyłeś.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Rozmowy z przyjaciółmi i plany, które wspólnie zaczniecie snuć, oddalą od Ciebie zły nastrój i sprawią, że optymistycznie spojrzysz w przyszłość. To dobry czas na zbieranie inspiracji z różnych źródeł. Gwiazdy mówią, że niebawem będziesz mógł je wykorzystać.

Praca i finanse: W tym tygodniu licz się z tym, że będziesz musiał nadrobić pewne zaległości, również te, które nie powstały z Twojej winy. Nie załamuj się jednak i nie narzekaj. Jeśli wykonasz swoją pracę solidnie, pod koniec tygodnia możesz spodziewać się nagrody od szefa.

Zdrowie: Z powodu silnego wpływu Marsa w twoim znaku w tym tygodniu możesz być nieco markotny i mieć chandrę. Gwiazdy radzą, byś zalazł sposób, by oddalić od siebie czarne myśli i nieprzyjemne wizje.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: To dobry czas na generalny remont zarówno w Twoim mieszkaniu, jak i w życiu. Odważnie i bez obaw wprowadź wszystkie zmiany, o jakich od dawna marzysz. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, że wszystko przebiegnie po Twojej myśli.

Praca i finanse: Początek tygodnia zapowiada się bardzo pracowicie. Bądź drobiazgowy, zwracaj uwagę na szczegóły i pamiętaj o wszystkim, a już pod koniec tygodnia będziesz mógł świętować sukces, którego będziesz głównym autorem.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz prawdziwym wulkanem energii. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych i będziesz czuć, że możesz przenosić góry. Planetarna aura Ci sprzyja, a pozytywny wpływ Jowisza w Twoim znaku zadba o to, by na nic nie zabrakło Ci sił.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych zapowiada się więcej spokoju i harmonii, zwłaszcza dla Wag w związkach. Single nadal będą szukać miłości swojego życia, ale podejdą do tematu bardziej rozsądnie i mniej emocjonalnie. Gwizdy mówią, że to dobra strategia.

Praca i finanse: Pod koniec tygodnia trzymaj rękę na pulsie i bądź cały czas w pogotowiu, bo ktoś może wpaść w panikę i dramatycznie potrzebować Twojej pomocy. To będzie dla Ciebie doskonała okazja, by się wykazać i zaimponować szefowi.

Zdrowie: W tym tygodniu szczególnie dbaj o swoje zęby. Nadmiar słodyczy i słodzonych nabojów może mieć bardzo negatywny wpływa na Twoje szkliwo, dlatego poza myciem zębów rano i wieczorem, szczotkuj je po każdym posiłku lub żuj gumę.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy mówią, że to dobry tydzień na zadawanie pytań, które nurtują Cię od dłuższego czasu. Bądź wytrwały i domagaj się odpowiedzi. Najwyższy czas porzucić domysły i zobaczyć, jak wyglądają same fakty. 

Praca i finanse: Na początku tygodnia odmówisz realizacji pewnego zadania, które wyda Ci się zbyt trudne. Nie zdziw się jednak, kiedy po koniec tygodnia okaże się, że ktoś inny poradził sobie z nim doskonale i zebrał pochwały od szefa.

Zdrowie: Nieprzyjemny zapach z ust, z którym będziesz zmagać się w tym tygodniu, może być efektem niewłaściwej higieny jamy ustanej lub poważniejszych kłopotów ze strony układu pokarmowego. Zaopatrz się w odświeżacz oddechu, a jeśli kłopoty nie ustąpią, zgłoś się do lekarza.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Nie brnij w dwuznaczne sytuacje. Nieśli nie wiesz, do czego zmierza dana relacja, ustal to, zanim się zaangażujesz, bo możesz przeżyć bolesne rozczarowanie. Gwizdy mówią, że łatwiej się nie zakochać niż musieć odkochiwać.

Praca i finanse: Nie rezygnuj z tego, na czym Ci zależy. Gwiazdy mówią, że jeśli cały tydzień będziesz wytrwale i konsekwentnie do tego dążył, to pod koniec tygodnia dopniesz swego i będziesz mógł świętować swój mały sukces.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie, ale nie zamartwiaj się nim na zapas. Snucie czarnych wizji niczego nie zmienia, a z pewnością Ci nie pomaga, dlatego zajmuj się tym, co jest tu i teraz, pamiętaj o profilaktyce, ale myśl pozytywnie.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień będzie niespokojny, a to za sprawą wpływu Marsa w Twoim znaku. Będziesz musiał zmierzyć się z konfliktami wśród bliskich i nieprzyjemnymi sytuacjami, które będą wymagały wyjaśnienia. Gwiazdy radzą, byś uzbroił się w cierpliwość.

Praca i finanse: W tym tygodniu masz szansę pozbyć się czegoś, co od dłuższego czasu sprawia ci kłopoty i utrudnia pracę. Gwiazdy mówią, że wystarczy jedna przemyślana decyzja, by Twoje miejsce pracy stało się tak przyjazne jak Twój własny dom.

Zdrowie: To dobry czas, by bliżej poznać medycynę naturalną. Zainteresuj się ziołolecznictwem, bo wiele drobnych dolegliwości, które czasem Ci dokuczają, można rozwiązać za pomocą naparów czy herbatek ziołowych.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień zweryfikuje wiele Twoich relacji i sprawi, że zapragniesz zrobić w nich porządek. Zakończysz znajomości, które zbytnio Cię obciążają psychicznie i sprawiają, że tracisz energię, a zacieśnisz relacje z osobami, które sprawiają, że się uśmiechasz.

Praca i finanse: W pracy szykuje się dość trudny tydzień. Natłok obowiązków oraz biurowe intrygi, które będą powstawać jak grzyby po deszczu, sprawią, że na weekend będziesz czekał ze znacznie większą niecierpliwością niż zwykle.

Zdrowie: Gwiazdy mówią, że w tym tygodniu warto poćwiczyć jogę, by zredukować stres, odprężyć ciało i wyciszyć umysł. Już kilka minut tych ćwiczeń dziennie zapewni Ci doskonałą kondycję fizyczną i spokój ducha.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Poczujesz, że masz za mało przestrzeni i czasu dla siebie, a bliska osoba będzie próbowała jeszcze bardziej to ograniczyć. Pod koniec tygodnia będziesz musiał wytłumaczyć jej, że nie może Cię cały czas kontrolować, i wyznaczyć jasne granice.

Praca i finanse: W pracy uważaj na leniwych i mniej zdolnych współpracowników, którzy będą chcieli odnieść sukces podczepiając się pod twoją ciężką pracę. Nie pozwól na to i ostro się temu przeciwstaw. Jeśli będzie trzeba, poinformuj o tym szefa.

Zdrowie: Uważaj w tym tygodniu na drodze, zwłaszcza wracając z pracy. Zdejmij nogę z gazu, bądź ostrożny i kieruj się zasadą ograniczonego zaufania. Pamiętaj, że lepiej dojechać spóźnionym niż nie dotrzeć w ogóle.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 1 do 7 czerwca 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz marzył o krótkich wakacjach w ciepłym, rozgrzanym zachodnim słońcem miejscu. Przed wyprawą nie zapomnij jednak załatwić wszystkich dokumentów i zebrać odpowiednich zezwoleń, abyś nie miał kłopotów z przejazdem.

Praca i finanse: Poczujesz rozleniwienie i zniechęcenie do pracy. Będziesz miał poczucie, że projektów, przy których pracujesz, nigdy nie da się wdrożyć. Gwiazdy mówią jednak, że nawet najtrudniejsze projekty można zrealizować – wystarczy czas, chęci i podjęcie odpowiednich działań.

Zdrowie: Na częste i nawracające bóle głowy może Ci pomóc medycyna wschodnia. Zgłęb jej tajniki, a sam będziesz zdziwiony, w jak prosty sposób można sobie poradzić z takimi dolegliwościami, które utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na czerwiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris