Zamknij

Horoskop tygodniowy od 13 do 19 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

11.07.2020 21:04
Horoskop tygodniowy od 13 do 19 lipca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz wiedzieć, jaki będzie ten tydzień i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Przeczytaj horoskop tygodniowy od 13 do 19 lipca 2020 i sprawdź, co mówią gwiazdy.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Na trudne sprawy i skomplikowane relacje w Twoim życiu popatrzysz w tym tygodniu z zupełnie innej perspektywy i wreszcie wpadniesz na pomysł, jak sobie poradzić z nurtującymi Cię problemami. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: Merkury, który ma silny wpływ w Twoim znaku w tym tygodniu sprzyja zaskakującym sytuacjom i zbiegom okoliczności. Zaufaj swojej intuicji i nie bój się mówić o swoich spostrzeżeniach i poglądach, zwłaszcza podczas rozmów z szefem. Gwiazdy mówią, że możesz wiele zyskać.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu żadnych problemów. Poczujesz przypływ sił witalnych i pozytywnej energii, której szczególnie dużo Merkury ześle Ci pod koniec tygodnia. Wykorzystaj to dobrze w weekend.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W sprawach sercowych wszystko będzie układać się po Twojej myśli niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy masz partnera. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by ten tydzień upłynął spokojnie.

Praca i finanse: Atmosfera w pracy w tym tygodniu może być nieco nerwowa, a to przez kogoś, kto będzie próbować wyładować na innych swoją frustrację. Przygotuj się na to, że będziesz musiał stanąć w czyjejś obronie i nie wahaj się, by to zrobić.

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem. To zasługa Jowisza, który ma silny wpływ w Twoim znaku zodiaku i zadba o to, by tego tygodnia nie zakłóciły Ci żadne nieprzyjemne dolegliwości.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Merkury, który ma w tym tygodniu silny wpływ w Twoim znaku, zapewni Ci perfekcyjną harmonię z ukochaną osobą. Możesz być pewien, że Waszych relacji nie zakłócą żadne konflikty ani nieporozumienia. Zapowiada się dobry czas.

Praca i finanse: W pracy w tym tygodniu wszystko będzie układało się po Twojej myśli i nic nie pokrzyżuje Ci planów, które chcesz zrealizować. Gwiazdy radzą tylko, byś nie przejmował się zbytnio tym, co mówią inni.

Zdrowie:  Będziesz w tym tygodniu w świetnej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zsyłają dobrą energię, nie zapominaj jednak o odpoczynku. Każdego dnia wygospodaruj chociaż chwilę na relaks.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Byki będą w tym tygodniu bardzo wyrozumiałe i cierpliwe wobec osób, na których im zależy, a to sprzyja głębokim wyznaniom i poważnym deklaracjom. Jeśli tylko nie uciekniecie przed powagą sytuacji, osiągniecie to, czego pragniecie od dawana.

Praca i finanse: Twoje zawodowe obowiązki mogą kolidować z prywatnymi zobowiązaniami i obietnicami, które złożyłeś. Jeśli nie dasz rady tego pogodzić, weź urlop, ale pod żadnym pozorem nie zawalaj pracy i nie okłamuj szefa.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu w dobrej formie zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy zadbają o to, by twoich planów nie pokrzyżowały Ci żadne nieprzewidziane problemy ze zdrowiem.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu gwiazdy zalecają stosowanie zasady ograniczonego zaufania w kontaktach z innymi. Ktoś, kto udawał Twojego przyjaciela, może wbić Ci nóż w plecy. Nie licz też na to, że bliska Ci osoba wesprze Cię wtedy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Praca i finanse: W tym tygodniu bądź maksymalnie profesjonalny i precyzyjny w określaniu zadań, bo możesz być pewien, że każde Twoje niedociągnięcie zostanie rozdmuchane i urośnie do rangi problemu godnego uwagi samej rady nadzorczej. Bądź ostrożny.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz czuć się przemęczony i mieć wszystkiego dość, musisz jednak przetrwać ten trudny czas. Gwiazdy radzą, byś każdą wolną chwilę wykorzystywał na odpoczynek i relaks, a w weekend zaplanował sobie wypad za miasto bez telefonu i komputera, za to z kimś, przy kim czujesz się dobrze.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Jowisz sprzyja randkom i dobrej zabawie. Single mają więc szansę na poznanie kogoś interesującego, a Raki w związkach – na to, by znów poczuć motyle w brzuchu i przypomnieć sobie, jak było kiedyś.

Praca i finanse: W pracy uważaj na nieżyczliwych ludzi, którzy źle Ci życzą i wykorzystają każdą okazję, by udowodnić Ci brak kompetencji. Nie przejmuj się tymi atakami, ale też nie pozostawiaj ich bez odpowiedzi. Gwiazdy zalecają ostrożność.

Zdrowie: Twoje zdrowie będzie w tym tygodniu bez zarzutu. Będziesz miał mnóstwo sił do działania, a  pozytywna energia będzie Cię aż rozpierać. Wykorzystaj to i konsekwentnie realizuj wszystko, co sobie na dziś zaplanowałeś. 

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: Lwy w związkach będą musiały w tym tygodniu ciągle dostosowywać się do zachcianek i zmiennych nastrojów partnera, co pod koniec tygodnia może w końcu wyprowadzić Was z równowagi. Singlom aura sprzyja w miłości – macie szansę poznać kogoś interesującego.

Praca i finanse: W pracy przygotuj się na szereg nieprzyjemnych sytuacji i ścięć ze współpracownikami, które sprawią, że w piątek poważnie zaczniesz zastanawiać się na tym, czy na pewno chcesz wracać w to miejsce w kolejnym tygodniu.

Zdrowie: Ten tydzień zapowiada się dość nerwowo. Ty będziesz podminowany i rozdrażniony, przez co gdziekolwiek się pojawisz będą wybuchały mniejsze lub większe konflikty. Gwiazdy zalecają w tym tygodniu dużo medytacji.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu Panny w związkach będą cieszyć się perfekcyjną komunikacją z partnerem. Będziecie niemalże czytać sobie w myślach i zgadzać się we wszystkim. Singlom gwiazdy sprzyjają we flirtowaniu oraz poznawaniu nowych osób.

Praca i finanse: W pracy zapowiada się bardzo przyjemny i bezstresowy tydzień. Szef będzie wyrozumiały i zgodzi się na przesunięcie goniących Cię deadline’ów. Możesz więc bez poczucia presji czasu zająć się wykonywaniem swoich obowiązków.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie w tym tygodniu dawało Ci powodów do narzekań. Będziesz mieć mnóstwo siły i energii, a planetarna aura będzie sprzyjać wszelkiego typu aktywnością fizycznym. Nie musisz się o nic martwić.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu postanowisz zakończyć relację, która kosztuje Cię wiele emocji, a z której tak naprawdę niewiele masz. Choć będzie Ci trudno i wielokrotnie będziesz zastanawiał się, czy postępujesz słusznie, gwiazdy mówią, byś się nie wahał.

Praca i finanse: W tym tygodniu możesz poczuć się przytłoczony wielością obowiązków zawodowych. Jeśli czujesz, że nie dasz rady wyrobić się ze wszystkim w wyznaczonym terminie, lepiej zawczasu porozmawiaj o tym z szefem i wyjaśnij sytuację.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie sprawiało Ci w tym tygodniu większych problemów. Niewielkie bóle kręgosłupa, które możesz odczuwać, będą spowodowane niezbyt wygodną pozycją w czasie pracy. Jeśli ją zmienisz, powinny samoistnie ustąpić.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu los da Ci nauczkę, że jeśli na kimś Ci zależy musisz o niego dbać i podtrzymywać relację. Nie wystarczy spotkanie raz w tygodniu, zwłaszcza, że osoba, która wpadła Ci w oko, jest bardzo wymagająca.

Praca i finanse: Nie obiecuj w tym tygodniu szefowi zbyt wiele, bo jeśli się nie wyrobisz ze wszystkim – zawiedziesz go i stracisz jego zaufanie. Gwiazdy radzą, byś zadeklarował mniej, a jeśli uda Ci się zrobić coś ponad to – przełożony będzie pozytywnie zaskoczony.

Zdrowie: Nie musisz martwić się w tym tygodniu o swoje zdrowie. Jowisz, który ma Cię w swojej opiece, zadba o to, by Twoich zamierzeń nie popsuły żadne nieprzyjemne dolegliwości. Planetarna aura Ci sprzyja – wykorzystaj to.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu uznasz, że jeśli ktoś nie jest w stanie poświęcić Ci odpowiednio dużo czasu ani wysilić się w choćby najmniejszym stopniu, by coś dla Ciebie zrobić, nie jest wart Twojego czasu i uwagi. Gwiazdy mówią, że to dobra decyzja.

Praca i finanse: W pracy czeka Cię w tym tygodniu sporo zaskakujących sytuacji i dynamicznych zwrotów akcji. Na pewnie nie będziesz się nudził, ale możesz mieć pewność, że wszystko zakończy się po twojej myśli.

Zdrowie: Planetarna aura w tym tygodniu sprzyja szczególnie aktywności fizycznej. Będziesz w doskonałej formie, gwiazdy radzą więc, byś wykorzystał to i wrócił do uprawiania swojego ulubionego sportu lub zintensyfikował treningi.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 13 do 19 lipca 2020

Miłość i życie prywatne:  W tym tygodniu będziesz miał tendencję do robienia z siebie ofiary i obracania każdej sytuacji w taki sposób, byś to Ty wyszedł na poszkodowanego. Nie dziw się, że komuś może się to w końcu znudzić. Gwiazdy zalecają więcej empatii.

Praca i finanse: Gwiazdy radzą, byś pamiętał, że karma wraca i każde Twoje niekoleżeńskie zachowanie wobec innej osoby, spotka prędzej czy później również Ciebie. Zamiast więc bezczynnie patrzeć, jak ktoś kopie leżącego, po prostu się za nim wstaw, zamiast bić brawo.

Zdrowie: Będziesz w tym tygodniu pozbawiony motywacji, zmęczony i rozkojarzony. Gwiazdy radzą, byś zamiast marudzić, myślał o urlopie, najlepiej w gronie ukochanych bliskich,  i docenił to, że masz możliwość odpoczynku.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na lipiec 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris