Zamknij

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

07.10.2020 20:31
Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Czego możesz spodziewać się w tym tygodniu: beztroskiego spokoju czy raczej burzliwych dni pełnych niepokoju? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 12 do 18 października 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu nadarzy się okazja, by zbliżyć się do osoby, która od dawna Cię fascynuje i którą zawsze chciałeś bliżej poznać. Nie wahaj się ani chwili i odważnie nawiąż tę znajomość.

Praca i finanse:  W pracy kieruj się tylko tym, co jest dla Ciebie opłacalne i zapomnij o szlachetnym altruizmie, bo niestety tylko na tym stracisz. Gwiazdy radzą, byś skupił się na pracy i wykonywaniu swoich zadań i nie oglądał się na innych.

Zdrowie: W tym tygodniu planetarna aura będzie dla Ciebie bardzo łaskawa. Nie musisz się o nic martwić i możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany i zamierzenia. Gwiazdy Ci sprzyjają i wspierają Twoje działania.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Dziś możesz poznać bardzo ciekawą osobę, która stanie się dla Ciebie inspiracją i z którą nawiążesz relację, która przetrwa całe lata. Musisz tylko dać szanse tej znajomości i nie skreślać jej na samym początku.  

Praca i finanse: Ktoś stanie się dla Ciebie inspiracją i sprawi, że spojrzysz na niektóre rzeczy świeżym okiem i otwartą głową. Dzięki temu będziesz mógł podjąć się wyzwań, które wcześniej wydawały Ci się zbyt trudne.

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci żadnych kłopotów. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że wszystkie nieprzyjemne dolegliwości będą omijać Cię szerokim łukiem.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu dbaj o bliską Ci osobę, która bardzo potrzebuje Twojego wsparcia i ciepła, nawet jeśli o to nie prosi i o tym nie mówi. Nie pozwala jej na to wrodzona duma, więc wyciągnij pierwszy rękę.

Praca i finanse: Zapowiada się bardzo spokojny i owocny tydzień. Nic nie pokrzyżuje Ci Twoich planów zawodowych i uda Ci się zrealizować nawet więcej rzeczy, niż sobie to zaplanowałeś. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Dbasz o zdrowie bliskich, a czy pamiętasz też o własnym? Nie bagatelizuje tego i nie spychaj na dalszy plan. Zadbaj o siebie i zrób wszystkie potrzebne nadania profilaktyczne, aby mieć pewność, że nic Ci nie dolega.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie miej do siebie pretensji, jeśli Twoje starania w sprawach sercowych nie przynoszą żadnych rezultatów. To przecież nie twoja wina. Pamiętaj, że do tanga trzeba dwojga i nie możesz nikogo do niczego zmusić.

Praca i finanse: W tym tygodniu zupełnie nieświadomie możesz wziąć udział w czymś, co nie do końca jest zgodne z polityką Twojej firmy. Niestety konsekwencje spadną nie tylko na osoby, które Cię do tego namówiły, lecz także na Ciebie.

Zdrowie: Możesz czuć się w tym tygodniu nieco przygnębiony z powodu sercowych niepowodzeń, ale postaraj się nie wpadać w otchłań rozpaczy i jak najwięcej przebywać z pozytywnymi osobami, które poprawią Ci humor.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Udowodnisz dziś, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych i jeśli się uprzesz, to prędzej czy później zrealizujesz to, co sobie postanowisz. Niektórzy mogą byś tym zdziwieni, ale nie przejmuj się tym.

Praca i finanse: Nie będzie dziś dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Będziesz w stanie zrobić absolutnie wszystko i pokonać każdy problem, nawet taki, z którym inni mierzyli się już od dawna. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: Będziesz dziś tryskać pozytywną energią i optymizmem, który będzie udzielał się każdemu, kto znajdzie się w Twoim towarzystwie. Twój planetarny opiekun, Saturn, zadba o to, byś nie miał żadnych kłopotów ze zdrowiem.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, kogo wydawało Ci się, że dobrze znasz, zaskoczy Cię w bardzo negatywny sposób. Niestety będziesz musiał podjąć decyzję, czy jesteś w stanie wybaczyć mu to, co zrobił, i kontynuować tę znajomość.

Praca i finanse: Jeśli odrzucisz pewną propozycję, którą złoży Ci szef na początku tygodnia, możesz tego bardzo żałować, bo zamiast Ciebie skorzysta na niej ktoś inny. Dlatego dobrze przemyśl swoją decyzję.

