Zamknij

Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Anna Parcheta
11.04.2020 21:40
Horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020
fot. Shutterstock

Co spotka Cię w tym tygodniu? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 13 do 19 kwietnia 2020 dla swojego znaku zodiaku i dowiedz się, co czeka Cię w miłości, pracy i finansach oraz zdrowiu.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu przypomni Ci o sobie ktoś z przeszłości. Wodniki w związkach powinny spodziewać się z tego powodu wybuchu zazdrości partnera. Single muszą zastanowić się, czy na pewno chcą odświeżać tę znajomość.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu uwierzył w siebie i swoje kompetencje i odważnie przystąpił do realizacji swoich planów zawodowych. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to!

Zdrowie: W tym tygodniu zadbaj o swoją dietę. Niech na Twoim stole zagoszczą świeże warzywa i owoce oraz chude mięso. Twój organizm Ci za to podziękuje.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu czek Cię wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności, dzięki czemu uznasz, że los Ci sprzyja i odważniej spojrzysz w przyszłość.

Praca i finanse: za sprawą wpływu Jowisza w tym tygodniu będą pociągać Cię rzeczy, które jeszcze niedawno uważałeś za ryzykowne. Teraz gwiazdy dodadzą Ci odwagi i skuszą, by sięgnąć po więcej.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć ogromną ochotę na słodycze. O ile jeden kawałek ciasta czy kostka czekolady Ci nie zaszkodzą, to nadmiar słodkości może niekorzystanie odbić się na Twojej sylwetce.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Jowisz usunie z Twojej drogi wszystkich wrogów, a planetarna aura będzie Ci sprzyjać. Zapowiada się spokojny i miły tydzień wypełniony życzliwością i pomocą ze strony innych osób.

Praca i finanse: Ktoś zwróci Ci dziś dług, który powinieneś korzystnie zainwestować. Wykorzystaj tę okazje i pomnóż swoje pieniądze, a już niedługo będziesz mógł liczyć pokaźne zyski.

Zdrowie: Gwiazdy zapowiadają Ci dobry pod względem zdrowia tydzień. Na horyzoncie nie widać żadnych poważnych dolegliwości. Planetarna aura dostarczy Ci za to mnóstwo dobrej energii.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu możesz czuć się nieco zagubiony w sprawach sercowych. Gwiazdy radzą, byś słuchał swojej intuicji i kierował się tym, co ona Ci podpowiada. Dzięki temu unikniesz bolesnych rozczarowań.

Praca i finanse: W pracy i sprawach finansowych postępuj w tym tygodniu odważnie. Uważaj jednak, by nie pomylić odwagi z brawurą, bo skutki takiej pomyłki mogą być dla Ciebie opłakane.

Zdrowie: Unikaj kontaktu z osobami przeziębionymi. Twoja odporność może być teraz nieco obniżona, więc łatwiej o infekcje. Chroń swoje zdrowie.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Układ Jowisza w Twoim znaku sprawi, że będziesz silny i pewny siebie. Dzięki temu będzie Ci łatwiej dostrzec w relacjach z innymi rzeczy, na które wcześniej nie zwracałeś takiej uwagi. Swoje potrzeby stawiaj na pierwszym miejscu.

Praca i finanse: W pracy czeka Cie intensywny i pełen wyzwań tydzień. Będziesz mieć wrażenie, że wszystko jest na Twojej głowie i w rzeczywistości tak będzie. Do swoich zadań podejdź spokojnie i profesjonalnie, a na pewno uda Ci się wszystko doprowadzić do szczęśliwego finału.

Zdrowie: Za sprawą wpływu Jowisza będziesz w tym tygodniu w cudownym nastroju, a dobra energia będzie Cię rozpierać. To także dobry czas na zintensyfikowanie treningów. Te, które obecnie wykonujesz, są już dla Ciebie zdecydowanie za łatwe.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Za sprawą wpływu Jowisza w tym tygodniu wpadniesz na innowacyjne i kreatywne pomysły, za sprawą których odkryjesz w sobie nowe talenty. Pielęgnuj je, bo dadzą Ci wiele radości.

Praca i finanse: W pracy unikaj składania obietnic bez pokrycia. Lepiej zadeklarować mniej i potem miło zaskoczyć szefa, niż go rozczarować. Taka strategia da Ci szansę, by zaistnieć jako słowny i rzetelny pracownik.

Zdrowie: Chroń swoją skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Pamiętaj, by przed wyjściem na słońce koniecznie nałożyć na skórę krem z filtrem.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu może dostrzec do Ciebie bolesna prawda o tym, że Ty i Twój partner wcale do siebie nie pasujecie. Tylko od Ciebie zależy, czy chcesz nadal żyć obok kogoś, a nie z kimś. Single mogą liczyć na zaskakujące wyznanie i szybsze bicie serca.

Praca i finanse: Pycha i zbytnie pewność siebie mogą sprawić, że w tym tygodniu bardzo stracisz w oczach szefa. Gwiazdy zalecają Ci więcej pokory i powściągliwości w sprawach zawodowych.

Zdrowie: Bóle w klatce piersiowej, które możesz odczuwać w tym tygodniu, mogą być spowodowane nadmiernym stresem lub problemami z sercem. Nie bagatelizuj tego. Obserwuj swój organizm, a w razie potrzeby skonsultuj się z lekarzem.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu uda Ci się nawiązać kontakt z kimś, kto od dawna Cie intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnego, niż Wam się wydawało. To może być początek wspaniałej przyjaźni, a nawet czegoś więcej.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu będziesz niezawodny i niezastąpiony. Jeśli uważasz, że zasłużyłeś na nagrodę, powiedz o tym otwarcie. Gwiazdy mówią, że szef zgodzi się z Twoim zdaniem.

Zdrowie: Jeśli myjąc zęby, zauważysz krew na szczoteczce, koniecznie przyjrzyj się swoim dziąsłom. Ich krwawienie może być spowodowane nieprawidłowym szczotkowaniem lub początkami parodontozy.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Nie obawiaj się zakończyć znajomości, które zabierają Ci zbyt wiele czasu i energii. Jeśli ciągle dajesz coś od siebie, a nic nie dostajesz w zamian, pora z tym skończyć, bo to nie jest zdrowa relacja.

Praca i finanse: W tym tygodniu uzbrój się w cierpliwość i działaj dopiero wtedy, kiedy masz sto procent pewności, że Twoje decyzje są właściwie. Jeden nieprzemyślany krok może zaprzepaścić tygodnie ciężkiej pracy.

Zdrowie: Nie rezygnuj w Tm tygodniu ze śniadań. Czekaja Cię bardzo intensywne dni, dlatego o poranku będziesz potrzebował solidnej porcji energii.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu zrozumiesz wreszcie, że sytuacja, w której ulega zawsze tylko jedna strona, to wcale nie kompromis. Jeśli nie nauczysz się czasem ustępować, bliska Ci osoba może odejść.

Praca i finanse: W pracy pod żadnym pozorem nie wdawaj się w firmowe intrygi i nie powtarzaj plotek, bo to może zaszkodzić również Tobie. Skup się na swoich obowiązkach i nie wchodź w żadne układy ze współpracownikami.

Zdrowie: Gwiazdy radzą, byś w tym tygodniu zgłębił tajniki kuchni wegetariańskiej. Na rynku jest teraz mnóstwo świeżych warzyw, z których wyczarujesz dania smakujące nie gorzej niż te z mięsem w roli głównej.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś powierzy Ci swój wielki sekret. Bądź lojalny i zachowaj go tylko dla siebie, by nie zawieść zaufania tej osoby. Nie wykorzystuj też tej informacji do realizacji swoich celów.

Praca i finanse: W tym tygodniu w pracy ktoś może próbować Cię sprowokować do bardzo nieprofesjonalnego zachowania. Nie pozwól na to. Uzbrój się w cierpliwość i bądź ponad takie nieuczciwe zagrywki.

Zdrowie: Kłucie w boku, które odczuwasz wieczorami, mogą być spowodowane kolkami. Ich przyczyną jest brak ruchu lub nieodpowiednia dieta. Zacznij ćwiczyć w domu i jeść lekkostrawne posiłki, a szybko powinieneś poczuć się lepiej.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 13 do 19 kwietnia 2020

Miłość i życie prywatne: Ten tydzień sprzyja refleksjom i głębszemu zastanowieniu się nad tym, jak chcesz pokierować dalej swoim życiem. Gwiazdy radzą, byś zastanowił się, czy za szlachetnymi pobudkami, którymi oficjalnie się kierujesz, nie stoi zwykły strach przed tym, co nieznane.  

Praca i finanse: Ten tydzień zapowiada się bardzo intensywnie w pracy. Będziesz miał sporo zadań do wykonania, dlatego przygotuj się na pracę pod presją czasu. Jeśli będziesz miał trudności z rozłożeniem pracy w czasie, poproś kogoś, by Ci w tym pomógł.

Zdrowie: Problemy z oddychaniem i uczucie ucisku w klatce piersiowej mogą być objawami alergii. Drzewa i krzewy są w szczytowym sezonie pylenia, dlatego zaopatrz się w leki przeciwalergiczne i po prostu uzbrój w cierpliwość.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na kwiecień dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris