Zamknij

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
09.05.2020 21:49
Horoskop tygodniowy
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 11 do 17 maja 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Będziesz mieć w tym tygodniu mnóstwo spraw do przedyskutowania z przyjaciółmi i z wdziękiem przekonasz ich do swoich pomysłów. Gwiazdy mówią, że wszystkie Wasze plany się powiodą, musicie tylko przywiązać dużą wagę do szczegółów.

Praca i finanse:  W tym tygodniu pojawi się szansa na zrobienie bardzo intratnego biznesu lub nowa propozycja zawodowa w Twojej pracy, która będzie wiązała się ze wzrostem zarobków. Planetarna aura Ci sprzyja, więc jeśli tylko będziesz kierować się swoim doświadczeniem, wkrótce będziesz liczyć zyski.

Zdrowie: Ten tydzień upłynie Ci spokojnie. Na horyzoncie nie widać żadnych większych kłopotów ze zdrowiem. W weekend gwiazdy ześlą Ci dodatkową porcję energii i pozytywnego nastawienia, które pomoże Ci zrealizować wszystkie Twoje plany.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu wyjaśni się pewna sprawa, która nurtuje Cię od jakiegoś czasu. Gwiazdy mówią, że finał całej historii będzie szczęśliwy, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Weekend sprzyja załatwianiu spraw rodzinnych.

Praca i finanse: Twoje sprawy zawodowe będą toczyć się swoim zwykłym rytmem. Uważaj tylko, by nie stwarzać niepotrzebnie sztucznego ciśnienia i nerwowej atmosfery. Nie ma takiej potrzeby, bo gwiazdy mówią, że wszystkie zadania uda Ci się wykonać solidnie i na czas.

Zdrowie: Nie będziesz mieć w tym tygodniu większych powodów do narzekania na swoje zdrowie. Gwiazdy mówią, że z drobnymi dolegliwościami związanymi z bólem głowy uda Ci się szybko poradzić domowymi sposobami.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Samotne Barany będą w tym tygodniu swatane przez znajomych z kimś, na kogo same nie zwróciłyby uwagi. Tym razem warto jednak zaufać znajomym, bo mogą mieć rację. Barany w związkach czeka harmonia i spokój w relacji z partnerem.

Praca i finanse: Tydzień w pracy minie Ci spokojnie i bez większych kłopotów. Skup się na jak najlepszym wykonywaniu swoich obowiązków i staraj się, by nie narobić sobie zaległości. O finanse nie musisz się martwić – wszystko jest pod kontrolą.

Zdrowie: Wyczerpanie, które możesz odczuwać wieczorami, jest spowodowane przemęczeniem i tym, że bardzo dużo pracujesz. Koniecznie zaplanuj sobie czas na odpoczynek. Codziennie wieczorem powinieneś znaleźć przynajmniej pół godziny na relaks.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Rozmowa z kimś bliskim sprawi, że znów poczujesz się potrzebny i kochany, a to z kolei zmotywuje Cię do większego dbania o relacji z bliskimi. Planetarna aura sprzyja też pojednaniom i zakończeniu długo trwających konfliktów.

Praca i finanse: W pracy tydzień może zacząć się nieco nerwowo, a to z powodu nieoczekiwanej zmiany strategii, którą ogłosi Twój szef. Nie wpadaj jednak w panikę. Choć wszystko będzie brzmiało dość poważnie, to skończy się tylko na wielkich słowach.

Zdrowie: W tym tygodniu stres związany ze sprawami zawodowymi da Ci się we znaki i może objawiać się częstszymi niż zwykle bólami głowy lub napięciem mięśniowym. Gwiazdy radzą, byś zainteresował się technikami relaksacyjnymi i zaczął je stosować.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych niestety nic nie będzie toczyć się tak, jak sobie tego życzysz. Zwłaszcza single czeka trudny czas, w którym będą musiały zmierzyć się z tym, że ktoś odrzuci ich uczucia, a one z kolei – będą musiały odrzucić uczucia kogoś innego. W tym tygodniu nic nie będzie proste.  

Praca i finanse: W pracy obserwuj sytuację i spokojnie zajmuj się swoimi sprawami. Nie wdawaj się w żadne intrygi i trzymaj z daleka od jakichkolwiek wewnętrznych wojen. Gwiazdy mówią, że najlepiej dla Ciebie będzie, gdy zachowasz neutralność.

Zdrowie: Ten tydzień może być dla Ciebie wyczerpujący. Sprzeczne emocje, które będą Toba targały, dadzą Ci mocno się we znaki. Gwiazdy radzą, byś poukładał wszystkie sprawy, które zaburzają Twoja wewnętrzną harmonię, i skupił się przede wszystkim na sobie i swoich potrzebach.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu szczególnie zadbał o swój wygląd i prezencję, bo zupełnie przypadkiem możesz wpaść na kogoś, na kim Ci zależy, i będziesz żałować, że nie zaprezentowałeś się z jak najlepszej strony.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy kłopoty Cie ominą lub okażą się znacznie mniejsze niż przypuszczałeś. Nie musisz obawiać się także o swoją sytuację finansową – gwiazdy mówią, że wszystko zmierza w dobrą stronę.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz mieć trochę kłopotów z układem pokarmowym. Stres, pośpiech i zła dieta sprawią, że możesz czuć się ociężały oraz mieć problemy z trawieniem. Remedium na to będzie zdrowsza dieta zawierająca dużo błonnika.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Swoje uczucia i emocje ujrzysz w tym tygodniu w nowym świetle, co sprawi, że zaczniesz zastanawiać się nad sensem niektórych relacji obecnych w Twoim życiu. Gwiazdy radzą, byś kierował się wyłącznie własnym szczęściem i swoim dobrem.

Praca i finanse: Sytuacja w pracy ze względu na obecną sytuację na rynku może być bardzo nerwowa, co odbije się też na atmosferze w zespole. Do tego będziesz nieustannie martwić się nie tylko o budżet firmy, lecz także swój prywatny. Planetarna aura nie jest Ci zbyt przychylna w tym tygodniu.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś zadbał o swój wygląd. To, że mniej teraz wychodzisz w miejsca publiczne, wcale nie znaczy, że nie musisz od siebie dbać. Wystarczy kilka prostych domowych zabiegów, by wyglądać i czuć się lepiej.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Dzięki wpływowi Wenus w Twoim znaku uczucia do partnera wybuchną z nową siłą i oboje przypomnicie sobie najpiękniejsze chwile Waszego związku. Single nadal będą szukać szczęścia w miłości, a gwiazdy radzą, byście uważnie rozglądali się wokół siebie, zwłaszcza pod koniec tygodnia.

Praca i finanse: Zaległe sprawy i zatrzymane projekty ruszą w tym tygodniu z kopyta, a Ty będziesz mieć tak dużo pracy, że z trudem wyrobisz się ze wszystkim przed weekendem. Nie narzekaj jednak – ciesz się, że biznes się kręci, a Ty – możesz zwiększyć swoje zarobki.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz w wyśmienitym nastroju i świetnej kondycji fizycznej i psychicznej. Dzięki wpływowi Wenus w Twoim znaku poczujesz się kochany i atrakcyjny, a to z kolei sprawi, że bardziej optymistycznie spojrzysz w przyszłość.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Single w tym tygodniu wreszcie poczują motyle w brzuchu. Nie zmarnujcie swojej szansy na wielką miłość. Wagi w związkach mogą liczyć na zrozumienie i oddanie ze strony partnera. Wszystko będzie się układać po Waszej myśli.

Praca i finanse: Od zazdrosnych i zawistnych współpracowników trzymaj się w tym tygodniu z daleka, bo mogą Ci zaszkodzić i pokrzyżować twoje zawodowe plany. Lepiej skup się na wytężonej i sumiennej pracy, a pod koniec tygodnia będziesz mógł zobaczyć jej efekty.

Zdrowie: Dbaj o swoje zdrowie i nie obciążaj niepotrzebnie swojego organizmu. Jeśli czujesz, że nie masz na coś siły, po prostu tego nie rób lub poproś kogoś o pomoc, bo inaczej możesz nabawić się poważniejszej kontuzji.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Single odważą się na romans z kimś, do kogo od dawna skrycie wzdychają. To może być miłość jak z hollywoodzkiego filmu – nie przegap swojej szansy. Skorpiony w związkach powinny uważać na drobne nieporozumienia z partnerem.

Praca i finanse: Możesz być zmęczony i przeciążony zawodowymi obowiązkami. Jeśli czujesz, że więcej nie udźwigniesz, porozmawiaj o tym z szefem. Lepiej postawić sprawę jasno, niż brać na siebie coraz więcej rzeczy, a później coś zawalić.

Zdrowie: W tym tygodniu poświęć więcej czasu na rozwijanie swoich zainteresować i ulubione hobby. Dzięki temu uda Ci się zrelaksować i zapomnieć o stresie, który może towarzyszyć Ci w pracy. Gwiazdy radzą, byś kupił się na swoich przyjemnościach.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Nie ufaj plotkom i niesprawdzonym informacjom, bo mogą one bardzo namieszać w Twoim życiu, a potem okazać się zupełnie nieprawdziwe. Lepiej zaufaj swojej intuicji, a w sprawach uczuć kieruj się głosem serca – ono wskaże Ci najlepszą drogę.

Praca i finanse: Przed Tobą dni pełne zamieszania, ale też sukcesów. Jeśli będziesz działać metodycznie i postarasz się zapanować nad chaosem, który może towarzyszyć Twoim zadaniom w tym tygodniu, możesz liczyć na to, że Twoje wysiłki zostaną docenione.

Zdrowie: To dobry moment, by zacząć dbać o swoją kondycję fizyczną. Zacznij ćwiczyć, uważaj jednak na kontuzje i mierz siły na zamiary. Na początek wybierz ćwiczenia dla początkujących, by nie nadwerężyć swojego organizmu.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 11 do 17 maja 2020

Miłość i życie prywatne: Wspomnienia dodadzą Ci siły i odwagi, bo zrealizować swoje marzenia. To najlepszy moment, by podjąć działania. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mówią, byś nie odkładał niczego na potem, bo może być za późno.

Praca i finanse: Różne przeciwności losu, które na co dzień spotykasz w pracy, zaczynają wpływać również na Twoje relacje z kimś, z kim zawsze się dobrze dogadywałeś. Gwiazdy radzą, byś nie pozwolił na to, aby życie zawodowe zniszczyło tę relację.

Zdrowie: Stres, który może Ci towarzyszyć w tym tygodniu w pracy, da Ci się we znaki w weekend. Skumulowana zła energia i negatywne emocje wybuchną ze zdwojoną siłą i mogą pokrzyżować Twoje plany na wolne dni.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na maj dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris