Zamknij

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

07.08.2020 15:02
Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Zastanawiasz się, czy wszystkie twoje plany w tym tygodniu Ci się powiodą? Gwiazdy już to wiedzą. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co Cię czeka w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To doskonały tydzień, by zrobić generalne porządki. Mów jednak nie o bałaganie, który masz w domu, lecz o tym… w Twojej głowie. Zastanów się nad tym, czego pragniesz i do czego zmierzasz.

Praca i finanse:   Zamiast ciągle narzekać, doceń to, co masz. Choć Twoja praca może nie jest idealna, to pomyśl o tych wszystkich osobach, które wiele by dały, żeby mieć to, co Ty. Szanuj to, bo nie wiesz nawet jak łatwo możesz to stracić.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć skłonność do narzekania, marudzenia i wynajdowania sobie powodów do zmartwień. Przez to możesz być nerwowy i mieć obniżony nastrój. Pomóc może Ci tylko zmiana nastawienia do świata.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś bliski będzie w tym tygodniu bardzo potrzebował Twojego wsparcia. Zrób wszystko, aby mu pomóc. Najlepszą nagrodą za trud, który włożysz, będzie uśmiech i szczęście tej osoby.

Praca i finanse: Jeśli chcesz, aby wszystko było zrobione dobrze i dopięte na ostatni guzik, a nie możesz zająć się tym sam, zleć to komuś, na kim zawsze możesz polegać. W przeciwnym razie będziesz musiał po kimś poprawiać.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem, a jedyna rzecz, która może psuć Ci humor, to kłopoty bliskiej Ci osoby. Gwiazdy mówią jednak, że nie powinieneś się zamartwiać – wszystko dobrze się ułoży.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: To doskonały czas, by rozwiązać poważne problemy rodzinne, które zamiatane pod dywan przez wiele lat, wybuchną teraz z nową siłą. Planetarna aura sprzyja poważnym i szczerym rozmowom, więc wykorzystaj to.

Praca i finanse: Ten tydzień w pracy zapowiada się nieco luźniej. Będziesz mógł odpocząć i poświęcić czas na rozwój zawodowy i planowanie dalszej ścieżki kariery. Wykorzystaj to. Ułóż plan i konsekwentnie go realizuj.

Zdrowie:  W tym tygodniu szczególnie o siebie dbaj i minimalizuj stres, bo jego nadmiar da Ci się we znaki. Jeśli ktoś szuka zaczepki i otwarcie dąży do konfliktu, po prostu nie reaguj i nie dopuszczaj do siebie negatywnych emocji.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć w tym tygodniu poczucie, że twoje sprawy prywatne zmierzają w niewłaściwym kierunku i że nie jesteś szczęśliwy. Najwyższy czas to zmienić i obrać inny kurs. Nie podążaj drogą, która wydaje Ci się nieodpowiednia.

Praca i finanse: Afirmacje mają sens tylko wtedy, gdy po ich wykonaniu, zaczynasz dążyć do tego, co sobie zwizualizowałeś. Jeśli poprzestajesz na wyobrażaniu sobie swoich przyszłych sukcesów, nie dziw się, że one nie nadchodzą.

Zdrowie: Nie będziesz mieć większych problemów ze zdrowiem. Ten tydzień upłynie Ci spokojnie i sprawi, że nie będziesz musiał o nic się martwić. Będzie dopisywać Ci dobre samopoczucie i świetnty humor.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz w tym tygodniu celebrować życie i czerpać z niego pełnymi garściami. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a Ty będziesz wreszcie wiedział, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i kiedy należy przestać podążać za tym, co nie rokuje na przyszłość.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz liczyć na bardzo dobra komunikację z szefem oraz jego wyrozumiałość. Jeśli chcesz załatwić coś ważnego dla siebie, czwartek to dobry dzień na szczerą i spokojną rozmowę z przełożonym.

Zdrowie: W tym tygodniu musisz znaleźć sposób na relaks i wyciszenie i szczególnie zadbać o swój komfort psychiczny. Gwiazdy mówią, że najlepszym lekarstwem na wszystkie smutki i przeciwności losu będzie Twój ukochany sport.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nowo poznana osoba w tym tygodniu zawróci Ci w głowie i zawładnie Twoimi wszystkimi myślami. O ile dla singli to okazja, na którą długo czekały, o tyle Raki w związkach powinny mieć się na baczności.

Praca i finanse: W pracy bądź wyrozumiały dla swoich współpracowników. Nie każdy jest tak doświadczony jak Ty i nie każdy tak szybko się uczy. Jeśli jednak poświęcisz chwilę, zobaczysz, że z każdego można wykrzesać coś dobrego.

Zdrowie: To doby czas, by trochę odpocząć i pomyśleć o sobie. Weź kilka dni wolnego i wyjedź gdzieś na krótki urlop. Nie musisz wybierać wcale odległego kierunku. Wystarczy niewielka zmiana otoczenia, by poczuć się lepiej.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś z przeszłości pojawi się w Twoim życiu i wywoła w nim niemałe zamieszanie. Gwiazdy radzą byś… zaryzykował i odnowił tę znajomość. Wreszcie poczujesz motyle w brzuchu, których tak długo Ci brakowało.

Praca i finanse: W tym tygodniu będziesz musiał powierzyć swoje obowiązki komuś innemu. Okaże się, że ta osoba poradzi sobie z nimi znacznie lepiej niż Ty. Wyrosła Ci spora konkurencja pod bokiem i nie umknie to uwadze szefa.

Zdrowie: Twoje zdrowie da Ci w tym tygodniu się we znaki. Niestety będą dokuczać Ci często nawracające migreny, które pokrzyżują znaczną część twoich planów. Będziesz musiał się z tym pogodzić.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Cały tydzień będziesz rozpamiętywał złe decyzje, które podjąłeś dawno temu, i wmawiał sobie, że gdyby nie one byłbyś teraz w innym miejscu swojego życia. Bardzo możliwe. Czy jesteś jednak pewny, że w lepszym?

Praca i finanse: W tym tygodniu wrzuć na luz i odpuść sobie swoje perfekcjonistyczne podejście do wszystkiego. Paradoksalnie im bardziej się starasz, tym gorzej wychodzi, więc pozwól sobie na podążanie za tym, co przynosi los.

Zdrowie:  Twój kiepski nastrój w tym tygodniu będzie wynikał z Twojego nastawienia do świata i innych ludzi. Jeśli uważasz, że cały wszechświat sprzysiągł się przeciwko Tobie, nie dziw się, że nie potrafisz wykrzesać z siebie optymizmu.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne:  Zamiast się nad sobą roztkliwiać i użalać, że nic Ci nie wychodzi, lepiej weź byka za rogi i spróbuj coś zmienić. Stawianie się zawsze w pozycji ofiary sprawia, że inni też zaczynają Cię tak postrzegać.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy czeka Cię dużo zadań i bardzo intensywny czas. Jeśli jednak podejdziesz do tego ze spokojem i metodycznie ułożysz sobie plan działania, uda Ci się ze wszystkim uporać.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu powodów, by narzekać na swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, byś nie musiał martwić się żadnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć w tym tygodniu poważny kłopot i poczujesz, że on Cię przerasta. Zamiast borykać się z nim samemu i zamartwiać, nie wahaj się poprosić o pomoc bliskich. Możesz być pewien, że nie spotkasz się z odmową.

Praca i finanse: W tym tygodniu pracy sumiennie i bądź bardzo dokładny, bo ktoś nieustannie będzie patrzył Ci na ręce. Od wyników jego obserwacji zależy twoja dalsza kariera zawodowa, a może nawet – twoja posada. Lepiej się postaraj.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Jowisz, który ma silny wpływ w Twoim znaku, zadba o to, by nie niepokoiły Cię żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja, więc korzystaj z tego.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu nie trać czasu na ludzi, którzy za nic sobie mają Twoje uczucia i drwią z Ciebie, gdy o nich mówisz. Choć to niełatwe, odwróć się na pięcie i idź w drugą stronę.

Praca i finanse: Zaczniesz myśleć nad zmianą pracy i szukać nowych kierunków rozwoju. To bardzo dobry pomysł. Zamiast jednak przeglądać ogłoszenia, najpierw odezwij się do znajomych. Gwiazdy mówią, że ktoś ma dla Ciebie ciekawą ofertę.

Zdrowie: Nie musisz dziś martwić się o swoje zdrowie. Gwiazdy ześlą Ci w tym tygodniu dobre samopoczucie i świetny nastrój. Nie pozwól go sobie zepsuć i otaczaj się dobrymi pozytywnie nastawionymi ludźmi.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 10 do 16 sierpnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu rodzinna sielanka będzie trwała w najlepsze, a cudownych, pełnych życzliwej atmosfery chwil z najbliższymi nie zakłóci Ci nikt ani nic. Możesz być dumny z pięknego obrazka, który stworzyłeś.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się nieco luźniejszy tydzień. Nie będziesz miał zbyt wiele zadań do wykonania i będziesz mógł nareszcie trochę odsapnąć i zregenerować siły. Korzystaj z tego i nie myśl o pracy, kiedy nie musisz.

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na słońce i nie wychodź na dwór bez nałożenie kremu z filtrem. W przeciwnym razie będziesz musiał zmierzyć się z nieestetycznymi poparzeniami i czerwoną skórą. Będziesz wyglądał jak rak, Koziorożcu.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris