Zamknij

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

15.09.2020 12:00
Horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
fot. Shutterstock

Chcesz w tym tygodniu planetarna aura będzie Ci sprzyjać i czy wszystkie Twoje plany się powiodą? Poznaj horoskop tygodniowy od 14 do 20 września 2020 i sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop tygodniowy Wodnik od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś, kto jest zazdrosny o Ciebie, może wtrącać się w Twoje prywatne sprawy i ingerować w rzeczy, w które nie powinien. Nie pozwól na to i jasno wyznacz granice, których nie wolno przekraczać.

Praca i finanse: W tym tygodniu ktoś w pracy popełni poważny błąd, ale przyzna się do niego, okaże skruchę i przeprosi. Bądź dla niego wyrozumiały i sprawiedliwy. Nie puszczaj tego płazem, ale też nie wyolbrzymiaj problemu.

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się zrobić sobie internetowy i smartfonowy detoks. W czasie wolnym wyłączaj wszystkie urządzenia i uciekaj z cyfrowego świata – to dobrze Ci zrobi i na spokój ducha i na relacje z innymi.

Przeczytaj także: Wodnik - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Ryby od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu mogą dotrzeć do Ciebie dziwne i niepokojące plotki na temat bliskiej Ci osoby. Nie wierz w nie jednak, bo nie ma w nich ani odrobiny prawdy, a dając im wiarę, możesz zniszczyć dobre relacje z tą osobą.

Praca i finanse: Wesprzyj w tym tygodniu kogoś, o kim wiesz, że ma dużo pracy. Ta osoba nie poprosi o pomoc, bo jest zbyt ambitna, ale chętnie ją przyjmie i będzie wdzięczna, że ktoś dostrzegł, ile wysiłku wkłada w to, co robi.

Zdrowie: To dobry tydzień na zaplanowanie sobie powakacyjnego przeglądu lekarskiego. Zastanów się, jakich specjalistów powinieneś odwiedzić i jakie badania wykonać. Umów się na wizyty i upewnij, że z Twoim zdrowiem wszystko jest w porządku.

Przeczytaj także: Ryby - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Baran od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Cokolwiek byś robił, i tak nie dogodzisz w tym tygodniu bliskiej Ci osobie, która będzie miała muchy w nosie i będzie zachowywała się jak nadąsane dziecko. Może zamiast nadskakiwać komuś, to ma to w nosie, lepiej zająć się sobą?

Praca i finanse: W pracy wszystko będzie toczyć się po Twojej myśli, a Merkury będzie pilnował, by nic nie pokrzyżowało Ci Twoich planów. Uda Ci się bez przeszkód zrealizować wszystkie zadania, które sobie założyłeś.

Zdrowie:  To doskonały tydzień, by zadbać o swój wygląd. Codziennie zaplanuj sobie inną aktywność dotycząca poprawy wyglądu – wizyta u kosmetyczki, fryzjera czy domowe spa. To wszystko poprawi nie tylko Twój look, lecz także nastrój.

Przeczytaj także: Baran - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Byk od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu odważysz się wreszcie zrealizować swoje marzenia i przestaniesz oglądać się na to, co na ten temat myślą i mówią inni. Gwiazdy mówią, że to bardzo dobre posunięcie.

Praca i finanse: Reaguj na bieżąco na sytuacje, które będą mieć miejsce w tym tygodniu i dbaj o to, by wszyscy w pracy czuli się komfortowo. Nie dopuść do sytuacji, kiedy jedna osoba pracuje za wszystkich, a inna – nie robi prawie nic.

Zdrowie:  Nie poddawaj się jesiennej chandrze i obniżonemu nastrojowi wywołanemu zbliżającą się jesienią. Otaczaj się rzeczami, które poprawiają Ci humor i wywołują przyjemne wspomnienia i skojarzenia.

Przeczytaj także: Byk - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Bliźnięta od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Jedyną osobą, którą powinieneś martwić się w tym tygodniu, jesteś Ty sam. Pamiętaj, że nikt nie zadba o Ciebie i Twoje potrzeby niż Ty we własnej osobie. Nie zaszkodzi Ci odrobina zdrowego egoizmu.

Praca i finanse: Będziesz mieć w tym tygodniu mnóstwo pracy i momentami nie będziesz wiedzieć, w co włożyć ręce. Jeśli sądzisz jednak, że ktokolwiek się tym przejmie i chociażby doceni Twoją pracowitość, jesteś w wielkim błędzie. Co najwyżej możesz usłyszeć, że inni są bardziej zapracowani.

Zdrowie: Zadbaj w tym tygodniu o swoje zdrowie. Twój organizm potrzebuje odpoczynku i wytchnienia. Rób codziennie jakąś jedną dobrą rzecz dla swojego ciała i umysłu – masaż, spacer, trening czy nawet wyjście na lody dobrze Ci zrobią.

Przeczytaj także: Bliźnięta - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Rak od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Nie rób sobie zbyt wielkich nadziej związanych z pewną osobą, którą poznasz na początku tego tygodnia. Gwiazdy mówią, że wydarzenia kolejnych dni szybko zweryfikują tę znajomość.

Praca i finanse: Ten tydzień zapowiada się bardzo spokojnie i pozytywnie. Będziesz mógł bez pośpiechu wykonać wszystkie swoje obowiązki, a nawet nadrobić zaległości z poprzednich dni. Planetarna aura Ci sprzyja.

Zdrowie: W tym tygodniu unikaj ludzi, którzy mają negatywne nastawienie do świata, są pesymistami i ciągle narzekają. Przebywanie w takim towarzystwie może bardzo negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Przeczytaj także: Rak - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Lew od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Szczęście w miłości będzie w tym tygodniu sprzyjać singlom, które mają szansę na znalezienie swojej drugiej połówki. Lwy w związkach będą nadal oglądać ten sam serial, w którym zmieniają się tylko drugoplanowi aktorzy.

Praca i finanse: Nie rywalizuj z własnym szefem, bo może się to dla Ciebie źle skończyć. Nawet jeśli uważasz, że nie ma racji, publiczne podważanie jego decyzji i autorytetu nie jest ani zbyt taktowane, ani profesjonalne.

Zdrowie: Będziesz zły i sfrustrowany tym, że mimo treningu, waga ani drgnie. Zastanów się, jednak, czy na pewno ćwiczysz sumiennie i nie oszukujesz? Dwie pompki i jeden przysiad to jeszcze nie trening i na pewno nie spowoduje widocznej zmiany.

Przeczytaj także: Lew - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Panna od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu poczujesz się spokojniejszy, a wszystkie kłopoty, które jeszcze niedawno spędzały Ci sen z powiek, będą wydawać się mniejsze i bardziej odległe. Planetarna aura Ci sprzyja.

Praca i finanse: W tym tygodniu nie przemęczaj się w pracy i nie stawiaj sobie zbyt ambitnych celów. Nie udawaj też Zosi Samosi – jeśli ktoś chce pomóc Ci w Twojej pracy, korzystaj z tego bez wyrzutów sumienia.

Zdrowie: Twoje zdrowie nie będzie dawało Ci w tym tygodniu żadnych powodów do narzekań. Możesz spokojnie cieszyć się każdym dniem i realizować swoje plany. Planetarna aura Ci sprzyja, a gwiazdy mają Cię w swojej opiece.

Przeczytaj także: Panna - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Waga od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Zamiast zastanawiać się nad tym, co ktoś o Tobie myśli i czy zrobisz na innych dobre wrażenie, skup się na tym, co Ty czujesz, co Ty sądzisz i czego ty chcesz. Przestań żyć, oglądając się ciągle na innych.

Praca i finanse:  Ten tydzień może być w pracy nieco napięty, a Twoim największym atutem będzie wrodzony spokój i opanowanie. Tylko one uchronią Cię przed całkowitym oddaniu się temu wariackiemu wyścigowi szczurów.

Zdrowie: Nie pozwól nikomu zepsuć sobie humoru w tym tygodniu ani zniszczyć radości z tego, co Cię cieszy, nawet jeśli są to tylko drobiazgi. Ci wszyscy malkontenci po prostu zazdroszczą Ci, że tak pięknie potrafisz cieszyć się życiem.

Przeczytaj także: Waga - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Skorpion od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: W tym tygodniu ktoś może obwiniać Cię za swoje niepowodzenia i nieudane sprawy. Nie przejmuj się tym jednak i staraj się nie brać tego do siebie. Zrobiłeś przecież wszystko, co mogłeś, by pomóc tej osobie.

Praca i finanse: Okaże się, że popełniłeś spory błąd, który mógł firmę wiele kosztować. Nie szukaj jednak kozła ofiarnego i nie zwalaj na nikogo winy, tylko otwarcie przyznaj się do błędu. Gwiazdy mówią, że szef to doceni.

Zdrowie: Jeśli chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, nie szukaj wymówek. Po pracy bez trudu uda Ci się wygospodarować chociażby kwadrans zna ćwiczenia. Grunt, żebyś robił to systematycznie i przykładał się do treningu.

Przeczytaj także: Skorpion - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Strzelec od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne: Ktoś w tym tygodniu mocno Cię zrani, zrobi to jednak niecelowo i ze szczerego serca przeprosi. Gwiazdy radzą, byś wybaczył i nie chował urazy – szkoda psuć tę relację przez jednorazowy incydent.

Praca i finanse:  Zapragniesz w tym tygodniu odpocząć od nerwowej atmosfery i ciągłego wyścigu szczurów. Gwiazdy mówią, że warto rozważyć urlop. Nawet dwa czy trzy dni wolne sprawią, że uda Ci się zregenerować siły.

Zdrowie: W tym tygodniu postaw na relaks i odpoczynek, bo Twój organizm nie tylko ich potrzebuje, ale coraz wyraźniej się ich domaga. Zaplanuj sobie wolne lub wygospodaruj codziennie chwilę dla siebie na relaksującą kąpiel, czytanie czy słuchanie ulubionej muzyki.

Przeczytaj także: Strzelec - charakterystyka znaku zodiaku

Horoskop tygodniowy Koziorożec od 14 do 20 września 2020

Miłość i życie prywatne:  Jeśli systematycznie i przez długi czas gasiłeś, czyjś ogień, nie dziw się teraz, że został z niego zaledwie popiół i zgliszcza i nie oczekuj, że rozpali się na nowo na Twoje pstryknięcie palcami. Są rzeczy, o które trzeba dbać nieprzerwanie.

Praca i finanse: W tym tygodniu okaż się podporą i ostatnią ostoją rozsądku i profesjonalizmu dla kogoś, kto ma dużo pracy i na każdym kroku spotyka się z niezrozumieniem i brakiem myślenia. Pokaż, że na Ciebie może liczyć.

Zdrowie:  Dziwne sny i kłopoty z zasypianiem, które będziesz miał w tym tygodniu, mogą być emanacją poważniejszych problemów i nierozwiązanych konfliktów wewnętrznych. Warto skonsultować to ze specjalistą.

Przeczytaj także: Koziorożec - charakterystyka znaku zodiaku

Zobacz także: Horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop przygotowała: wróżka Amneris