Zdrowie: Nie będziesz musiał martwić się o swoje zdrowie. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy sprawią, że nic i nikt nie zepsuje Ci dobrego humoru. Możesz spokojnie realizować wszystkie swoje plany.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu kieruj się zasadą, „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie” i nie pozostań dłużny, jeśli ktoś robi Ci jakąś krzywdę. Gwiazdy radzą, abyś po prostu traktował innych tak, jak oni Ciebie.

Praca i finanse: Wprawdzie każdemu zdarza się popełniać błędy, ale w tym tygodniu czeka Cię prawdziwa czarna seria. Będziesz odwrotnością mitycznego Midasa – wszystko, czego się dotkniesz, legnie w gruzach.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu mocno podenerwowany i rozdrażniony licznymi niepowodzeniami, które Cię czekają. Gwiazdy radzą, byś znalazł sobie jakiś sposób na odstresowanie, bo w weekend też nie uda Ci się odpocząć.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: To nie jest najlepszy czas na rozpamiętywanie tego, co już za Tobą. Powinieneś być teraz maksymalnie skupić się na tym, co przed Tobą, a także cieszyć się tym, co masz. Doceń to wreszcie.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo dobry i spokojny tydzień. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli i nic nie stanie Ci na drodze do realizacji Twoich celów. Możesz bez przeszkód zając się swoimi obowiązkami.

Zdrowie: Twoje zdrowie w tym tygodniu będzie absolutnie bez zarzutu – możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i nie musisz o nic martwić. Doceń to, że planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają Ci dobrą energię.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś, kogo wydawało Ci się, że dobrze znasz, zaskoczy Cię dziś w bardzo negatywny sposób. Niestety będziesz musiał podjąć decyzję, czy jesteś w stanie wybaczyć mu to, co zrobił, i kontynuować tę znajomość.

Praca i finanse: W tym tygodniu ktoś w pracy da Ci mocno się we znaki. Staraj się jednak unikać otwartego konfliktu i wyjaśnić sprawę polubownie. Gwiazdy mówią, że jeśli porozmawiacie, uda Wam się dojść do porozumienia.

Zdrowie: Wzmacniaj swoją odporność, bo w tym tygodniu może ona nie być w najlepszej kondycji, a nietrudno o przeziębienia i grypę. Postaw na dietę bogatą w witaminę C oraz rozgrzewające przyprawy takie jak imbir.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obawiaj się tego, że jeśli pokażesz komuś swoją prawdziwą twarz, to ten ktoś przestanie Cię lubić. Przeciwnie, potraktuj to jako doskonały test dla tej relacji. Jeśli faktycznie tak się stanie, to znaczy, że ta znajomość nie był wiele warta.

Praca i finanse: Ktoś zaproponuje Ci udział w bardzo ciekawie się zapowiadającym, za to bardzo ryzykownym projekcie. Zanim przyjmiesz tę ofertę, zastanów się dwa razy, czy jesteś w stanie przyjąć to ryzyko.

Zdrowie: Możesz mieć w tym tygodniu tendencję do wymyślania sobie problemów ze zdrowiem. Zastanów się, czy to nie jest spowodowane poczuciem lęku przed opuszczeniem i chęcią zwrócenia na siebie uwagi bliskich.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przekonasz się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Okaże się, że pewne zmiany, które na początku wydawały Ci się końcem świata, zmienią Twoje życie na lepsze.

Praca i finanse: W tym tygodniu wiele rzeczy może rozpraszać Twoją uwagę, co spowoduje, że narobisz sobie zaległości w bieżących obowiązkach. Uważaj, bo szef nie będzie tym zachwycony, więc lepiej nadrób je do piątku.  

Zdrowie: Doceń to, że bliscy troszczą się o swoje zdrowie i nie odbieraj tego jako próbę ingerencji w Twoją prywatność. Wszystkie uwagi dotyczące tego, byś o siebie dbał, są wynikiem tego, jak bardzo tym osobom na Tobie zależy.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 12 do 18 października 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś ma już dość Twoich starych przebojów, które grasz na okrągło od dłuższego czasu. Nie licz na to, że ta smętna, rzewna nuta wzruszy tę osobę. Jeśli chcesz ją zaskoczyć, pomyśl nad jakimiś nowymi hitami.

Praca i finanse:  Nie łap kotów srok za ogon i nie zaczynaj wielu rzeczy jednocześnie, bo żadnej nie uda Ci się skończyć, a już na pewno nie wywiążesz się ze swoich zadań w satysfakcjonujący sposób. Rozplanuj sobie pracę i skup się na tym, co ważne.

Zdrowie:  Zatroszcz się o zdrowie najbliższych, bo oni mogą mieć trudności z tym, by poradzić sobie ze wszystkim na własną rękę. Zaoferuj im swoją realną pomoc zamiast współczucia i użalania się nad ich losem.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris